24 szep 25, 14:24:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 204 205 [206] 207 208 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2477750 alkalommal)
0 Felhasználó és 33 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3075 Dátum: 10 júl 08, 18:36:38 »

Ezt mondta a Kyubii

-"That sharingan, the power of that cursed clan....
....Sharingan, and that chakra that's more sinister than my own, you are juts like Uchiha Madara from so long ago..."

Vagyis azt mondja, hogy Sasuke épp olyan mint Uchiha Madara volt régen.

Amúgy jó nagy pofára esés lesz ha kiderül esetleg, hogy Tobi nem is Madara Nevet. Még a wiki oldaluk is egybe van vonva Nevet
-Külömben ebben a részben/chapterben semmi nem volt ami arra utalt volna, hogy Tobi Madara lenne. A pecsét ilyen legyengült állapotban nem hiszem, hogy nagy sharingan erő kéne, hogy előhozzák a Kyuubi-t, magától is előjött volna, ha Minato nincs ott, szerintem még az akkori Kakashié is elég lenne, az meg ezekszerint bármeik sharingannal működik, hogy irányítasz egy lényt, Sasuke is megcsinálta.

Nemtudom mi támasztja alá annyira ebben a részben azt, hogy Tobi Madara, szerintem semmi, őszintén szerintem ebben a részben semmi nem történt ami különösebben fontos lenne.
Naplózva

Agent
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 73


« Válasz #3076 Dátum: 10 júl 08, 18:40:55 »

Nekem egy kérdésem lenne . Az hogy tényleg lesz még 500 rész az 1000-ig ? Mert ameddig eljutottunk idáig ahol tartunk az kb. volt négy év (vagy nem tudom mennyi) és még ennyit kikell bírnunk a végéig? (az nem túl sok egy picit)
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #3077 Dátum: 10 júl 08, 18:45:37 »

ahhoz, hogy eljussunk az 1000ig még kell 500 rész ebben biztos vagyokxd! És csakúgy mellesleg 10 éve megy a Naruto manga és nem lehetetlen, hogy még legalább 5öt megél. Kishitől függ, a one peace méghosszabb, ne? (nem nézem/olvasom, de úgy hallom még nagyon messze vannak attól a bizonyos kincstőlXD)
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #3078 Dátum: 10 júl 08, 18:46:16 »

Még 70 évesen is erről foguk ITT beszélni.

Amúgy a végére nem véletlenül tette be Itá-t, valószínű hogy most fogja megtapasztalni a "háborút". Itt fog megváltozni.
Naplózva
Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #3079 Dátum: 10 júl 08, 18:52:24 »

szerintem, már megtapasztalta. Mert ő az előző shinobi háborúról beszélt, ami nemrég ért véget (már a visszaemlékezéshez képest) és Ita már most háborúellenes pacifista, ahogy Tobi mondta. Csak még kicsi és buta és még nem tudja.
Naplózva
kinoboto
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 24


s osztályú bűnöző


« Válasz #3080 Dátum: 10 júl 08, 18:57:39 »

Szerintem azért a maszk, és a sharingan utalt egy picit arra hogy a maszkos ninja az Madara. Amúgy szerintem Kushina abba fog belehalni hogy a Kyuubit kiszedték belőle, Madara is mondta hogy azonnal nem hal bele abba h kiszedték belőle a Kilencfarkút, de nem biztos , csak egy elmélet  Nevet
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #3081 Dátum: 10 júl 08, 19:22:37 »

Ez egy elég rövid, de velős kis szösszenet volt. Tobi/Madara/Juubi  sharinganja a végére igen érdekes volt, de ezen kivül csak egy kis háttérinfo volt, de még mindig 100x jobb mint a bleach -.- Viszont most tetszett a kyuubi rajzolása:D
Naplózva







kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #3082 Dátum: 10 júl 08, 19:29:21 »

Jó rész volt, bár amikor Minato Kushinát Narutohoz vitte elszomorodtam (egy haldokló anya utoljára látja az épp meg megszületett fiát Szomorú).
Ha Saske anyja nem lesz a kövi részben a fiai környékén akkor valószínűnek tartom, hogy benne volt a dolgokban.

ja és egy baki: Kushina honnan tudta, hogy Minato hova vitte Narutot mikor a robbanó pecsét elől lelépet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 08, 19:30:49 írta kakesz » Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
jujguy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 483


Captain Teemo on Duty!


