24 szep 24, 03:20:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 667 668 [669] 670 671 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2475996 alkalommal)
0 Felhasználó és 29 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10020 Dátum: 11 dec 17, 19:21:39 »

Ha visszakeresed azokat az ábrákat ahol magyarázza Kakashi a működését, akkor láthatod, hogy a kapuk egymásra épülnek. Úgy nem tudod megnyitni a 6. kaput, hogy az előtte levőket nem nyitod meg vagy már nincs eleve megnyitva. Ez nem egy terem ahol 8 különálló kaput találsz és azt nyitod meg amelyiket akarod. Röviden csak akkor vagy képes kinyitni ha kinyitod az előtte lévő 5 kaput is. Hogy ezt egyszerre megtudja tenni az meg már tapasztalat kérdése.
Naplózva
pista bá
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #10021 Dátum: 11 dec 17, 19:39:11 »

ha jobban megnézed http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/567/6 Gai már itt is benne van valamelyik kapuban
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #10022 Dátum: 11 dec 17, 19:41:23 »

Ez pont olyan, mint sok szreplőnél nem látjuk a kézpecséteket mégis bevetett egy technikát. Idő és helyhiány.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10023 Dátum: 11 dec 17, 19:52:18 »

bár a belépőjénél is benne volt...
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
trafo90
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #10024 Dátum: 11 dec 18, 00:07:36 »

Ezt a 8 kaput jól benéztem  smirksweat  Naruto teherbírása sennin módban nem jobb?
+ ha Naruto kibékül a rókával, akkor van-e esély arra, hogy Naruto tudjon egyesülni a békákkal?
Naplózva
szász2
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 14


« Válasz #10025 Dátum: 11 dec 18, 00:07:55 »

Az hogy tobi pont jó az egyfarkú jinjurikéjének ahoz elég kicsi az esély, kivétel, ha tobi (a Kushina által használt lánc technika alapján) tényleg Uzumaki akkor elképzelhető, sőt biztos hogy jó lenne jinjunak, de azért erre is kicsi az esély, (vagy nem).

Erre visszatérve és reagálva szerintem nem feltétlenül kell Uzumakinak lennie. Ha jól tudom az Uchihák Rikodou ugymond "leszármazottai", szóval miért ne lehetnének az erősebb Uchihák is jó Jinchuk? Ez még akár Kushina láncait is megmagyarázhatja.  Gondolkozik
Sőt, az se biztos, hogy meghalna, ha eltávolítaná magából akármely bijuu-t (feltételezve, hogy már magába pecsételte pl. a Sukakut...), Kushina sem halt meg egyből, szóval... smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 18, 00:14:20 írta szász2 » Naplózva

Szászketőőőőő.... merre vaaaaaagy?
                                                  -Itachi-
Morause
Vendég
« Válasz #10026 Dátum: 11 dec 18, 11:35:00 »

...

Bocsika de pont h te tévedsz, a Hashirama dns nem rossz feltevés mert azt legalább tudjuk h van neki, bár mi olvasók szeretünk találgatni, de ne állítsd be úgy mint egy "külön utat" még csak azt sem tudjuk mik azok vagy mire jók, csak h van belőle 6 és ezt akarja elérni Tobi!

A mostani részekről annyit h eleinte engem is idegelt h előző fejezetben naruto nagyon lealacsonyodott már majdnem h azon a szinten volt (szerintem) mint a shippuden elején, mert oké h meglepődött de én ha olyan geci gyors lennék aki a világ leggyorsabb shinobiját is legyorsúlta hát h a retekbe ne szopatnám a népet legyen az másik jinchu társam vagy egy mezei shinobi!

