24 szep 23, 23:17:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 665 666 [667] 668 669 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2475740 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #9990 Dátum: 11 dec 16, 21:19:18 »

echo channel. az "együtt halunk meg szónoklata" már rég a kukában van,ha követed a történéseket,tudod. már nem akar meghalni,hokage akar lenni,és a háborút is le akarja rendezni. már nem csak sasuke fontos neki. amikor ezt mondta naruto,hogy meg akar halni, akkor a gyűlölete megvolt,az elkeseredése is,de amikor legyőzte a saját,belső énjét,megbékélt,valamint elkezdődött a háború-itachival találkozott,megváltozott.kíváncsi vagyok,hogy hogy intézik el tobit,már ha el fogják  smirksweat azért hat bijuu-val jár, meg sztem az 1farkút magába pecsételte,mert kellett a csakra,hogy tudja irányítani a bijuu-kat. szerintem még a saját csakrájával irányítja őket,de majd felhúzza a csakra burkot,meg 1 farok megjelenik neki,mint naruto-nak 3 farokig. meg lehet,hogy átmegy majd 2.szintre is. természetesen,ha magába pecsételte az 1farkút,amire kb. 70% az esély most.
Naplózva
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #9991 Dátum: 11 dec 16, 22:48:43 »

Szerintem azért 70%-nál jóval alacsonyabb. Ha azt veszed akkor aszem vagy tíz oldallal ezelőtt már elmondták (legalábbis nagyrészt közös megegyezés alapján kigondolták), hogy nem mindenki lehet jinjuriki(nem tom hogy kell írni). Az hogy tobi pont jó az egyfarkú jinjurikéjének ahoz elég kicsi az esély, kivétel, ha tobi (a Kushina által használt lánc technika alapján) tényleg Uzumaki akkor elképzelhető, sőt biztos hogy jó lenne jinjunak, de azért erre is kicsi az esély, (vagy nem). De az a lényeg végülis hogy azt akartam megcáfolni, hogy tobinak nincs szüksége plusz chakrára szerintem bőségesen elég chakrával rendelkezik most éppen(ne kérdezd honnan tudom)
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #9992 Dátum: 11 dec 16, 23:24:20 »

hát igazából onnan tudod,hogy bizonyította. mondta kakashi is ,hogy borzalmasan sok csakrába kerül a bijuu irányítás. emellett azért látok esélyt arra,hogy tobi jinchuuriki lett,mert:1.lehet,hogy már onnan "futtatja"(mint a procit  ikszdé)a bijuu-kat.  2.az,hogy csakrával,meg a szemeivel tudja irányítani a bijuukat eléggé különös csakrára vall,nem? meg az a lánc is furcsa volt,amúgy az 1farkú valszeg a leggyengébb bijuu.....
a kommented meg furcsára sikerült. meg akartad cáfolni,amit mondtam,de azért minden mondatod utáni zárójelben odaírtad az én megvilágításomat is  smirksweat .
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #9993 Dátum: 11 dec 16, 23:44:55 »

10000000% hogy nincs belepecsételve semmilyen Bijuu, azaz ő nem Jinjuuriki. Már volt párszor ebben a topicban is hogy volt egy ember aki tudta irányítani az összes Bijuu-t. Mivel az ő DNS-e megvan Tobinak így több mint valószínű, hogy ezért tudja vagyis mondjuk inkább hogy próbálja irányítani őket. Ez a DNS felelős a sok chakráért is, lásd: Danzou.

