24 szep 25, 18:21:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 208 209 [210] 211 212 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2477889 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #3135 Dátum: 10 júl 09, 16:27:57 »

Danzou halott hulla kaputt kampec.
Ami Azt illeti sztem Naruto nem fogja megtanulni az apja technikáját. az valami egyedi technika volt amit csak a 4. tudott használni nem klánjutsu nem vérvonalképesség hanem csak egy jutsu amit 1 ember tudott használni.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3136 Dátum: 10 júl 09, 16:28:37 »

És még csak 100+ évesnek sem néz ki Tobi, pedig Madara már van annyi.
Naplózva

Agent
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 73


« Válasz #3137 Dátum: 10 júl 09, 16:49:37 »

Nem lehet hogy van neki mondjuk egy titkos jutsuja valamilyen reinkarnációs?(Nem oro-éra gondolok)
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3138 Dátum: 10 júl 09, 18:51:43 »

Most őszintén, bárki aki állítja, hogy Tobi = Madara, csak nézze meg ezt az oldalt

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/486/6

Egy ránc sincs Tobi arcán, egyaltalán nem néz ki öregnek, emellett Kabuto is gyakorlatilag viccet csinál abból, hogy madarának hívatja magát

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/489/17

és még egy halom ilyen egyértelmű dolog mutatja, hogy akárki legyen is Tobi, ő nem Madara.
Ellenben van kb 2 dolog, ami azt támasztja alá, hogy ő Madara (aminek hitele is lehet), az egyik Jiraya megjegyzése a Pain harc elött a másik kisame amikor Madarának hívja és ennyi.

Ez az egész Tobi = Madara dolog már pont olyan gyenge lábakon áll mint a Tobi = Obito dolog
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #3139 Dátum: 10 júl 09, 19:15:43 »

Most őszintén, bárki aki állítja, hogy Tobi <> Madara (nem informatikusok kedvéért: <>, vagyis nem egyenlő), csak nézze meg ezt az oldalt Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/397/3

Van pár ránc Tobi arcán stb stb... Ennyit erről Mosolyog

Amíg nem tisztázódott ez a kérdés a mangában, addig felesleges ezt a meddő vitát folytatni. Vannak rá "bizonyítékok", hogy Ő Madara és vannak rá "bizonyítékok", hogy nem Ő Madara. Én úgy gondolom, hogy Kabuto Madarát idézte meg az utolsó koporsóban, aminem nem láttuk a lakóját, de amíg nem mutatja meg Kishimoto-sensei, addig hiábavaló ez a fajta bizonyítgatás.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3140 Dátum: 10 júl 09, 19:20:16 »

Az a kép tök jó meg minden, csak épp az arca 1/20-a semmit sem jelent, simán lehet az akár égési sérülés, vagy zúzódás, főleg mivel tele van vele az arca egész jobb oldala
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/397/5
Viszont egy májfolt sincs az arcán mint Chiyonak vagy Hiruzennek, szóval nekem az inkább valami sérülésnek tűnik, tudom ez elég Obitósan hangzik így, de nemhinném, hogy Obito lenne Tobi, ahogy azt sem, hogy Madara és valami cseles 3. személyre gondolok aki majd kideül, hogy ki amikor Kishi úgy érzi, amúgy egyetértek abban, hogy a Kabuto áltam megidézett hulla Madara.

Végülis Szerintem legyen akár ki is mástól nem félhet ennyire, még ha Obito is és az mittudom én a 4. hokage, az max meglepő lenne, ha meg Madara akkor az öccse feltámasztása vagy bárki másé nem hinném, hogy érdkelné. Viszont ha ő nem Madara és valaki előáll az igazi Madarával, na az szopacs.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 09, 19:25:04 írta Exkirion » Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #3141 Dátum: 10 júl 09, 19:22:50 »

Ugyan már. Honnan veszed ezt? Én azt úgy látom, hogy ránc, vagy ha nem, akkor Sarutobi vénembernek is tele van az arca zúzódásokkal és égési sérülésekkel...
Naplózva
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #3142 Dátum: 10 júl 09, 19:22:58 »

Pedig itt elég öregnek látszik.. http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/397/3
Amúgy ezen a képen -> http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/486/6 nem lehet sokat kivenni belőle, de annyi látszik, hogy a keze valami folyékony gány, és nem véletlenül van rajta kesztyű  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 09, 19:24:13 írta Suigetsu » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3143 Dátum: 10 júl 09, 19:27:30 »

Én csak kifejtettem a véleményem, attól még nem biztos, hogy igazam van, csak fura, hogy az összes öreg karakter közül, pont neki nem májfoltos az arca, és csak az arca eleje olyan "ráncos" amig az oldala és az álla láthatóan fiatalos.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/486/6

