24 szep 29, 00:26:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 552 553 [554] 555 556 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2481595 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #8295 Dátum: 11 aug 31, 13:57:33 »

Sztem annyi , hogy pár idióta neki ment a kagylónak ő meg leszedte őket . Kemény a Raikage 10000 nek ment egyedül és 3 napig bírta :O . Végre Sasuke , nagyon jók lettek a szemei . Fehér Zetsu halott halott ettől gondolom . Remélem van pár új Dojutsuja is Nevet
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #8296 Dátum: 11 aug 31, 14:08:12 »

A mizukage valószínűleg nem sokat csinált, a katonák szétdobálták egymást Nevet Az ő ereje nem fizikai hanem Genjutsu jellegű, ahogy azt mondta és már láthattuk is. Kishimoto amúgy érdekes kontrasztot húzozz ahogy Naruto ott fénylék és rögtön utána jön Sasuke a sötétben.

Amúgy Sasuke új Mangekyou-ja nagyon nem is lehetne másmilyen, mert ugye az eredeti mangekyou-ja eleve fordított szinezésű (vagyis csak a beleselyébe lehetett tenni fekete részt), szóval valami hasonlóra számítottam, de vicces, hogy már megint új ruciban feszít Nevet Sasuke akárhányszor új erőt kap mindig új ruhát vesz fel Nevet
Naplózva

titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #8297 Dátum: 11 aug 31, 14:12:12 »

Sajnos sikerült lepecsételniük Muu-t ,pedig megtetszett a karaktere.a 3. raikagéra annyira nem vagyok kíváncsi ,hasonló a stílusa mint A-nak ,annak viszont örülök ,hogy a Mizukage még életben maradt:D

Sasuke végre színrelép és valóban már megint új ruhát kapott ,Kishi imádja öltöztetni azt a karaktert.kíváncsi leszek hova fog kilyukadni és milyne új erőre tett szert.Lassan bepörögnek az események...
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #8298 Dátum: 11 aug 31, 14:20:24 »

Ha Sasuke így fogja dobálni az amaterasukat a susano alól akkor Narutonak kelleni fog egy jó nagy diótörő, hogy kihámozza onnan szöcskét Nevet De remélem a következő pár rész megint időhúzás lesz, ha már megjelent Naruto, aztán Kabuto fenyegetőzik az ütőkártyával és most meg már a kétlábon járó festővászon is megmutatta magát....
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #8299 Dátum: 11 aug 31, 14:25:14 »

Ha Danzou szél technikája felnyitotta akkora Rasenshuriken is felfogja ,ebben biztos vagyok és már a sebessége is megvan hogy kikerülje az Amaterasut ,jó harc lesz már alig várom.
Úgy látszik felesleges volt vitáznotok a semmin ...naruto volt az aki megérkezett
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #8300 Dátum: 11 aug 31, 14:27:02 »

De ha már Sasuke ruhájánál tartunk, nekem valahonnan gyanúsan ismerősnek néz ki ez a cuc, nem ez volt véletlenül madara öcsikéjén is a flashbackben(Vagy Itachin nem valami hasonló volt az akaköpeny alatt)? Narutonak is volt saját különbejáratú ruhája, amikor Pein ellen harcolt, de azzal nem tudom mi lett, lehet elpárolgott amikor rókává változott vagy valami.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8301 Dátum: 11 aug 31, 14:27:25 »

Ez módjuk várható volt, hogy Muu hamar elesik. Szerintem a három kage közül ő volt a legveszélyesebb. Ami nagyon tetszett az a Naruto és Gaara közötti gyors reagálás és megértés illetve az öreg gyors reakciója a történtekre. A 3. raikagénak meg tökéletes ellenfele lesz Naruto. Mindennel rendelkezik amivel megtudja fogni. Erő, gyorsaság és még a szél elem is klappol nála. Nem jósolok sokat a Mizukagének sem ha Oonoki és Gaara odaér. Gaara homok érzékelésével hamar megtalálhatják az illúziót vagy káprázatot okozó kagylót. Nem lepett meg Sasuke lépése sem mert nem ilyen egy helyben ülő típusnak ismertük meg. Pihent már eleget. Hogy így reagált Zetsura, annak gondolom oka van aki megpróbálta ezt a türelmetlen kölyköt türelemre inteni és Sasukét nem ilyennek ismerjük. A szeme hogy néz ki? Nem igazán érdekel. Az már annál inkább, hogy mit tud ezekkel a szemekkel.
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #8302 Dátum: 11 aug 31, 14:28:14 »

