24 szep 23, 03:23:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 643 644 [645] 646 647 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2474415 alkalommal)
0 Felhasználó és 30 vendég van a témában
Putir
Vendég
« Válasz #9660 Dátum: 11 nov 23, 21:51:04 »

2 farkú csajt Hidan zúzta be egyedül én töle nem várok sokat.
Qwert90:olvasd el a szöveget, senki mondja ha látni akarják mi van a maszk alatt akkor dolgozni kell szóval nem mutatja meg.
Naplózva
qwert90
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #9661 Dátum: 11 nov 23, 21:53:50 »

bocsi nem huztam el jobra az ablakot kicsi a monitorom nem láttam hogy oda van irva hogy dolgozz meg érte
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/564/17
Naplózva
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #9662 Dátum: 11 nov 23, 22:00:30 »

Hát ez... Komolyan remélem, hogy most-már legalább Narutot, vagy a Rapp Csávót szétszedik, mert megint az van, hogy csak a gonoszak hullanak, és ez tökre uncsi. Hajrá Akatsuki!!! És persze a szokásos kérdés, hogy mi van Tobi maszkja alatt... Kit érdekel? Szerintem senki, csak valami random csávó... vagy Chuck Norris vagy Rikodou sennin vagy Orochimaru  ikszdé Az ütne. Mondjuk ő miért nem lett feltámasztva? Lehet még él?

Én szerintem egynél több farka ( Hmm?) egyik jinchurickinek sem lesz mert akkor beléjük kellett volna pecsételni megint a bijukat...
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #9663 Dátum: 11 nov 23, 22:02:12 »

dehogy vette le,a másik oldalon mondja,hogy azért meg kell dolgoznotok.attól lepődtek meg,hogy a jinchuurikik kezdtek átmenni bijuu-ba  bow mellesleg én kíváncsi vagyok a bijuuk erejére is,mert sztem ezek is tudják a bijuu-bombát,csak másféleképpen,mint pl. kétfarkú-tűz gömb. különben odaírták kicsi körömpiszokban,amikor tobi a maszkjához nyúlt,hogy "érint".de durva lenne,ha a végén ő akarná levenni,de hozzáragadna   Nevet sztem vmi gyémántból lehet(legalábbis ötvözetből) az a maszk,vgy miből,azért is fehér  smirksweat Nekem az jó lenne,ha a kilencfarkú tudna külön pl. tűz-szél jutsukat.  Kúl
Naplózva
kopasz7
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 59



WWW
« Válasz #9664 Dátum: 11 nov 23, 22:37:52 »

Én régebben olyat olvastam itt a fórumon a bijukról, hogy a kyubi az lenyomta mind az összes másik démont. De mangában és sose találkoztam ilyennel. Mert ebből kiindulva ha már a kilencfarkú ilyen erős akkor kb kiegyenlített B-vel karöltve a többiek ellen... Nevet
Remélem a következő fejezetben legalább akkora harc lesz mint kyubi-naruto orochimaru ellen. Mosolyog
Naplózva
Bence0206
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 76


« Válasz #9665 Dátum: 11 nov 23, 22:59:57 »

Mondjuk ő miért nem lett feltámasztva? Lehet még él?

Orochimaru Kabuto-ban él tovább, úgy ahogy Sasuke-ban is amig az átokpecsétből le nem pecsételte Itachi a susanoo-ba.(Kabuto felett am nem gondoltatok még abba bele hogy teljesen átveszi a hatalmat Orcsimarcsi, és találkozik Itachival? két jóbarát újra együtt  Nyelvesít)

Megmutatták a volt jinchuuriki -k hogy ők se voltak gyengék, de Naruto-ék csak védekeztek, kivéve a víztükör támadás/védekezésnél. Remélem lesz valami komolyabb harc, vegyes érzelmeim vannak, keveset várok a jinchuuriki-től, de mégis valamiért szeretném ha nagyot ütnének az edo tensei miatt, vagy a két szép szemük miatt.

Vagy fórumon lehet olvasni, vagy mangában is volt, de a fáma szerint a 9farkúnak egyedül majdnem ugyanannyi chakra-ja van mint az összes többinek.
(ha az "összes többinek"  szerepel az előző mondatomba, akkor nagyon nagy különbség van még a 8-9 farkú között is, nem hogy a 9 és a 2-3-4-5-6-7 farkú között, tehát ez alapján, csak farkak számát nézve elég egyértelmű Naruto+Bee győzelme)
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #9666 Dátum: 11 nov 23, 23:15:42 »

Bence, egy valamit elfelejtettél, hogy itt most a 9 farkú nagyon csak árnyéka önmagának, hiszen Naruto jelen esetben most elnyomja, vagyis nem a róka harcol. Meg nagyon folynak a viták arról, hogy mivel Narutoba csak a fény chakrája lett belepecsételve, így csak a fele-e önmagának, ez nem bizonyított egyik oldalról sem. Plusz Naruto nem tudja még olyan szinten kezelni ezt az erőt, mint a többiek, tapasztalat hiányában. Szóval a mostani 9 farkú ereje korántsem biztos, hogy olyan kiugróan magas, és akkor még jön az edo tensei rásegítés a volt jinchurikiknek. Érdekes harcnak nézünk elébe az biztos!
Naplózva
Snoncsi2
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4



« Válasz #9667 Dátum: 11 nov 23, 23:49:52 »

Idézet
Én régebben olyat olvastam itt a fórumon a bijukról, hogy a kyubi az lenyomta mind az összes másik démont

