24 szep 25, 21:09:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 708 709 [710] 711 712 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2477989 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #10635 Dátum: 12 jan 25, 18:07:16 »

én most a kabátos narura vagyok kíváncsi és rosszul fogalmaztam, bocsánat. bow
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #10636 Dátum: 12 jan 25, 18:11:27 »

Putir: Itt a válasz, hogy meg halt volna. Egyszerűen lehetetlen, hogy túléljenek egy ilyen szétválasztást. A Chakra rendszerük ahhoz túlságosan össze nő. http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/501/13 és http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/503/16 Ezen még Tsunade  sem segíthet ( főleg mivel nem is volt Konohában)

De inkább hanyagoljuk az Off-ot

Sammy Blaze: Ebben tényleg igazad van (akár mennyire is nem tetszik) a shounen-nek  szinte kötelező kelléke a legrosszabból való kilábalás  Nevet
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #10637 Dátum: 12 jan 25, 18:11:43 »

NEm , a kabátos naruto az igazi, aki írányítja kuramát, a másik meg 1 klón, aki senninmóddal kereste meg a chakra rudakat a bijuukaban.ÉRtem? nekem sem esett le elsőnek... xD
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #10638 Dátum: 12 jan 25, 18:12:17 »

Amúgy tényleg látszik, hogy közel sem tökéletes még ez a fora ahogy valaki írta mert lyukas a köppenye, én meg először azt hittem, hogy a palást 2 köppenyt rakott ráNevet Amúgy tisztán látszik, ugye hogy most is ott vannak azok a rikudo nyaklánc féleségek a nyákánál, meg valaki írta, hogy azok a jelek felcsúsztaka köppenyére is de arra nem csúszot fel semmi hanem már alapból ott voltak.. Mert az a köppeny nem más mint az előző palástja csak széthasadt... Van 1 kép még az elején ahol mutatják, hogy a nyakától lefele elkezd széthasadni ahogy ,,alakul át" és így lesz belőle köppeny...

Mondjuk ezzel  a 2 belinkeléseddel annyiban vitatkoznék, hogy sztem ezek sem bizonyíték semmire... Tobi annyit mond, hogy nem haltál meg egyből de ez még nem jelenti azt, hogy meg is fog... A másiknál meg ahogy kushina mondja, hogy visszahúzza magába azt már lehet tényleg nem bírná ki... De nem kell ide tsunade sztem ha simán meggyógyította volna valaki túl élte volna... Mert először tényleg a szülés majd ugye kiszedték belőle kuramat, tehát szegény kushina kapott rendesen...
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 25, 18:16:53 írta Sammy Blaze » Naplózva
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #10639 Dátum: 12 jan 25, 18:14:15 »

NEm , a kabátos naruto az igazi, aki írányítja kuramát, a másik meg 1 klón, aki senninmóddal kereste meg a chakra rudakat a bijuukaban.ÉRtem? nekem sem esett le elsőnek... xD

Danke sör, batai15-Sama bow így mostmár minden világos.
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #10640 Dátum: 12 jan 25, 18:24:00 »

Azért megnéznék egy ilyen alakban egy rasengant Nevet De egyébként enyivel erősebb lenne naruto mint bee 8 farkú módba? elég durva akkor kurama, még ha csak a fele chakrája is van benne..
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #10641 Dátum: 12 jan 25, 18:38:39 »

Most valahogy feléledne a jiraya,harmadik hokage meg a többi nagymenők akkor szerintem jelenlegi narutonál meg sasukenál úgy eltörpülnének mint itachi a kakashitól, valami hasonló szinten:) Eléggé durva, hogy naruto+sasuke 17évesen olyan szintre értek amit a legjobbaknak is több tíz évig se sikerült elérni. Szerintem most már egyértelműen túlszárnyalták az előző hokagekat még maga minatot is meg hashiramát egy kicsivel szóval nem kizárt, hogy ők lesznek az új rikodou fiai vagy akár az új rikodouk:) Azt se tartom kizártnak, hogy naruto valahogy felbírja magába éleszteni a maradék három útat (nem tudni mi az, de szerintem 1tuti van neki maradék kettőt is akár felélesztheti valahogy) meg sasuke a rinnegannal gazdagodna meg senju dnsel és akkor lenne 3út vs 3út harc:) Akkor már sasuke meg naruto keményebb lenne szerintem mint a jelenlegi madara hisz sasuke fms-el szerintem már elveri a régi fmses madarát. Meg olvastam valahol, hogy kyuubi állítólag a jubby 50%át tette ki vagy mi, hát ezt nem lehet így kijelenteni hisz kishimoto még nem írta meg a mangába, de ahogy elnézem kyuubi erejét ami talán még "csak" a fél ereje hát én is elgondolkozom azon, hogy yuubi 50%át erőbe ő tehette ki.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #10642 Dátum: 12 jan 25, 18:40:26 »