Viszont ezen nem ráncos az arca, azon a képen amelyiken jobban látszik, ezért gondolom, hogy az inkább sérülés mintsem ránc
-Tiszta fiatalos az arca bal oldala
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 09, 19:29:43 írta Exkirion » Naplózva

Razengan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


« Válasz #3144 Dátum: 10 júl 09, 19:38:04 »

Saját elmélet, vélemény:
Az a cucc amiből a karja vagy a "teste" van szerintem ua. mint amiből zetsu is van. Tobi azt mondta hogy megsérült a Hashiramával vívott harc során és még árnyéka önnmagának.
Lehet hogy hülyeség, de az a test amit legutoljára kabuto megidézett szerintem Rikodou sennin volt....
Madara ( Tobi ) is azt mondta neki hogy te őrült... akkor biztos valami nagy állatság lehetett.
Jah és aki szerint Tobi = Obito ... akkor senseinek hívta volna a 4. et, de hokagének, sőt a teljesen nevén szólította.
kizárt hogy Obito lenne....
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3145 Dátum: 10 júl 09, 19:43:44 »

Ugyan én nem tartozom az Obito táborba, de ha Obito lennék és Tobi álarca mögé bújnék és elrabolnám a saját tanárom fiát tuti nem leplezném le magam azzal, hogy Sensei-nek hívnám
Naplózva

malendil
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 40



« Válasz #3146 Dátum: 10 júl 09, 19:56:05 »

A Tobi = Igazi Madara kérdésben teljesen lényegtelen, hogy van e rajta ránc vagy nincs. Ha ennyi ideig élt, akkor biztos hogy nem öregedhetett úgy mint egy normál ember, így aztán az arca részleteiből nem is lehet semmilyen következtetést levonni az életkorára, semmilyen irányban.
Főleg, hogy akárki is ő, még korántsem ismerjük minden képességét.


Tobi nyilvánvalóan nem Obito, mert még ha át is lépjük azt az "apróságot", hogy Obito meghalt, akkor sem stimmel sem a kor, sem a motiváció. Ennek a verziónak nincs értelme.

Tobi továbbá természetesen nem is Danzo, de nem is emlékszem, hogy valaki is ezt írta volna. Vagy elsiklottam valami felett?

szvsz. nagyjából két lehetőség van.
1. Tobi tényleg Madara (mint ahogy állítja).
2. Tobi valaki egész más, eddig nem ismert hátterű szereplő, aki valami okból hosszú ideje Madarának adja ki magát. (Legalább 30 éve, mert már mizukage-ként is használta ezt a nevet.)

Én olyan 10:1 arányban fogadnék most az első verzióra.
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #3147 Dátum: 10 júl 09, 19:58:41 »

Nem tom sztem max. az jöhet szóba h. Madara vhogy Obito testét használja bár ez sincsen bizonyítva. Mindenesetre sztem Kakashinál túl oskszor fordult már elő az Obitos dolog biztos lesz azzala a szállal is vmi...

Én szerintem Madara kilétét megvárom. Én egyelőre úgy hiszem h. Tobi=Madara=aki abban a maszkban megtámadta Kushináékat szülés közben. Szerintem Danzou meg egy teljesen más tervekkel rendelkező egyén volt aki enm hinném h. nagyon előfordulna  akésőbbiekben mert meghalt és elég dolog kiderült róla...
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 09, 20:00:03 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #3148 Dátum: 10 júl 09, 20:16:35 »

Lehet, nekem rossz az emlékezetem, de mintha Kisame a Mizukaget ismerte volna fel benne, aki viszont lehetett madár tanítványa, és akkor elképzelhető egy olyan képeség is, mint Suigetsunak van...  Gondolkozik
Naplózva

Imagination more important than knowledge
malendil
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 40



« Válasz #3149 Dátum: 10 júl 09, 20:29:31 »

Lawliet- Ryuuzaki

Kisame nem csak a mizukagét ismeri fel benne, hanem konkrétan Madarának nevezi, amikor Tobi felfedi előtte az arcát.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/404/4

Egyébként a Zabuza háttértörténetében megismert gyilkold le a társad stílusú beavatás is nagyon árulkodó. Pont mint amikor az Uchihák legyilkolják a társaikat az MS miatt. Ebbe kényszerítette bele a ködrejteki újoncokat is.
(Ami viszont arra utal, hogy Madara/Tobi karaktere a kezdetektől létezett Kishi fejében. Ellenben Danzo-val kapcsolatban majdnem biztos vagyok, hogy menet közben találta ki.)


Naplózva
Oldalak: 1 ... 208 209 [210] 211 212 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!