24 szep 24, 09:23:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 673 674 [675] 676 677 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2476348 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #10110 Dátum: 11 dec 23, 21:17:36 »

Idézet
Nekem úgy tűnik minél előbb be akarja már fejezni

Akkor ne kezdjen ennyi harcot egy időbe és a kevésbé népszerű harcokat nem mutatná, de a madara vs 5kage harc az egyik legnépszerűbb, meg a kakashi vs 7kardforgató is az lett volna amikor kakashi belelendült.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10111 Dátum: 11 dec 23, 22:02:26 »

Ja, csak azt ne feledjétek, hogy a Kakashi vs Köd Hét Kardforgatója csata nem vitte előrébb a történetet (persze a bunyó engem is érdekelt volna). A Madara vs Kagék harc meg igen. Legalábbis ami eddig történt, abból sokat megtudtunk Madaráról és a MS/FMS/Rin'neganról. Viszont a továbbiakban lehet nem lesz újdonság benne, azért van hanyagolva. De nem kizárt, hogy még visszatérünk oda, mert Madara azért elég nagy valaki, csak nem az lesz a kövi hozzá kapcsolódó képkocka, hogy már be van tekerve budipapírba, egy pecséttel a mellkasán. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10112 Dátum: 11 dec 23, 22:30:07 »

ez gonosz volt, senpai xD reméljük, hogy Madara nem Chuck Norris.
egyébként lehet, hogy azért hanyagolta a kisebb hacokat, mert már rajzolná az epic-fightok kiráyát, ami után majd mindneki kapargathatja az állát a padlóról ^^ én csak a kakashi vs. 7 kardfogató harcot hiányoltam, Sasorit nem szeretem egyszer már legyőzték, annyi elég is volt belőle. De a Madara-5kagét nemhiszem hogy lenne mersze úgy megcsinálni, ha már annyit regélt madara überkirályságáról ^^ Bár a Kagátket egyenlőre tuti nem nyírja ki :'S
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #10113 Dátum: 11 dec 23, 22:38:26 »

Biztos visszatér a Madara vs 5 Kage csatára az 100%. De amúgy szerintem nem csak a Kakashi vs Köd Hét Kardforgatója csatát siette el eddig Kishi, hanem a háborúba szinte mindegyiket. Azzal nem értek egyet, hogy unalmas ez a csata, mert én nem unom, sőt remélem rendesen ki lesz dolgozva. Az lenne a legtökéletesebb ha most a következő fejezetbe még lenne a mostani harc és utánna minimum két fejezet a Madara vs 5 Kage harc.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Morause
Vendég
« Válasz #10114 Dátum: 11 dec 23, 22:52:45 »

Azért ez enyhe túlzás h elsiette... most gondolkodjatok logikusan, minden csatában volt egy "élőhalott"... tehát minden osztagra jutott zombi bőven, de ha vissza emlékeztek a shinobi haderő nem úgy áll össze pl: h 1. osztag csak konohai ninjákból 2. csak homoki ninjákból áll estébé.
Hanem vegyesen minden faluból vagyis mind1 milyen zombit kaptak ismerték a képességeit, és így szerintem (bár kabuto mentális nyomást akart gyakorolni) h a kezükben volt a tudás még egy akatsukis is elbújhat a levesbe... gondoljunk csak nagatora és a 6 útjára h kiket megölt a kis titkával és Narutóék még így is sok gondolkodás útján jöttek rá!

Abban egyetértek h Madarát nem hiszem h lerendezi mivel ő az egyetlen shinobi akiről senki sem tud semmit azon kívül h uchiha meg h harcolt Hashiramával!, úgyhogy valszeg visszatérő lesz... vele kapcsolatban csak annyit tudok elképzelni h ő még ott virgonckodik de a kagék már hullafáradtak és mozogni alig bírnak aztán jön egy isten csapása és BUM! ikszdé

ui.: a zombis csatákhoz még annyit h erősen utalt kishi arra h mindenki képességével tisztába voltak h mindig volt vki (ismeretlen veterán shinobik) akik mondták h ez meg az mire képes pl. mikor gin-kin megjelent egy véntrotty világosította fel a konohaiakat, vagy a mágnes fickót is ismerte a felhő shinobi (bár azt naruto gyűrte le de akkor is)
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 23, 22:56:00 írta Morause » Naplózva
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #10115 Dátum: 11 dec 24, 08:48:18 »



