24 szep 21, 06:21:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 586 587 [588] 589 590 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2470999 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #8805 Dátum: 11 okt 15, 14:24:15 »

off: ne idézgessetek már annyit...  smirksweat
on:nekem nagyon bejött ez a rész.. bár én 100%-ban  biztos voltam benne hogy a koporsóban madara van.. kishi még nagy meglepetéseket fog okozni...
Naplózva

Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #8806 Dátum: 11 okt 15, 15:12:52 »

kíváncsi vok most mit fog kezdeni tobi madarával, hova küldi?
és a lényeg ez a madara mit tud.(ennek idiótán állna a körkörös tér-dmnzió trükkXD)
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
Morause
Vendég
« Válasz #8807 Dátum: 11 okt 15, 16:11:57 »

Utakata24 a skorpiókirályt tudom honnét szetted, idézem:

Idézetet írta: Chakra
Egy Naruto is sok néha, no de ennyi? o.O De szerencsére most csak segíteni akar. Viszont Imoteph pont a Skorpiókirály megidézésére gyúr, akiről tudjuk, hogy... nem tudunk semmit. Nevet"

Ez a szöveg az 558. manga "felszopó szövege" amit még Chakra írt... és h miért írta Chakra "skorpiókirálynak"?? Szerintem nézd meg Muu-t aki úgy néz ki mint egy múmia és h sivatag-ban van... gondolom poénosan akarta összefüggésbe hozni az ilyen egyiptomi stílusú filmekkel mint pl. "Skorpiókirály" és "Múmia".
Naplózva
exuslucy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 84


« Válasz #8808 Dátum: 11 okt 15, 19:30:11 »

Tudom hogy ez a Madara vs Hashirama téma elégé ki lett  már beszélve és igazándiból csak találgatunk mert nem sokat tudunk erről a párharcról de még 1-2 dolgot hozzá fűznék
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/399/12   nézzetek meg jobban ezt a képet én határozottan úgy látom Hashirama mögött áll még valaki (feltételezem a testvére vagy a felesége  smirksweat) tudom hogy ez Tobi félé vissza emlékezés szóval nem túl hiteles forrás...
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/500/6   még a csata ideje alatt vált a felesége Jinchuurukivé szóval elégé elhúzódó csatáról beszelünk amiben a Shodai vesztésre állt...(Kushinat szerintem tekinthetjük hiteles forrásnak tehát Hashirama nem egymaga állt ki Madara és a Kyubi ellen is egyszerre)

Illetve ezzel a túlvilági dologgal kapcsolatba csak annyit fűznék hozzá hogy Minato és Kushina narutoba voltak pecsételve szóval ők gyakorlatilag benne éltek tovább míg fel nem használtak ezt a chakrajukat ezért tudott a Jiraiya haláláról. Kakashi-val kapcsolatba meg nem tudni hogy ez csak a fejeben játszódott-e le hiszen neki ez egy gyerek kori trauma volt(tudom ezt igyekszem életszerűvé tenni de attól még logikus magyarázat is lehet)
Madara az egyetlen akiről egyenlőre nem tudni mért Nagatot hozza fel első mondatként de akár tényleg ismerhette is ha nem akkor halt meg amiről eddig tudtunk hiszen nem több száz évről beszélünk csak 80-ról amit bekönyvelhetünk a magas chakrajának ahogy Itachi is mondta.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8809 Dátum: 11 okt 15, 21:34:56 »

Moderátor:
A többszörös idézésű, oldala idézeteket tartalmazó hsz-ek törölve lesznek. Annyit idézzetek, amennyire reagálni akartok.
Az OFF-olást kéretik beszüntetni. A "Ki is lehet Tobi?" kérdésnek van saját témája. Itt a jelenlegi mangafejezetről, meg esetleg az előzőről legyen szó. Illetve normális találgatások a következő 1-2 fejezetre.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 16, 01:08:50 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #8810 Dátum: 11 okt 16, 12:19:22 »

