24 szep 24, 07:25:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 670 671 [672] 673 674 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2476249 alkalommal)
0 Felhasználó és 42 vendég van a témában
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #10065 Dátum: 11 dec 21, 14:50:07 »

Én ezt nem helyeslem. Nem bírom szöcskét.
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #10066 Dátum: 11 dec 21, 15:33:05 »

érzem,hogy most teszik fel. már csak a hajime no ippo maradt,úgy mint új manga,és azért tűnnek el az újnak titulált manga fejezetek,mert már kezdik fel tenni vagy hasonló a kövi mangákat. és nem is írták ki a mangastream-esek sem,hogy nem lesz,tehát százas,hogy lesz,és hogy ma.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #10067 Dátum: 11 dec 21, 16:48:21 »

Attól még, hogy a Hajime no Ippo a Naruto előtt szokott jönni, nem azt jelenti, hogy ez a hét első mangája.
Sokkal inkább a hét utolsója.
És teszem azt, a Narutoval indul az új hét.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #10068 Dátum: 11 dec 21, 17:28:39 »

Nem akarom senki kedvét sem elvenni, de szerintem ezen a héten nem lesz manga  Neeem

http://www.shonenjump.com/e/weeklyshonenjump/next.html

1/4(Wed) elvileg Január 4. Szerda 2012.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Victory1995
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 67



« Válasz #10069 Dátum: 11 dec 21, 17:37:24 »

óóó de kár! Szomorú

pedig most egy nagyon jó fejezet lenne! Nevet
Nagyon kíváncsi vagyok rá hogy mit fognak csinálni. Nevet
Naplózva

Akkor is nekivágok, ha nincs reményem, s akkor is kitartok, ha nem kecsegtet siker.
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10070 Dátum: 11 dec 21, 17:38:37 »

Szerintem sem lesz most, viszont lesz a hétvégén, szombaton vagy vasárnap. Tavaly is így volt.
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #10071 Dátum: 11 dec 21, 17:44:03 »

A hivatalos japán megjelenés sem ad semmilyen támpontot nekünk, hiszen van amikor kilopják a nyomdából a fejezetet és 1 héttel hamarabb itt van, mint a hivatalos megjelenés.
Ergo egyedül a MangaStream hivatalos közleményére támaszkodhatunk, hogy sikerült-e szerezniük scan-t vagy sem.
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #10072 Dátum: 11 dec 21, 17:44:47 »

basszus,kishi akkor jól meg szopat ,és miközben ő röhög mi agyf.....t kapunk Nevet. de lehet,hogy lesz,azért a mangastream már rég kiírta volna. meg ahogy említettem két kínai oldalon is ki van írva holnapra=akkor mégis lehet,hogy nem az idő eltolódások a felelősek de nyugi,hatig még lehet,aztán már én is feladom,és holnapra jósolom.meg akkor a fejezet végén mért nem írta ki kishi? ez így zavaros. lehet hogy ma nem,de holnap azért illene,hogy legyen,mert eléggé parasztság lenne,hogy most(amikor várjuk már a részt) tudjuk meg,hogy nem lesz,pedig egész héten vártuk.
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #10073 Dátum: 11 dec 21, 17:50:07 »

Ez nem Kishi'-n múlik, hanem a kiadón... Kishi' "csak" a sztorit írja, meg rajzol. A kiadással kapcsolatos dolgok a kiadó alá tartoznak.
A netre való felkerülésért meg azok a japán aktivisták a felelősek akik iphone29-cel bekúsznak a nyomdába/és vagy bescannelik az újságot, aztán nyomatnak pár pózolj ShounenJumppal fotót, amit az MS letisztít, lefordít és a sok fan örül. Nevet
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #10074 Dátum: 11 dec 21, 17:54:07 »

meg amúgy is. a mangastream-eseknél most reggel 9 van. ők is aludhatnak,nem? lehet,hogy azért nem írták ki,mert kilopták már a nyomdából,és mikor felébrednek belekezdenek fordítani. jah és a saját időzónámbeli idő szerint írtam a hat órát,tehát magyarul 7-kor még jöhet,vgy még utána.  
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #10075 Dátum: 11 dec 21, 18:02:16 »

Mindenki 1000%on pörög mint látom Nevet  régebben csütörtök/ pénteken jött ki a manga, szal most is lehet úgy lesz. Vki belinkelte azt a képet. Nem tudok japánul.

