24 szep 25, 17:22:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 704 705 [706] 707 708 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2477841 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #10575 Dátum: 12 jan 25, 12:27:34 »

Nekem kicsit kapkodósnak tűnt a fejezet. Azért a Bijuu bomba 1 oldalban történő megpróbálása, és azonnali sikeres elsütése ráért volna kövi fejezetben is, ha már Naruto előzőleg vagy 3x elvétette.
Valamint csak nekem ugrott be az új palástról ez?
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/444/20

Ettől függetlenül a fejezet felvezetése "hidegkirázós" volt egyértelműen. Félelmetesen hatott, amikor az 5 bijuu együttesen akarta földbe gyalulni Kakashiékat. Tökéletesen tükrözte a kétségbe esésüket, hogy Gai még a 8. kapura is át akart kapcsolni.

Jah, és a jóóó öreg 5 perc limit szindrómát is immáron sokadszorra újfent eljátszottuk. Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #10576 Dátum: 12 jan 25, 12:30:31 »

Hát igen....az a köpeny...némely helyen a Kurama palást Naruton sötétté vált...pont amikor Naruto kinyitotta a pecsétet(lásd a imultheti animében is) akkor is a pecsét belseje úgymondva megtelt valami fekete izével...
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10577 Dátum: 12 jan 25, 12:32:27 »

szerintem a két köpeny között kb. semmi hasonlóság. akkor már inkább a yonadime és naruto között.
a Kakashis-Gaios rész szerintem is nagyon jó volt, de remélem nem olyan sablondumákat fogank lenyomni hogy 'büszke vagyok rád', meg 'olyan vagy mint apád', ecetera.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 25, 12:48:27 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #10578 Dátum: 12 jan 25, 12:35:17 »

Áháá, szóval azért tett Kishi maszkot Tobira, így nem látjuk, ahogy zokog ikszdé.
Ez a fejezet valami fenomenális volt, nagyon epikusat alkotott Kishi, még mindig a hatása alatt vagyok.
Amikor Naruto visszaverte a bijuu bombákat, az baromi jól nézett ki!!
Naruto kinézetéről:
A új ruha  nem rossz de annyira nem nyűgözött le. Viszont nagyon tetszett, hogy Naruto nem változott át rókává, hanem bármikor elő tudja hívni : D.  
Várom nagyon a kövi fejezetet  Nevet.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 25, 14:21:41 írta mateee-kun » Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #10579 Dátum: 12 jan 25, 12:46:21 »

Javítsatok ki ha tévedek, de tejes bijuu formában Kurama irányít és nem a jinchuuriki, de ebből az egészből, mikor mondja a róka, hogy akármit akar gyorsan tegye, vagyis még mindig Narutonál van a gyeplő... Vérengzést akarok látni, Kuramát akcióban!!!! Nevet
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10580 Dátum: 12 jan 25, 12:50:31 »

Remélem a következő fejezetben látunk valami madara-fronton is, hogy mindneki megérzi Kuramát Nevet ha de belegondolunk, elvileg most mennek a háboró finalfight-jai... Naruto vs. Tobi, és 5Kage vs. Madara...na meg Itachi is Kabuto felé kacsintgat.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #10581 Dátum: 12 jan 25, 12:58:34 »

Shironak nagyin tetszik, eszméletlen. ikszdé


hogy akármit akar gyorsan tegye, vagyis még mindig Narutonál van a gyeplő...
Szerintem inkább koperatív ikszdé

ez még nem tökéletes Bijuu forma

Mert, ez jobb. ikszdé

Kombinálja a bijuu formát, a Super Saiyajin móddal. ikszdé
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10582 Dátum: 12 jan 25, 12:59:27 »

Nekem kicsit kapkodósnak tűnt a fejezet. Azért a Bijuu bomba 1 oldalban történő megpróbálása, és azonnali sikeres elsütése ráért volna kövi fejezetben is, ha már Naruto előzőleg vagy 3x elvétette.
Valamint csak nekem ugrott be az új palástról ez?
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/444/20

Ettől függetlenül a fejezet felvezetése "hidegkirázós" volt egyértelműen. Félelmetesen hatott, amikor az 5 bijuu együttesen akarta földbe gyalulni Kakashiékat. Tökéletesen tükrözte a kétségbe esésüket, hogy Gai még a 8. kapura is át akart kapcsolni.