Tehát nem nagyon értettem mivan, de mostanra vissza nyertem a hitemet na nem narutóba hanem a rókába, h látszik azon az elszánt arckifejezésén h itt most robbantani fog! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 18, 11:36:22 írta Morause » Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #10027 Dátum: 11 dec 18, 13:57:32 »

Bocsika de pont h te tévedsz, a Hashirama dns nem rossz feltevés mert azt legalább tudjuk h van neki, bár mi olvasók szeretünk találgatni, de ne állítsd be úgy mint egy "külön utat" még csak azt sem tudjuk mik azok vagy mire jók, csak h van belőle 6 és ezt akarja elérni Tobi!
A mostani részekről annyit h eleinte engem is idegelt h előző fejezetben naruto nagyon lealacsonyodott már majdnem h azon a szinten volt (szerintem) mint a shippuden elején, mert oké h meglepődött de én ha olyan geci gyors lennék aki a világ leggyorsabb shinobiját is legyorsúlta hát h a retekbe ne szopatnám a népet legyen az másik jinchu társam vagy egy mezei shinobi!
Tehát nem nagyon értettem mivan, de mostanra vissza nyertem a hitemet na nem narutóba hanem a rókába, h látszik azon az elszánt arckifejezésén h itt most robbantani fog! Nevet
de tobi,amikor elmondja konannek,hogy megvan már két útja,akkor kiderül,hogy hashirama dns-e is egy út: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/510/14 és én is olvasó vok,ha nem tudnád  smirksweat
Naplózva
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #10028 Dátum: 11 dec 18, 14:16:07 »

Erre visszatérve és reagálva szerintem nem feltétlenül kell Uzumakinak lennie. Ha jól tudom az Uchihák Rikodou ugymond "leszármazottai", szóval miért ne lehetnének az erősebb Uchihák is jó Jinchuk? Ez még akár Kushina láncait is megmagyarázhatja.  Gondolkozik
Sőt, az se biztos, hogy meghalna, ha eltávolítaná magából akármely bijuu-t (feltételezve, hogy már magába pecsételte pl. a Sukakut...), Kushina sem halt meg egyből, szóval... smirksweat
Nos szerintem Kushina láncai, az egy Uzumaki jutsu, és nem Uchiha. Ha Tobi Uzumaki akkor nyilvánvaló, hogy tudja használni ezt a jutsut, de akkor az lesz kérdéses, hogy a ball sharinganja sem valódi hanem azt is csak beültette magának. De szerintem az Uchihák nem lennének jó jinjurikik, mivel nem olyan a chakrájuk. Az Uzumakik is csak azért jók, mert sok chakrájuk, és (szerintem) valamiért a chakrájuk jobban alkalmaszkodik a bijukéhoz. Ez lehet annak az oka is hogy mért nem jó valaki jinjunak, azért hogy a chakrája nem képes alkalmaszkodni a bijuéhoz, ezért a szervezete próbálja magából kilőni az idegen cuccot, de ez nem sikerül neki ezért bele hal. Ugyan ez volt Bee elődjével is.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #10029 Dátum: 11 dec 18, 14:17:06 »

Szerintem megint van amiben tévedsz mert a linkben nem arról van szó h csak a fa elem miatt kell neki a DNS hanem a képességei miatt, ami egy 'többesszám' tehát gondolom itt az összes cucmókjára gondol! Meg amúgy is nincs konkrétan kijelentve h melyik az a két út ha a szövegkörnyezetből is kivesszük olyan mintha azt mondaná h az egyik út madarának lenni a másik meg hashirama képességei!
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10030 Dátum: 11 dec 18, 14:35:17 »

Szerintem meg óriási tévedés az ha a láncot az Uzumakisághoz kötitek. Pont arról van szó, hogy ez Kushina egyedi képessége volt és nem az Uzumakiké. Minden faluban lehet olyan emberekkel találkozni akik egyedi képességekkel rendelkeznek. Nem kellene általánosítani. Másrészt soha nem volt róla szó, hogy az Uzumakik sok chakrával rendelkeztek volna. Inkább éppen, hogy ők is csak átlagosak lehettek ilyen tekintetben. A tömbiektől való eltérést a hosszú életük és a nagy erejű pecsételési képességük/technikáik jelentették. Másrészt miért ne lehetne Tobinak is ilyen jellegű jutsuja. Nem mai gyerek. Bárhol elsajátíthatta, de talán a rinnegan vagy a sharingan is tartalmazhat ilyen képességeket amit még nem láttunk mástól.
Naplózva
szász2
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 14


« Válasz #10031 Dátum: 11 dec 18, 14:38:23 »

Nos szerintem Kushina láncai, az egy Uzumaki jutsu, és nem Uchiha.

