24 szep 23, 23:25:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 664 665 [666] 667 668 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2475754 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9975 Dátum: 11 dec 15, 20:33:47 »

Hát, ha a 8farkú rinyálna ikszdé ...amúgy meg ha nem érdekelné mi lesz itt, akkor csak Beenek segítene, hogy ő túlélje, de Narutonak is segít, tanácsok stb. Szóval ő nem egy ridikülös kis palotapincsi aki csak úgy osztogatja az erőit, hanem ahgy előttem is mondták, egy barát.
Naplózva

feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #9976 Dátum: 11 dec 15, 21:10:38 »

remélem,hogy a 9farkúra is rávallanak hamarosan azok a jelzők,amik a 8farkúra is. különben észrevettétek,hogy a végén hogy figyeli a kilencfarkú narutót? szívem szerint az lenne,hogy a 9farkú elhívná narutot beszélni,és megegyeznének. különben mikor a 9farkú visszaemlékezett,hogy miket mondott neki naruto lerítt az arcáról,hogy küzd az emberek elleni gyűlölete ellen,ami felhalmozódott,mikor úgy bántak vele,mint egy kutyával.
Naplózva
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #9977 Dátum: 11 dec 15, 21:19:45 »

remélem,hogy a 9farkúra is rávallanak hamarosan azok a jelzők,amik a 8farkúra is. különben észrevettétek,hogy a végén hogy figyeli a kilencfarkú narutót? szívem szerint az lenne,hogy a 9farkú elhívná narutot beszélni,és megegyeznének. különben mikor a 9farkú visszaemlékezett,hogy miket mondott neki naruto lerítt az arcáról,hogy küzd az emberek elleni gyűlölete ellen,ami felhalmozódott,mikor úgy bántak vele,mint egy kutyával.

Hát ő tulajdonképpen egy kutyaféle szal...  Nyelvesít
Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #9978 Dátum: 11 dec 15, 21:29:32 »

Hát ez a rész nekem írtóra bejött...csak azt nem rétem,ha Naruto a saját chakrájában volt,amikor az 5 vagy hányfarkú majdnem bekapta vagy kettéharapta,és aztán a kyuubi adta a chakráját,akkor hogyhogy a "Rikudou" formát vette fel,és hogyhogy nem neki is farkak jelentek meg mint Beenek??Mert akkor itt már a Naruto saját+a kyuubi chakrája kellett,hogy vegyüljön....kérlek reagáljatok a kérdésemre Nyelvesít Nevet jah és szerintetek így táposabb lessz??
Naplózva

feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #9979 Dátum: 11 dec 15, 23:45:41 »

azt mégis honnan veszed,hogy adta neki a 9farkú a csakrát? azt mondták,hogy a 9farkú csakrája,amit naruto elvett tőle a határain van,nem pedig elfogyott,így sztem naruto az utolsó csakráját éli fel,és azt írták,hogy "vajon mit fog tenni a 9farkú ,így ,hogy naruto veszélyben van,nem pedig most teszi. ha ez a fejezet rohadtul bejött neked(szintúgy nekem) ,akkor sztem a kövi fejezettől beájulunk  smirksweat meg ha naruto-nak adott volna csakrát,nem egy "guuuáá"
szóval köszön el tőlünk,hanem már látszott volna,hogy szét tudja veszíteni a fogait,nem pedig zúzódik be. már szeretném látni a kilencfarkút,hogy össze dolgozik narutóva,bee-vel,meg a hachibi-vel,és tényleg egy "barát"lesz. már nagyon enged a szíve,az látszik.
Naplózva
Terumi Mei
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 55


Mizukage


« Válasz #9980 Dátum: 11 dec 16, 02:42:23 »

Végre egy nagyon izgalmas fejezet!  Nevet Eleinte kicsit tartottam attól, hogy Naruto már annyira megerősödött, hogy a többi jinchuurikit simán leveri egyedül, mert akkor nem lett volna benne semmi érdekes. Végre most ős is veszélyben van, és kíváncsi vagyok arra, hogy  a Kilencfarkú most mit fog tenni. A róka részéről is végre láthattunk valami "emberi" érzelmeket. Amikor azt mondja, hogy a shinobik őket úgy kezelik, mint egy háziállatot, akkor már nyilvánvalóvá vált, hogy miért is viszonyul olyan agresszívan az emberekhez... többek között.  Még a végén kiderül, hogy nem is olyan vérengző szörnyeteg, mint amilyennek beállították.   Gondolkozik

Azért én is remélek némi visszaemlékezést  Kyuubi részéről, mondjuk Madaráról.  Nevet A többi bijuu is rendesen bedobta magát. Az Ötfarkú tetszett a legjobban! Vajon maga az Ötfarkú, vagy a jinchuurikije fordult Tobi ellen? Tudja valaki?  ?
Tobi láncokkal fogta vissza az Ötfarkút, ami nagyon hasonlít azokra a láncokra, amivel Kushina fogta le a Kyuubit. Lehet nem lényeges dolog, de lehet köze van Tobcsi valódi kilétéhez is.. de ebbe most nem mennék bele.  ikszdé

Sasuke nekem egyáltalán nem hiányzik,  Neeem úgyhogy remélem nem avatkozik bele sem a Naruto+Killer Bee vs. Tobi+jinchuurikik harcba, sem a Madara vs. Kagek harcba. Ha viszont Itachival futna össze, akkor azt nagyon szívesen megnézném,   Pontosan de ennek szinte 0% az esélye.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 16, 02:46:06 írta Terumi Mei » Naplózva

"Mégis mi van akkor.... ha ostoba vagyok?
Már az elejétől fogva nem voltunk több, mint egy csapat idióta.
Azért jutottunk el  ilyen messzire, mert nevetséges álmokat kergettünk.
Még meg kell másznunk az emelkedőt.
Nem halhatunk meg itt, visszazuhanva a hegy lábához!"
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #9981 Dátum: 11 dec 16, 05:32:19 »

