24 szep 23, 05:25:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 644 645 [646] 647 648 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2474580 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Putir
Vendég
« Válasz #9675 Dátum: 11 nov 24, 13:57:33 »

Ne írj ilyen hülyeségeket már elnézést.
A bijuuk ereje nem így van elosztva lehet hogy egy 4 farkút a 2 farkú simán bezúzza stb..
Egyébként http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/510/15 Ezeknél a részeknél mért full fekete tobi bal oldala?
Naplózva
hatakiri
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #9676 Dátum: 11 nov 24, 14:04:20 »

Mert előtte használta az izanagit, és onnantól annyi a bal sharinganjának.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #9677 Dátum: 11 nov 24, 14:05:08 »

És a bőre be feketedik? Mert attól még nem feketének kéne lennie.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #9678 Dátum: 11 nov 24, 14:09:49 »

Mivel mindig maszk van rajta félt, hogy leég a bőre. Árnyékba húzodott vele. A másik oldalt viszont még haználta szal nem mehetett azzal is hűssölni:D.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #9679 Dátum: 11 nov 24, 14:43:15 »

Őszintén szólva gőzöm sincs hogy narutó hogy fog elbánni a 6 ,,szuper" jinchuurikivel, mivel nem csak tudják használni as bijuukat, még elpusztíthatatlanok is. Amúgy van egy ötletem, hogy van ez az egész jinchuurikis dolog. 1. Tobi és kabutó szerintem összegyeztek, a halott jinchuurikiknek beültették a sharingan&rin'negant, és a bijuukat pedig a gedou mazouval, és utána kabutó föltámasztotta őket az edo tenseivel.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #9680 Dátum: 11 nov 24, 15:00:02 »

furcsa nekem hogy ezeknak van farkuk, mi van ha nem a chakra menyisége kell nekik, hanem mert minden bijuunak, van valami speckó képessége, más a chakrájának az ösze tétele, és azért kell a 8 és 9 farkú, mert az ő chakrájuk is 1-1 komponens a nagy rececetphez.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #9681 Dátum: 11 nov 24, 15:22:18 »

Itachi megszüntetteti az Edo tenseit Kabutóval:D. Tobi elég kellemetlen helyzetbe kerülne. Gyanítom menekülőre fogná. A háborúnak is vége lenne. Tobi azt mondta össze ereszti soskát és Narutot. Ha most megöli akkor ez nem történik meg:D.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9682 Dátum: 11 nov 24, 15:47:04 »

Pedig várható, hogy Kabuto megszünteti az Edo Tenseit. Azt nem gondolom, hogy Itachi képes lenne legyőzni Kabutot de annyira megzavarhatja, hogy kénytelen feladni a mostani Edo Tenseit. Másik ok, hogy szerintem nem veszítheti el Madarát mert Tobival szemben szüksége van rá. Inkább megszünteti a technikát így talán még Itachit is visszaszerezheti. Elmondása szerint nem fél a Sharingantól egy specko jutsu miatt. Probálta is ösztönözni Tobit, hogy használja rajta a szemeit. Ha Itachi ilyen technikát akar ellene használni akkor szerintem csapdába esik és így akár vissza is kerülhet Kabuto kezébe, amennyiben újra megidézhető az edos zombi. Így a Tobinál lévő volt jinchurikik is eltűnnek (szerintem az utolsó pillanatban) Narutoék számára/szerencséjére? Így akár tovább is folytatódhat a manga vezetése Tobi, Sasuke és a Kabuto utáni kutatással.
Naplózva
kristian1112
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149



« Válasz #9683 Dátum: 11 nov 24, 16:10:27 »

az edo tensei számomra nagyon nem tiszta,olyan kétségbe esett sz*arból várat építtek tett volt meg alkotni,mert ugyebár láthattuk hogy hogyis hoznak valakit vissza,de akkor is,most a jinchuurikik tudják használni a biiju-kat,Itachinak megvannak a szemei amiket transzplantáltak sasukének,és még legalább 1 millió chyba van ezzel a technikával.Tudom hogy ez nem is itachi teste mivel a technika úgy jön létre hogy egy test kell hozzá,de akkor hogy lehet saringanja? Nevet
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #9684 Dátum: 11 nov 24, 16:21:17 »