Itachira leszek kiváncsi hogy szívatja meg Kabutot, kifejezetten tetszene ha kiengedné Orot esetleg saját testébe vagy Kabutoéba tenné lényeg hogy aprítsák esgymást.
Attól tartok Madara csalodást fog okozni , mert olyan táposnak lett beharangozva, hogy emiatt túl sokat várok tőle , de bizom Kishiben.
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #8811 Dátum: 11 okt 16, 13:52:00 »

Remélem a 6 Jinchiurikivel fog harcolni Itachi majd Kúl
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
achef
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 20



« Válasz #8812 Dátum: 11 okt 16, 13:55:25 »

Tudom hogy ez a Madara vs Hashirama téma elégé ki lett  már beszélve és igazándiból csak találgatunk mert nem sokat tudunk erről a párharcról de még 1-2 dolgot hozzá fűznék
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/399/12   nézzetek meg jobban ezt a képet én határozottan úgy látom Hashirama mögött áll még valaki (feltételezem a testvére vagy a felesége  smirksweat) tudom hogy ez Tobi félé vissza emlékezés szóval nem túl hiteles forrás...
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/500/6   még a csata ideje alatt vált a felesége Jinchuurukivé szóval elégé elhúzódó csatáról beszelünk amiben a Shodai vesztésre állt...(Kushinat szerintem tekinthetjük hiteles forrásnak tehát Hashirama nem egymaga állt ki Madara és a Kyubi ellen is egyszerre)



srry, de ezzel nem mondtál semmi újat, ha megnézed pár oldallal ez előtt, szinte ugyanezt írtam le én is
hogy hasisráma nem egyedül harcolt madara és a kyuubi ellen
hogy valszeg a testvére vagy/és a felesége is ott volt
és hogy ha az asszonykája ott volt akkor valszeg még harc közben lepecsételték a rókát

+ annyit fűznék még hozzá, hogy kifejezetten ellenszenvesnek tartom az első hokagét, de azt azért tegyük hozzá, hogy a fa elemet nem olyan gyökér szinten használta mint Yamato, hanem brutálisabban ezért nem kellene lebecsülni és azért mert egy koporsónak az ajtaját egy laza ütéssel szálkákra robantotta madara, nem biztos hogy menne neki egy hatalmas fával ami tele van chakrával (nézd: chiyo-chips nagyi chakrapajzsa [chakra] sasori gránát vagy tűk vagy mi a fene [fizikai erő] )
Naplózva
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #8813 Dátum: 11 okt 16, 15:36:10 »

Még régen amikor a 3. hokage Orochimaruval harcolt meg lett idézve Hashirama . Akkor én sok mindent nem láttam tőle , csak fát hozott létre . Ebből kiindulva nem biztos , hogy olyan erős lesz Madara , mivel egy szinten voltak .

Két lehetséges folytatás lehet :

1. Madara szétszed mindenkit .
2. 3 fejezet alatt lerendezik .

Reménykedek benne , hogy az 1. lesz , és végre 1 igazi nagy harcot látunk .

Tobi hát végül is nem értem , hogy miért hazudott . Így is eléggé problémás képessége van . Aszt nem értem miért lepődött meg azon , hogy feltámasztották Madarát , ugyan olyan hulla volt , mint a többi .   
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Morause
Vendég
« Válasz #8814 Dátum: 11 okt 16, 15:51:22 »

Két egyszerű dologért, hazudott: megtévesztés és álca... a megtévesztés <--> álca kombó azért mert van egy olyan érzésem h Tobi akármilyen okos teremtés meg h tud mindenről annak az oka h egész idő alatt ott volt mindenütt szinte, mint egy szimpla falusi és saját magának kémkedik MINDENRŐL... azzal h takarja az arcát és madarának adja ki magát senki sem gyanakszik, de amikor beidézte Kabuto két dologért is befoshatott:

