24 szep 21, 21:03:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 609 610 [611] 612 613 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2471664 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
warshif
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 28


« Válasz #9150 Dátum: 11 okt 28, 15:22:15 »

Aha értem, akkor mikor sasolta mi van a ruhája alatt lehet neki is van egy "arc" a mellkasán mint Danzo-nak volt a vállán?
Talán ha nincs szerencséje ugyanúgy is jár. Nevet
Naplózva
sulooman
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 105



« Válasz #9151 Dátum: 11 okt 28, 15:22:28 »

Szerintem is érik egy újabb béketárgyalás a rókával. Elég logikus lépés lenne. Persze nem kell azt várni, hogy a róka legjobb barátjává fogadja Narutot, de az "ellenségem ellensége a barátom" elv itt is működhetne.
A DNS beültetéséhez pedig lehet, hogy annak a valaminek van köze, amit Madara leellenőrzött a mellkasán. De lehet, hogy az a valami, pont a tervének a megvalósításához kell.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #9152 Dátum: 11 okt 28, 15:26:05 »

Idézet
Aha értem, akkor mikor sasolta mi van a ruhája alatt lehet neki is van egy "arc" a mellkasán mint Danzo-nak volt a vállán?
Talán ha nincs szerencséje ugyanúgy is jár. Nevet

Azért madarát nem kéne összehasonlítani danzouval mert ég és föld:) Danzou nem bírta irányítani a hashirama erejét azért járt pórul, de mint láthatni madara eléggé jól irányítja és ezt nem is csodálom hisz ő a világ legerősebb shinobija, nem fogja majd a hashirama ereje őt is beszippantani mint a danzout:)
Naplózva
warshif
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 28


« Válasz #9153 Dátum: 11 okt 28, 15:26:34 »

Kakashi-nak is beültetett a sharinganja mért ne lehetne másba is "beletenni" egyet.
amúgy a Susanó az az MS szériatartozéka vagy hogy van Madarának is?
De akkor Kakashinak is van csak nem tudja hogy használja?
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #9154 Dátum: 11 okt 28, 15:28:04 »

Idézet
amúgy a Susanó az az MS szériatartozéka vagy hogy van Madarának is?

Mivel madara fejlesztette ki a susanoot is így egyértelmű, hogy neki is van:)

Idézet
De akkor Kakashinak is van csak nem tudja hogy használja?

Kakashinak nincsen mert tudtommal ezt az erőt csak akkor lehet megszerezni ha a mind a két szemébe aktiválva van a mangekyou sharingan, de kakashinak csak egybe van.
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #9155 Dátum: 11 okt 28, 15:30:43 »

"Amúgy vicces, hogy egy ekkora aszteroidát, meteornak neveznek. Mosolyog"

Tudod mi a különbség az aszteroida és a meteor között?
Tul semmi.Amíg az űrben van meteor, amikor leesik a földre már aszteroidának hívják.

OFF:Meteorit, ami becsapódott, nem aszteroida.

ON: Amit Madara csinált az alkotás a semmiből. Alaposan bedurvultak az események. Ráadásul egyre inkább úgy néz ki, hogy Kakashinak nem volt igaza, mikor azt mondta, hogy az új generáció mindig túltesz az előzőn.
Oonoki beveti még egyszer magát utoljára. Valami nyomot/sebet csak hagy Madaran.
Orochimaru tuti visszatér még valahogyan, legalábbis ezt érzem. Gyanúsnak tartom, hogy olyen simán engedte magát Sasukénak. Az ő terve nagyobb volt egy szaros sharingan megszerzésénél, hiszen állítólag évekig próbált sharingant szerezni. Ez kamu lehet, hiszen minden kisebb kutya is tudott magának simán sharingant szerezni. Önmagában ez nem lehetett probléma. Szerintem ő már arról is tudott, hogy a sharinganból lesz a rinnegan, azaz Madara és Orochimaru anno kapcsolatban álltak egymással.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Aniwa-kun
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #9156 Dátum: 11 okt 28, 15:37:05 »