Ez az FMS üres és öltettelen. Látom az a bizonyos illető nem is akarta venni a fáradtságot, hogy játszon a motívumokkal... Megint csalódnom kell...
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #8303 Dátum: 11 aug 31, 14:31:07 »

pedig szerintem jólett.. de ami engem idegesítt az az hogy a naruto amilyen nehéz tehnikának számított naruto 10 fejezetenként beújítt eggyet.. -.-"
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #8304 Dátum: 11 aug 31, 14:33:49 »

Sajnos sok mindennel nem játszhatott, max ha felcserélte volna a színeket, de akkor már valahogy nem lenne az igazi a dolog. Sasuke Mangekyoujában eleve túl sok volt a fekete, szóval nem tudom, hogy hogy rakhatna bele még több feketét másképpen, hogy ne legyen túlontúl fekete a szeme. Viszont érdekes, hogy az eddigi Mangekyoukkal ellentétben Sasukéé nem szimetrikus, az egyik szemében lefelé a másikban felfelé áll a "shuriken".
Naplózva

kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #8305 Dátum: 11 aug 31, 14:35:15 »

lehet hogy az csak forog.. mint a sharingan az 1. aktiválálkor...
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #8306 Dátum: 11 aug 31, 14:38:17 »

A szeme hogy néz ki? Nem igazán érdekel. Az már annál inkább, hogy mit tud ezekkel a szemekkel.

Hát kezdetnek kimaxolta a Susano'o-ját ez nem olyan rossz kezdés Nevet Korábban a félkész változat majdnem teljesen leamortizálta a látását, most még csak nem is eresedett be a szeme a használattól.
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #8307 Dátum: 11 aug 31, 14:42:38 »

+ kobinálta a sussanot, és az amaterasut is... nha ?Nevet amúgy sasuke ruhája pont olyan, mint anno a régi shinobi korba madarán, és az öcsén volt.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
picassopeter
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 175


STRATEGIST


« Válasz #8308 Dátum: 11 aug 31, 14:47:07 »

na azért ez egy kicsit túlzás volt....Sasuke mint fény és sötétség egyben.....ez akkora klisé.......bocs a hasonlatért , de 1 szaros pelenkában több eredetiség van mint ebben a az utolsó 3 képben volt! Most Sasuke Susanoo-ja megint formát váltott, és Itachi Sasunoojának képességeit, ( Totsuka no Tsurugi és Yata tükre ) csak Amaterasu ( vagy csak fekete színben, tök mindegy, a sötétséget jelképezi ) formában.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 31, 14:47:41 írta picassopeter » Naplózva
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #8309 Dátum: 11 aug 31, 14:51:26 »

Nah hullanak a kage-k, bár nagy örömömre a Raikage-t még nem kapták el Temariék Mosolyog. Nem mintha tetszene a karaktere, de minnél többen vannak, annál jobb smirksweat.
A Mizukage hozzta a formáját, még úgy se tudnak hozzáérni, hogy kb mindent elpofázott a technikájáról. A kép, amin a tetemek között áll nagyon bejött Nevet.
Am akit Sasuke elintézett, nem feltétlenül az igazi fehér Zetsu, legalább is nagyon remélem, hogy nem ő az.
Elég béna lenne, hogy Kishi ilyen simán megöletné.
Az FMS egész jó lett, bár engem nem igazán izgatott a kinézete.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 31, 14:52:28 írta mateee-kun » Naplózva
Oldalak: 1 ... 552 553 [554] 555 556 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!