A halott hokagékat nem lehet feléleszteni, mert mindannyian a halálisten pecsétjébe vannak zárva:)
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #10643 Dátum: 12 jan 25, 19:17:48 »

Személy szerint, jiraiyát vártam visza a harc térre, hogy epic harcot toljon edo zombiként.De sajnos nem:(
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #10644 Dátum: 12 jan 25, 19:26:18 »

Gyorsan kivégeztem ezt a fejezetet Nevet de vegyes érzelmeim vannank.  Gondolkozik Az nem tetszett , hogy Naruto az új alakban már egy komplett köntöst tudhat magán( minek neki ruha ha chakrábol is kap), ez azért kicsit magas volt nekem. Az arcán is túl vastagok szerintem a vonások. Azt sem értem , hogy Kurama honnan tudja ,, hogy meddig tudnak így maradni ha még sosem történt ilyesmi(nem hinném , hogy bármelyik korábbi hordozóval meg tette volna ugyanezt és lenne belőle tapasztalata , tehát erre azért várok magyarázatot , hogy hogy tudta pont belőni ez meddig tart(ilyen jól érzi a chakrát?)) De maga az rész ahogy át alakult Bijuu módba az nagyon tetszett. Nem számítottam arra , hogy így fog kinézni de nagyon tetszett. Többivel sincs gondom amit írtam , csak fura amire azért kénem mondani valamit.
Nagyon király végre akcióban látni Narutot így. Csak énű érzem úgy , hogy így azért túl tett Sasukén ha ő nem tanult valami újat ?

Jiraya VS Naruto harcban még reménykedek. Egy ilyen epikus harcot nem hagyhat ki a nagyfőnök Mosolyog
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #10645 Dátum: 12 jan 25, 19:27:47 »

Én kifejezetten örülök, hogy Jiraiya mester békében nyugszik.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #10646 Dátum: 12 jan 25, 19:36:43 »

Kishi, Kishi... mikor a nép elkezd filózni, hogy laposodik a manga mindig csinálsz valami finomságot!
Az utóbbi 3 fejezet, átlagon felüli volt + még 2 méter!  Nevet Alig várom, hogy jöjjön a magyar!
Addig is: http://kepfeltoltes.hu/120125/dikksumnaru5678999kuki_www.kepfeltoltes.hu_.png
(tudom, hogy rossz, ikszdé)
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #10647 Dátum: 12 jan 25, 19:40:18 »

Azt valaki tudja, miért volt szüksége Madara jinchuurikieinek(jó kis szó:D) sharinganra? Az oké, hogy mivel edo tenseiel élesztették újra őket, egy chakrarúdat kellett beleraknia, hogy ő irányíthassa őket a rinnegannal és ne Kabuto meg egymás szemével is látnak, de a sharingan minek, ha csak a jinchuuriki képességeiket használhatják? Lehet, hogy volt erről szó a mangában, de nem emléxem és lusta vagyok kikeresni, szal gondoltam valaki csak tudja a választ, thx bow
Naplózva

Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #10648 Dátum: 12 jan 25, 19:49:11 »

A sharingan és a rinnegan egyben Kabuto ellen is jó, illetve felerősíti a jinchuurikik képességeit. Ezt Bee mondta, mikor a cica gazdája megszabta a sálját. Jobban mondva, mint észrevételt leszűrte.
Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #10649 Dátum: 12 jan 25, 19:50:04 »

Zizi ez jobban néz ki Nyelvesít http://browse.deviantart.com/?order=5&q=naruto%20new%20form#/d4nkont
Naplózva

Oldalak: 1 ... 708 709 [710] 711 712 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!