24 szep 21, 23:53:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 618 619 [620] 621 622 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2471794 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
iamhated
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168



WWW
« Válasz #9285 Dátum: 11 nov 02, 15:49:10 »

Kemény baki lenne, válasz : olvass ne csak nézz! Lassan kitiltás járhatna a hülyeség terjesztéséért :[

On : jó feji :]
Naplózva

salala ~

Nyugodtan írhatsz privátot, hisz ott nem offolsz mivel egyből landol a kukába. Mosolyog
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #9286 Dátum: 11 nov 02, 16:07:38 »

Nagyon jó kis fejezet volt, jó kis felvezető a következő részhez!  Kúl Az 5 Kage így együtt brutál lesz ott van a raikage (tank), Mizukage, Tsuchikage, Gaara mint support karakterek és Tsunade a healer! Nevet Nem féltem én Tsunade-t, egész Konoha-t meg tudta óvni a haláltól a jutsu-jával, nem véletlen volt anno a 3 sannin legendás.Must see csata lesz ez az tuti, már ha Kishi nem akarja gyorsan lerendezni Madara-t, aminek rohadtul nem örülnék....  Neeem
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #9287 Dátum: 11 nov 02, 16:34:07 »

Nagyon látványos csata lessz az tuti Nevet Egybe szinte azonban biztos vagyok,madarával nem fog elbírni az 5 kage+még az a pár shinobi.Itt jön képbe itachi,szerintem úgy lessz hogy madara megmutatja az ems erejét(mivel rinnegan+fa elemmel nem lessz képes felvenni a harcot az 5 kagéval) és így az 5 kage nem bír mit kezdeni majd madarával,és itachi megszünteti az edo tenseit.Amúgy a csata látványosságáról annyit,hogy szerintem magosan ez lessz a legjobb eddigi csata amit valaha láttunk Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 02, 16:36:23 írta IndianA » Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #9288 Dátum: 11 nov 02, 16:48:46 »

Aztán hú, de sokat ér az az EMS... Ha nincs Rinnegan akkor Oonoki, Gaara és (a klón) Naruto már régen megölte volna...
Most csak azért ilyen "kemény", mert tudja, hogy Edo miatt halhatatlan.
Elismerem tényleg ott van a legerősebbek között, még az is elképzelhető, hogy jelenleg ő a legerősebb. De azért ennyire ne tápoljuk, hogy az 5 kage nem bírna el vele...
Naplózva

dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #9289 Dátum: 11 nov 02, 17:10:11 »

Eddig is táp volt csak most erre alapoz. Túlélte a Hashimara elleni harcot a Rinnegan nélkül , és tényleg erős. Szerintem ha te is a hejében lenél te is mindent beleadnál , már csak azért is mert élvezetes ilyen erőket használni. Nevet Am meg EMS-t is használ vagyis képes az EMS jutsuit használni a Rinnegan ellenére is .
Az , hogy hogy áll a kagék ellen az más tészta . A raikage sebességét nem tudom , hogy fogja el kerülni. szerintem azért el boldogul majd velük , ők sem halhatatlanok. De remélem minimum 1 kage meghal. A Mizukagetol vannak elvárásai , hogy mutasson pár újdolgot.
Naplózva
Deathwish
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #9290 Dátum: 11 nov 02, 17:28:51 »

bocsi sracok lehet nem ide kellene irnom de hol is van az uj manga? sehol se talalom:S ,
de egyebkent eleg durva madara kivancsi leszek a harcokra:)
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #9291 Dátum: 11 nov 02, 17:36:08 »

