24 szep 25, 11:21:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 696 697 [698] 699 700 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2477579 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #10455 Dátum: 12 jan 18, 22:54:58 »

kopasz7: Mivel többes számot használt így több mindet is el akar venni Naru tól. Kurama egyértelmű, hisz kell neki.
De valószínűnek tartom, hogy Naruto örökölte a 6 út egyikét. Bár ,hogy melyik út és pontosan mit takar azt nem tudhatjuk (de mint említettem ezt csak valószínűnek tartom, semmi nem támasztja ezt alá).

Amúgy az csak nekem furcsa, hogy Tobi azt mondja, hogy van nála pár értékes dolog ami az övé? Ki Ő hogy a sajátjának mondhasson bármit is? Egyre furcsább nekem ez az alak.

Daishi:  "Legálisan tombolhat" hát ezen besírtam Nevet amúgy tényleg igaz mert ha Bee is életben marad akkor megfelelő helyen "küzdhet" a 8 farkú ellen (persze csak barátságosan, amolyan edzés szerűen) de neki az maga lenne a paradicsom.

Tisztára el bírom képzelni, hogy Naru a hokage és előtte ott van 10 tömbben 3 méter magasan a papírmunka. Kurama meg folyton cseszegeti, hogy "unatkozik". Erre Naru tol 1 Kage bushint és mondja jól van menj,  de ne rombold le a falut ikszdé

Szerintem Tobi vagy a 10 farkút vagy semmit nem pecsétel magába. Sőt azt se tudjuk, hogy a 10 farkút kibe szánja/ szánná.  Ha össze jönne a terve.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 18, 23:21:28 írta Szalamandra-kun » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #10456 Dátum: 12 jan 18, 23:00:46 »

Manga elolvasása után nekem is beugrott, hogy mi van abban az esetben, ha Kurama tényleg csak Naruto naívitására játszott? Persze egy kicsit utánagondolva nem tűnne ez az eshetőség okos lépésnek Kurama részéről.  Kiszabadul, vígan járja a virágos mezőket... mígnem jön egy uchiha, vagy egy gondosz szándékú erős shinobi és megint kezdődhetne a rabszolgasága.  Narutoban talált egy olyan "rabszolgatartót", aki hajlandó egyenlő félként bánni vele és vele legálisan "tombolhat", amikor csak kedve szottyan.

Mennyire tartjátok valószínűnek/valószínűtlennek, hogy az egyfarkú Tobiban lehet?
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 18, 23:04:08 írta Daishi » Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
samat
Vendég
« Válasz #10457 Dátum: 12 jan 18, 23:29:20 »

Mennyire tartjátok valószínűnek/valószínűtlennek, hogy az egyfarkú Tobiban lehet?
Szerintem nincs benne mert fölösleges neki meg csak pazarolja a drága időt/energiát arra hogy pakolássza.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/570/7 itt mit adhat át narutónak lehet erejének egy részét  Gondolkozik és ha mindegyik átadja majd összerakhatja magában a 10farkút  Ördögi
Naplózva
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #10458 Dátum: 12 jan 19, 00:11:49 »

Hát ez a rész nagyon ot volt......Remélem Son valami nagy dolgot adot Narutonak.
Ha joban belegondolsz Naruto már olyan mint 1 széf mindennel telepakolják a szövetségesei Nevet
Amúgy előttem is írták h vajon mi lehet Narutonál a Kurumán kívül amit annyira magának titulál Ego maszk
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 19, 00:12:38 írta naru-kun » Naplózva
Vik
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4



« Válasz #10459 Dátum: 12 jan 19, 00:35:18 »

Remek rész volt! Nevet Nevet
Én nem gondolom, hogy Son akármit is adott volna Narutonak. Az csak egyszerűen a barátsága jelképe volt. Tényleg elgondolkodtató h Kuramán kívül Narutotól mit akarhat még Tobi. Talán csak elégtételt venni az I. Hokagén, mivel mint tudjuk őt látja Narutoban...
A kövi részben jó kis Zúzásra számíthatunk Nevet Nevet Alig várom!
Naplózva
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #10460 Dátum: 12 jan 19, 04:07:08 »

Nagyon tetszett ez a rész, sok ideje vártunk már erre és végre megtortént. Kurama semmiképpen se verhette át Narutot, mivel osszeérintették az okluket így Naruto belelátott a róka érzéseibe, érezte volna, ha rossz szándékkal cselekszik. Így valszeg a bijuu bomba és ki fog teljesedni és végre az alakját is felveheti, most lesz csak az igazán nagy tombolás..... Nagyon várom már.

Son amúgy szerintem, nagyon fontos információkat, illetve stratégiai tippeket adott Narutonak, azért vigyorgott ennyire.
Amúgy csak nekem tűnt fel, hogy Son külső ÚT-nak nevezi a megidézett szobrot? Lehet a szobor maga egy út a hatból?!
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 19, 04:08:04 írta Sobbi » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10461 Dátum: 12 jan 19, 04:42:27 »

Egészen pontosan a 7. út a 6 ból ahogy Nagto is a 7. Pein volt.