Nem emlékszem hogy ilyen lett volna az anime / mangában, de valamelyik topikban voltak eredeti mondák hogy honnan is eredhet a Naruto manga ötlete, és az egyik mondában volt az hogy a 8 farku megszerzett egy kardot, legyőzte mindegyik bijuut, kivéve kyubit aki átjukasztotta a kardot és igy legyőzte a 8 farkut. vagy valami ilyesmi  Mosolyog

Ám én akor sem értem hogy a feltámasztott jinchurikik hogy kezdhetnek el átváltozni biju formába, mivel már nincsen beléjük pecsételve, hanem szépen el van zárva mindegyik. Ez csak nekem tünik furcsának? smirksweat
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #9668 Dátum: 11 nov 24, 01:09:57 »

Nem csak neked furcsa, de nem tudjuk, hogy mit csinált tobi a háború első napjának estéjén, a gedo mazo, 6 jinchuriki, és a pecsételős hordó társaságában. )biztos toltak egy grouppent..Nevet( viccet félretéve sok megválaszolatlan kérdés van itt.
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #9669 Dátum: 11 nov 24, 01:27:26 »

azt mondom,hogy a kilencfarkú nem árnyéka régi önmagának. sztem ugyanúgy regenerálódik,mint régen és így,ha összefognak narutoval ,meg bee-vel lesz esélyük. nem tudom elégszer mondani,de nem akarom újra leírni a korábbi elméletem,azt hogy hogy lenne naruto a kilencfarkúval.
Naplózva
Snoncsi2
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4



« Válasz #9670 Dátum: 11 nov 24, 01:31:13 »

 Nevet igen sok van, ezért olvassuk, és nézzük még ennyi év után is. én még a jetixen kattantam rá anno.  Pirul Felvilágositanátok a gedo mazo, pecsételős hordo dologrol? nekem ez most kimaradt, pedig az összes részt olvastam láttam, habár most a vizsgák miatt a részletek kicsit elvesztek...  Pirul

Lehet benne valami, mármint hogy a kilencfarkú összefog Narutoval. Márcsak naruto kijelentése miatt is, hogy nem mindig olyan rossz a testedben egy bijuuval élni, következő kép a kilencfarkurol, akki szerintem kimondottan letörtnek festet. ki tudja, lehet megbékülnek, és valami ujdonságot is láthatunk e téren Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 24, 01:35:53 írta Snoncsi2 » Naplózva
Minizs2
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 11


« Válasz #9671 Dátum: 11 nov 24, 11:45:33 »

Tobi kinézetéről annyit tudunk  hogy szőke haja van , mást nem . Ezt is akkor tudtuk meg amikor Sasukenek először aktiválodott az Amateratsuja .  Tobi belenézett és  aktiválódott. Kiváncsi leszek erre a fightra , nem akarok rosszat jósolni de van egy érzésem hogy Killer bee meg fog halni ebben a harcban.
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #9672 Dátum: 11 nov 24, 11:45:55 »

Azt se felejtsétek el, hogy ott van még Tobi is a Rinnegan és a dimenzió váltó Sharingan erejével. Kishi Nagaton keresztül ( Behalt ) elég jól prezentálta mekkora ereje is van ennek a doujutsunak. Na meg Madaránál is belekóstolhattunk..
Yugitót sem kéne amúgy lebecsülni, bár tény nem egy Yagura. Hidant a shinobik igen nagy százaléka benyalta volna ha nem tudják miként működik a jutsuja. (Köztük még Naruto is) Narutonak és Beenek most valami nagyon nagyot kell alkotnia, hogy áttörjenek a volt Jinchurikiken és egyáltalán eljussanak Tobi közelébe. Kicsit olyan mission impossible. Mosolyog
A tejfelfejűnek kéne tanulni apja nyomdokai után pecsét technikákat, akkor lenne űber táp.

Azon meg nem csodálkozom, hogy megjelentek a farkak, hisz most már Tobi irányítja a Gedo Mazo-t ami bármilyen szemszögből nézve is a legerősebb idézés amit láthattunk a mangában.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 24, 11:49:52 írta Tr4nCe » Naplózva

Razengan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


« Válasz #9673 Dátum: 11 nov 24, 13:13:59 »

Tobi szőke? Nevet Ez honnan jött? Obitot hagyjuk már békében nyugodni végre. Szerencsétlennek egy fél hegy esett a fejére.
Naplózva

balzsa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 86


Rejtett Örvény Falu


« Válasz #9674 Dátum: 11 nov 24, 13:53:49 »

Ha minden bijuu legyőzi egymaga egyszerre az összes nálánál kevesebb farokkal rendelkező bijuut, akkor matematikailag körülbelül a következő erővel rendelkeznek egységekkel megadva. :-)

Bijuu ereje=SUM(legkevesebb farkú erőegysége:eggyel kevesebb farkú erőegysége)+1

1 farkú:1
2 farkú:2
3 farkú:4
4 farkú:8
5 farkú:16
6 farkú:32
7 farkú:64
8 farkú:128
9 farkú:256

A 9 farkú erejének kb. a felével rendelkezik Naruto.

Amennyiben a jinchuurikik egyedi erejét azonosnak tekintjük, és úgy vesszük, hogy mind azonos mértékben tudnak összehangolódni a bijuukkal, abban az esetben a képlet a következő:

Bee(128)+Narutó(256/2)>(1+2+3+4+5+6+7)farkú

Ez esetben 2,015748-szor erősebbek jelenleg Narutóék :-)

A harc abban az esetben egyenlítődik ki, ha Tobi egymaga van olyan erős, mint Narutó és Bee :-)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 643 644 [645] 646 647 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!