« Válasz #3083 Dátum: 10 júl 08, 19:42:51 »

mostmár 100% hogy a maszkos Madara mert elevő ő írányította a kyuubit és most mi értelem annak h valaki egy ideíg írányítja madara meg átsveszi sztem az elejétől kezdve ő volt Tobi
Naplózva

Lehet néha szemtelen vagyok de annyi baj legyen kacsint
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #3084 Dátum: 10 júl 08, 19:56:14 »

Elolvastam a magyar változatot és közben nekem is nyílvánvalóvá vált MS nélkül lehet Sharingannal írányítania a Kyuubit.
S a maszkos szerintem tuti Madara...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3085 Dátum: 10 júl 08, 20:03:12 »

most eszembe jutott valami...Mikor MInato beszélt Narutoval,akkor csak annyit mondott hogy a maszkos minden lépésén átlátott. Mivan ha az tényleg Madara volt,de nem Tobi? Más maszkja volt,és nem volt rajta Akatsukis ruha.
Naplózva

Amidamaru86
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 31



« Válasz #3086 Dátum: 10 júl 08, 20:08:54 »

Érdekes lesz a jövő hét,alig várom h folytatódjon a sztori,valószínüleg fight lesz keményen.
Fény derült Minato technikájának mivoltára is:D
Konoha Sárga Villanása!:D
Sajna várni kell:(
Naplózva

Sassy
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 225


« Válasz #3087 Dátum: 10 júl 08, 20:16:40 »

Jaj nekem nagyon tettszenek a visszaemlékezős részek Mosolyog de most megint egy hét... hm... hm...
Naplózva

UT 2004 <3

"Ön és közveszélyes kocka"

-- Boom lay Boom lay Boom -- Ördögi
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #3088 Dátum: 10 júl 08, 20:20:52 »

Jó rész volt, bár amikor Minato Kushinát Narutohoz vitte elszomorodtam (egy haldokló anya utoljára látja az épp meg megszületett fiát Szomorú).
Ha Saske anyja nem lesz a kövi részben a fiai környékén akkor valószínűnek tartom, hogy benne volt a dolgokban.

ja és egy baki: Kushina honnan tudta, hogy Minato hova vitte Narutot mikor a robbanó pecsét elől lelépet Nevet

Szerintem ismerte Minatot annyira, és Minato megbízott benne annyira, hogy megmutassa neki azt a helyet. Nem kizárt, hogy hazavitte? Bár nem feltétlenül biztonságos a hely maga, de attól a helytől mindenképp távol van...
Naplózva
malendil
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 40



« Válasz #3089 Dátum: 10 júl 08, 20:35:37 »

most eszembe jutott valami...Mikor MInato beszélt Narutoval,akkor csak annyit mondott hogy a maszkos minden lépésén átlátott. Mivan ha az tényleg Madara volt,de nem Tobi? Más maszkja volt,és nem volt rajta Akatsukis ruha.

Ekkor még aligha létezett az Akatsuki. A maszkot meg nyugodtan lecserélhette ennyi év alatt. (Még Naruto is átöltözik háromévente egyszer...  Hümm-hümm  )

Egyébként Kisame felismeri Tobiban az egykori Mizukagét, és kapásból Madarának szólítja. Ez nem feltételül bizonyítja, hogy tényleg ő Madara, mert már akkor is hazudhatott, de elég erős utalás arra, hogy az egykori Mizukage Madara és Tobi ugyanaz, és valszeg azonos a mostani maszkossal is.

Megj.: kövezzetek meg, de elsőre adtam 20%-ot, hogy ez a maszkos Danzu. Csak ne lett volna a sziklán átsétálós trükk + Sharingan. Szerintem teljesen egyértelmű, hogy ez a maszkos ugyanaz a személy, mint a későbbi Tobi. Hogy aztán ez a személy tényleg az eredeti Uchiha Madara e, az egy más kérdés.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 204 205 [206] 207 208 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!