Valószínű tudott, hiszen kabuto is elismerte, hogy együtt kutattak, de mindenképpen uciha test kell hozzá szerintem, mert a szemét ellophatja de a csakráját nem ami szintén elengedhetetlen a szem tökéletes használatához kakasi is azrt tudja csak sainganban tartani és azért gyengül le rendkívül hamar, így oro nem sokat érne ha beültetné magának egy két sharingant
Naplózva
h144600
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #9157 Dátum: 11 okt 28, 15:48:57 »

Szerintem is ismerték egymást Orochimaruval Madara. Viszont a Rinnegan-hoz kell a Senju vér szerintem...tiszta Uchiha soha nem érheti el a Rinnegan-t...az eddigiekből gondolva. Mosolyog
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #9158 Dátum: 11 okt 28, 15:54:15 »

Idézet
Szerintem is ismerték egymást Orochimaruval Madara. Viszont a Rinnegan-hoz kell a Senju vér szerintem...tiszta Uchiha soha nem érheti el a Rinnegan-t...az eddigiekből gondolva. Mosolyog

Azért vicces, hogy sokan azt álítják, hogy kell senju vér is a rinneganhoz, de viszont ha narutoról esik szó akkor meg mesélik, hogy csak nehgoy legyen neki rinnegan... ennyi badarságot:D Uchihák kapták a szemtechnikát és mégse nézik ki a sima uchihából, hogy rinnegant megszerezzék, de azért olyanból kinézik aki a senjuhoz közelebb áll mint az uchihához:).. amikor uchihák-nak vannak szemtechnikái és ők azokat a képességet kapták.
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #9159 Dátum: 11 okt 28, 15:57:11 »

Valószínű tudott, hiszen kabuto is elismerte, hogy együtt kutattak, de mindenképpen uciha test kell hozzá szerintem, mert a szemét ellophatja de a csakráját nem ami szintén elengedhetetlen a szem tökéletes használatához kakasi is azrt tudja csak sainganban tartani és azért gyengül le rendkívül hamar, így oro nem sokat érne ha beültetné magának egy két sharingant

Ezért sem ültetett be magának szerintem és ezért is akarta Sasuke testét. Valamire azonban rájöhetett, s hagyta, hogy Sasuke tovább meneteljen az Uchiha ranglétrán. Olyan tippem lenne, hogy valamit elhelyezett a testében, ami az ő chakrájára reagálva legyengíti Sasukét, s akkor birtokba veheti testét. Amit Itachi kiszedett belőle, az csak a felszín szerintem. Durva történések lesznek, az biztos.
Visszaolvasva csak az utóbbi 2 oldal kb 1 év, mire a manga választ ad, ha választ ad egyáltalán ennyi idő alatt.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #9160 Dátum: 11 okt 28, 16:26:29 »

"Amúgy vicces, hogy egy ekkora aszteroidát, meteornak neveznek. Mosolyog"

Tudod mi a különbség az aszteroida és a meteor között?
Tul semmi.Amíg az űrben van meteor, amikor leesik a földre már aszteroidának hívják.Kisebbnek meg csak azért kisebb, mert ami meteorok eddig eljutottak a földre "kicsik" voltak és elégtek a légkörben (de egy bizonyos méret fölött már a légkör sem tesz (jelentős)kárt bennünk).

"Valszeg. jelentősége lesz h Naruto csak klón, mert eddig akár azt is lehetett hinni h az eredeti van ott, de mostanra nagyon kiemelték h csak egy klón."

Ha másért nem, akkor azért mert klónként meg van osztva az ereje, de ha klónok nélkül a valódi Naruto harcol akkor még ennél is erősebb lesz.

