24 szep 22, 11:07:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 627 628 [629] 630 631 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2472632 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Horyx
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 27


« Válasz #9420 Dátum: 11 nov 07, 16:21:39 »

Kishimoto sensei egyre nagyobbakat alakít! Nevet Kicsit meglepett hogy madarának van rinneganja de hogy fa elemet is tud használni az már nem volt olyan nagy meglepetés! Nevet Sztem az 5 kage nem lesz elég ellene vagy ha igen akkor maga madara vagy tobi vagy kabuto elő húz vmit a tarsolyából ami kicsit leamortizálja a kagékat így naruto és/vagy bee kénytelen lesz besegíteni! bírnám ha megtörténne! ÉS lenne egy kérdésem: mi a különbség a FMS és az EMS között?
Naplózva

Fairy Tail nincs Natsuék nélkül!!
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #9421 Dátum: 11 nov 07, 16:29:03 »

nincs köztük semmi különbség ha jól tudom mindössze csak más nyelven vannak de ez nem biztos a lényeg hogy ugyan azt jelentik
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #9422 Dátum: 11 nov 07, 16:38:55 »

jiraiya mester és morause: vártam hogy mikor nyitod fel a szemem rá Nevet.....ikszdé. persze oké így csak kötekedtem Nyelvesít.

én viszont meglepődtem azon hogy fa elemet tud használni meg a rinneganon is de a fa elemen még jobban. tudja valaki azt hogy miért tudja azt használni?
Naplózva
Naruto0007
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 8


« Válasz #9423 Dátum: 11 nov 07, 16:56:21 »

Mert az Első hokage dns-e van a testében (mikor először harcoltak, akkor szerezte meg tőle). Nevet
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #9424 Dátum: 11 nov 07, 17:00:04 »

Értem. de azt még nem hogy ha megszerezte akkor már amikor harcoltak tudta használni vagy amikor meghalt és kabuto felélesztette belé ültette?
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #9425 Dátum: 11 nov 07, 17:13:11 »

Igen nagy rá az esély, hogy itt nem a mellkasszőrzetét stíröli, hanem inkább a beültetett Senju DNS-t. (Persze nem biztos.)
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/561/11
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #9426 Dátum: 11 nov 07, 18:39:28 »

Bennem az is felmerült hogy ez a fa elem dolog a rinnenganal lesz magyarázva, és nem pedig a dns-el, elméletileg a rinnengan képes vérvonal képességeket is lemásolni ha jól tudom, gondolom nem könnyű procedura, de lehet ez alatt érti azt hogy megszerezte Hashirama képességeit a harc során.
Naplózva


--->3D Modeller<---
Jiraiya mester
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #9427 Dátum: 11 nov 07, 19:02:35 »

Értem. de azt még nem hogy ha megszerezte akkor már amikor harcoltak tudta használni vagy amikor meghalt és kabuto felélesztette belé ültette?

nem teljesen.a harc során szerezte meg és azután eltünt Gondolkozik.
de most jó hogy emlitetted,mert eszembejutott valami! Hmm?
mivan ha az Uchiha táblát olvasva rájött,h a rinnegan elnyeréséhez kell a senju erő/dns,és ezért ütközött meg Hashiramával,megszerezvén igy a senjuk erejét,igy utat nyitva a legerősebb szemtechnika felé Gondolkozik
a fa elem meg csak kis bónusz  Nevet
ez csak egy hipotézis Hümm-hümm
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #9428 Dátum: 11 nov 07, 19:41:26 »

Ilyen nincs ,a rinnegannal se lehet kekkei genkait másolni.

FMS jelentése Fuumatsu Mangekyou Sharingan
EMS  pedig Eternal mangekyou Sharingan   
és mind a kettő azt jelenti hogy örök mangekyou sharingan ,semmi különbség           nincs ,csak az egyik japán a másik angol.

És igen valószínű ,hogy azon a képen azért nézi a mellkasát ,hogy megvane az a bizonyos senju DNS ,meggyőződik róla ,hogyan tért vissza és utána leteszteli a képességet ,amit elvileg a Hashiramával vívott utolsó harcban szerzett ,már ha hihetünk Tobinak ,viszont elvileg ott nem halt meg ,szóval lett volna esélye kipróbálni a fa elemet ,a mostani fejezetben viszont eléggé úgy fogalmazott mintha most tesztelné először ,hmm... érdekes ideje lenne már egy jó kis flashbacknek
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #9429 Dátum: 11 nov 07, 19:43:32 »

...elméletileg a rinnengan képes vérvonal képességeket is lemásolni ha jól tudom...

Erre nem emlékszem (talán mert nem is hangzott el ilyen...?). Adsz egy manga fejezet/oldalszámot?

... Az eddig látottak alapján a Raikage közelharcos és tudatában kell lennie, hogy más módon nem tudja legyőzni Madarát csak ha lepecsételi. Magyarán villámgyors mozgás közben, jobbkezében egy baromi pofon míg a balkézben egy léleklezáró pecsét. Más esélye nincsen a győzelemre. ...

Milyen bal kezében...?

Ettől függetlenül megnéztem a RAW-ot: http://i42.tinypic.com/1ilu8h.jpg
Tényleg van ott valami kis kezdemény a bal keze helyén, nem csak a Mangastreames kollégák szúrták el esetleg. De mivel az előző oldalon látjuk, hogy igencsak lobog a köpenye bal úja, így csakis rajzolási bakinak vélhetem. De ha most nem is tudjuk ezt eldönteni, a kövi fejezet majd bizonyít. Mosolyog

... Szerintem ha már egyszer megidézte akkor utána csak úgy tudná megszüntetni ha a többiek is visszamennének, lehet ez a bukkanó ennél. Mert ha megbírná szüntetni csak felette és utána visszahívni akkor enyhén szólva kabutoék nyernének ...

