24 jún 26, 13:42:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 607 608 [609] 610 611 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2356964 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
zsolti99
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 360


WWW
« Válasz #9120 Dátum: 11 okt 28, 07:11:40 »

Fura, hogy Naruto már sennin forma nélkül is tud Oodama Rasengant.

eddig se kellet hozzá neki sennin forma .
sennin forma a rasen shurikenhez kellet neki
Naplózva


Naruto-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Naruto Game !
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #9121 Dátum: 11 okt 28, 07:56:30 »

Pontosabban több Rasen Shurikenhez Nyelvesít
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
yis
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39


« Válasz #9122 Dátum: 11 okt 28, 09:32:16 »

zsolti99
????
Linket pls. Lehet, hogy igazad van,de én nem emlékszem rá. (azt nem nevezném oodama rasengannak, amikor két Naruto tart egy szokásosnál kicsit nagyob rasengant)
Naplózva
h144600
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #9123 Dátum: 11 okt 28, 09:46:47 »

Kíváncsi vok h mikor jön a Kyuubi mód+Sannin mód, mert szerintem tuti h jönni fog nem sokára. Mosolyog Biztos h egy mérföld kő lesz Naruto fejlődésében. Vhogy úgy tudom elképzelni h Naruto belsőjében fog történni vmi beszélgetés Kyuubi-val, vagy valami magyarázás, visszaemlékezés. Esetleg fény derül h Naruto-nak mi köze lesz Rikudo-hoz magához, mert szerintem a legtöbb köze neki lesz Rikudo Sennin-hez. Mégis csak ő főszereplő. Mosolyog
Valszeg. jelentősége lesz h Naruto csak klón, mert eddig akár azt is lehetett hinni h az eredeti van ott, de mostanra nagyon kiemelték h csak egy klón.

Szerintem Madara-nak van szerződése a Kyuubi-val. Hogy Sharingannal vette e rá a szerződésre vagy csak átverte azt nem tudom, de csak kell h legyen vele szerződés ha idézni tudja. Lehet onnan vannak a Kyuubinak rossz emlékei Madara-ról. Mosolyog
Madara szerintem is túl erős lett...nem értem h minek ennyire túl tápolni. Így már kezdem elhinni h Naruto maga lesz Rikudo, mert már annak kell lennie h lenyomhassa Madara-t. Mosolyog
A rinnegan-hoz véleményem szerint kell a senju DNS. Madara is utána "fejlesztette ki" h meglett Hashirama ereje. Ennyi erővel odaadhatták volna egy Madara hívő Uchiha-nak is a Rinnegant, aki nem okozott volna csalódást. Mosolyog
Úgy tűnik most nekem h Madara ismeri legjobban az Edo Tensei-t és nem Orochimaru v. a 2. Hokage "találta ki". Én arra is gondoltam h Madara mégis öregen halt meg és ismerte Orochimaru-t. Valahogy úgy érzem h van/volt kapcsolat köztük. (Nem kell sok h Kabuto-ból Orochimaru legyen a beültetett chakra-ja miatt) Mosolyog

És Tobiról is kiderülhet h valami ÜBER tanítványa Madara-nak. Végülis szinte minden Shinobinak van tanítványa...miért lenne Madara kivétel. Viszont ha ez a feltevés igaz lenne, akkor szerintem bejöhet az is h Tobi nem tiszta Uchiha arra alapozva h a Sharingan-ja Dimenzió manipulációt tud, mint Kakashi-é csak sokkal sokkal jobban. Vmint megmagyarázná h minek van annyi Sharingan szem bespájzolva neki arra az estre, ha megvakulna az aktuális. És ha már a Rinnegan-t is betudja fogadni, akkor kell h legyen benne Senju is. Még a végén kiderül h valami kitaszított félvérről lesz szó és ezért Tobi is osztozik Konoha gyűlöletében. Mosolyog
Tök hülyeségnek indult, de nem is hangzik olyan hihetetlennek... Nevet Nevet Nevet
Naplózva
Blaha
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 63



