24 szep 28, 20:19:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 556 557 [558] 559 560 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2481368 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #8355 Dátum: 11 szep 02, 21:16:45 »

Igen,ezen én istűnődöm.És lehethogy már nem képes olyan sebbeségre mint "A,,-nál.
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #8356 Dátum: 11 szep 02, 22:31:59 »

ez kicsit hülyeség... ez olyan lenne mintha itachi susano'oja sem lenne olyan erős...
amúgy szerintem ez az igazi naruto... de hol van bee?
Naplózva

IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #8357 Dátum: 11 szep 02, 22:39:38 »

Ezen is eltűnődtem már Nevet Amúgy túl durva lenne, ha 1 klón képes lenne felvenni a harcot,egy sérthetetlen kagéval,ezért is gondolon azt hogy ez  az igazi narutó.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8358 Dátum: 11 szep 02, 22:47:36 »

Szerintem pedig nagyobb esélye van egy sima kagebunsinnak. Az előző Nagató elleni csatában ha nem Naruto lett volna akkor simán megsemmisült volna a klón. Az pedig ide messze volt, tehát nem ért volna még ide ráadásul jött volna Bee is. Tehát ez valószínűleg klón. Azt is megmerem kockáztatni, hogy Madara és embereivel is egy klón fog találkozni először és ebből Narutonak értékes információi lesznek róluk.
Naplózva
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #8359 Dátum: 11 szep 02, 22:52:14 »

Szerintem is csak egy klón. Ha az igazi lenne ott lenne Bee is, a másik meg, hogy Itachinál próbált újabb klónt létrehozni, egy klón nem fog további klónt létrehozni. Éppen ezért nagyon erős most Naruto, nagyon gyors, csinál 50 féle rasengant, szinte kifogyhatatlan chakrával rendelkezik stb stb és csinál magából 1000ret, akik ugyan ezt csinálják. Nem kell őt félteni.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 03, 08:42:25 írta Sobbi » Naplózva
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #8360 Dátum: 11 szep 03, 07:43:20 »

Azért én jobban örültem volna hogyha ezt úgy oldják meg hogy a mangában is egyképen mutatják hogy naruto több helyen van mert akkor bebizonyosodott volna hogy azok csak klónok és az igazi más felé tart, de mindegy így legalább lehet találgatni. Egyébként szerintem is klón mivel lehetséges hogy ha még megvanneki a gyorsasága akkor ideért volna enyi idő alatt, de nem hiszem hogy magára haggya Beet azt nem nézem ki belőle főleg amiatt amit Itachi mondott neki hogy ne oldjon meg mindent egyedül.
Naplózva
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #8361 Dátum: 11 szep 03, 09:26:09 »

Sobbinak:
az egy dolog, h a róka miatt szinte végtelen a chakrája, de a sajátja nem, és miközben lámpás módban van a róka folyamatosan kajálja a chakráját.
és ha egyszer elfogy akkor jön a kyuubi...
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #8362 Dátum: 11 szep 03, 18:23:15 »

Én azon tűnődöm hogy mielőtt Sáska meg a Lámpás megint bunyózni kezd,nem kéne visszatölteni Naruto chakráját?mert kagebunshin,10.000 féle rasengan meg minden...csak fogy a chakrája,nem? Gondolkozik
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8363 Dátum: 11 szep 03, 22:44:26 »

Én pedig azon tűnődöm, hogy Itachi most Kabutohoz igyekszik vagy esetleg máshova? Netán a porhüvelyekhez, amivel megidézték a zombikat? Kabuto tartózkodási helyét nem biztos, hogy ismeri viszont a másik helyet ismerheti. Ha azokat lepecsételi vagy elpusztítja akkor megszűnhet az idézés. Ha viszont Kabutohoz megy akkor a célja nem Kabuto elpusztítása lehet hanem az idézés megszüntetése. Ebben az esetben Ankot is kiszabadíthatja. Anko viszont egy fontos információ forrás, hiszen tud a barlangról és a fáról. Így kiszabadíthatják Yamatot is és megszüntethetik Madara Zetsu utánpótlását ráadásul még az erejüket is csökkenthetik.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #8364 Dátum: 11 szep 03, 23:05:51 »

Elnézést, lehet hogy csak én vagyok hipermeghajtásúláma, de..
Mit értesz az alatt, hogy "porhüvely"?^^" Én ettől a résztől kezdve elvesztettem a fonalat.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8365 Dátum: 11 szep 03, 23:24:11 »

Azokat az élő személyeket akiket beállítanak a jutsuba. Orochimarunál mutatták amikor a 3. leverte az első és második hokagét. Őket hívom porhüvelynek mert őbeléjük kell pecsételni az elfogott lelkeket. Ha a tárolót elpusztítják akkor a lélek is kiszabadulhat.

http://www.mangareader.net/93-128-13/naruto/chapter-123.html
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 03, 23:31:59 írta rini67 » Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #8366 Dátum: 11 szep 04, 00:11:36 »

Nem hiszem, hogy kéne neki útikalauz Kabutohoz, mert Ita tőe indult Nevet

Ha az edotenseies zombikban az ex élő áldozatokhoz megy Itachi akkor minden feltámasztotthoz elmegy Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 04, 00:17:14 írta kakesz » Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Razengan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


« Válasz #8367 Dátum: 11 szep 04, 09:03:50 »

@Rini67: Én is elvesztettem a fonalat. Minek menne oda a "porhüvelyekhez"? Azok már be vannak építve egy-egy idézésbe. Anko szerintem kizárt, hogy életben maradt. Ráadásul ahhoz, hogy visszaszerezze le kell, hogy vetkőztesse Kabutót mert eldugta a köpenye alá Ankot. Fáról? Milyen fa?  ikszdé

Ja, rájöttem a Gedou Mazo-ra gondolsz. Am. fene tudja, hogy hova fog menni, csak annyit mondott hogy Kabutot bízza rá. Abban elég sok minden benne lehet. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 04, 09:05:59 írta Razengan » Naplózva

balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #8368 Dátum: 11 szep 04, 09:58:14 »

Razengan én azt vettem ki Rini szavaiból hogy a "fa" az nem hasirama vagy Yamato? Mert barlag fa? ez nekem nagyon össze cseng bár lehet hogy én vagyok ilyen hülye ikszdé
Naplózva
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #8369 Dátum: 11 szep 04, 10:10:31 »

Lehet tévedek de hibát találtam a mangában.
Ugyebár Temari azt mondta h ö az egyetlen szép elem használó az ottani ESH. Na már mos de az elözö mangában meg láttam ahogy 2-3? szélhálót (vagy valami hasonlót) küldtek a Rejkagéra.
Akkor ez most h van?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 556 557 [558] 559 560 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!