Itt is visszahívta deidarát: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/514/17

... Viszont h mennyit tudott gyakorolni Madara a Rinnegan-nal az meglátszik a meteorból, mivel ilyet Nagato-tól közelről sem láttunk... most tudom h mindenki azt gondolja h ez egy Chibaku Tensei, de nem.. és mért?
Mert a Chibaku Tensei egy kis fekete gömb ami hatalmas gravitációs erővel bír, és emlékeim szerint kell neki egy kis idő míg a környéken lévő szilárd dolgokat magához vonzza és olyan szép gömbbé váljon!

De Madara erre fittyet hányva a susanoo segítségével se perc teremtett egy olyan szikla db-ot ami szerintem simán kétszerese annak amit Nagato csinált a kyuubi naruto ellen! Ebből könnyen következik mivel nem láttunk apró gömböt, se a talaj felszedését ez egy teljesen más típusú Rinnegan jutsu, amit gyakorlással érhetett el és nem pedig most csak így kiszopta a kisujjából!

Nem hiszem, hogy más írta volna még, de Nagato is használ hasonlót: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/549/11 . Banshou Tenninnel magáhot rántja Narutót, közben egy sziklát "hajít" felé, ami vizes, és a következő oldalon látszik, hogy valami tó vagy folyó pártján állnak. Valszeg onnan/abból való a szikla, azért vizes. De a Banshou Tennint Narutón használta.
A fentiek alapján lehet, hogy Madara is föld körüli pályáról cibált le két "kavicsot"...
Valószínűleg az anime alapján fogunk megvilágosodni majd, mert ott látni fogjuk az egész "folyamatot". Vagy ha addig kijön egy következő adatkönyv a Narutóból és abban benne lesz ez is. Nevet

...
tévedsz
az a dojutsu, amiről te beszélsz és az egy szemtechnika
a doujutsu egy speciális képesség, amit vérvonal képességek tökéletesítése után érhetsz el, pl minatonak a teleportációs jutsuja, ami miatt konoha sárga villanásának hívták

Gratulálok. Még jó, hogy mindkettő ugyanaz. Nevet
Persze a vérvonal képesség és a szemtechnika már nem ugyanaz. Hiszen a Sharingan vérvonal képesség, de nem szemtechnika. Szemtechnika pl. az Amaterasu vagy a Tsukuyomi. Persze a szemtechnikához kell egy szem alapú vérvonal képesség. Mosolyog

...
Köszi Morause,kifejtetted a lényeget Mosolyog
meg én annyit tennék hozzá,h én pontosan tudom h az EMS de nem én mondtam h MS,hanem Oonoki,bocsika >.<#

A FMS/EMS is MS. Attól, hogy örök, még Mangekyo Sharingan. Ugyanúgy, ahogy az FMS is Sharingan.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Jiraiya mester
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #9430 Dátum: 11 nov 07, 20:04:27 »

...
Köszi Morause,kifejtetted a lényeget Mosolyog
meg én annyit tennék hozzá,h én pontosan tudom h az EMS de nem én mondtam h MS,hanem Oonoki,bocsika >.<#
Idézet
A FMS/EMS is MS. Attól, hogy örök, még Mangekyo Sharingan. Ugyanúgy, ahogy az FMS is Sharingan.

Igen de én ugy vettem le mintha a simára(MS-re) értené.
Szerintem Oonoki nemtudja hogy létezik ennél egy fejletteb változat,a Kagek sem sejthetik,mik az Einen no képességei.
Ezt egy ember tudta/láthatta,ő pedig Hashirama volt.
A tsuchikage a Susanoo alapján azonositotta be ,de nyilván abból csak az Ms-re asszociált,mert nemismer mást ami azt a csontvázat létrehozhatja.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 07, 20:12:48 írta Jiraiya mester » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9431 Dátum: 11 nov 09, 13:35:56 »

Most jut eszembe, hogy itt Madara és a kagék  csodálata közben megfeledkeztünk egy fontos személyről (élőlényről). A fekete és fehér Zetsukról illetve azok fontosságáról. A fehéret láttuk, hogy Sasuke feltörli vele a padlót és láttuk a feketét is elbukni a Mizukagéék ellen. De nem is ez a fontos hanem a cselekményben játszott szerepe. Röviden ő volt Tobi információ forrása. A bukásukkal Tobi eléggé megvakul az információszerzés tekintetében. Sőt a Kabutoba helyezett spóráknak is megszűnik a jelentőségük Zetsu nélkül?
Naplózva
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #9432 Dátum: 11 nov 09, 18:15:53 »

 Ismét egy jó fejezet, és mostmár tudjuk ki kivel harcol, végre Tobi - Naruto fight is kezdetét veszi Nevet Raikage keze ezek szerint baki volt előző rész végén  Szomorú Kár, hogy két hetet kell most várni a következő részre..
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #9433 Dátum: 11 nov 09, 18:35:38 »

Remek fejezet volt. Jó látni Madarát izzadni végre egy kicsit. Én mondjuk kétlem, hogy legyőzik őt. Legalábbis még semmiképp.
Ahogy Naruto meg Tobi összefejelnek...xD Jót nevettem. :D
Talán jó ideje az első alkalom, hogy izgatottan várom a következő fejezetet...természetesen pont most van szünet. :))
Naplózva
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #9434 Dátum: 11 nov 09, 18:57:44 »

A vége mindig a legjobb . Remélem , hogy kiüti Tobit azért Tobi szemébe mintha meglepettséget látnék . Egyébként hol van Méh ?
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Oldalak: 1 ... 627 628 [629] 630 631 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!