« Válasz #9124 Dátum: 11 okt 28, 10:02:29 »

Kishi-sensej visszatér a régi sémához, Naruto társaival harcol, valaki (Tchuchikage) kamikaze akcióba kezd és kinyíródik, ettől Naruto bepöccen, mert megkedvelte az öreget, oszt rasengan-mintásra püföli az ellenfél fejét, de közben annyit fejlődik, mint máskor 3 év alatt. Ezt a sémát kissé kezdem már unni!
Naplózva
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #9125 Dátum: 11 okt 28, 10:21:53 »

Van valami abban a sanin + kyu módban... Gondolkozik Átmegy sanin módba, egyesülnek a Kyuubival, majd lenyomják az időközben istenné/lepkévé vált főgonoszt...
Naplózva
dris
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #9126 Dátum: 11 okt 28, 10:40:31 »

Oonoki többet is mutathatna ebből a por elemből, nagyon erősnek lett beállítva, de még egy embert se sikerült megölni vele, olyan mintha Kishi rájött volna, hogy védekezni se lehet ellene ezért valahogy mindig szabotálja pl. elfogy a chakra, kiteleportálják belőle Sasukét, Muu és Oonoki fel foglya a másikét. Remélem a csaj mizukage sav meg láva elemével nem ez lesz, hogy láthattuk még a susanoo-t is megolvasztja, de azért valamilyen oknál fogva nem tudja majd használni..
Oonoki meg szerintem is meg fog halni, úgy is sokan panaszkodtak már, hogy nem hal meg egy fontosabb szereplő se, kézenfekvő lenne, ha az öreg lenne az első. de biztos büszkén fog távozni..
Naplózva
hakuzz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4



« Válasz #9127 Dátum: 11 okt 28, 10:43:18 »

minden egyes újjabb manga nem hogy választ adna az ezelőtt feltett kérdésekre,de még csak egyre több kérdést hoz fel Nevet MIVAN?! én lassan csak kamillázok,már spekulálni se merek..szerintem még a kedves Mangaka fejében sincs összkép Nevet
Naplózva


Naruto-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Naruto Game !
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #9128 Dátum: 11 okt 28, 10:43:31 »

Nagyon jó kis rész volt ez is, rég volt már ennyire izgalmas a manga, és lassan de biztosan kezd Naruto békét kötni a 9 farkúval, úgy látszik, már a róka is kezd bízni Narutóban. Most már biztos, hogy a 9 farkú nem szívja Naruto csakráját, ezért képes ennyi klónra. Kíváncsi vagyok Tsunade mit fog alkotni, eddig csak az orvosi képességeit láthattuk és igazából az egyenlőre ezen a szinten édeskevés, lehet Kishi így akar egy újabb Hokagét?!....

Az öregapót meg tényleg nem értem, már így se volt képes a Jintonra, most meg már főleg, de megakar mérkőzni még Madarával is?....

Azt meg végképp nem értem, miért olyan hatalmas erő az, hogy Tobi Madarának adta ki magát, teljesen logikátlan, azt mondják kár hogy bedőltek neki......holott éppen, hogy örülhetnének, hogy komolyan vették, mi lett volna ha elmondja az igazat, hogy egy imposztor? Nem veszik komolyan és a fehér zetsu sereggel letarolja a világot, mert nem készülnek fel a shinobik... Éppen ezért tartom logikátlannak azt is, hogy Tobi Madarának állította be magát mindvégig, esélyt adott a világnak így.... Ezt Kishi nem igazán gondolta át szerintem, vagy utólag találhatta ki....
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 28, 10:44:06 írta Sobbi » Naplózva
peti40
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Válasz #9129 Dátum: 11 okt 28, 10:59:47 »

Tobi mindenképpen háborút akart. Nyilván a konkurenciát akarja kiiktatni, hogy senki se zavarja a "terv" megvalósíátását. Hiába készült fel a haderő Madara, Kabuto Tobi és Sasuke ellen nincs esélyük, kivéve ha Naruto villant valamit. Ha Tsunade odamegy Gaaraékhoz, Madara tuti kinyírja. Már Pein ellen se volt esélye, mit akar Madarával?
Naplózva
yis
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39


