24 szep 25, 11:17:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 698 699 [700] 701 702 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2477569 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #10485 Dátum: 12 jan 19, 19:18:30 »

De most a Kyuubi vajon fele olyan erős,mint amilyen volt???Mert azt tudjuk,hogy amikor a 4. kihózta egy részét a chakrájának,akkor összement http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/504/9 legelső kép jobról...látszik,hogy a lába mekkora nagy szartaposó Nevet volt kacsint összement,ez eddig vili,de akkor az ereje is kevesebb lett??Ácsiácsiácsi....most bevillant valami...ha végigolvassuk az 504. fejezetet,akkor látjuk,hogy a 4. kihúzza Kurama chaakrájának egy részét...aztán átdöfi Kurama a 4. meg Kushinát....aztán blablabla,majd shisoui fuuin....de akkor mi lett aval a "fél" rókával,aki átdöfte Kushinát,meg a 4.et???Lehet,hogy akkor mind a 2 részt bele pecsételte Narutobaa...Remélem érthető volt,próbáltam normálisan fogalmazni Nevet
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #10486 Dátum: 12 jan 19, 20:12:53 »

De  mi van akkor ha Kabutonak megvan megvan 6 zombi,  de Tobinak is , Tobi hulakat lélek nélkül használja ahogy Nagato is. Tehát Kabuto meg szokásos módszerével használja őket.  Szerintem ez is lehetséges.
Naplózva
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #10487 Dátum: 12 jan 19, 20:20:04 »

Szerintem ha így lenne akkor már jóval Madara előtt bevetette volna őket.
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #10488 Dátum: 12 jan 19, 20:26:58 »

Végre minden bijuu teljes formába van. Nagyon király volt ez a fejezet főleg a vége. Rég volt már olyan, hogy ennyire várjam a következő fejezetet. Kinézem Kishiből, hogy pont most a legizgalmasabb résznél átváltson egy másik harcra, de remélem nem így lesz.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #10489 Dátum: 12 jan 19, 20:33:50 »

De  mi van akkor ha Kabutonak megvan megvan 6 zombi,  de Tobinak is , Tobi hulakat lélek nélkül használja ahogy Nagato is. Tehát Kabuto meg szokásos módszerével használja őket.  Szerintem ez is lehetséges.

Kizártnak tartom mivel ezen a képen Tobi előtt az edo kiadások állnak!
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #10490 Dátum: 12 jan 19, 20:58:51 »

Na, ideje hogy én is elmondjam a véleményemet. Kezdem a negatív oldalával: kb. 5-6 fejezete nagyon semmitmondónak tartottam a mangát, kicsit kezdtem elveszteni a hitemet Kishiben...
De most:
Visszanyertem a hitemet mert egész jó fejezet lett Nevet Nevet Nekem kifejezetten tetszett Kurama jelllemváltozása, ebből is látszik narutó milyen különleges. Sőt, az is tetszett, hogy Kishi nem úgy oldottta meg hogy 1-2-3 fejezeten belül kiegyeznek, hanem kell egy kis idő, és szépen folyamatosan egyeznek ki, se túl gyorsan, se túl lassan. És végre Kurama nem csak kölcsönadja az ereje egy részét, hanem a teljes erejét átadja.
Mehet a zúzás ezerrel. Bravó Kishi, ismét nagyot alkottál bow

A következő fejezetről: annak ellenére hogy kíváncsi vagyok milyen lessz a ,,bijuuk-harca" nem bánnám ha áttérnénk a madara vs. 5 kagéra. Engem legjobban ez érdekel (jelenleg Nevet). Mert azért kíváncsi vagyok madara hogy veszi fel a versenyt 5 kagéval  Technikai KO
Naplózva
Dj ToX!c.
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 248

"Nem adom fel, mert ez az én ninja utam..."


« Válasz #10491 Dátum: 12 jan 19, 21:38:10 »

én azért remélem nem váltunk egy ilyen nagyot, mert szeretném látni amint belekezdenek kuramaék a csatába aztán tsunadeék értesülnének arról, h ott a kyuubi Mosolyog
Naplózva

"...Soha de soha az életbe...