Jah, és a jóóó öreg 5 perc limit szindrómát is immáron sokadszorra újfent eljátszottuk. Nevet

Nekem azonnal Minato köpenye ugrott be, szerintem abszolút nem hasonlít ez a bleachesre.
Az 5 perc limit pedig érthető, először használ valamit amit kontrollálni is kell, most milyen lenne már ha az lenne, hogy "Naruto siess csak 6 perc 24 mp-ed van!", 5 perc nem túl sok és nem túl kevés, engem nem zavart abszolút.

Az új ruha szerintem faszán néz ki, bár kicsit nehéz elhinni, hogy az egész chakrából van és azzal a sok vonallal kicsit high technek néz ki, ami egy kicsit különössé teszi első ránézésre.

Amúgy Tobi milyen jól elnintendózik a bijuukkal nem? Affene nem ment be az 5 bijuu bomba, akkor nyomjunk egy kombót.
Naplózva

srobi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85


« Válasz #10583 Dátum: 12 jan 25, 13:01:04 »

Csak én látom úgy, hogy a 12. oldal tetjén Naruto klónja épp sage chakrát gyűjtöget?
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #10584 Dátum: 12 jan 25, 13:02:50 »

De szerinted miért? Hogy megtalálják az össze bijuun a rudat, és felszabadítsák őket, mint Sont!
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10585 Dátum: 12 jan 25, 13:05:12 »

hát, Sonnal sem mentek sokra... illetve nem sokat ért kiszedni a rudat. Na meg aztán ki tudja, hogy a többi bijuu mennyire barátságos, lehet jobb, hogy Tobi iránnyítja őket... Vagy várjunk, most már a bijuuk mind jófejek, nem szóltam Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #10586 Dátum: 12 jan 25, 13:08:56 »

Nekem azonnal Minato köpenye ugrott be, szerintem abszolút nem hasonlít ez a bleachesre.
Az 5 perc limit pedig érthető, először használ valamit amit kontrollálni is kell, most milyen lenne már ha az lenne, hogy "Naruto siess csak 6 perc 24 mp-ed van!", 5 perc nem túl sok és nem túl kevés, engem nem zavart abszolút.

Engem sem zavar az 5 perc limit. Reális, és elvárandó, hogy ekkora energia löket garantáltan rizikóval járjon.
Csak már unalmas, hogy Tobi, Pein és sok más karakter is 5 perces limittel bír. A 8 frappánsabb lenne. Faceg

Komolyra véve, nem kell félreérteni, nem mondom azt, hogy sz*r fejezet volt. Csak egyszerűen nem ömlesztette el a nyálam a klaviatúrámat.^^
A Bleaches hasonlatot pedig főként a köpeny "állagára" értettem.

Amúgy köszi, a hightech kifejezést kerestem.^^
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10587 Dátum: 12 jan 25, 13:09:23 »

Nemhiszem, hogy mind jófejek lennének, Shukkaku konkrétan kattant volt, a háromfarkú egy debil, az 5farkú még akit "hallottunk" beszélni és megjegyezném, hogy Son se volt hú de jófej, csak nem akarta, hogy irányítsák, Narutot úgy átverte ahogy illik.

8 perc valóban érdekes lenne Nevet, mondjuk elvileg kevesebb ideje van 5 perc mert Kurama azt mondja, hogy 5 perc legjobb esetben.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 25, 13:11:30 írta Exkirion » Naplózva

srobi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85


« Válasz #10588 Dátum: 12 jan 25, 13:09:34 »

Akár azért is, hisz Sage módban sokkal gyorsabban mozog és jobbak az érzékei. Vagy csak szimplán mert megteheti. Ott ül a 'burokban' senki se tud hozzá érni nyugodtan gyűjtögethet. A kérdés, hogy miért csak 1. Elvileg kettőt is tudhat. Ha meg felkészültek akkor csak ráeresztené őket Tobira. Zéró kockázat, előbb-utóbb meg csak eltalálja egy RS Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 25, 13:11:34 írta srobi » Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #10589 Dátum: 12 jan 25, 13:11:25 »

Amúgy köszi, a hightech kifejezést kerestem.^^
Nekem erősen egy Tron benyomáson támadt! Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 704 705 [706] 707 708 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!