24 szep 25, 09:33:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 697 698 [699] 700 701 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2477510 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Minizs2
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 11


« Válasz #10470 Dátum: 12 jan 19, 16:07:46 »

Éééés megtörtént a naruto történetének egyik legjobban várt része . Naruto kibékült a rókával.  Már alig várom hogy ledarálják tobit   Ördögi Nevet
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #10471 Dátum: 12 jan 19, 16:39:49 »

Jó volt:Mosolyog De milyen érdekes pont most volt animében is rokás rész:D  Csak akkor erőszakkal akarta birtokolni a róka erejét.
Most meg békével:)
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10472 Dátum: 12 jan 19, 16:57:08 »

  hmm.
  én azoknak a táborában vagyok, akik örülnek, hogy Kurama is érző lény, és hogy összebratyiznak Narutóval.

  Na de. Az elmúlt kb. 560 fejezetben az volt, hogy a Kyuubi ilyen-olyan gonosz, és hogy húdemennyire gyűlöl mindenkit.

  És most? Az elmúlt kb. 10 fejezet alatt vadállatból átment nakamává, méghozzá ebben a részben már-már nyálas, pacsizós szinten. Ez csak engem zavar? Az tök jó, hogy segít Narutónak, de tőle azt várná az ember, hogy csak odamorogja, hogy
'Egyébként így meg így tudnék segíteni, nem mintha annyira érdekelne...', vagy 'Komolyan, tiszta gáz, hogy így szarráverik a jinchuurikimet. Inkább segítek, mielőtt leégeted a pofámról a bőrt'.
Ez tök reális lenne.

  Erre, egyik pillanatról a másikra olyanakat mond, hogy
'Ez vagy te valójában!', meg efféle nyálas bíztatások. És még vigyorog is hozzá.
Kicsit olyan, mintha skizóvá vált volna. A Hachibitől megszoktuk, hogy így viselkedik, de neki ilyen a személyisége, és őt bírom is, mint ahogy Kuramát is bírom (vagy már csak bírtam? ez még elválik...). Erre most kaptunk egy Tesco-gazdaságos Nyolcfakrú-klót.
  Pff. Most én mondom, hogy Kishi már nem a régi.

szerk: csak olvashatóvá tettem a kódtörők szűk rétegén kívül másoknak is, szal' örüljetek.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 19, 19:08:31 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #10473 Dátum: 12 jan 19, 17:14:42 »

Nem tudom, hogy feltűnt-e valakinek, hogy eddig Kishi soha nem mutatta a róka gondolatait. Tehát fogalmunk nincs mit gondolt eddig. Gonosznak pedig sohasem tartottam. Igazából azt tartom egyedül hibának, hogy Naruto sose akart beszélni a rókával. 
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #10474 Dátum: 12 jan 19, 17:21:08 »

Azért próbáld meg másik szemszögből is nézni a rókát. Eddig ment a hype neki, hogy ilyen, meg olyan... Ezeket mi alapján mondták rá? Mert tombolt egyet konohában, még Tobi irányítása alatt, illetve még Madara korában, mikor Hashissal nyomták a duettet. Orochimaru meg Pein ellen meg Naruto nyomta önkontroll nélkül. Vagyis én kezdek hajlani rá, hogy valójában csak egy átbaszás ez a "bijuuk=a korlátlan vérengzés" egy kamu csak.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10475 Dátum: 12 jan 19, 17:29:50 »

nem arról beszélek. modom, tök jó, hogy már jófej lett, de hogy átmenet nélül ennyire? én sem tartottam soha gonosznak, de nyálgépnek sem.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10476 Dátum: 12 jan 19, 17:46:16 »

Nem tudom, hogy feltűnt-e valakinek, hogy eddig Kishi soha nem mutatta a róka gondolatait. Tehát fogalmunk nincs mit gondolt eddig. Gonosznak pedig sohasem tartottam. Igazából azt tartom egyedül hibának, hogy Naruto sose akart beszélni a rókával. 