Hogy válaszoljak a kérdésedre az az ötfarkú hangja volt.
http://naruto-kun.hu/mangaolv/index.php?oldal=9
5-6-7. kép

"csak azt nem rétem,ha Naruto a saját chakrájában volt,amikor az 5 vagy hányfarkú majdnem bekapta vagy kettéharapta,és aztán a kyuubi adta a chakráját,akkor hogyhogy a "Rikudou" formát vette fel"

A chakra csere úgy működik kettejük között, hogy amíg naruto használja a kyubi erejét, addig a róka abszorbálja naruto chakráját, és így lényegesen hamarabb fárad, mert figyelnie kell arra, hogy a saját chakrája ne fogyjon ki mert belehal. Ez volt az alap felállás. Mint ebben a részen kiderült, a róka leállt a chakra elszívásával narutótól, így amellett, hogy a kyubi chakrát használja, megmarad a saját ereje is.  Tehát kockázatmentes Chakra élvező. Ezért, a kyubiból felhasználható chakra mennyiség is nagyobb.
Na meg a róka sunyiba adhatott  neki egy kicsivel több chakrát, mikor megenyhült kicsit.
Naplózva
Akatsukis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 143


« Válasz #9982 Dátum: 11 dec 16, 09:07:57 »

Az uj manga 3. oldalán szétröhögtem magam: "büszkék vagyunk a farkaink számára" ikszdé
Naplózva

AKATSUKI FOREVER!!!!!
Tobzoska-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #9983 Dátum: 11 dec 16, 17:44:42 »

Sasuke nekem egyáltalán nem hiányzik,  Neeem úgyhogy remélem nem avatkozik bele sem a Naruto+Killer Bee vs. Tobi+jinchuurikik harcba, sem a Madara vs. Kagek harcba. Ha viszont Itachival futna össze, akkor azt nagyon szívesen megnézném,   Pontosan de ennek szinte 0% az esélye.

Egy Itachi-Sasuke találkozást én is szívesen megnéznék, de szerintem erre esély is van  >.<# leg is nagyon remélem  smirksweat kíváncsi vok milyen fejet vágna akkor Sasuke  ikszdé
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #9984 Dátum: 11 dec 16, 17:49:38 »

Az uj manga 3. oldalán szétröhögtem magam: "büszkék vagyunk a farkaink számára" ikszdé

Hát ez főleg Yugitotól hangzik eléggé furcsán ikszdé
Naplózva
echoCHANNEL
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130



« Válasz #9985 Dátum: 11 dec 16, 18:58:18 »

Idézet
Egy Itachi-Sasuke találkozást én is szívesen megnéznék, de szerintem erre esély is van   leg is nagyon remélem   kíváncsi vok milyen fejet vágna akkor Sasuke 

Én inkább Itachi fejére lennék kíváncsi..."Elakarod pusztítani a falut? Neked elmentek otthonról? Nagyon szétverhettem a fejed az utolsó találkozásunkkor, mert vmit nagyon félreértettél, öcsi.. "
Mekkora lol lenne már, ha egy testvéri fejmosással normálissá változtatná Sasukét xD Akkor Naruto nagy " együtt halunk meg a végén" szónoklata mehetne a kukába.  Nyelvesít

És a végére felteszem életem egyik leghülyébben hangzó kérdését, amin egy ideje gondolkozok már...ez a feltámasztott Itachi kinek a szemével futkos most a harctéren? Mert, ha gyakorlatiasan gondolkozok, akkor Itachinak most két lyukkal kellene adni a kötelezőt. Elvileg nem az öcsike pillog vele mostanság? Vagy lemaradtam vmiről? Kabuto műve? Vagy nem gondoltam vmi más megoldásra? Van ennek egyáltalán értelme, amiről most itt beszélek? xD
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #9986 Dátum: 11 dec 16, 19:01:57 »

Lemaradtál valamiről ,de marhára...
Szerintem még valamikor part 1be mondták hogy ilyenkor egy full idegen testet használnak és a dns segítségével néz ki így.
És a halál előtti állapotot hozza vissza , olyankor itachinak még 2 szeme volt.

Ui.: ezt mér 3x küldted el?
Naplózva
Tobzoska-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #9987 Dátum: 11 dec 16, 19:37:19 »

De amúgy meg Itachi most Sasuke egyik szemével futkározik nem? Mert amikor harcoltak, akkor Itachi kiszedte Sasuke jobb szemét, aztán meg Sasuke szedte ki Itachi bal szemét, amit Sasuke visszahelyezett a kiszedett szeme helyére, és így gondolom Itachinak Sasuke kiszedett szemét kellett berakni, hogy lásson.  Gondolkozik mennyi sz ikszdé ennek sok értelme volt xD
Naplózva
Arisa-chan8
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #9988 Dátum: 11 dec 16, 19:48:10 »

Mert amikor harcoltak, akkor Itachi kiszedte Sasuke jobb szemét
Az pusztán genjutsu volt. Sasuke néhány másodperccel később össze is tőri. Meg amúgy is... Itachi nem olyan, hogy a harc kellős közepén kiszedi az öcsikéje szemét, amikor pont miatta mondott le mindenről.
Naplózva
Tobzoska-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #9989 Dátum: 11 dec 16, 19:54:56 »

Ja hogy még az is a genjustuhoz tartozik smirksweat Valamiért azt hittem hogy csak a Sasuke bal szemének kivételének akarata tartozott a genjutsuhoz >.<# Gomenne! smirksweat
Naplózva
Oldalak: 1 ... 664 665 [666] 667 668 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!