Tendö/Menny (lökés-húzás), Ningendö/Ember(lélek kiszedés), Chikusödö/Állat(Idézés), Shurado/Démon(Robottestrészek), Jigokudö/Pokol(Élesztés), Gakidö/Falánk szellem(Csakra elszívás) és a 7. a Gedö/Külső ami uralkodik az életen és a halálon és lényegében ennek egy részét idézi meg a Jikokudö Pein is és ehhez tartozik a Mazo szobor is -> Gedö Mazo
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 19, 04:44:13 írta Exkirion » Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #10462 Dátum: 12 jan 19, 05:07:22 »

Tényleg ha a 4. magába pecsételte a kyuubi egyik felét, akkor ő is jinchuriki volt 1 pár percig nem?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #10463 Dátum: 12 jan 19, 05:26:43 »

Kíváncsi vagyok, mit tervez tobi az 1farkúval... Nekem annyira nem tűnt erősnek anno.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 19, 05:28:40 írta Zer0 » Naplózva
joezyka
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3



« Válasz #10464 Dátum: 12 jan 19, 09:36:17 »

eddig csendese olvasó voltam, de most van pár olyan dolog amit még mást nem írt le.

narutóba csak a fele chakra lett lepecsételve, mivel volt az animébe egy (nem tudom hogy az fillérkéne volt-e vagy sem) de egy srác akiben Kurama chakrájának másik fele volt lepecsételve. legalábbis azt állították, hogy "benne van a kyubi chakrájának a fele" és a végén át is alakult azt hiszem biju formába vagyis megpróbált.

Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #10465 Dátum: 12 jan 19, 09:41:08 »

Az csak filler volt, mangában nem szerepelt. Így azt ne vedd ide!
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #10466 Dátum: 12 jan 19, 09:47:41 »

joezyka: Te a Szorás Fillerre gondolsz. Ott Kurama Chakrája lett begyűjtve (az ami egy őrjöngése után a levegőben fennmaradt) És ezt pecsételték bele. Ennek az eredeti sztorihoz semmi köze, csak ilyenkor bezavar.

Amúgy az tényleg jó, kérdés, hogy most azzal a féllel mi van/ lesz amit a 4. magába pecsételt. Az az érdekes, hogy Kushinába még a teljes Chakrát be tudták pecsételni akkor most miért nem lehetett? Ezt sosem értettem.  Technikai KO

Ronyszkusz: beelőztél, mind 1 már nem törlöm ki.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 19, 09:50:35 írta Szalamandra-kun » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #10467 Dátum: 12 jan 19, 10:09:29 »

Szerintem azért nem ment bele mind Narutoba, mert a szitu se volt épp jó hozzá.
De mindenesetre látszik hogy itt azért jóval nagyobb:P
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/501/12
Naplózva

blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #10468 Dátum: 12 jan 19, 11:09:22 »

Régen írtam már ide.
Olvastam, hogy beszéltetek a Shukakuról.. Meg arról, hogy miért nem harcolt. Én emlékeztem még egy ilyen "ígéretre":
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/404/16
Kövezzetek meg, de mekkora poén lenne már, ha Sasukében lenne a Shukaku. :DD

ergo: Sasukének miért kellett az Akatsuki? Beültetni Itachi szemeit, meg egy Bijuu... Most meg lelépett. hmm
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 19, 11:10:50 írta blackfire » Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
mynameisrocko
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


Neverending Tsukuyomi


« Válasz #10469 Dátum: 12 jan 19, 13:14:33 »

Amúgy az kiderült, hogy Kurama  milyen elemű? mert a naruto vs pain harcban volt valami hurrikános cucc meg tüzet is köpött, ha jól emlékszem.
Tűz elemű... 99%-ban biztos vagyok benne. És... VÉGRE! Már mióta váratott magára ez a rész? Csak néhány hete, hónapja, éve... De öröm volt végre látni, hogy ez a kettő megbékélt egymással.
Amúgy meg, ha eddig nem volt Kuramának fan ábora, lassacskán alakul már... Legalábbis, ahoyg nézem elég sokan kezdik megkedvelni Őrókaságát xD

....

És szinte végszóra ki jött a magyar... Megyek olvasni *-* Még néhányszor x"D

..jó rész volt. Mosolyog btw. vicces lenne, ha tűz elemű volna kurama, összefutnának a szálak...kombinálni lehetne a békák olaj támadásaival, volt egy rész, amiben pont ez volt a probléma, hogy a békafőnök tűz típusú támadást kért az olajra narutotól és kiderült, hogy ő olyat nem tud.

..kíváncsian várom a folytatást. Nyelvesít
Naplózva

\"A bosszúvágy megerősíti az ember lelkét, azonban ha makacsul ragaszkodunk hozzá, előfordulhat, hogy eltompít és gyengévé tesz.\"
Oldalak: 1 ... 696 697 [698] 699 700 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!