24 szep 25, 07:28:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 695 696 [697] 698 699 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2477440 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #10440 Dátum: 12 jan 18, 20:28:49 »

Hát sajnos Tobi arcát nem fogod látni Nevet , legfeljebb a szemét, ahogy pánikba esik( bár ki tudja lehet, hogy ott fog állni like a boss  Kúl ) és kézben tartja majd a dolgokat. Bár nem hiszem, hogy arra fel lenne, készülve, hogy naruto és a Kyuubi együtt harcolna.
Naplózva
eragon007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 173



« Válasz #10441 Dátum: 12 jan 18, 20:36:04 »

asszem tűz ,de ez nem biztos   am  király volt ez a rész Nevet nekem nagyon bejött Nevet
lassan azon se lepödnék meg ha tobi visszahivná az összes bijuut a gedoba és magába pecsételné Nevet
de ez sztem nem fog megtörténni   kiváncsian várom mi lesz ebböl Nevet
Naplózva

Arisa-chan8
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #10442 Dátum: 12 jan 18, 20:49:12 »

Amúgy az kiderült, hogy Kurama  milyen elemű? mert a naruto vs pain harcban volt valami hurrikános cucc meg tüzet is köpött, ha jól emlékszem.
Tűz elemű... 99%-ban biztos vagyok benne. És... VÉGRE! Már mióta váratott magára ez a rész? Csak néhány hete, hónapja, éve... De öröm volt végre látni, hogy ez a kettő megbékélt egymással.
Amúgy meg, ha eddig nem volt Kuramának fan ábora, lassacskán alakul már... Legalábbis, ahoyg nézem elég sokan kezdik megkedvelni Őrókaságát xD

....

És szinte végszóra ki jött a magyar... Megyek olvasni *-* Még néhányszor x"D
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 18, 20:55:48 írta Arisa-chan8 » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10443 Dátum: 12 jan 18, 20:55:45 »

Ezt nem lehet tudni a mangában. A mitológiai vonatkozás miatt sejtjük, hogy az eleme a tűz, mellette rendkívül okos és szinte végtelen az ereje. Mellesleg én eddig nagyon szerettem a kilencfarkút. Jobban mint Narutot.

Sajnos én is hasonlóan vagyok vele, hogy a következő fejezet nem róluk fog szólni hanem másról/másokról. Azért remélem egy-két kép ebből is előkerül. Ne legyen igazam.
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #10444 Dátum: 12 jan 18, 20:56:22 »

Hú basszus ilyen egy fejezetet. Nagyon tetszett Nevet. Kár hogy Son Gokut visszanyelte a szobor. Ahogy átváltozott a többi Jinchuriki az nagyon epikus lett , meg ahogy a Kakashi-Gai duo áll előttük. Mosolyog Naruto és a Kurama kiegyezésére sokat vártam és szerintem egész jól megoldották , de míg az előző két fejezetben elcsépelten oldotta meg az időhúzást itt remekül kivitelezte . Amikor összeöklöztek az tetszett epikus volt mint a legtöbb kép Nevet . Az a mosoly amit a Kurama vágott mikor Naruto kiengedte , ez a boldog mosoly olyan furán ált neki , bár csak szokatlan mert mindig morogni láttuk meg dühöngeni , ezt az oldalát nem ismertük. De az amikor öklöztek az pont olyan volt mintha Naruto mosolygott volna Nyelvesít

Ami az elemet illeti, csak az Animéban használt elemeket , mangában ilyen nem volt.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 18, 20:56:53 írta dosreis » Naplózva
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #10445 Dátum: 12 jan 18, 21:42:11 »

Bennem még mindig él a remény, hogy Kurama most jól hátba támadja Narutót, és amíg azok szívnak mint a torkos borz ő elnyargal a képzelet határain túlra. Az öklözéstől meg majdnem hánytam. Mi lesz a következő? Egymás vállára borulnak és együtt sírnak Sasuke után? De sajnos hiába reménykedek. Az az egy baj van a Narutóval, hogy a főbb vonalon nagyon kiszámítható a cselekmény. Legalábbis szerintem. Ejj... Hajrá Tobi!
Naplózva
Dj ToX!c.
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 248

"Nem adom fel, mert ez az én ninja utam..."


