24 szep 25, 14:21:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 207 208 [209] 210 211 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2477736 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
malendil
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 40



« Válasz #3120 Dátum: 10 júl 09, 05:25:00 »

Konkrétan nincs kijelentve, hogy a szervezet Akatsukinak hívták, de mindek bizonnyal ez volt az Akatsuki elődje:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/446/3 Olvasd végig a fejezetet. A közepétől már asszem a szervezetről van szó...

Még tegnap újraolvastam ezt a fejezetet, amikor a hozzászólásomat írtam, de abszolút semmi kapcsolatot nem látok az Akatsukival, azonkívül, hogy benne van Konan és Nagato (aki ekkor még nem Pain). Csak annyiban az elődje, hogy előtte volt. Összetétel, célok, teljesen más.

Az Akatsukit csak azután kezdte, hogy Pain lett belőle, de nyilván évekbe telt neki felépíteni, Naruto születésekor még aligha volt kész. 
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 09, 05:31:52 írta malendil » Naplózva
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #3121 Dátum: 10 júl 09, 09:14:58 »

Itachi apja egy senki volt, ha tényleg annyi hatalma lenne, mint Tobinak, akkor Itachi kiszúrta volna, és akkor meg nem mert volna szsembeszállni a saját apjával.

Izgi fejezet volt amúgy, de Yondaime teleportációja engem nagyon meglepett. Azt hittem, normális teleport, de csak oda tud menni, ahol jeleket hagyott. Mint valami hipervándor, csak ő még otthagy egy kunait azon a helyen, ahova fog majd teleportálni.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #3122 Dátum: 10 júl 09, 09:30:01 »

Nos... Amikor Tobi meséli az igazságát Sasukének, akkor a visszaemlékezésben ez a maszk volt rajta. Később ha Danzou = Tobi = Madara, akkor a Danzou vs. Sasuke harc végén miért akarta elvenni Tobi Danzou Shisui-s sharinganját? Nem értem én ezt a dolgot... Sok mindenki lapulhat a maszk alatt ez biztos... Anno amikor Itachi vs. Kakashi volt a sima szériában, akkor Itachi is használta a MS-t, de az alakja nem változott meg... Lehetséges, hogy képes egy MS használó úgy MS technikát használni, hogy nem változik meg a sharinganja? Főleg egy örök MS-nél ez valószínű lehet nem?
Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #3123 Dátum: 10 júl 09, 09:32:46 »

tocika: ez le volt már irva h a kunai-okra idézi megát ez az ő teleportja
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #3124 Dátum: 10 júl 09, 09:52:42 »

ha most a teleport  a pecsétekre épült és nem a kekkei genkaira akk a visszaemlékezés után utasításokat kaphat az anyucitol h merre is sajátíthatja el...
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #3125 Dátum: 10 júl 09, 10:40:24 »

A kunaiok, vagyis a rajtuk levő "pecsét" elengedhetetlen kellékei ennek a jutsunak, mert habár nem ez hozza létre a jutsut, jelzőfényként szolgálnak. Gondolom amikor használja a jutsut, csak ezeket látja. Így tud tájékozódni abban a dimenzióban gondolom...
Naplózva
Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #3126 Dátum: 10 júl 09, 10:57:55 »

Valaki itt fel velvette hogy ez a Maszkos itt Danzou-sama,nos elvileg lehetséges hogy ő legyen mivel a Nagato visszaemlékezésben,ami a Kyuubi támadás elött legalább 10 évvel játszódik ott Danzou-nak már le van kötve a szeme.Tehát ugyan nem Shisui,de valaki más sharinganja már meg lehetett neki.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/446/15

Ez csak azért érdekes mert itt a maszkos sima sharingant használt ugye tehát akkor lehet kombinálni.... Nevet
Naplózva

Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #3127 Dátum: 10 júl 09, 11:37:45 »