A háborús részek eléggé elnagyoltak. Már az sem tetszett, mikor a köd kardforgatói közül csak úgy lepecsételtek néhányat úgy, hogy nem is láttuk igazán, hogyan. Most pedig szegény fekete Zetsu harca marad ki. Azért mégis egy rendes Akatsuki tag, nem pedig egy Edo Tenseies zombi, így kijárna neki legalább egy fejezet.
Annak örülök, hogy a negyedik hátrahagyta a jutsujának a titkát, bár azért most 3-an kelettek hozzá, ami eléggé behatárolja a felhasználási lehetőségeket.
Az öt kage, ha csúcsformában lenne, vélhetően lenyomná Madarát. De Oonoki már fél lábbal a sírban van (flashbackje is volt valamilyen szinten, úgyhogy...), Gaara és a Mizukage is már megvívták a harcukat, így nem sok chakrájuk maradhatott, illetve Tsunade regenerációja is elvitt valamennyi erőt, amire később talán még szüksége lenne. A Raikage pedig vagy visszanövesztett egy kart, vagy baki van a mangában.
A következőkben egy nagyon látványos csatára számítok, de Madara bukását csak egy erős csapatmunka, vagy saját önelégültsége okozhatja.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #9292 Dátum: 11 nov 02, 17:53:11 »

Én is úgy érzem, hogy kishi túl nagy fába vágta a fejszéjét a háborúval. Mindenkinek meg van a maga harca amit szeretett volna látni, de nem lehet ekkora harcot úgy leírni,( hogy.. ugyan abban az időben, szintén ugyan abban az időben, 1 percel később..stb) hogy minden benne legyen. Ha megfigyeljük, minden történésnek megvan a maga dinamikája. NA most, ha  minden frontot mutatna felváltva, eléggé zavaró lenne, és nem lenne lendülete a sztorinak. Kishi azért mutatja, az idő múlását.
Naplózva
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #9293 Dátum: 11 nov 02, 18:19:18 »

na én is tolok egy értékelést így angol tudásom 100%t használatba véve:
először is, az hogy genmáék tudják a repülő villám istvánt váratlan fordulat és az ötlet apadás epikus jele, kishi most csalódtam benned smirksweat
a másik, szerintem az 5 kage biztos legyűri madarát, a banya feltunningolja a krumpli orrot meg a házzaság komplexusost , addig ahogy előttem mondták, a raikage "tankol" bár szerintem nincs ideje elmenni a shellre.
visszatérve, tsunade használja a gyógyító jutsuit, mei vszínüleg egy mély levegő vétellel semlegesíti a mokutont(esetleg a susanoot is) ha meinek a susanoo nem megy, addig míg a raikage lefoglalja madarát addig onoki destruktizálja, gaara és naru pedig a feles múmiát öli. >.<#
bár, ez kicsit offra sikerült, átment a ki nyerne témába.
szóval a mondat végén ott a ponty.
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9294 Dátum: 11 nov 02, 18:30:15 »

Madarát jelen pillanatban nem lehet "legyőzni". Nem azért mert nem tudnák, hanem azért mert rá szüksége van Kabutonak. Mielőtt lepecsételnék inkább megszünteti az Edo Tenseit. Így bármikor bevethető lesz számára később is. Ráadásul Kabuto azt hiszi, hogy ez az egyik ütőkártyája Tobi ellen. Tehát egyszerűen nem veszítheti őt el. A megfelelő időben el fogja tüntetni. Másodsorban szerintem Madaráék is megkapják a megfelelő erősítést Tobi és a 6 volt jinchuriki személyében és akkor megint fordulni fog a kocka. Az másik kérdés, hogy ha Sasuke is lesz oly kedves és hajlandó lesz megmutatni magát akkor ki mellé fog állni, főleg ha összefut közben Itachival és elbeszélgetnek. Egy biztos. Kabuto nem veszítheti el Madarát.
Naplózva
Dled
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #9295 Dátum: 11 nov 02, 18:50:02 »

ő csak én látom rosszul, hogy két keze van raikage-nek, vagy lemaradtam valamiről O.o?