Az aszteroida és a meteor között méret és formabeli különbség van... a meteor pedig az ami fényjelenséggel belép a Föld légkörébe, az a definíció amit az aszteroidára használtál az a meteorit... Az aszteroidákat pedig mind a Földön kívül mind a Földbe csapódva is aszteroidának hívjuk. Ami most a mangában van, méret alapján rég eléri az aszteroida méretet...

A másik meg, hogy Narutonak a klónok nélkül lesz ereje... hát nem lesz neki, ugyanúgy kifogyott a csakrából mint a klónok.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 28, 16:27:17 írta Chob » Naplózva

viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #9161 Dátum: 11 okt 28, 17:00:22 »

"Amúgy vicces, hogy egy ekkora aszteroidát, meteornak neveznek. Mosolyog"

Tudod mi a különbség az aszteroida és a meteor között?
Tul semmi.Amíg az űrben van meteor, amikor leesik a földre már aszteroidának hívják.Kisebbnek meg csak azért kisebb, mert ami meteorok eddig eljutottak a földre "kicsik" voltak és elégtek a légkörben (de egy bizonyos méret fölött már a légkör sem tesz (jelentős)kárt bennünk).

"Valszeg. jelentősége lesz h Naruto csak klón, mert eddig akár azt is lehetett hinni h az eredeti van ott, de mostanra nagyon kiemelték h csak egy klón."

Ha másért nem, akkor azért mert klónként meg van osztva az ereje, de ha klónok nélkül a valódi Naruto harcol akkor még ennél is erősebb lesz.

ha már pontosan tudni akarjátok a közhiedelemmel ellentétben vagyis a csillagászat szerint a
meteoroid/hullócsillag(semmi köze a csillagokhoz)  a Nap körül keringő apró porszem, törmelék
meteor  a Föld légkörébe hatoló meteoroid által okozott fényjelenség
meteorit  a Föld felszínét elért meteoroid
aszteroida/kisbolygó bolygónál jóval kisebb, szilárd anyagú égitest
üstökös a Nap körül keringő jégből és kőből álló égitestek, szintén nagyok
Naplózva

rex013
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2



WWW
« Válasz #9162 Dátum: 11 okt 28, 17:11:55 »

Szerintem Madara elég keményen tolja és még sok újdonságot fog nekünk mutatni. Sasuke lehet h visszaáll majd Narutoék oldalára, ha megtudja h Itachi életben van. Tobi pedig szerintem Kakashi egykori csapattársa Obito, hiszen a Tobi-ból egy kis pakolgatással és egy i betű pótlásával ki is jön a neve, de az is lehet, h ez csak véletlen és hülyeséget mondok Nevet
Naplózva

Kitaro Misawa
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #9163 Dátum: 11 okt 28, 17:25:56 »

Kicsit visszaolvasva nyelvészeti utalás lehet Obito és Tobi között, nem annyi, hogy pakolgatni kell a betüket.

Most az jutott eszembe, hogy Madara azt mondta, nem sokkal halála előtt fejlesztette ki a rinneganját. Tehát a senju képességekből olyan nagyon sokat nem sajátíthatott el elméletileg. ( persze az egyik legdurvábbat már ismeri... )
Mostmár túl sok újdonságot nem várok Madara részéről. Hamarosan megérkezik Tobi, majd utána Sasuke. kérdés, hogy ő kinek fog hinni azokután, hogy Tobi a saját kiléte felől sem mondta el a teljes igazságot.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Razengan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


« Válasz #9164 Dátum: 11 okt 28, 17:31:35 »

Most komolyan nekiestetek a meteor meg a hullócsillag vitának? Ist*nverte hatalmas kőtömb, amit ő teremtett és nem arra járt kettő és pont egymásra estek. Jobb híján hívták csak meteornak. Engem jobban érdekel hogy mit rakhatott Kabuto Madara testére. Lehet valamilyen pecsétet végszükség esterére.. vagy ami még jobban megdobja a powert. ^^
Naplózva

Oldalak: 1 ... 609 610 [611] 612 613 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!