24 szep 21, 03:34:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 585 586 [587] 588 589 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2470848 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
achef
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 20



« Válasz #8790 Dátum: 11 okt 15, 00:20:36 »

akkor tudnák, hogy
naruto irányítása alá vonta a 9farkút
ki idézte meg őket
nagato már egy ideje hulla

ezekből következtetve szerintem nem látják
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8791 Dátum: 11 okt 15, 01:57:10 »

Szerintem ez nem az Obito=Tobi téma. Annka az esélye, h a kettő egyenlő, nagyonnagyon kicsi, de nem lehet telejsen megcáfolni, tekinte, hogy nem mi rajzoljuk  a mangát. Ha Kishi obitóból tobit akar csinálni, meg tudja tenni, egy logikus magyarázattal, hiszen ő teremti a narutoverziumnak a szabályait. tobi lehet akár kaskashi és tsunade titkos féltestvére is, ha ő ezt akarja.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #8792 Dátum: 11 okt 15, 09:17:37 »

milyen jó látni madarát fény korába Nevet
sokkal jobb mint ez a ráncos-maszkos, de vajon ki ő Gondolkozik
remélem ki derül mostanában.
jah igen amit még várok azok a jinchuurikik főleg a fuu nevű csaj Nyelvesít
egyébként miért hívták madarát skorpió királynak?
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #8793 Dátum: 11 okt 15, 09:50:40 »

Honnan veszed , hogy Skorpió Királynak hívták ? Manga és oldalszámot mutass. Egyébként az a zöld hajú lány engem is érdekel meg igazából mindegyik akit nem láttunk soha. Biztos durvák de Madara nyilván turbózott rajtuk kicsit , ham ár a saját hat útját hozta létre. Mosolyog
Naplózva
Rewiag
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #8794 Dátum: 11 okt 15, 10:14:55 »

én valószínűbbnek tartom, hogy a halottak végig figyelemmel tudják követni a halandók életét. volt erről szó korábban is. így tehát madara látott és tud mindenről, ami a halála után történt a világban.

szerintem nem... nincs kedvem keresni de  a halott Kagék első találkozásánal azthiszem a mizkage és  muu úgy tudták hogy megölték a másikat...

nem azt mondtam, hogy mindent látnak, hanem hogy láthatják. nem olyannak képzelem el mint egy istenséget, aki mindenhol mindig ott van, hanem inkább mint egy szellemeket. amit akarnak, azt láthatják. talán a pein arcban volt amikor meghaltak páran, és többek között kakashi szellemként beszélt az apjával, aki több dologgal is tisztában volt pedig a halála után történt.

amit még el tudok képzelni, hogy ezek a szellemvilágban összejárnak partyzni, és a friss halottak elmesélnek pár friss infót a régieknek.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8795 Dátum: 11 okt 15, 10:46:33 »

Idézet
szintén csak kakashit és apját tudom felhozni. azok éppen tábortüzeztek...

Igen, de láttad, hogy volt még valaki ott kettőjükön kívűl? Nem, mert még a kakashi apja nem nyugodott meg vagy mi csak akkor amikor fiával beszélhetett, addig egyedül ott volt míg a fia meg nem halt. Utána léphetett tovább a másik világba vagy hova.
Meg azt hiszem a kakashi csak akkor emlékezett erre az emlékre amikor megvolt halva, de amikor újra élet akkor azt hiszem nem emlékezett arra, hogy az apjával dumálgatott. Lehet csak addig emlékeznek ezekre ameddig hallottak, de ha újra élesztik őket (pl. vegyük edo tenseit) akkor lehet elfelejtik, hogy mi történt. Hisz zabuza meg a többi se emlékezett arra, hogy mi történt az életbe. Lehet amikor újra élednek akkor nem emlékeznek arra, hogy mi történt akkor amikor halottak voltak.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 15, 10:49:13 írta Mach5 » Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8796 Dátum: 11 okt 15, 11:32:12 »

Idézet
Madara erős, de leverte a 1st Hokage, méghozzá úgy h mögötte volta kyuubi. És had ne mondjam el megint hogy Tobi jelenleg mekkora táp.  Jóval nagyobb táp mint az 1st Hokage és még most nem is lesz Madarának kyuubi, és a powerje is kicsit korlátolt.