Szerintem Madara, Danzou megszálott volt, de a falut nem akarta romokban látni, és Minato-ék halála után bármikor megszerezhette volna a rókát!
Minato tér-idő jutsuja az kekkei-genkai, valahol volt erről szó már korábban, ha látja hova megy akkor odateleportál (pl. a Gaiden-ben a fán álló sinobi mögé) a pecsét ahogy korábban mondtátok csak amolyan jelzőfény, és akkor kell ha messzire akar menni vagy nem látja (gondolom) ahova menni akar!
Szerintem megtanulja majd Naruto ezt is, akkor lesz csak igazán legyőzhetetlen!
Naplózva
malendil
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 40



« Válasz #3128 Dátum: 10 júl 09, 12:17:17 »

Én írtam itt, hogy elsőre adtam rá esélyt, hogy Danzo a maszkos, de még ha fel is tételezzük, hogy már akkor Sharinganokkal játszadozott, a sziklán átsétálás sehogy se stimmel. Ha Danzo tudott volna ilyet, akkor használta volta Sasuke ellen is.

Ami a legnagyobb rejtély számomra, az Madara szerepe az Uchiha kiirtásában. Itachi azt mondta Madara segített neki ott, és Madara nem tagadta később. Azt is tudni lehet elejtett szavakból, hogy Madara és Danzo is ismerték egymást, és találkoztak már a múltban.  Mekkora kavarás mehetett ott. Az a benyomása az embernek, hogy Sarutobinak gőze se volt mi folyik a kis falujában. (Mondjuk Tsunade is fogyatékos, hogy a történtek után még maga mellé ülteti a két tanácsadót a haditanácsban.)
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 09, 12:26:27 írta malendil » Naplózva
david-naruto
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 94



« Válasz #3129 Dátum: 10 júl 09, 12:35:14 »

Az a két tanács adó ugy át veri őt mint álat és nem tesz elene semmit se nem is tom minek neki tanácsado én kirugnám őket ! xD
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #3130 Dátum: 10 júl 09, 12:39:34 »

Minato tér-idő jutsuja az kekkei-genkai, valahol volt erről szó már korábban, ha látja hova megy akkor odateleportál (pl. a Gaiden-ben a fán álló sinobi mögé) a pecsét ahogy korábban mondtátok csak amolyan jelzőfény, és akkor kell ha messzire akar menni vagy nem látja (gondolom) ahova menni akar!
Szerintem megtanulja majd Naruto ezt is, akkor lesz csak igazán legyőzhetetlen!

Ez nem helyes. A gaidenben Minato rátette a pecsétet az ellenséges shinobira.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/240/11

Az biztos, hogy ha Naruto megtanulja a jutsut, akkor kevés esélye lesz bárkinek is...
Naplózva
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #3131 Dátum: 10 júl 09, 15:49:40 »

felejtsétek már el Danzou=Tobi elméletet, mert Danzou meghalt a Sasuke ellen vívott csata végén.Nem tudom, hogy ti mennyire emlékeztek, de magába pecsételte a környező dolgokat és így belehalt pont mint Minato vagy a 3.
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #3132 Dátum: 10 júl 09, 16:04:46 »

Hehe az mekkora lenne ha az a Danzou 1 klón lett volna csak ikszdé... de ám sztem sem Danzou Tobi, igaz örült hatalomvágya volt de a falut nem bántotta volna.
Naplózva


--->3D Modeller<---
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #3133 Dátum: 10 júl 09, 16:16:20 »

Nem tűnt fel senkinek, hogy danzou már meghalt..? Kishi nem véletlenűl rajzolta oda a visszaemlékezős jelenetet... hogy a nagy hokage akart lenni danzou... és hogy nem őt választották akkoriban.. meg a többi jelenet...
Naplózva
david-naruto
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 94



« Válasz #3134 Dátum: 10 júl 09, 16:25:07 »

Haljátok am észre vetétek hogy zetsu is Tobinak szolítja meg azt hogy Tobi azt mondta hogy meg akarja szerezni a rinengant http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/486/6 az elején van !
Naplózva
Oldalak: 1 ... 207 208 [209] 210 211 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!