24 szep 29, 00:16:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 550 551 [552] 553 554 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2481572 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Razengan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


« Válasz #8265 Dátum: 11 aug 27, 16:14:46 »

Egyértelmű,hogy madaráról kiderül hogy jó.Ez már akkor kiderült,amikor kifejtette a hold szeme tervét.Ha belegondlunk minden szereplő jó valamilyen szinten,mindenki a saját céljáért küzd.Amúgy narutó miért tudná kiszúrni muut?1:Nincs chakrája,a másik hogy narutó csak negatív chakrát  érzékel,muu meg nem gonosz.De amúgy nagyon érdekel muu igazi ereje,mert azért nem semmi hogy a láthatatlanságon felül még repülni is tud smirksweat Kíváncsi vagyok mi lehet a gyengepontja.

Ne mondjunk már ki ilyen dolgokat, hogy egyértelmű, nem egyátalán nem egyértelmű, sőt még az sem 100% hogy ő biztos Madara. Naruto meg a rossz szándékot, meg a negatív érzéseket érzékeli. Az Edo Tensei-es zombik is használnak chakrát, jutsu nincs chakra nélkül. Negatív chakra nincs... vagy még eddig nem került elő, de no offense.  >.<#
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8266 Dátum: 11 aug 27, 16:33:24 »

Viszont így is bukta, mert az Edo Tensei-jes zombik (pár kivételtől eltekintve) nem rossz szándékúak, nincsenek negatív érzéseik.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #8267 Dátum: 11 aug 27, 16:53:05 »

Persze, a nagy részük még segít is az ellenfelének, hogy hogy tudná legyőzni, és elmondja a gyenge pontjait.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #8268 Dátum: 11 aug 27, 17:13:58 »

Az utóbbi 3 fejezetet végig néztem, nagyon jó volt a harc. Furfangos Itachi, nagyon jó volt, hogy így kiütötte az Edo Tensei-t Mosolyog
+ http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/551/13 ennél a fejezetnél Naruto, hogy lenyomott egy Poker Face-t, mikor megkérdezte Itachi, hogy hogy lehet még életben Nevet
Nagyon szépen lett befejezve a Naruto, Bee, Itachi vs Nagato harcnak, bár egy kicsit meglepődtem, mikor Nagato egy maga használta mind a 6 Peinnek útját.
Mondjuk lehet, hogy Naruto az, aki ott van egy rasengannal, de ilyen gyorsan már odaért? Kicsit gyorsnak tartom, habár már olyan gyorsan mozog, mint hajdanán apja a sárgavillanás, úgyhogy sztem tuti Naruto lesz.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #8269 Dátum: 11 aug 27, 17:15:08 »

De az h a zombik nem rosszak az nem hátrány Narutonak. Ara gondolok h én úgy tudom h Naruto a jelenlegi legjobb chakra érzékelő. Vagyis nem kel a rossz indulatot éreznie így is tudja h a célpont hol van. Vagy rossz tudom?
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #8270 Dátum: 11 aug 27, 17:51:44 »

láttunk tőle por elemet is...
Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #8271 Dátum: 11 aug 27, 18:15:06 »

Razengan az, hogy negatív chakra nincs az szerintem nem igaz.Szerintem Sasuke-nél pont ezt láthattuk anno, hogy amikor a Susanoo-t használta először akkor Karin érezte azt a hideg, negatív, rossz chakra-t.
Naplózva
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #8272 Dátum: 11 aug 27, 18:15:41 »

"Ara gondolok h én úgy tudom h Naruto a jelenlegi legjobb chakra érzékelő."
nekem úgy rémlik hogy remete formában volt csak képes érzékelni és visszakövetni a körülötte lévők chakráját... mondjuk jó lenne látni ismét sennin módban, kíváncsi vagyok hogy végre tényleg képes e összekapcsolódni a 2 öreg békával és úgy mire képes Nevet
visszatérve a rasenganra, a rajzolásból ítélve egyértelmű hogy Naruto vagy vmelyik klónja lehet csak, de mivel az igazi Narutora Madarát bízta Itachi, így elég kevés esély van rá, hogy ő toppanna be a kagek-csatájába (pedig az jó lenne)
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 27, 18:19:16 írta rougon » Naplózva
Razengan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


« Válasz #8273 Dátum: 11 aug 27, 19:54:58 »

Razengan az, hogy negatív chakra nincs az szerintem nem igaz.Szerintem Sasuke-nél pont ezt láthattuk anno, hogy amikor a Susanoo-t használta először akkor Karin érezte azt a hideg, negatív, rossz chakra-t.

Ja, hogy te így érted. Bocsi én úgy vettem a negatívot, hogy az ilyen ellen chakra vagyis hogy van a sima, meg a te általad mondott negatív, de akkor elbeszéltünk egymás mellett.
Ráadásul, hogy most neked adjak igazat, ott van pl. az is amit Yamato mondott a Yin-yang jutsukról.