Egész életében a róka miatt volt sanyarú sorsa. Persze én sem értek ezzel egyet, de ez kábé olyan, mint a szüleid gyilkosával beszélni. De végülis én sem tartottam gnosznak. Csak kicsit gorombának ikszdé De persze a Kuramat is lenézték, és emiatt is lett ilyen.

Jó látni őket együtt nyomulni Mosolyog Naruto úgy látszik megértette Kuramát és Kurama szép lassan elfogadja Narutot Mosolyog kíváncsi vagyok, hogy mit produkálnak Cowboy
Naplózva

viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #10477 Dátum: 12 jan 19, 18:00:03 »

joezyka: Te a Szorás Fillerre gondolsz. Ott Kurama Chakrája lett begyűjtve (az ami egy őrjöngése után a levegőben fennmaradt) És ezt pecsételték bele. Ennek az eredeti sztorihoz semmi köze, csak ilyenkor bezavar.

Amúgy az tényleg jó, kérdés, hogy most azzal a féllel mi van/ lesz amit a 4. magába pecsételt. Az az érdekes, hogy Kushinába még a teljes Chakrát be tudták pecsételni akkor most miért nem lehetett? Ezt sosem értettem.  Technikai KO

Ronyszkusz: beelőztél, mind 1 már nem törlöm ki.
ez csak egy feltevés, de szerintem azért nem tudta, mert nem volt olyan jó pecsételő mint kushina, viszont ismerte a halálisten jutsut így a róka fél chakráját leszívta, a másikat pedig narutóba pecsételte egy kushinánál gyengébb jutsuval, a chakra meg időközben visszatermelődhetett, pl ginkaku és kinkaku és néhány napot töltöttek a róka gyomrában, aztán kijöttek mégis folytonosan regenerálták a chakrájukat
Naplózva

ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #10478 Dátum: 12 jan 19, 18:02:32 »

Na végre egy jó rész! Örülök, hogy végre együtt fognak harcolni remélem lesznek brutál jutsuk. Nagyon várom már a szerdát.
Naplózva

Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #10479 Dátum: 12 jan 19, 18:10:29 »

joezyka: ...  Technikai KO

Ronyszkusz: beelőztél, mind 1 már nem törlöm ki.
ez csak egy feltevés, de szerintem azért nem...

Szerintem nem tudott újratermelődni a chakrája másik (yin, gonosz) fele. A Kin-Gin tesók meg nem csak tétlenkedtek amíg a Kyuubi gyomrában csücsültek, hanem szabályosan ettek a Kyuubi chakra-húsából (a bijuuk tömör chakrából állnak) és szerintem az így egyszerűen beépült az ő chakrahálózatukba és ezért tud újratermelődni.

Egyébként azon gondolkoztam, hogy mikor a Yonbi vissza lett szívva a Gedou Mazouba akkor hátramaradt  Roushi élettelen teste. Na de ha a jinchuuk most edo tenseiesek akkor miért nem regenerálódott és harcol tovább? Mert az edo zombikat elvileg nem lehet megölni csak lepecsételni. Lehet, hogy ezek mégis a bijuu kiszívás után hátramaradt hullák? Ti mit gondoltok?
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 19, 18:11:27 írta Gaburieru » Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #10480 Dátum: 12 jan 19, 18:16:12 »

Én már többször írtam hogy szerintem ezek nem edo zombik hanem úgy mint paineknél  a kiszívott hullákat használja. Lehet pont Tobi tanitota nagatot ere a teknikára.
Naplózva
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #10481 Dátum: 12 jan 19, 18:17:42 »

Igen csak akkor azok az edo jinchuuk akiket Kabuto hozott vissza hol vannak? Vagy akkor minek hozta vissza őket?
Naplózva
Rikudou-sennin
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 157



« Válasz #10482 Dátum: 12 jan 19, 18:30:22 »

  hmm.
  én azoknak a táborában vagyok, akik örülnek, hogy Kurama is érző lény, és hogy összebratyiznak Narutóval.