« Válasz #9130 Dátum: 11 okt 28, 11:24:59 »

Öhömmm.
Pein ellen nem volt esélye? Nem is harcolt ellene. Cserébe viszont megmentette a fél falut. Szóval ott teljesen azt tette, ami a Hokagétól elvárható.  Plusz most vele van "volt rólam egy menő kép" erő.
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #9131 Dátum: 11 okt 28, 11:52:00 »

1kérdésre választ kaptunk, madara nem halt meg az 1.hokagéval vívott csata után, sőt megszerezte a senju vért és hashirama kekkei genkaiat is a fa elemet
amit még én nem tudok, de már nagyon szeretném tudni:
Ki van a maszk mögött?
Hogy adtak peinnek rinnegant?
Kabutónak mi a terve?
Mi fekete zetsu igazi képessége?
Miért abba a szoborba pecsételték a jinchuurikik erejét?
Hol van a kyuubi erejének másik fele?
Mikor érkezik meg végre Sasuke?
Mit csinál Itachi?
Naplózva

Fuego
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 36



« Válasz #9132 Dátum: 11 okt 28, 11:58:10 »

Végül is Tsunadét még nem is láttuk, hogy harcban teljesen odarakja magát. Gondolkozik De bárhogy nézem ebből szerintem mártírhalál lesz... vagy valami hiper szuper támadás amibe belehal, vagy pedig átadja valakinek az erejét.
Naplózva
h144600
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #9133 Dátum: 11 okt 28, 12:31:24 »

1kérdésre választ kaptunk, madara nem halt meg az 1.hokagéval vívott csata után, sőt megszerezte a senju vért és hashirama kekkei genkaiat is a fa elemet
amit még én nem tudok, de már nagyon szeretném tudni:
Ki van a maszk mögött?
Hogy adtak peinnek rinnegant?
Kabutónak mi a terve?
Mi fekete zetsu igazi képessége?
Miért abba a szoborba pecsételték a jinchuurikik erejét?
Hol van a kyuubi erejének másik fele?
Mikor érkezik meg végre Sasuke?
Mit csinál Itachi?


1. Gondolom Tobi v. Zetsu ért a medical ninjutsuk-hoz is, de inkább Tobira tippelek Mosolyog
2. Szerintem Kabuto-nak Sasuke és Naruto elfogása. Véleményem szerint ahogy egyre erősebb lesz Naruto, annál inkább őt akarja elkapni Kabuto, mint Sasuke-t. Mosolyog
3. Egy elmélkedés szerint fekete Zetsu Madara DNS-ből lett megalkotva, de eddig csak annyit tudok h ő az agresszívabb a két fél közül. Nevet
4. Tobi mintha említette volna h abban a szoborban tárolt jinchuuriki energiából élesztette fel a 100.000 Zetsut, de nem biztos. Mosolyog
5. Kyuubi másik felét a 4. Hokage pecsételte le Naruto születésekor.
6. Szerintem Sasuke vagy Kabuto fog belebotlani v. Itachiba miközben Kabuto-hoz tart.
7. Itachi igyekszik Kabuto-hoz h megtörje az Edo Tensei-t. Mosolyog

Bocs ha van közte hülyeség is. Mosolyog

Naplózva
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #9134 Dátum: 11 okt 28, 12:59:39 »

Csak én hiányoltam amúgy egy több négyzetkilométeres krátert a fejezetből?

Itt minek kellett volna kráternek lennie? Ez az aszteroida csak lepottyant, és nem 10-70km/s sebességgel érkezett meg. Amúgy vicces, hogy egy ekkora aszteroidát, meteornak neveznek. Mosolyog

Amúgy tetszett, hogy Madara elismerte Narutot Mosolyog
Naplózva

Oldalak: 1 ... 607 608 [609] 610 611 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!