Azért ezt nem kéne így kijelenteni mert semmit nem tudunk a harcról, nem hinném, hogy hashirama úgy verte el a madarát, hogy még a kyuubi a madarával volt.. kushina is mondja, hogy a harc során hashirama uralma alá vonta a kyuubit, ebből nekem az jön le, hogy eleinte madara ment oda a kyuubival, de mivel hashirama a nagy bijuu bűvőlő így átvette az irányítást és onnantól kezdve már a hashirama oldalán harcolt. Azért nem kéne ennyire túlbecsülni a hashiramát, hogy madarát elverte és még a kyuubival is harcolt:) Madara akkor döntetlenezett a hashiramával amikor még csak MS-e volt, utána megkapta a FMS-t és új erőre tert szert és úgy ment a hashirama ellen, de még a kyuubit is vitte, szóval azt ne meséld be, hogy hashirama madarát elverte és még a kyuubival is foglalkozott hisz ez lehetetlen:) Hogy miért? Mert madara meg hashirama már előtte is harcoltak csomoszor és akkor madaranak tudtommal sima mangekyou sharinganja volt még csak. Szóval az tűnik a legvalószínűbbnek, hogy úgy volt, hogy madara elvitte a kyuubit és eleinte még azzal ahrcolt a hashirama ellen, de hashirama mivel nagy bijuu bűvölő volt így madara ellen fordította és úgy folytatodott a harc, utána meg amikor madarát elverte a kyuubi segítségével akkor kyuubit valahogy lepecsételte a mito-ba, de a harcról nem lehet még sokat tudni, csak mi alkotjuk a gondolatokat, hogyan nézhetett ki a harc. Nem mondom, hogy úgy zajlott le ahogy írtam, de szerintem nem kishimoto vagy, hogy tudod, hogyan zajlott le a harc, szóval nem kéne rögtön kijelenteni, hogy első hokage úgy verte el a madarát, hogy kyuubi ott volt madara mögött. Remélem, hogy most madara mesél a nagy harcról és minden kiderül, hogyan zajlott le az a harc:)
Naplózva
Rewiag
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #8797 Dátum: 11 okt 15, 11:49:21 »

Idézet
szintén csak kakashit és apját tudom felhozni. azok éppen tábortüzeztek...

Igen, de láttad, hogy volt még valaki ott kettőjükön kívűl? Nem, mert még a kakashi apja nem nyugodott meg vagy mi csak akkor amikor fiával beszélhetett, addig egyedül ott volt míg a fia meg nem halt. Utána léphetett tovább a másik világba vagy hova.
Meg azt hiszem a kakashi csak akkor emlékezett erre az emlékre amikor megvolt halva, de amikor újra élet akkor azt hiszem nem emlékezett arra, hogy az apjával dumálgatott. Lehet csak addig emlékeznek ezekre ameddig hallottak, de ha újra élesztik őket (pl. vegyük edo tenseit) akkor lehet elfelejtik, hogy mi történt. Hisz zabuza meg a többi se emlékezett arra, hogy mi történt az életbe. Lehet amikor újra élednek akkor nem emlékeznek arra, hogy mi történt akkor amikor halottak voltak.

senki nem élesz újra senkit. eddig egyedül nagatonak volt egy technikája, amivel bizonyos esetekben képes volt visszahozni nemrég meghalt embereket. az edo tensei nem felélesztő jutsu. az eleje meg nem érvelés, sem bizonyítás. jelenleg az én álláspontom erősebb, hiszen van olyan állapot, ahol látják, tehát minimum feltételezhető, hogy ez nem múlik el.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8798 Dátum: 11 okt 15, 11:52:36 »

Idézet
jelenleg az én álláspontom erősebb, hiszen van olyan állapot, ahol látják, tehát minimum feltételezhető, hogy ez nem múlik el.

Mitől lenne erősebb? Tudsz olyan mangaszámot adni ahol mondják, hogy emlékszenek mi történt amikor meghaltak? Mert szerintem nem, viszont az meg volt a mangába, hogy zabuzáék mondtak, hogy csak arra emlékszenek, hogy meghaltak a következő pillanatba meg már "élnek". Olyat meg még nem olvastam ahol kimondják, hogy emlékszenek mi történt...
Naplózva
ultimatelali
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #8799 Dátum: 11 okt 15, 11:57:04 »

Idézet
Madara erős, de leverte a 1st Hokage, méghozzá úgy h mögötte volta kyuubi. És had ne mondjam el megint hogy Tobi jelenleg mekkora táp.  Jóval nagyobb táp mint az 1st Hokage és még most nem is lesz Madarának kyuubi, és a powerje is kicsit korlátolt.