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/562angol/16
Naplózva
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #9296 Dátum: 11 nov 02, 18:55:23 »

Jaj Tsunade nem fog már tényleg sokáig élni. Ha nem a harcban hal meg, akkor utána mert már elég sokszor használta a regenerációs jutsut.
Narutonak meg adhatna egy varázsbabot Son Goku, mert már az a  klón a lábán sem bír állni. Mosolyog
Én már ne tudom mi lesz itt... Ha beugrik Tobi vagy nagy darálás lesz, és akkor akik hiányolták a  fontosabb szereplők hullását majd örülhetnek, vagy lesz egy kis összekapás Madarával, mert a dolgok nem úgy mennek, ahogy kellene...
De szerintem az lesz nem sokára, hogy Tobi elfogja Narutot, és Beet. Közben 1-2 kage meg elhullik, Madara által..
Naplózva

Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #9297 Dátum: 11 nov 02, 19:10:13 »

Azért a nidaime hokage űber király állat lehetett. Ő fejlesztette ki az edo tensei-t. mi van most? fél világ harcol ez ellen a technika ellen. Ő már használta a repülő villám-ot, akkor amikor a tesó harcolt madarával( minato hozta fel példának korábban, hogy a nidaime  is használta) Ezen kívük megérintette a földet és megmondta, hogy hány ellenfél van körben és milyen erősek. A végét meg azzal zárnám, hogy úgy ismerték mint koránaka legerősebb víz jutsu használóját.
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #9298 Dátum: 11 nov 02, 19:11:53 »

Tobi most Narutoék felé megy. Itachi Kabuto felé megy. Madara pedig a  kagékkal harcol.
Kabuto helyében én elvenném Madarát és Itachi ellen használnám és akkor kitol a Kagékkel és nagy valószínűséggel ő is túléli a találkát. Nevet

A mizukage és Madara közt talán lesz beszélgetés a köd faluról plusz ott van Tsunade is akinek utálja a nagypapáját Nevet
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
viking60i
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 32



WWW
« Válasz #9299 Dátum: 11 nov 02, 19:39:09 »

Itt is régen voltam már... Nevet
Ez egy elég érdekes rész volt! Habár angolul nem tudok túl sokat, de azért volt amit megértettem ( köszönhető ez a képeknek Nevet).
Szóval szerintem tobiék nem itt fognak felbukanni, mert az túl egyszerű lenne, mert akkor a kagéknak nem lenne semmi esélye hiába kagék. Hogy miért? Hát ez igazán egyszerű! Mint már előttem is említették a Tsushikage már félholt és szerintem még egy olyan por elemes akármit benyom és utánna kidől(már ha van még elég csakrája hozzá). Gaara? Igen ő erős, de neki is kevés a csakrája...  Naruto (klón) már alig áll a lábán ( Bár nála sosem lehet tudni Nevet). Mizukagénak sincs túl sok csakrája, de neki lenne esélye megsebezni madarát. A hokage pedig inkább hátul küzdene szerintem mint a csapat gyógyitója és néha-néha odacsapna és ennyi. A raikage pedig egy másik fogalom, mert most nemtom mi van a kezével, de lehet tsunade pont emiatt oldotta fel a pecsétet...
Összegezve: Így is kevés esélyük van legyőzni Madarát és 1/2( egyketted) Muut...
Ha még Tobi és a többiek is betoppannának akkor a ESH részéről valószinű egy Killer Bee felbukanás vagy esetleg egy Itachival fűszerezett Jinchuriki csapat ( Igen tudom, hogy szétváltak!).
Én egyenlőre ennyit mondok! Majd, ha lesz Magyar verzió többet hozzá tudok, majd szólni... már ha nem előznek meg!
Naplózva

"És most a világ megismeri a fájdalmat...SHINRA TENSEI"
"Karyuu no..."
" A világ nem fog változni nélkülünk ahogy mi sem nélküle. Ne érdekeljen mit tesznek a többiek, mert ha beállsz a sorba te sem leszel más csak rabszolga! "
http://narutoshinsedai.hungarianforum.net/
by én
Oldalak: 1 ... 618 619 [620] 621 622 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!