24 szep 22, 13:27:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 628 629 [630] 631 632 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2472898 alkalommal)
0 Felhasználó és 49 vendég van a témában
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #9435 Dátum: 11 nov 09, 19:01:32 »

Az utolsó oldalon látszik: ott van Naruto mögött.
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #9436 Dátum: 11 nov 09, 19:05:31 »

Hát ez a fejezet...epic Nevet Az utolsó képnél pedig volt egy apróbb orgazmusom Pirul

A harc jól alakul, minimum ennyit vártam a kagéktól. Ami meglepett, hogy a Raikage áttörte a "tökéletes védelem", a Susanoo csontját. ITT

Gaara kettős védelme is tetszett, örülök, hogy az anyukája nem "egyszerhasználaos", mint Naruto remeteköpenye. Én azt mai napig nagyon hiányolom.

EZEN a képen pedig ahogy Tobi meglepett-megrémült szemét látjuk, teljesen szokatlan Kishitől. Általában nem szokta ilyen jól eltalálni rajzban a szem érzelmeit, de ezt most nagyon összehozta. (
Lehet rajzórákat vesz Kubo-tól, Kubo pedig történetírási órákat Kishitől xD)
Naplózva



 
csabe
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 150



« Válasz #9437 Dátum: 11 nov 09, 19:08:36 »

hm maszk úgy tűnik eltörik és láthatjuk végre kis is van a maszk mögött  Gondolkozik
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #9438 Dátum: 11 nov 09, 19:10:42 »

Hát az a duplavédelem Garaa meg az Öreg öszedolgozása, nem csak Garaaé egyedül. Viszont az utolsó oldal tényleg epic lett, tökeletes lezárás, ahhoz hogy felbassza a fanok agyát 2 teljes hétre. Grat hozzá bow
Naplózva
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #9439 Dátum: 11 nov 09, 19:11:35 »

 
Talán jó ideje az első alkalom, hogy izgatottan várom a következő fejezetet...természetesen pont most van szünet. Mosolyog)

Én pont ellenkezőleg vagyok ezzel, amióta megidézték az igazi Madarát, kevésbé tetszenek a fejezetek. Jó persze, van sok csata meg "új" technika, de valami mégis hiányzik belőle :\.

A fejezetről: Egy kicsit többet vártam a kage harcrtól, bár tudom még közel sincs vége, de azért megnéztem volna néhány új mozdulatot a Mizukagétől . Mellesleg meglepődtem hogy már az első oldalon egymásnak estek, azt hittem lesz valamiféle eszmecsere a két fél között .
Nagyon tetszett Madara új Susanoos támadása, szómiszó nem sok hatása volt, de azért jólnézett ki  Nevet.
Kabutot meg lassan szét szivatja Kishi (nagy sajnálatomra), a Raikage már másodjára döngölte a földbe...
Az utolsó oldal nekem nem tetszett. Narutoék tök random módon belebotlanak Tobiba, hát ez nem kicsit volt kiábrándító.
Úgy érzem hogy nagyon elkezdetett kapkodni Kishi, remélem nam akarja összecsapni a dolgokat, van még miről irni bőven.









« Utoljára szerkesztve: 11 nov 09, 19:33:55 írta mateee-kun » Naplózva
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #9440 Dátum: 11 nov 09, 19:11:48 »

Most már látom köszi . Azért az 5 kage csak legyőzi majd valahogy Madarát , ha már el kezdett töredezni az a borda .  
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Putir
Vendég
« Válasz #9441 Dátum: 11 nov 09, 19:15:16 »

Röhögnék ha a maksz mögött még 1 maksz lenne. Nevet
A fejezett jó volt bár az angol tudásom nem olyan nagy hogy teljesen megértsem várom a magyart.
Oonokit és garát tsunade teljesen felhealelte úgy hogy 5 életerős kage vs madara lesz.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #9442 Dátum: 11 nov 09, 19:19:47 »

Mateee-kun, totál egy véleményen vagyok veled. Az egész fejezetet unott fejjel néztem végig.
Csak nekem van már iszonyatosan elegem Gaarából? Már vagy 20 fejezet óta a pulcsiujjamból is homok ömlik...

Oonoki esetleges halálát is már a háború kezdete óta jósolgatjuk. Most végre méltóképp el is távozhatott volna (2 üstökös után). Erre jön Tsunade, és felgyógyítja. Wátdöfákk

A Raikage püföl, Tsunade gyógyít, Mizukage köpköd, Oonoki súlyokkal játszik, Gaara meg homokozik. Egyik Kage multifunkciósabb fegyvertárral rendelkezik, mint a másik. Érdekfeszítő harcra számíthatunk..
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #9443 Dátum: 11 nov 09, 19:27:27 »

Igazából szinte az egész háború szörnyű. Van egy-két jó momentum, de igazából csak átlapozom, mert nem köt le.
Anno bírtam madarát, most meg sem érintett, hogy feltámasztják.
Anno bírtam kabutot, most minden ütőkártyáját elveszti.
Anno bírtam a Narutot, most már nem.