« Válasz #10446 Dátum: 12 jan 18, 21:46:52 »


Remélem nem támadja hátba narutot, és össze haverkodnak, jöhetnek az ultimate jutsuk meg minden Mosolyog Nevet
Ez a rész nagyon fain volt, egy valami hiányzott belőle igazán... a folytatás Nevet
Naplózva

"...Soha de soha az életbe...

...ne következtess elhamarkodottan..."
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #10447 Dátum: 12 jan 18, 21:59:23 »

Hát tényleg kegyetlen jó volt. Nevet Az egész fejezet.  Amúgy a Goku vajon csak azt akarta kifejezni, hogy elnyerte a tiszteletét / barátságát vagy talán adott neki némi chakrát is az öklözéskor?

OFF:
Amúgy ezzel a véleményemmel sosem szoktak egyet érteni, de szerintem Kurama Szél elemű (egyetlen farka egyetlen csapásával hegyeket morzsolhatott szét és szökőárakat kelthetett.) Szerintem erre csak a szél lehet képes Nevet (Meg Oro ellen is mikor elő jött a 3 farok még a hídon akkor mondták, hogy mi ez a szél?)

Amúgy volt olyan elméletem is, hogy Naruto szél eleme is Kuramától származik (mivel a chakrájuk mindig is keveredett, így mikor próbálta a chakra papírt akkor ez érvényesül Nevet) Mondjuk örülnék, ha majd tanulna új elemeket is, bár ha nem marad 1 fő gonosz sem aki elmenekül akkor nem valószínű, hogy láthatunk ilyesmit Nevet Biztos nagyon jól nézne ki egy tűz és villám alapú Rasengan Nevet

Bár igazán az lenne a stílszerű ha minden elemet tudna használni, szimbolizálhatná a népek közti békét / ilyesmit Nevet

Ekkora Chakra készlettel meg szerintem vagy 10x annyi klónt tud majd létrehozni mint eddig. Így Kb 1 nap lenne 1 elem ikszdé És még 1 nap átültetni Rasi ba Nevet Bár már igazán megtanulhatna mást is Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 18, 22:04:47 írta Szalamandra-kun » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
kopasz7
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 59



WWW
« Válasz #10448 Dátum: 12 jan 18, 22:18:13 »

Remek rész volt, le a kalappal!  bow Szerintetek mi lehet az a pár értékes dolog amit tobi említ? Még mit akar elvenni?  Gondolkozik
Naplózva
qwert90
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #10449 Dátum: 12 jan 18, 22:18:25 »

NAGYON JÓ FEJEZET VOLT
Már vártam hogy kibéküljenek am szerintem Kurama nem tűz elemű, ezt onnan gondolom hogy mikor pein ellen harcolt az csak vörös chakra volt és nem tűz
Naplózva
johne1
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Válasz #10450 Dátum: 12 jan 18, 22:25:59 »

hello nemtudom volt e már fórumban, de engem az érdekelne, hogy ha jóltudom volt az egyik fejezetben, hogy Kurama chakrájának a fele lett narutóba pecsételve, de akkor a másik felével mi van időközben újratermelődött vagy az végleg elveszett? Mert ha elveszett akkor már nem ő a legerősebb(már ha a farkaknak köze van az erőszinthez, mert ha jóltudom ez még nem tisztázott).  Illetve még 1 kérdés. Az 1 farkút miért nem lehet látni 1 képen se? Őt nem idézte meg tobi?
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #10451 Dátum: 12 jan 18, 22:28:16 »