Ugyebár Madara nagy erő hírében jár tehát, az is lehet h még keresztbe tudja húzni számításait, illetve maga az h leidézi a háborúba leleplezheti Tobit könnyebben, mert most h Tsuchikage rájött a turpisságra most már gyanakodni fognak! Mondhatni kishimoto ezzel a húzással most rendesen belecsapott a lecsóba!
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 16, 17:35:16 írta Morause » Naplózva
zsolti99
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 360


WWW
« Válasz #8815 Dátum: 11 okt 16, 16:26:17 »

az légyszíves megmutatnátok hogy hol látjátok a másik embert az 1. hokage mögött? mert én nem látom
Naplózva


Naruto-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Naruto Game !
achef
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 20



« Válasz #8816 Dátum: 11 okt 16, 17:01:17 »

amikor mutatják shodaime arcát, akkor mint ha egy kéz (illetve mint danzou-nak a sh-os kezén a pecsétek) ilyen nagy fémből készült vmi lenne, de valszeg csak hasisráma páncélzatának egy része...
de tuti, hogy mit ott volt vele, mert kushina is mondta, hogy az első hokage az irányítása alá vonta, addig ő lepecsételte...
plusz ésszerű volna, ha ott lett volna az első meg a második is + mito mert míg a 2. lefoglalja madarát (második híres volt az erős víz elemű támadásairól míg az uchihák a tűz tamadásaikról-tehát feltartani lenne esélye...), addig az 1. meg mito lepecsételik a rókát

igen amikor oro megidézte hasisrámát akkor tényleg nem láthattunk tőle fát, de azon a képen amikor harcol madarával meg a kyuubi-val ott igen, vegyük figyelembe, hogy Oro-nak nem volt tökéletes az edo tensei-e, így teljesen ki se tudta használni a két hokage erejét

madarától meg most nem várok sokat, elhiszem, hogy ő Uchiha Madara, de az akkor volt (jó tudom FMS meg irtózatos chakra meg ki tudja még mi) de emlékezzetek kakuzu-ra vénember egy letűnt generáció, és ahogy kakashi is megmondta, az új generáció mindig túl tesz a régin
bááár az is igaz, hogy a másik csapatban meg mindenki hót ki van merülve (gaara egymaga leverte az apját + megküzdött a mizukage-val sőt egy kicsit harcolt a múmiával is, Oonoki (attól eltekintve, hogy király- de szép is volt amikor padlóra küldte a szöcskét, húú de irritáló egy szereplő az, na mind1) egy lépést se tud mozdulni (nem mert annyira király ikszdé) a dereka miatt + ő is kimerült a múmia harcok alatt, meg van a csupa meglepetés ninja naruto, meg egy rakás golyófogó...
szóval szerintem nem sok mindent fogunk madarától látni, csak egy "életem története" című előadást amiből rájövünk a dolgokra...

2 dolog fúrja
1., honnan tud madara nagato-ról
2., ki a f***om az a tobi (magyarázat: Tobi jó fiú Nyelvesít)
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #8817 Dátum: 11 okt 16, 17:04:06 »

az ott egy tekercs nem danzou ikszdé
a fönti képen is van jópár tekercs az egyik pont a nyakában van
egyébként tobi egy olyan gonosz ember aki képes több hekto liter vanilia fagyit összegyüjteni:D
Naplózva
achef
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 20



« Válasz #8818 Dátum: 11 okt 16, 17:09:48 »

vkinek tekercs vkinek páncél vkinek egy kéz...tök mind1

miért lenne gonosz te nem szereted a vanillia fagyit???
amúgy meg ezért a beszólásért FULL RESPECT bow
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #8819 Dátum: 11 okt 16, 17:54:48 »

Hashirama használt fa elemet (kicsit komolyabban mint Yamato szokta) a 3. Hokage ellen, amikor Orochimaru megidézte:
http://www.mangafox.com/manga/naruto/v14/c120/6.html

Egyértelműen jó lesz a következő manga, de engem érdekelne egy kis visszaemlékezés is az 1. Hokage és Madara közötti harcról.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 586 587 [588] 589 590 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!