Azért ezt nem kéne így kijelenteni mert semmit nem tudunk a harcról, nem hinném, hogy hashirama úgy verte el a madarát, hogy még a kyuubi a madarával volt.. kushina is mondja, hogy a harc során hashirama uralma alá vonta a kyuubit, ebből nekem az jön le, hogy eleinte madara ment oda a kyuubival, de mivel hashirama a nagy bijuu bűvőlő így átvette az irányítást és onnantól kezdve már a hashirama oldalán harcolt. Azért nem kéne ennyire túlbecsülni a hashiramát, hogy madarát elverte és még a kyuubival is harcolt:) Madara akkor döntetlenezett a hashiramával amikor még csak MS-e volt, utána megkapta a FMS-t és új erőre tert szert és úgy ment a hashirama ellen, de még a kyuubit is vitte, szóval azt ne meséld be, hogy hashirama madarát elverte és még a kyuubival is foglalkozott hisz ez lehetetlen:) Hogy miért? Mert madara meg hashirama már előtte is harcoltak csomoszor és akkor madaranak tudtommal sima mangekyou sharinganja volt még csak. Szóval az tűnik a legvalószínűbbnek, hogy úgy volt, hogy madara elvitte a kyuubit és eleinte még azzal ahrcolt a hashirama ellen, de hashirama mivel nagy bijuu bűvölő volt így madara ellen fordította és úgy folytatodott a harc, utána meg amikor madarát elverte a kyuubi segítségével akkor kyuubit valahogy lepecsételte a mito-ba, de a harcról nem lehet még sokat tudni, csak mi alkotjuk a gondolatokat, hogyan nézhetett ki a harc. Nem mondom, hogy úgy zajlott le ahogy írtam, de szerintem nem kishimoto vagy, hogy tudod, hogyan zajlott le a harc, szóval nem kéne rögtön kijelenteni, hogy első hokage úgy verte el a madarát, hogy kyuubi ott volt madara mögött. Remélem, hogy most madara mesél a nagy harcról és minden kiderül, hogyan zajlott le az a harc:)

Az egy dolog hogy mikor sima MSe volt, akkor döntetleneztek és utána megerősödött,így logikusnak tűnik, hogy erősebb lehetett, de marhára nem biztos, mert addig mit csinált Hashirama? Hát nem matyizta át a fél életét ő is fejlődhetett. És szerintem marhaság annyinak elkönyvelni a dolgot h elvette a kyuubi contolt...
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #8800 Dátum: 11 okt 15, 12:06:00 »

Elég sok mindent kibeszéltetek ahogy így gyorsan átfutottam az oldalakon, és már annyira mindenről dumáltok h köze nincs a heti mangához, de azért mondjátok mert jó! ikszdé

Mindenesetre h kicsit vissza kanyarodjunk a valósághoz mi jelen helyzetekben zajlik háááát... meglepődtem mit ne mondjak, a koporsóba régen én is madarát meg rikodou sennint képzeltem el, de mivel nem láttam az arcát nem is érdekelt.
Viszont abban 100 ezer % biztos voltam h Tobi pont annyira Madara mint én Bill Gates. Viszont ez az egész annyira fura, bár Tobiról  vhogy gondolta tök random ember, de a tudása az olyan mintha Madara életéről készült volna egy film és ő megnézte vagy nem tudom, mintha átélte volna ezeket!
Viszont a számomra, ami az átlagos meglepetésnél is nagyobb meglepetés volt az h megemlíti Nagatót, mégis mi köze lehet neki Nagatóhoz, meg kijön koporsóból és egyből ezzel kezd... itt vmi bűzlik, nekem van vmi sejtésem h zombi madara meg tobika közt vmi kapocs van, szerintem ismerik egymást és nem feltétlen a testvéri kapcsolatra gondolok, hanem baráti vagy akármi más!

Ehhez a Hashirama vs. Madara csatához csak annyit fűznék h nem abból állt a csata h kyuubit kontrolt lopkodták egymás elől... ahogy vki említette itt a kyuubi csak egy fegyver volt, ezen kívül sharingan vs. fa elem is volt dögivel, mondhatnám úgy is h itt nem a kyuubi volt a legfőbb fegyver, és bár se hashirama se madara akkori erejét sem harcuk történetét nem ismerjük így tehát nem tudjuk mi történt!
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 15, 12:12:00 írta Morause » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8801 Dátum: 11 okt 15, 12:10:07 »