Abban egyetértek h Madarát nem hiszem h lerendezi mivel ő az egyetlen shinobi akiről senki sem tud semmit azon kívül h uchiha meg h harcolt Hashiramával!, úgyhogy valszeg visszatérő lesz... vele kapcsolatban csak annyit tudok elképzelni h ő még ott virgonckodik de a kagék már hullafáradtak és mozogni alig bírnak aztán jön egy isten csapása és BUM! ikszdé


Azért ott van Oonoki aki rendelkezik róla infóval http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/469/8 (utolsó kép)
Meg valami infó Konohának is lehet róla hisz az eggyik alapító  Kúl

Minden esetre jómagam is igen kiváncsi vagyok erre a harcra.



Naplózva
gabrix81
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #10116 Dátum: 11 dec 25, 02:18:22 »

Szerintem a mangában azért hagyja ki a harcokat, mert így a Shippuudenben benne lehet minden csata,így nem éri be az anime a mangát és nem kell fillerezni.
Naplózva
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #10117 Dátum: 11 dec 25, 10:30:32 »

Ha az animében benne lesznek a csaták, akkor az már nagy valószínűleg filler lesz, mivel hogy a mangában a csaták nincsenek benne.. (vagyis nem mind1ik.. aztán ki tudja, lehet hogy még benne lesznek a mangában is a csaták)
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 25, 10:31:27 írta Suigetsu » Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10118 Dátum: 11 dec 25, 11:00:42 »

sztem nincs abban rossz, hogy a harcokat részletezik Nevet sztem éépen hogy ez lesz a jó x)
egy kicsit ezt hiányolom a mangában. na meg azt se szeretem hogy egy-két képkockát ki sem tudok venni X"D és anime párti vagyok...csak kár hogy ott fillereket adnak :/
Naplózva

dert
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #10119 Dátum: 11 dec 26, 02:46:18 »

Az anime sehol se lenne a manga nélkül.  Valóban jobb megfilmesítve nézni mint rajzolva de amilyen szánalmasan gyenge mostanában az anime már előre félek hogyan oldják meg a harcos jeleneteket.  És remélem a háború köze nem raknak fillereket annyi filler volt mostanában remélem csak azért hogy a mangás részeket ne kelljen elhúzni.  Nem akarok annyi visszaemlékezést látni mint mostanában.
Naplózva
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #10120 Dátum: 11 dec 26, 11:58:40 »

Az anime sehol se lenne a manga nélkül.  Valóban jobb megfilmesítve nézni mint rajzolva de amilyen szánalmasan gyenge mostanában az anime már előre félek hogyan oldják meg a harcos jeleneteket.  És remélem a háború köze nem raknak fillereket annyi filler volt mostanában remélem csak azért hogy a mangás részeket ne kelljen elhúzni.  Nem akarok annyi visszaemlékezést látni mint mostanában.

Sajnos a fillerek predesztináltak. Minden évad után beköszönt a jó öreg filler évad. Így húzzák az időt a mangának, nekünk meg az idegeinket. Gondolkoztam is, hogy az unokáimmal fogom együtt nézni majd a Naruto végét. Ha megérjük.
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10121 Dátum: 11 dec 26, 12:07:27 »

Szerintem a mangában azért hagyja ki a harcokat, mert így a Shippuudenben benne lehet minden csata,így nem éri be az anime a mangát és nem kell fillerezni.
például a Hidan-Asuma harc is jobban részletezve volt az animében, és nekem nagyon bejött ^^ szal ha beletesznek pár elemet, azzal ninsc semmi baj.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #10122 Dátum: 11 dec 26, 13:08:19 »

Ahogy elnézem megint nem lesz a madara vs kage harcok és megint csak mesével telt el a manga fejezet.. végén tényleg megcsinálja kishi, hogy madara vs kage harc végét mutatja már csak...
Naplózva
kopasz7
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 59



WWW
« Válasz #10123 Dátum: 11 dec 26, 13:16:23 »

Végre! Nevet Csak kár, hogy semmit se haladtuk előre a sztorival, de legalább megtudtunk néhány dolgot! Nevet
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #10124 Dátum: 11 dec 26, 13:54:08 »

Most tényleg Son Gokunak hívják a 4farkút vagy csak én vagyok analfabéta?
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Oldalak: 1 ... 673 674 [675] 676 677 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!