Milyen már ,hogy Tobit csak úgy lefejeli Naruto? Nem látta a szemeivel, hogy jön? Az ilyesmit nem át szokta engedni magán?
Miért van az, hogy annak ellenére, hogy szinte minden tápos karakter most harcol, semmi izgalmat nem érzek a mangában?
Miért kezd el egy csomó szálat, és hagy befejezetlenül?
Úgy érzem, hogy ez a háború csak a régi "nagyok" megcsúfolására jó. Az újak meg annyira erősek, hogy az már tényleg túl sok. Kishi rossz irányba halad :S
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #9444 Dátum: 11 nov 09, 19:31:46 »

Hát ez nem ért meg 1 hetet...

Semmi sem történt. A Kagék cirógatják Madarát, ő próbál visszacirógatni, a szokásos "mindenkiért harcolunk" prérifarkas baromság, Gaara még mindig szerepel, Naruto szétfejeli Tobit (?!) Kész káosz az egész.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 09, 19:36:34 írta SSS » Naplózva
zsolti99
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 360


WWW
« Válasz #9445 Dátum: 11 nov 09, 19:32:54 »

bocs de nem értek annyira angolul de azt jól vettem ki hogy most madarát lepecsételték? vagy csak azt hiszik hogy vége?
Naplózva


Naruto-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Naruto Game !
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #9446 Dátum: 11 nov 09, 19:34:19 »

Na ez jó rész volt, de tipikusan ilyenkor jön szünet...
Raikage ismét bebizonyította, hogy erős mint egy bivaly. Amúgy most már nincs bal karja megint, 1 hét alatt gyorsan levágta biztosan Nevet
Mizukage meg egy sexy beast Nevet remélem sokat látjuk még.
Bízom abban is, hogy az a maszk most már lereped végre Tobi fejéről. Mosolyog

Szerk.: Zsolti, nem pecsételték le Madarát.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 09, 19:35:54 írta Chob » Naplózva

IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #9447 Dátum: 11 nov 09, 19:36:44 »

Hát,kicsit jobb fejezetre számítottam azért.Az meg hogy hogy tobi miért nem engedi át magán narutót,nem igazán értem én se...De:én bízok kishiben,és mivel valószínűleg nem lessz a jövőhéten fejezet,ezért rendkívüli fejezetre számítok,hiszek benne hogy meg is lessz.
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #9448 Dátum: 11 nov 09, 19:39:40 »

Én is úgy gondolom , hogy most mind a maximumot hozzák , még madara is, mert eddig azt vettem észre , hogy nem különösebben ad bele mindent. na ja jön Tsunade és mindenki meggyógyul. Komolyan olyan ez mint a Fairy Tail-ben ott sem tud egy jó sem meghalni, pedig nem lenne nagy veszteség , mert egy ekkora háborúban egy Kage minimum meg halhatna (fogadok most úgy lesz , hogy a Kage vs Madara harcról elfeledkeznek és a Naruto vs Tobi lesz a lényeg , és kb eddig tartott a részletes harc a kagekrol). Madara Yasaka no Magatamája tetszett . Valóban nagyon királyul néz ki Nevet de szerintem valamiért különbözik Itachitol , erőben vagy használatban mert ezek , úgy mentek mint a Shurikenek külön , míg Itaé egyben 3 , és jó lenne tudni az erejéről.
Következő fejezettől most sokat várok mert ez nem volt olyan meggyőző. Utolsó kép az nagyon nagy Nevet Az azért sokért kárpótolt.
Nem tudom nekem valami hiányzik ebből a fejezetből , sok minden , nem volt olyan "hú ez dejó volt" fejezet. Azt nem értem ha a Sharingan meg a Rinnegan is jó figyelő akkor mért nem látta , hogy jön. Ennyire felgyorsult talán ?
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #9449 Dátum: 11 nov 09, 19:58:37 »

Hát én nekem is lapos volt a rész -.-''. Csak az tetszett benne hogy Naruto lefejeli Tobit......DE....azt nem értem hogy tényleg ha tobi fullosan van akkor Naruto csak oda rohan és lefejeli? Lehetetlen.....najó azért annyira nem de 2 szemtechnikával jeleskedik tobi és azért láthatta volna akármilyen gyors is Naruto. Meglehet hogy ami után feloldotta a klónját akkor tapasztaltabb lett és felgyorsult de azért kikerülhette volna tobi. Aminek viszont örülnék ha már lefejelte akkor törjön el a maszkja és tudjuk meg végleg ki is tobi.

madara vs 5 kage: Nem várok sokat a harc-tól de remélem mutatnak mindannyian valamit.

tobi vs naruto és killerbee: Na ez ígéretesnek minősül és várom tobi képességeit meg bukását  Ördögi
Naplózva
Oldalak: 1 ... 628 629 [630] 631 632 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!