Nagyon vártuk már ezt a fejezetet.  Nyelvesít Ördögi Nevet Nevet
Valamilyen szinten örülök én is, hogy Naruto és Kurama végre "kibékéltek" bár ennyi erővel legyőzik Tobit, és leülnek együtt teázni, "hiszen" Naru nem ölné meg, és megpróbálna vele is jóba lenni. x.X ikszdé

De viccet félretéve, eltudnám képzelni a következő fejezetben, hogy Naru átváltozik a rókává, és megtámadják Tobit, és pont beugrana "Sasuke" is.  Ohh My God

Kiváncsi lennék az arcára, arra a döbbenetre, hogy Naruto és Kurama??  Gondolkozik Hümm-hümm Pojén smirksweat

A legvégső harc után (sasu és naru közt) még az is előfordulhat, hogy Naruto kiengedi magából a rókát s pont emiatt lesznek barátok.
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #10452 Dátum: 12 jan 18, 22:31:01 »

Az egyfarkú jinchuurikije ugye Gaara volt, de mivel ő nem halott, nem is lehetett újjáéleszteni. Azt mondjuk nem tudjuk, hogy szükség esetén meg tudná-e idézni magát a Shukakut, bár szerintem igen. Amúgy nem a farkak száma határozza meg az erőt. Legalábbis, a Hachibi ezt mondta pár fejezettel ezelőtt Kuramának.
A Kyuubi chakrájának másik felét pedig - ha jól emlékszem - a Negyedik önmagába pecsételte, ebbe halt bele. (bár, hogy őszinte legyek, ez a dolog nekem sem 100%-osan tiszta, sose volt az)
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 18, 22:32:14 írta Krieg » Naplózva
Dj ToX!c.
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 248

"Nem adom fel, mert ez az én ninja utam..."


« Válasz #10453 Dátum: 12 jan 18, 22:47:40 »

Hasimasi sama majd a késöbbiekben szerintem fel fogja fedni ezt a titkot előttünk...
Igaz, naruto agyafúrt és ezt a kyuubi is tudta... Azért fogtak össze, mert tudta kurama, hogy naruto nem fogja
elárulni őt. Nevet

(4. magába pecsételte a felét igen, de lehetséges, h mikor lezárta narutoba lévő kyuubit "Megint" akkor átadta a chakráját is Mosolyog... illetve/vagy azóta már regenerálódott ahogy alapból az mindenkinek szokott....

Lehetséges, hogy kurama birtokolja az összes elemet Nevet

És, hogy milyen értékes dolgokat akar tobi elvenni?

a 4. hokage oda adta az erejét/tudását a fiának, ahogy a kyuubit is! Mosolyog mármint erő forrás és "barát" )
Naplózva

"...Soha de soha az életbe...

...ne következtess elhamarkodottan..."
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #10454 Dátum: 12 jan 18, 22:50:59 »

Engem csak egy dolog nyugtalanít egy kissé: ahogy Tobi viselkedik az nagyon nem tetszik, olyan magabiztos miközben Narutonak még bőven van mit mutatnia. Na mindegy...

Egyébként szerintem is hatalmas egy fejezet volt! Az egész olvasás alatt olyan izgatott voltam Nevet . Viszont van egy sanda gyanúm, hogy jövőhéten visszatérünk a Kagék vs. Madara hadszíntérre.

Az egyfarkút azért nem idézte meg, mert nincs gazdatest akibe belepaszírozza. Ha csak úgy megidézné, akkor nem tudna chakra rudat szúrni bele és irányítani, mint most a Yonbi esetében.

A Kyuubi chakrájának yin része a shinigamiba lett pecsételve Minato által. Nem tudom, hogy azóta vissza tudott-e egyáltalán töltődni, szerintem nem, de majd meglátjuk (vagy nem).
Naplózva
Oldalak: 1 ... 695 696 [697] 698 699 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!