24 okt 06, 06:18:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 593 594 [595] 596 597 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2487295 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
achef
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 20



« Válasz #8910 Dátum: 11 okt 19, 18:34:31 »

Szerintem az a hold.

Öcsééééém... EMS, Rin'negan, elpusztíthatatlan Edo Tensei test... Na EZT nem tudom, miféle csapatmunka tudná überelni.

szerintem (is) Chibaku tensei volt...

miféle csapatmunka, hááát az Ino-Shika-Cho... na jó csak hülyültem...

igen igen ez szép és jó, de van 2 hangsúlyozom KETTŐ gyenge-pontja
1., lehet hogy sérülést nem lehet okozni neki, de ne feledjük, narutoban ott az uzumaki klán ereje, még ha nem is ébredt teljesen rá, így igen járatos lehet a pecsétek megformálásában, így ha súlyos sebet nem is tud okozni neki egy pecsétet ráhelyezhet, amilyen gyors nem hinném, hogy probléma lenne neki (persze nem a klónnak)
2., itachinak még van esélye megszűntetni (kabutot genjutsuba ejti)

nekem az nagyon tetszett ebben a részben, hogy Gaara a homokjával kirántotta madarát a susanoo-ból, úgy tűnik mégsem nyújt tökéletes védelmet...
Naplózva
zoltgo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 25


« Válasz #8911 Dátum: 11 okt 19, 18:47:01 »

Ti hol olvastátok a mostani mangát? sehol sem találom... xD
Naplózva
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #8912 Dátum: 11 okt 19, 18:54:05 »

Jackpot. köszi aki elküldte.
hát annyira sokat nem értettem belőle de úgy azért kb-ra igen sajnos pont a fontos részt nem értettem smirksweat ikszdé
az téll egy chibaku tensei(én speciel mikor nagato használta, nem láttam értelmét)
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #8913 Dátum: 11 okt 19, 19:08:41 »

Ha azt a követ Madara a bagázsra akarja dobni, remélem még előtte meggyújtja Amaterasuval.

Tobi: Ha ő egy jutsu, akkor Kabuto->Edoval Madarát irányíva->Deaktiválhatná Tobit. Ergo nagyobb a sansz hogy nem jutsu, mint hogy jutsu. Kivéve ha egy scifis klón.. tehát olyan mint Yamato és nem jutsu alapú klón. Madara/Hasirama klón. Mind1 szerintem a kulcs  Zetsu lesz.. Tobi majdnem ugyan az az anyag mint a fehér zetsu.. Ha van egy fő fekete Zetsz, akkor egy Fő fehérnek is kell lennie. rengeteg a kérdés, kíváncsian várom a kövi mangát is.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
izon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 17


« Válasz #8914 Dátum: 11 okt 19, 19:09:11 »

nekem 1 kérdésem lenne hogyan? hogyan lehet madaranak mind2 szemteknikája ha elvileg a sharingan az egy következő állomása a shraingannak akkor nagatonak hogyan vol rineganja?
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8915 Dátum: 11 okt 19, 19:13:38 »

...
az téll egy chibaku tensei(én speciel mikor nagato használta, nem láttam értelmét)

Ha ez Chibaku Tensei, akkor hol az a több szám méter széles és mély kráter, amiből a követ fejtette hozzá? Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
picassopeter
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 175


STRATEGIST


« Válasz #8916 Dátum: 11 okt 19, 19:14:50 »

bocsánat.... chakra sempai! csak idegesítő a sok hülyeség amit összehordanak  >.<#

a 3 útra:

Szerintem Madara annyiban van előnyben hogy saját magától elért szintről beszélünk, nem holmi szerzett dologról amit Tobi csinál. Madara chakrája és ereje minden Uchica felett állt, Tobi meg hiába jól informált, és jól harcol, megközelítőleg sem egy uchica  cucc volt amit Konan és Danzóék ellen nyomott. Ergó lehet hogy nem is Uchica ténylegesen, csak van raktáron egy rakás sharingan  és ezek alapján tud komoly dolgokat. Értem ez alatt az Uchica kő olvasását, és abból nyert rengeteg infó. De a 3 út ami tobié, nem vérvonal szerinti adottsága. hanem beszerzett dolgok azok alapján amit én látok.

Chakra sempai! Az 1 nagyon komoly gyorsasággal összerakott chibaku tensei.  bow
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 19, 19:17:28 írta picassopeter » Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #8917 Dátum: 11 okt 19, 19:15:14 »

izon:
A rinnegan a sharingan egy fejlesztett változzatta és nagatonak bizonyára madara adta vagy tobi
Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #8918 Dátum: 11 okt 19, 19:19:16 »

Madara Rineganját Tobi simn beültethette Nagatoba, majd most magának. Az Edo által megidzett Itacinak is lazán volt sharinganja, MS-e miközben a szeme Sasuke fején villogott.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
izon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 17


« Válasz #8919 Dátum: 11 okt 19, 19:25:22 »

ez igaz de  akkor itachinak is tudnia kellene hogy a rinegan is elérhető és ő mért nem ment rá hogy megszerezze? mert ő megállíthatta volna az egészet ha rinegannal és MS-el odáll tobi elé és szarrá veri.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #8920 Dátum: 11 okt 19, 19:29:07 »

nem volt ems-e ami kell és a testvérét nem ölte volna meg azért
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #8921 Dátum: 11 okt 19, 19:41:51 »

szerintem itachi nemtudott a rinnenganrol mer a táblát csak a rinnengannal lehet teljesen leolvasni és szerintem ez csakis ott lehet megemlítve amit mangekyouval még nemlehet elolvasni amugy 1szer ugyemlékszek de nembixtos hogy 1szer tobinak leszakadt a karja vagy vmi iesmi de csak 1 oan zetsu féle fehér cafat volt szóval ez szinte tuti h zetsu műve
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
izon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 17


« Válasz #8922 Dátum: 11 okt 19, 19:44:35 »

lehet hogy követelmény de ami most  kérdéses hogy valaki akinek a birtokában van 3 út a 6 ból és hatalma vetekszik egy istennel miért dönt úgy hogy inkább meghal és majd 1x visszatér? nemlogikus persze lehet hogy a korra fogja meg hogy talán sérült de könyörögm aki képesvolt feléleszteni magában a rinegant az csak megvert volna mindenkit és megoldhatta volna az örök élet dolgot hiszen oronak is sikerült.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #8923 Dátum: 11 okt 19, 19:47:36 »

"szerintem itachi nemtudott a rinnenganrol mer a táblát csak a rinnengannal lehet teljesen leolvasni"
Ha rinnegannal lehet csak elolvasni azt a táblát ami arról ír hogy hogy szerezhetsz rinnegant annak nincs értelme szerintem inkább egy ems kellhet hozzá
Naplózva
izon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 17


« Válasz #8924 Dátum: 11 okt 19, 20:01:52 »

nah de az a nagy kérdés hogy vajon oro honnan tudott erről? mert ismerte madara terveit ismerte a dolgokat és tudja hogy mit csinál oronak nincs sharinganja se...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 593 594 [595] 596 597 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!