Azért bizakodok, mert ha nincs manga a  Mangastream-en mindíg kiírják. Eddig ez nem történt meg, szóval még bármi lehet.  Addig ajánlom, hogy mindenki szúrja magát nyugtatóval.
Naplózva
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #10076 Dátum: 11 dec 21, 18:39:37 »

Szerintem felesleges túlságosan is belelovalni magunkat.

Ha az 568 rész nem jelenik meg rendesen (hivatalosan) csak  jövőre 4-5 tájékán s mi ennek ellenére hozzájutunk s a héten lessz akkor is két hetet kell várnunk hisz mikor kijön 4-5 tájékán a manga az már nekünk régi lenne akkor. Tehát mindenképp cumi  Ördögi  (remélem sikerült érthetően fogalmazni  Pojén)
Persze ha hivatalosan is kijön idén akkor ez az egész tárgytalan  Kúl

Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #10077 Dátum: 11 dec 21, 19:30:23 »

Háhááá... végre megvan, 2 órás kutatás után, isten áldja a Google-t. Nevet A MangaStream és a NarutoForums által megerősített információk.
Az első dátum a hivatalos megjelenés japánban. A félkövérrel kiemelt rész a netes scan - ez fontos nekünk. Legalul pedig egy kis magyarázat az egyik külföldi fórumról. [igaz, hasonlót már írtam pár poszttal előbb, de talán ez érthetőbb magyarázat]

2011. december 19: Weekly Shonen Jump #03-04 (netes megjelenés várhatóan: december 14.-ig) (Naruto fejezet #567)

2011. december 26: Nem jelenik meg Weekly Shounen Jump magazin
2012. január 4: Weekly Shonen Jump #05-06 (netes megjelenés várhatóan: december 24.-ig) (Naruto fejezet #568)
2012. január 9: Nem jelenik meg Weekly Shounen Jump magazin
2012. január 16: Weekly Shonen Jump #08  (netes megjelenés várhatóan: január 11.-ig) (Naruto fejezet #569)

Idézet
"Furcsállod, hogy miért van december 19-re írva a Naruto manga 567. fejezete, holott mi már december 14-én elolvashattuk? Nos, a válasz egyszerű. Mi, akik Japánon kívül élünk egy héttel hamarabb olvashatjuk a megjelenő fejezeteket, mint a japánok. Furcsa, nem?
Az egyik barátom, aki Japánban él TheTokyoKit írta, hogy ő csak december 19-én olvasta a Naruto manga 567. fejezetét.
Azért olvasunk egy héttel korábban Naruto mangát, mert valaki a nyomdából kiszivárogtatja a raw (nyers) változatot, majd elküldi a MangaStream, Binktopia, Mangareader, vagy MangaZone csapatoknak, akik szerkesztgetik (tisztítják, fordítják) és közzéteszik.
Nos, nem kell pánikba esni, ha jelenleg a Naruto manga 568. fejezete még nem áll rendelkezésre se ma (szerda) se holnap (csütörtök), hiszen a Weekly Shonen Jump # 05-06-nak már van boritója, ami azt jelenti, hogy kiadásra készen áll, tehát ha minden jól megy, hamarosan kiszivárog az új fejezet."

Nah mára ennyi voltam, várjuk az új fejezetet. Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 21, 20:01:14 írta Cartnecker » Naplózva
Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #10078 Dátum: 11 dec 21, 21:06:32 »

Cart csókollak feldobtad az estém! Nevet nagyon köszi  bow
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #10079 Dátum: 11 dec 22, 10:24:19 »

De akk az előző végén miért nem volt, hogy következő héten nincs manga?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 670 671 [672] 673 674 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!