...ne következtess elhamarkodottan..."
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #10492 Dátum: 12 jan 19, 21:40:31 »

Hát mit mondjak, elég nyálas egy fejezet lett ez. Ez a jellembeli pálfordulás nekem nagyon elhamarkodottnak tűnik.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10493 Dátum: 12 jan 19, 21:41:19 »

 

A Hachibit azért szoktad meg ilyennek mert azt így mutatták , őt is ha mutatták volna a szelídités előtt akkor róla is ez lenne  a véleményed mint most a Kyuubiról.
Csak mint már felhozták , hogy nem mutatták a bijuuk régebbi gondolatait , hogy mi okuk van arra, hogy tomboljanak  , de a Kyuubinak mutattak néhány képsort, szóval meglehet érteni , ha 100éven keresztül mindenki egy démonként tekint rád és bezárnak jó,hogy utánna mind olyan mint régen a Kyuubi ,egy nagy rakás gyűlőlet ami szorossan körbeöleli a chakráját, de azt hiszem 1vagy 3 résszel viszább az animeben ott mondta a Hachibi Beenek hogy " mielőtt megismertelek volna én is egy rakás szerencsétlenség voltam " szóval ő is olyan volt mint a Kyuubi de megszelídült .

A kyuubiról nem azt mondták, hogy vad, hanem azt, hogy egy nagy rakás rosszindulat, gyűlölet, ergo minta direkt élvezné a pusztítást, gyilkolást. A Hachibi meg vad volt. Nagy különbség vadnak, vagy rosszindulatúnak lenni.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10494 Dátum: 12 jan 19, 22:08:47 »

Ez csak megfogalmazásbeli különbség, semmi több. Az egyik ember így fogalmazza meg míg a másik úgy. Szétszedhetjük darabokra és elemezhetünk egy kijelentést de ez mindig az adott személy nézeteitől vagy nevelési szokásaitól függ.
Naplózva
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #10495 Dátum: 12 jan 19, 22:48:21 »

Az nem lehet, hogy Kurama ilyen könnyen megadta magát... remélem van valami király hátsószándéka Nevet de azért jó lenne látni őt harcolni Nyelvesít
Naplózva
Zohan-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 389



« Válasz #10496 Dátum: 12 jan 20, 00:26:13 »

Hát nekem Kurama koma nagyon nem úgy tűnt hogy hátsószándéka lenne és jól is van ez így de az a sok "CÖH"-zés Deidarát idézi fel nekem ...hmm Nevet Jó fejezet volt várós nagyon a kövi !!
Naplózva
picassopeter
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 175


STRATEGIST


« Válasz #10497 Dátum: 12 jan 20, 05:12:05 »

ezért a részért, legalábbis az utolsó 7 oldalért érdemes volt várni, megélni ezt nagyon király volt!

Naruto ezzel a "Többé már nem a róka szörny vagy, te egy vagy a csapat társaim közül vagy a levél falujából"  ( én az angol alapján fordítottam, szóról szóra....) mondatával nagyon komoly lépést tett, és itt rengeteg következmény kijátszható ha kishimoto okos, akkor eljátszadozik ezzel rendesen a köv részekben!
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #10498 Dátum: 12 jan 20, 05:30:23 »

Azért a róka nem adta még meg magát teljesen:D Csak ki akar menni bulizni kicsit. ikszdé Viszont tetszik az, hogy az előítéletek tisztázásához, nem árt ha megismeri az adott egyént az ember és utána alkot véleményt. Ebben az első pár lépést már megtették. A "buli" után gondolom dolgoznak még ezen egy kicsit. Amit más is mondott, hiányoltam eddig, hogy keveset beszélt naruto a rókával. De majd mos!:D
Naplózva
picassopeter
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 175


STRATEGIST


« Válasz #10499 Dátum: 12 jan 20, 06:35:26 »

itt szó sem volt megadásról vagy behódolásról, csak Kurama végre képes túl nőni a gyűlöletén, és látni mindazt amin Naruto keresztül ment és mégis az maradni ami volt, a gyűlületén felülkerekedve önmaga maradni de mégis megválzotatni azokat akikben sötétség és rossz volt! Szerintem a kyuubi ezt végre látja, és egyen rangúnak tekinti akivel képes lehet azzá lenni ami nem lehetett az emberek maitt akik csak kihasználták és megbélyegezték mint "természeti katasztrófát"!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 698 699 [700] 701 702 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!