Az én véleményem pedig az, hogy Kushina láncai valójában Rikodou láncai. A Jinchuus dologot pedig csak azért mondtam, mert ha az Uchihák vérében (akármennyire is meghígulva) Rikodou vére csörgedezik, akkor már egyáltalán nem biztos, hogy kilökné a szervezetük, főleg ha a Juubi chakrájának egy része még meg is található bennük (ezt is pár oldallal ezelőtt említette valaki, ha jól emlékszem). Az megint más dolog, hogy a többi rejtett faluban (pl. Rejtett felhőben, ahogy te említetted) nem tudták megállapítani ki jó Jinchuunek és ki nem, míg Konoha tudta, hogy az Uzumakikba kell lepecsételni a Kyuubit.  Nyelvesít
Naplózva

Szászketőőőőő.... merre vaaaaaagy?
                                                  -Itachi-
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10032 Dátum: 11 dec 18, 14:53:07 »

Azért mégis más faluban jobban megoldották ezt a kérdést mint Konohában. Lásd a 2 farkú és Bee esetét. Ők tökéletesen megoldották, hogy kit kell jinchurikinet tenni. Ráadásul közük sincs az Uzumakikhoz, legalábbis eddigi ismereteink alapján. Konohában az Uzumakikkal ez soha nem lett tökéletes. A jinchuriki kijelölése sokkal inkább az azzal való bánásmód és annak kezelése a meghatározó mint, hogy Uzumaki valaki vagy sem. A kilencfarkú mostani kijelentése pontosan ezt mutatja meg nekünk. Lehet valaki bármennyire ebbe a klánba származó vagy nem, ha rosszul kezelik a démont akkor az átok marad. Ha viszont jól kezelik akkor nagyon sokan képesek lennének kezelni azokat.
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #10033 Dátum: 11 dec 18, 15:02:12 »

Azért a Felhő faluban is eltartott egy ideig a megfelelő hordozó megtalálása, lásd Motoi meg a Raikage visszaemlékezését, mikor jópár korábbi alany felsült a Hachibi irányításával. Bee rappelése viszont bejött neki  Kúl  Pojén

Közben gondolkoztam a dolgon, és azt hiszem, azok a láncok nem a Kushina-féle láncok. Kakashi említi, hogy Tobi a szemeivel irányítja őket, viszont Kushina láncai fizikailag is megjelentek. Szóval az alakját lemásolta, de mégsem ugyanaz a kettő.

« Utoljára szerkesztve: 11 dec 18, 15:03:52 írta Narutoclone » Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #10034 Dátum: 11 dec 18, 15:03:23 »

Általában a jinchurikik azokból lesznek, akik közel állnak a kage családjához, pl egy tesó( lásd Bee), hogy ne fordítsák a bijuu erejét a falu ellen. De ez megtörténhet úgy is, hogy maga a kage lesz a jinchuriki( lásd Gaara, Yagura) Kushina meg Naruto azért lettek jinchurikik mert Kushina anyja volt a hokage felesége, Kushina fia meg Naruto. De való igaz, hogy ha nem tudja vki kezelni a bijjut, az egy átok. Ezért a Köd faluban ezt megoldják, hogy kicsi korban belepecsételik a bijuut vkiben, és elküldik edzeni abba a szentélybe. Bár ott is volt némi galiba a hachibi miatt.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 667 668 [669] 670 671 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!