Még valami csak azért hogy biztos legyen: Tobinak mi a célja? A 10 farkú felélesztése. Ehhez mi kell? A 9 db Bijuu. De ha egyet magába pecsételt, akkor hogy lesz meg mind a 9? Kiszedi, szedeti valahogy, azonban Mi történik azzal akiből kiszedték a Bijuu-t? -> Meghal
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 16, 23:46:25 írta CsukiIce » Naplózva

feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #9994 Dátum: 11 dec 17, 02:44:19 »

hashirama dns-ével kapcsolatban el vagy tévedve. ez segít hozzá,hogy használhasd a fa elemet,meg ez az egyik rikodou út. de csakrát nem ad,ezt nagyon rosszul tudod. sőt,sok csakrája kell legyen annak,aki használja,hogy tudjon uralkodni felette. tobi céljai ismeretlenek,nem kell mindent készpénznek venni,amit eddig mondott. és abban is biztos vagyok,hogy egyáltalán nem a hashirama dns-sel irányítja tobi a jinchuu-kat,sőt biztos,mert említették is ,hogy a szemeivel irányítja,meg a csakrájával. tobinak ez az erőssége. a genjutsu és az irányítás.(meg a dimenzió jutsu és átcsúszás) a 4.mizukagét is,hogy irányította,nem?
a sharingannal,meg tudta irányítani a 9farkút is.ne mondjál semmit olyan biztosra.ahogy mondtam,sztem eddig a saját!!!! csakrájából tartotta fenn a bijuu-jinchuuriki kontrollt.és sztem hashirama a fa elemmel nem tudott volna ennyi bijuu-t manipulálni.(ezzel együtt tobinak is elég különleges csakrája kell legyen,meg nagy is kell hogy legyen.)
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #9995 Dátum: 11 dec 17, 09:16:58 »

nagyon király rész volt kíváncsi vagyok hogy most sasuke kivel fog harcolni.. és hogy a kyuubi mit tervez narutóval Mosolyog
Naplózva

Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #9996 Dátum: 11 dec 17, 10:33:47 »

szerintem a kyuubi most be fog segíteni, remélhetőleg szöcske belefut a kagékba és azok agyonverik!
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #9997 Dátum: 11 dec 17, 11:13:17 »

Idézet
remélhetőleg szöcske belefut a kagékba és azok agyonverik!

Egyesével tuti nem verik agyon max. ha együtt mennek rá:) Hogy miért? Láthattuk, hogy ms-el eléggé jól tolta raikage ellen akit én nem állítanék be a leggyengébb kagenak kb. oonoki szintjére sorolnám szóval kagek közül az első helyen osztozik szerintem oonokival vagy második helyen van, na szóval ms-el majdnem lebírt sasuke döntetlent nyomni, sőt ha nem lett volna ott raikage segítői akkor valószínű, hogy miután megölte sasuket a raikage utána ő se bírta volna valami sokáig, na már most mint tudjuk aki fms-t megszerzi annak a szeme előtt teljesen új világ kerül, ebből nekem az jön le, hogy fms-el még sokat fog erősödni ms-től eltérve. Szóval egyesével tuti nem bírnák elverni majd a sasuket mert egyesével elverné mindet szerintem, ha formába vannak ha nem. Ja meg raikage ellen úgy harcolt, hogy utáa amikor gaara megvédte mind kettőjüket mielőtt még megölik egymást utána a kagek meg a segítői rátámadtak és susanooval kivédte a támadásokat utána mondta még a karin, hogy chakrája sokkal ridegebb és erősebb mint korábban volt, valami hasonlót, ebből nekem az jön le, hogy akkor még jobban megerősödött egy kicsivel. Na mindegy, de szerintem fms-es sasuket egyesével tuti nem bírnák elverni a kagek.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9998 Dátum: 11 dec 17, 11:15:48 »

Tobiba az Itchibi? Ki van zárva.... nem merné megkockáztatni, narutónak is csomó idejébe tellt, hogy megtanulta irányítni. arra is gondolnia kell, hogy mi lesz vele, ha az a tanuki kiüti őt, mint Gaarát...
  És egy Itach-Saszuke találkozát ténlyeg megnéznék én is *-* akkor talán láthatnák sasukétől egy emberi arckifejezést végre.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9999 Dátum: 11 dec 17, 11:25:15 »