  Na de. Az elmúlt kb. 560 fejezetben az volt, hogy a Kyuubi ilyen-olyan gonosz, és hogy húdemennyire gyűlöl mindenkit.

  És most? Az elmúlt kb. 10 fejezet alatt vadállatból átment nakamává, méghozzá ebben a részben már-már nyálas, pacsizós szinten. Ez csak enegem zavar? Az tök jó, hogy segít Narutónak, de tőle azt várná az ember, hogy csak odamorogja, hogy
'Egyébként így meg így tudnék segíteni, nem mintha annyira érdekelne...', vagy 'Komolyan, tiszta gáz, hogy így szarráverik a jinchuurikimet. Inkább segítek, mielőtt leégeted a pofámról a bőrt'.
Ez tök reális lenne.

  Erre, egyik pillanatról a másikra olyanakat mond, hogy
'Ez vagy te valójában!', meg efféle nyálas bíztatások. És még vigyorog is hozzá.
Kicsit olyan, mintha skizóvá vált volna. A Hachibitől megszoktuk, hogy így viselkedik, de neki ilyen a személyisége, és őt bírom is, mint ahogy Kuramát is bírom (vagy már csak bírtam? ez még elválik...). Erre most kaptunk egy Tesco-gazdaságos Nyolcfakrú-klót.
  Pff. Most én mondom, hogy Kishi már nem a régi.

A Hachibit azért szoktad meg ilyennek mert azt így mutatták , őt is ha mutatták volna a szelídités előtt akkor róla is ez lenne  a véleményed mint most a Kyuubiról.
Csak mint már felhozták , hogy nem mutatták a bijuuk régebbi gondolatait , hogy mi okuk van arra, hogy tomboljanak  , de a Kyuubinak mutattak néhány képsort, szóval meglehet érteni , ha 100éven keresztül mindenki egy démonként tekint rád és bezárnak jó,hogy utánna mind olyan mint régen a Kyuubi ,egy nagy rakás gyűlőlet ami szorossan körbeöleli a chakráját, de azt hiszem 1vagy 3 résszel viszább az animeben ott mondta a Hachibi Beenek hogy " mielőtt megismertelek volna én is egy rakás szerencsétlenség voltam " szóval ő is olyan volt mint a Kyuubi de megszelídült . Mert volt olyan aki nem démonként "teherként" tekintett rájuk , mint pl. régen Iruka (megszelíditette ) a szeretetével Narutot  , onnantól már nem volt magányos , nem volt benne annyi gyűlőlet a falusiak iránt akik ebbe a magányba taszították. Úgyan ez a helyzet a Kyuubival is és szinte az összes Bijuuval is . És ez így nekem meg sok másak is nagyon tetszik , hogy Naruto és a Kyuubi puszi pajtások lesznek , nagyon örülök , hogy így alakult.  Nevet Nevet
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #10483 Dátum: 12 jan 19, 19:08:46 »

Lehet, hogy ezek mégis a bijuu kiszívás után hátramaradt hullák? Ti mit gondoltok?
Eltartott egy ideig de tessék! Itt vannak a jinchuurikik és a koporsók! vagyis edo zombik, csak gondolom rúd nélkül nem tudja vissza rakni Roshiba Sont, így nem tudja hasznát venni, így nem foglalkozik egy aprósággal, mikor még van másik 6 teljes bijuu a kezében!
Bocs így akartam válaszolni!
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 19, 19:20:06 írta Ronyszkusz » Naplózva
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #10484 Dátum: 12 jan 19, 19:15:05 »

De én tudom, hogy Kabuto visszahozta őket az Edo Tenseijel, de attól még Roushinak a Yonbi nélkül is harcolnia és mozognia kellene...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 697 698 [699] 700 701 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!