Chakra: Úgy értem a rossz szándékot, hogy amikor támad azt Naruto nem szeretgetésnek érzékeli, jelen esetben Muu éppen Jintont jutsut süt el, nem csupa jóindulattal Nevet, de nem kötözködöm. Nevet

Viszont érdekes, hogy az eredeti Narutónál megszűnt a kyuubi mód, és a klónoknál még fentvan, ellentétben a remete formával, ahol ha az igazi Naruto kikészült akkor a klónoknál is megszünt a dolog, vagy ha jól emlékszem akkor maguk a klónok is megszüntek. Érdekes, ilyen szempontból valahogy "egyszerűbbnek" tűnik a Kyuubi palást, mint a remete mód. A kyubii chakrájából csak vesz egy marékkal, míg a másik jóval több koncentrációt igényel.Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 27, 20:02:06 írta Razengan » Naplózva

saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #8274 Dátum: 11 aug 27, 21:42:07 »

akkor csak akkor szűntek meg a klónok, mert naru átment kyuubiba...
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #8275 Dátum: 11 aug 28, 17:00:26 »

Nem hiszem hogy narutó a legjobb chakraérzékelő.Muu jobb chakraérzékelő nála.Ugyanis mozgás közben is képes érzékelni a chakrát,amire senki se képes a narutó univerzumban.Mindenki csak koncetrálva,mozdulatlanul képes érzékelni a chakrát,muu meg ösztönösen.De ez itt már off.
Naplózva
Szimonetta
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #8276 Dátum: 11 aug 28, 23:08:54 »

Szerintem az a Rasengan-os kéz a fejezet végén nem Naruto-é, hanem Jiraiya keze.
Indokok:
1. rajzolás miatt
2. Csak 3 ember van, aki tudja használni, az első Minato, de őt nem lehet feléleszteni, a második Naruto, ő még nincs kizárva, de túl egyszerű lenne, ha ő jönne, és a harmadik Jiraiya, ő a legvalószínűbb, mivel rá nem számít senki, az utolsó előtti képkockában Gaara eléggé frusztrált arckifejezéssel tekint az égre, nem úgy mintha, Naruto-t látná, és kabuto is épp arról pofázik, hogy kijátsza az utolsó kártyáját is és anno még valamelyik fejezetben mutatott mégvalakit, hogy fel van élesztve, csak takarásban volt ezért mi nem láthattuk.

Én nagyon remélem, hogy nem lesz igazam, mert ezt a feszültséget nem fogom kibírni, ha Naruto-nak még Jiraiya-val is meg kell küzdenie, már akkor is épp eléggé ki voltam bukva, mikor meghal, és most nézzem végig még egyszer?
Egyre idegtépőbb a manga... Szomorú

Pár nap és kiderül, már nagyon kíváncsi vagyok, és nagyon parázok, hogy tényleg ő lesz. Szerintetek mennyi rá az esély?
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #8277 Dátum: 11 aug 28, 23:15:56 »

Ha Jiraiyának még szánna valami szerepet Kishi, akkor anno nem mondatta volna ki Kabutoval, hogy miért nem tudta megszerezni a DNS-ét. Ergo ha akarta volna, már rég visszahozhatta volna. Ehelyett csak rákontrázott.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/520/17

Valamint azt ne felejtsd el, hogy attól a bizonyos idézett személytől anno kifejezetten megtorpant Madara. Jiraiyától nem lenne oka félni. kacsint
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
methodman94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 108


"Az élet értelme 42."


« Válasz #8278 Dátum: 11 aug 29, 00:48:12 »

Az eszetekbe se jutott hogy, esetleg olyan személy van az utolsó kép kockán, akire nem is gondoltunk volna (bár példát nem tudok mondani, mert akkor az eszembe jutna). Szerintem 3 dolog lehetséges:
1.Naruto(nagyon nagy a valószínűsége de, nem biztos)
2.Valaki akit már ismerünk(Jiraya, Minato, Kakasi, Konohamaru - ezek csak példák, nem tudhatjuk rajtuk kívül ki tudhatja még a rasengan-t)
3.Egy teljesen új szereplő(ez viszont már nem annyira biztos)
De majd megtudjuk szerdán vagy csütörtökön.
béke
Naplózva

Wu-Tang Clan ain't nothin to fuk with.

Ha valamit a betonba ültetsz, amikor az kinő, ugyan tele lesz karcolásokkal, mégsem azt fogod mondani: "Nézd, mennyi karc van ezen a rózsán!", hanem azt, hogy: "A francba is, ez a rózsa kinőtt a betonból!" - Tupac Shakur
Morause
Vendég
« Válasz #8279 Dátum: 11 aug 29, 01:27:06 »

És ez volt az első utálás nem Tobi szájából, hogy Madara eleinte nem is lehetett rossz fiú. Lehet ki fog derülni, hogy őt is csak a gyűlölet temette maga alá. És Nagatóhoz hasonlóan csak emiatt választott rossz utat.
Bár szerintem lesz itt valami csavar, mert Kishimoto M. sensei nem fog Tobiból egy Nagato 2.0-át csinálni. Nevet


Na nem akarok szőrözni Mr. Hide de hirtelen kaptam egy emlék sugallatot ami a mangából ugrott be, már nem emlékszem kivel, de vmi bölcs emberrel beszélgetett... naruto szerint Tobi is csak egy gyűlölet szülte ember mint Nagato, de az a vki kijavította hogy őt nem a gyűlölet vezérli hanem csak kihasználja azt!

Persze a gondolat nem helytelen de szerintem feltéve hogyha tényleg ő madara (mert még mindig nem hiszem el hogy ő az) azóta ilyen nagyképű mióta mangekyoura szert tett, ezt bizonyítja hogy elvette az öccse szemeit, meg a klánja vezéreként akármit megtehetett, stb. stb.!

(esetleg ha erre már vki vmi hasonló nemű hozzászólást legyártott előttem, az a véletlen műve)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 550 551 [552] 553 554 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!