Az biztos, hogy Tobinak köze van valamilyen szinten Madarához. Amit eddig mondott az egyértelműen arra utal, hogy ismerte Madarát vagy annak bizonyos ismeretei és tudása is a birtokában van.
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #8802 Dátum: 11 okt 15, 12:10:50 »

hát sztem az sh attól függetlenül,hogy a rinn-ből alakult ki még lehet erősebb az fms, hisz ez egy jóval erősebb fajtája,aminek köze sincs a rinn-hez,úgyhogy lehet erősebb.Egyébként azt is elmondták(naruto),hogy nagatonak a rinn képességei sokkal erősebbek és gyorsabbak,amikor ő maga használja őket, nem pedig vmiféle meghót rongyokon keresztül.A naruto vs pain harcnál,azért nem ő használta személyesen,mert 1.nem akarta a kilétét felfedni 2.annyira le volt gyengülve,hogy még járni sem tudott,de a naruto harcnál elszítta bee csakráját, és úgy erős is lett és egészséges is,így itachi,naruto és bee tudták közös erővel legyőzni.De azt ugye mondanom sem kell,hogy azóta naruto is fejlődött.
Jah és így a holtakról még vmi. Sztem annnyi,hogy van aki szerencsés és látni tudja egy-két ember életútját,akik közel álltak hozzá, van aki meg nem nyugszik meg és várja a meg nyugvást,akár évszázadokon keresztül,míg az el nem jön.      
Pl: Naruto apja,jiraiya-sensei és nagato ,aki célzott rá,hogy ő most elmegy és figyelemmel kíséri végig jiraiya-val naruto életét,tehát vhogy így lehet.
Most pedig egy külön téma.Kabuto szerintetek nem erős? Mert azért gondoljatok bele,hogy mekkora hatalmat sikerült a háta mögé állítania.Egyszerre irányított 5000 embert,akik régebben kiváló ninják voltak,mellette a régi,erős kagékat is,most pedig madara is a markában van.Emellett sztem akkora fejlődést ért el az edo-tensei-nél,amiről orocsimaru nem álmodhatott volna.Egyszerre 5000 ember, köztük régi akatsuki összes tagja és 4 régebbi,erős kage plusz madara,nagato,itachi,chijo-nagyi,kimimaro,összes kardforgató.Én arra gondolok,hogy most sasukéra hajt,hogy majd muu-val és madarával elkapja őt,megölje,és megidézze edo-tensei-es testnek.Én megmondom, kifejezetten örülnék neki,ha sikerülne :p. Jah és sztem már az edo-tensei-nek azon szintjére lépett,amelyiken,az edo-tensei-es testeken keresztül betudja vetni a saját technikáit.Hiszen gondolj bele. Muu nem tudja használni az edo-tenseit,de mégis ő idézte meg madarát,úgy,hogy mindenki azt mondta,hogy edo-tensei nem pedig vmi más.Kabuto meg azért nem magához idézte sztem,mer amíg beér a csattérre elveszíti a csatát meg a tervét,amit csak gyanítunk.
Naplózva
Rewiag
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #8803 Dátum: 11 okt 15, 12:18:55 »

Idézet
jelenleg az én álláspontom erősebb, hiszen van olyan állapot, ahol látják, tehát minimum feltételezhető, hogy ez nem múlik el.

Mitől lenne erősebb? Tudsz olyan mangaszámot adni ahol mondják, hogy emlékszenek mi történt amikor meghaltak? Mert szerintem nem, viszont az meg volt a mangába, hogy zabuzáék mondtak, hogy csak arra emlékszenek, hogy meghaltak a következő pillanatba meg már "élnek". Olyat meg még nem olvastam ahol kimondják, hogy emlékszenek mi történt...

mert én tudok olyat, ahol egy halott tudott a halála utánni eseményekről. te nem tudsz olyat, ahol leirják, hogy a halál után nem láthatnak dolgokat.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8804 Dátum: 11 okt 15, 12:24:20 »

Idézet
mert én tudok olyat, ahol egy halott tudott a halála utánni eseményekről. te nem tudsz olyat, ahol leirják, hogy a halál után nem láthatnak dolgokat.

Te felszínesen olvasod amit írok? Le írtam, hogy zabuzáék mondták, hogy nem emlékszenek mi történt a túl oldalt csak arra, hogy meghaltak a következő pillanatba meg már kakashiékat látták megint. Te mégis kit tudsz aki mondta, hogy tud a halál utáni eseményről? Madarát? Az szerintem eléggé rossz érv mert madara a legtitokzatosabb karakter szerintem az egész naruto mangába, szóval nem tudhatjuk azt se, hogy a hashirama harc után élt e még vagy már nem meg semmit. Szóval te madarával érvelsz (akinek a haláláról alig tudunk valamit) én meg a zabuzáékkal érvelek. Szóval nem értem mitől lenne a te álláspontod erősebb. Te is tudsz érvelni valakivel meg én is.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 585 586 [587] 588 589 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!