24 szep 23, 23:21:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 662 663 [664] 665 666 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2475745 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #9945 Dátum: 11 dec 14, 20:02:28 »

 ikszdé a kilenc és 8farkú úgy veszekedik,mint egy házaspár   Nevet amúgy jó volt ez a fejezet,most én is nagyon várom a folytatást! sztem segíteni fog naruto-nak a kilencfarkú. eléggé eltökélt volt az arca a végén. a 4farkút megidézték,yeeaaah(kedvenc bijuu-m a 9farkú után.)azért innen is látszik,hogy valamiféle sebeket hordoz a 9farkú a szívében. de szerintem megkedvelte már narutót. most meg fog engedni a szíve. tehát tényleg a 9farkú a legerősebb.sőt,az is kiderült,hogy le tudná verni a bijuu-kat,mert azt mondja,hogy"te vagy a legerősebb bijuu utánam,nem?akkor menj és végezz velük",tehát még az utána lévő legerősebb bijuu-ról is azt feltételezte,hogy leveri az egészet. de sztem,vgy az 5,vgy a 4farkú a 9farkú után a legerősebb. az 5farkú felett el is vesztette az uralmat tobi. na,nem mintha ez sokáig tartott volna  smirksweat tobi jól nyomja. azért az,hogy egy csakralánccal csak úgy leterített egy bijuu-t,az nem semmi.sztem pedig ezt a technikát megtanulta,mert minden biztonsági intézkedést elintézett. az lenne a durva,ha kabuto most egyszer csak elvenné az irányítást,és mindenki ellen nyomulna a jinchuukkal.bár sztem nem lenne elég ereje hozzá
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #9946 Dátum: 11 dec 14, 20:40:44 »

De ezek nem kabuto zombiaji...Mosolyog Hanem Tobi bábjai.
Naplózva
qwert90
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #9947 Dátum: 11 dec 14, 22:45:12 »

Szerintem Naruto át fog változni Ezt abból gondolom hogy a róka megenyhült mikor azt mondta naruto neki hogy nem is olyan rossz hogy egy démon van a testében és ezután ugye a róka le is állt vagy legalábbis visszavett naruto csakrájának a szívásából
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #9948 Dátum: 11 dec 14, 23:58:47 »

Jó volt a fejezet, még talán érdekesnek is mondanám, de csak a Kyuubi miatt. Tobival kapcsolatban írnék egy-két sort:
Kifejezetten örültem annak, hogy nem tudja az utakat használni. Az elég nagy trollság lett volna Kishitől hogy Nagato két Rinnegannal korlátozottan használhatta az utakat, Tobi meg egy szemmel megváltja a világot. Lehet ezért kellett továbbadni Nagatonak Madara szemeit??? (szinte a mondat minden szava kérdés lehetne)
A másik dolog az már inkább csalódás Tobiban. Én eddig sem néztem semmibe, erősnek sem tartottam és ez most is beigazolódott. Még úgy sem tudta az 5farkút irányítani, hogy (szerintem) genjutsu alá helyezte. Érdemes megnézni a szemét: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/567/8

A láncoknak szerintem semmi közük az Uzumakikhoz. Egyszerűen a pecsételés vagy a Rinnegan miatt tudhatja ezt Tobi.
Naplózva

jimbo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #9949 Dátum: 11 dec 15, 00:14:18 »

az utolsó oldaltól kiráz a hideg, ahogy felfigyel a kyuubi Nevet
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #9950 Dátum: 11 dec 15, 00:18:17 »

8adik oldal utolso kepen mit keres egy orcimarcsis pecset a legyezön Gondolkozik

Ezt már egy korábbi fejezet után én is kérdeztem itt, de választ/megoldást nem olvastam  Mosolyog
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #9951 Dátum: 11 dec 15, 06:36:23 »

Szerintem a Sharinganban lévő három magatamát szimbolizálja, nem mellesleg, aszem kb mindenkinek máshogy nézett ki az átok pecsétje. A három magatamás meg gondolom az Uchihaság miatt jutott Sasukénak. Mondjuk Ankonak is ugyan olyan volt/van. De lehet lehet hogy csak az animében van neki, ezt most így nem tudom.

Naplózva

Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #9952 Dátum: 11 dec 15, 08:10:39 »

Szerintem a Sharinganban lévő három magatamát szimbolizálja, nem mellesleg, aszem kb mindenkinek máshogy nézett ki az átok pecsétje. A három magatamás meg gondolom az Uchihaság miatt jutott Sasukénak. Mondjuk Ankonak is ugyan olyan volt/van. De lehet lehet hogy csak az animében van neki, ezt most így nem tudom.

Az a jel, ugyan nem tudom mit jelenthet pontosan, de egy elég gyakori szimbólum, japánban. Én már egy csomó helyen láttam a Naruto-n kívül is.