Viszont azt megtehette, hogy magát is hozzákötötte a Gedo Mazohoz chakrarúddal. Így hozzáférhet az egyfarkú chakrájához a rúdon keresztül. Amilyen teste van Tobinak, ennek semmi akadályát nem látom. Ezután pedig amikor szükséges akkor folyamatosan szipkázza ki az egyfarkú chakráját.
Naplózva
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #10000 Dátum: 11 dec 17, 11:47:54 »

Viszont azt megtehette, hogy magát is hozzákötötte aazo Gedo Mhoz chakrarúddal. Így hozzáférhet az egyfarkú chakrájához a rúdon keresztül. Amilyen teste van Tobinak, ennek semmi akadályát nem látom. Ezután pedig amikor szükséges akkor folyamatosan szipkázza ki az egyfarkú chakráját.

Én is hasonlóan vélem de szerintem azért is nem pecsételhette magába az egyfarkút mert a szobornál fontos a sorrendd s ha kiszedné akkor valószínűleg összetörne, meg ha magába pecsételte volna akkor addig nem teremthette volna ujra a tízfarkút s pecsételhette volna magába amíg az egyfarkú ott van.
   
Tudomásom szerint Jinchuurikik eddig mindíg belehaltak ha eltávolították belőlük a Bijuut (ez alól csak Rikudou-sennin lehet kivétel, de ebbe nem mennék bele  ikszdé ) Az eltávolításánál meg esetleg megkockáztatta volna, hogy meghal, bár nála kitudja  Nyelvesít

Ezért chakrarúd szerintem a megoldás.
Naplózva
hatakiri
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #10001 Dátum: 11 dec 17, 12:22:17 »


Én is hasonlóan vélem de szerintem azért is nem pecsételhette magába az egyfarkút mert a szobornál fontos a sorrendd s ha kiszedné akkor valószínűleg összetörne, meg ha magába pecsételte volna akkor addig nem teremthette volna ujra a tízfarkút s pecsételhette volna magába amíg az egyfarkú ott van.
   
Tudomásom szerint Jinchuurikik eddig mindíg belehaltak ha eltávolították belőlük a Bijuut (ez alól csak Rikudou-sennin lehet kivétel, de ebbe nem mennék bele  ikszdé ) Az eltávolításánál meg esetleg megkockáztatta volna, hogy meghal, bár nála kitudja  Nyelvesít

Ezért chakrarúd szerintem a megoldás.

Rikudou-sennin sem feltétlenül élte túl a bijuu kiszedését hiszen csak annyit tudunk hogy halála előtt tette, szal halhatott abba is ami persze már mindegy volt hisz amúgy is haldoklott.... Mosolyog
A Gedo M meg igen sanszos hogy maga a 10 farkú teste, ezért is tolták bele a bijuu-kat, de arra semmi bizonyíték hogy Tobi nem hagyta benne az összes bijuu csakrájának egy részét. Ez könnyítheti az irányításukat, na meg sok lúd disznót győz alapon gondolhatta hogy lezergeli a maradék kettőt.
Mindenesetre kíváncsi leszek mit takargat a róka amiért lekussolta a nyolcfarkút. Mosolyog
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #10002 Dátum: 11 dec 17, 12:46:46 »

Ha jól megnézitek, akkor az utolsó előtti oldalon eltűnt naruto kyuubi-chakárs kinézete http://mangastream.com/read/naruto/97848931/17, majd amikor a Yonbi szájába került, akkor már megint megjelent. http://mangastream.com/read/naruto/97848931/18 Ebből arra lehet következtetni, hogy a kyuubi segíteni fog narutonak.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10003 Dátum: 11 dec 17, 12:56:44 »

Még szép, hogy segíteni fog neki. A nyolcfarkú rendesen felidegesítette. A kyuubi pedig elég büszke lehet ahhoz, hogy úgy döntsön, most megmutatja hogyan kell ezt csinálni.
Naplózva
Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #10004 Dátum: 11 dec 17, 13:20:31 »

Nagyon jó rész volt. Szerintem Naruto és a róka kifog eggyezni egymással és lesz köztük egy olyan kapcsolat mint Bee és a 8farkú az nagyon adná az ívet Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 665 666 [667] 668 669 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!