Ezt már kilencvenedszer kiveséztük: úgy, hogy a feltámasztandó embertől csak DNS kell, nem a teste. A DNS alapján újraalkotja azt az állapotot, amiben éppen a halálakor volt. Ergo Itachinak Sharinganja, Nagatonak Rinneganja, a Kin-Gin tesóknak Kyuubi-chakrájuk van, stb.
Naplózva
Ashbringer
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46


« Válasz #9685 Dátum: 11 nov 24, 16:37:40 »

Lehet hogy volt már szó erről, ha igen akkor sajnálom hogy felhoztam. De ha jól tudom, akkor a Tobi mellett lévő 6 jinchuurikinek semmi köze az edo tenseihez. A jinchu hullákat alakította át, ahogy azt anno pein is tette azzal a hat szerencsétlennel. Tehát elméletben ezt a hat jinchuurikit edo tensei-el is vissza lehetne hozni, mert ahhoz a lélek kell és nem maga a hulla. Akkor már 12 lenne Nevet...
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #9686 Dátum: 11 nov 24, 16:41:37 »

Lehet hogy arról volt szó ,de hülyeség.
Mangába mutatták hogy kabuto feltámasztotta a jinchuukat.
Szerintem egyébként a szadomazobol tette a bijuukat a jinchuukba mert nem hiszem hogy feltudnák támasztani a bijuukat mert még élnek(bár a bijuu szívásos technikát nem ismerjük lehet hogy a bijuukat is megölik olyankor).
szerk.: Bocs elírtam.Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 24, 17:37:49 írta Putir » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9687 Dátum: 11 nov 24, 16:58:14 »

Azt azért megnézném, hogy hol mutatják azt, hogy Tobi feltámasztja a jinchurikiket, mert ilyenre nem emlékszem. Kabuto igen, ő feltámasztotta őket de Tobi nehezen. Ez és a következő kép. Mindkettő a mangában is megvan csak itt kiszínezve. Ennyit mutatnak Tobi és a jinchurikikről.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/545/20

Szerintem Tobi nem idézett meg semmit illetve senkit. Nem is tehette hiszen a DNS és a lelket is Kabuto birtokában vannak. Tobi semmi mást nem csinált csak elkérte őket Kabutotól és átalakította őket a maga igényei szerint

Naplózva
Bence0206
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 76


« Válasz #9688 Dátum: 11 nov 24, 17:12:04 »

Ezt már kilencvenedszer kiveséztük: úgy, hogy a feltámasztandó embertől csak DNS kell, nem a teste. A DNS alapján újraalkotja azt az állapotot, amiben éppen a halálakor volt. Ergo Itachinak Sharinganja, Nagatonak Rinneganja, a Kin-Gin tesóknak Kyuubi-chakrájuk van, stb.

Ha Loah jól tudja vagy gondolja és a halála elötti állapotot hozza vissza az Edo Tensei ( amit ugye Itachi szemei bizonyítani látszik) akkor a jinchurikiket -ben nincs már benne a bijuu, de az erejének valamilyen maradványa még benne lehet, ezért korlázotott farokmutogatásra képesek.

(vagy másik tipp hogy a gedo mazo-val Tobi visszatette az Edo zombikba a bijuu-jukat és ha meglesz a 8-9 farkú akkor újra kiveszi belölük, gondolhatta
Naplózva
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #9689 Dátum: 11 nov 24, 18:25:20 »

Nem hiszem hogy ez igaz lenne hogy így ki be tudja rakosgatni régebben még volt, hogy egy ilyen biju szívás nem valami rövid idő aszem 3 napig mozdulatlanul kell állni, és annál rövidebb midnél többen végzik ezt a jutsut. Szerintem már eleve úgy volták vissza hozva, hogy bennük volt a biju-nak legalább a dns-e ezért képesek a jutsukra és a farkak előhozására. (egyenlőre mindegyiktől csak egy farkat látunk) valamint annak ellenére hogy Gaara-ból is kivették a Bijuuját még mindig tud homokot irányítani.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 644 645 [646] 647 648 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!