Hát a fejezet... Ha Kyu átáll az erő világos oldalára, felszeletelem Kishit, és abba hagyom a mangát. Lehet, hogy Naruto a főszereplő, de azért még sem ő Jézus, hogy a szeretet erejével megváltsa a világot... Ha a megtestesült gyűlöletet, megszelídíti akkor, paff az egésznek. Komolyan, hát nem hiszem el, hogy mindenkinek át kell állni a jó oldalra? Az lesz a manga vége, hogy Madara, meg Naruto elmennek együtt ráment enni...
Naplózva
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #9953 Dátum: 11 dec 15, 08:37:20 »

Ez egy érdekes rész volt. Kezdenek kirajzolódani az erőviszonyok s jó látni, hogy Tobi nincs teljesen a helyzet magaslatán.

A rókánál nem igazán kell csodálkozni a "gonoszságát" illetően.
Kushina is ahogy lepecsételve tartotta az se ad okot a bratyizásra http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/501/10
Most, hogy már nem olyan pecséttel volt elzárva már valamit eleve enyhülhetett a hangulata (de lehet hogy mégsem Nevet)
Róka végig kisérte Naruto fejlődését/életét s ha most majdd jön a nagy kibékülés akkor az nem minden alap nélküli lessz. Hosszú folyamat egy fordulópontja lessz ez.

szerk.:
Véleményem szerint a kulcs miért is fog kibékülni Naruto a rókával már töbször is fel lett emlegetve.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/279/9 ezen az oldalon is megemlítik a képességét.
Amit Hiei D. Legend is mond, hogy a rókának története van azt én is valószínűnek tartom, amire igen kiváncsi is vagyok
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 15, 10:40:07 írta Fr33man » Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #9954 Dátum: 11 dec 15, 08:43:52 »

A jelre, amit mindenki emleget ennyit találtam. Az angol tudásom ennyire nem jó, szal nem fordítom le.
http://en.wikipedia.org/wiki/Magatama


Ez nem fairy tail, ahol a szeretet ereje mindent legyőz. Jelen esetben naruto hatalmas terhet vállal a világgal szemben. Nevezhetjük az önfeláldozás egy fajtájának is. Amúgy nem igazán ismerek olyan mangát ami olyan sötét lelkületű lenne, mint amit Sidea keres, talán a deathnote. Viszont úgy gondolom, hogy Kishinek meg van a maga stílusa, és nem lesz tucattermék a manga vége.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #9955 Dátum: 11 dec 15, 09:38:01 »

Nem tudom sokan mit hittek a Kyuubiról. Soha nem volt annyira gonosz mint beszéltetek róla. Számtalanszor megmentette Narutot. Az pedig, hogy kiakart szabadulni szerintem teljesen normális. Azt viszont nem hiszem, hogy egyből minden további nélkül oda adja Narutonak az erejét. Segíteni fog neki, de biztos elereszt majd egy szöveget, hogy "még nem akarok meghalni, szóval segítek neked".
Azért kicsit csalódnék, ha egy szó nélkül egyből ő lenne a jó rókuci. Gonosznak sose tartottam biztos megvan a maga története és az oka arra amiért utálja a világot. Naruto biztos képes megváltoztatni, de remélem nem egy mondattalxD
Az pedig igen egy olyan lánc amit szerintem az Uzumaki klán tagjai tudnak használni... Jobban bele gondolva, hosszú élet erős test:D Tobi még akár lehet Uzumaki isxD Viszont ez itt már off:d.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Gurat
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 55



« Válasz #9956 Dátum: 11 dec 15, 10:11:28 »

A rész elején mit keres Saigecu meg a másik ? Őket nem fogták el a szamurájok? Ha jól emlékszem ....
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #9957 Dátum: 11 dec 15, 10:19:11 »

De, ki is szabadultak mielőtt Sui tesója megidézte a köd kardforgatóinak karjait. Egyébként szerintem jó volt ez a fejezet is. Tetszett, hogy az 5 farkú megpróbált kiszabadulni Tobi uralmából. Kíváncsi vagyok mikor veszi fel Naruto a Kyuubi alakját.
Jövőhéten lesz még manga? Vagy már kezdődik a karácsonyi, szilveszteri manga szünet.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #9958 Dátum: 11 dec 15, 10:34:42 »

Szerény véleményem szerint, jövőhéten még lesz manga, és utána 1 hét szünet. Persze úgy csinálja meg kishi, hogy épp bazi erőt kap narutó, vagy vmi váratlan dolog jön, h itachi találkozik az öcsivel vagy valami, hogy paprikázza a hangulatot a nézőközönségben.
Naplózva
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #9959 Dátum: 11 dec 15, 11:55:55 »

@Sidea: Azért az a róka szempontjából nem úgy néz ki, hogy jó és gonosz, hanem úgy hogy választhat, hogy marad Narutoban és megmenti őt, vagy örök genjutsuban irányítják, láncra verik stb.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 662 663 [664] 665 666 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!