24 szep 25, 04:06:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 195 196 [197] 198 199 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2477249 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #2940 Dátum: 10 júl 04, 20:30:11 »

Lehet a testvérének csak 1-ik szemét vete el a koporsóban madara testvére van fél szemel hogy pontos legyek, valószínü a amit a koporsó relyt mada legyőzéséhez a kulcs  Gondolkozik találgatás nem kell rá reagálni!Aztán a maszk mögött lehet Danzou... számomra egyértelmű Danzou vagy Madara de kushina azt monta vagy hát utalt rá hogy madara...( madarának hívom mert így hívja magát ) lehet azért változtatot maszkot hogy oda lopozzon és az anbu-s öröknek ne tünjön fel bár ha tud teleportálni akko minek? Danzou viszont uralni akarja a kjuby-t és elméletileg meglehetnek hozá a sharinganjai is ez a tény mellete szol de aztán madarának elkel bánia gyorsan vele hogy a hokage ne lássa... ez viszont madara mellet szol. Esély latolgatásban 70% Madara 30% Danzou.

Nem szeretem az érzelgős részeket bár ugyan ugy hozzá tartozik a Naruto-hoz a drámaiság.
Én még a végére hogy hogy végződik arra is tipelnék de nem tudom hogy Kisimoto Maszasi folytatni akarja vagy sem.

Ezek persze elég messze menő következtetések soval azért nem is mondom el me nem akarok hülyeséget mondani és persze akár mikor meg váltotathatja a történetet szoval ilyesmire hülyeség is tippelni de el lehet játszani a gondolattal!!!(Legaláb is magamat szórakoztatom ikszdé)
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 04, 20:34:03 írta Adam32 » Naplózva
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #2941 Dátum: 10 júl 04, 20:32:58 »

ezért jó ha előtte olvasunk mangát mielőtt irunk kacsint mivel madara öcsikének mnd két szemét kivette ha jol értem a mangát (nem bizti nem vok jo szövegértésből  >.<#)
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #2942 Dátum: 10 júl 04, 20:33:10 »

Több okból megbukott az a gondolat, hogy azért mert békét akar már nem gonosz.

erővel békét soha nem lehet teremteni, ha igen az már gonoszság.

A másik, az én véleményem szerint béke soha sehol nem lesz, mivel háborúk, háborúkat imádó emberek mindig vannak és lesznek ez alól nincs kivétel háború mindig lesz, az persze addig jó, hogy egy két ország között béke van meg minden, de egyszer annak is vége szakad, az meg hogy ő irányítja az emberiséget csak azért, hogy béke legyen avval mit érne el, csak a dög unalmat, mert irányítja az embereket és annyi, ebbe szerintem nincs olyan sok extra dolog.

Valaki említette, hogy nincs jó vagy rossz, vele teljes mértékben egyetértek igen csak más nézetek vannak.
Mindenkiben van jó is és rossz is, csak az a kérdés, hogy ki mire hallgat és a szerint cselekszik.
Naplózva
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #2943 Dátum: 10 júl 04, 20:36:17 »

ott a pont Kúl az illúzióból született béke nem több egy hazugságnál by Gaara bow manga 467/17
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 04, 20:45:16 írta Genesis_16 » Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #2944 Dátum: 10 júl 04, 20:38:31 »

Lehet a testvérének csak 1-ik szemét vete el a koporsóban madara testvére van fél szemel hogy pontos legyek, valószínü a amit a koporsó relyt mada legyőzéséhez a kulcs  Gondolkozik találgatás nem kell rá reagálni!Aztán a maszk mögött lehet Danzou... számomra egyértelmű Danzou vagy Madara de kushina azt monta vagy hát utalt rá hogy madara...( madarának hívom mert így hívja magát ) lehet azért változtatot maszkot hogy oda lopozzon és az anbu-s öröknek ne tünjön fel bár ha tud teleportálni akko minek? Danzou viszont uralni akarja a kjuby-t és elméletileg meglehetnek hozá a sharinganjai is ez a tény mellete szol de aztán madarának elkel bánia gyorsan vele hogy a hokage ne lássa... ez viszont madara mellet szol. Esély latolgatásban 70% Madara 30% Danzou.

Nem szeretem az érzelgős részeket bár ugyan ugy hozzá tartozik a Naruto-hoz a drámaiság.
Én még a végére hogy hogy végződik arra is tipelnék de nem tudom hogy Kisimoto Maszasi folytatni akarja vagy sem.

Ezek persze elég messze menő következtetések soval azért nem is mondom el me nem akarok hülyeséget mondani és persze akár mikor meg váltotathatja a történetet szoval ilyesmire hülyeség is tippelni de el lehet játszani a gondolattal!!!(Legaláb is magamat szórakoztatom ikszdé)

tökmindegy hány szeme  volt....az edo tensei 100%-osan feltámasztja,nem érdekli hogy hol vannak a hiányzó darabok....
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
kinoboto
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 24


s osztályú bűnöző


« Válasz #2945 Dátum: 10 júl 04, 20:56:46 »

a maszkos ninja az tobi!!! már a masz alapján is lehet tudni... a 400. fejzetben is lehet látni ugyan azt a maszkot, amikor madara magyarázza itacsi történetét sasukénak... nézzétek meg. danzou pedig alapból nem lehet mert ő nem akarta a kyuubit konohára ráuszítani...
Naplózva
s.eater
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 62


« Válasz #2946 Dátum: 10 júl 04, 21:07:26 »

de nem feltétlenül Tobi, mivel tudjuk, hogy lehet kamuzza azt hogy Madara, és úgy tudjuk hogy Madara szabadította el a rókát nem? vagy már az sem madara volt?
Naplózva
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #2947 Dátum: 10 júl 04, 21:11:24 »

Ha nem tobi lenne madara, akkor honnan tudná, hogy mik történtek a róka elszabadulásakor? (de amúgy ezek mehetnének a "ki is lehet tobi?" topicba is)
Tehát tobi 90%, hogy madara.. nagyon kíváncsi vagyok már arra, hogy ki lapul az utolsó koporsó mögött.. tuti hogy nagyon meg fog lepni vele majd mindenkit Kishi  Nevet
Naplózva
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #2948 Dátum: 10 júl 04, 21:11:56 »

amit tudunk a maszkos álneve tobi és madarának nevezi magát madar személye pedig eddig rejtély
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #2949 Dátum: 10 júl 04, 21:17:51 »

De valami nagyon zavar még pedig az hogy az egyik manga részben azt olvastam hogy tobi/madar-nak kell a rinegan szoval ő elhitete painel hogy ő a fönök lehet tudta pain titkát mért nem akkor csapot le és szerezte meg a rinnegan-t.Aztán lehet ugy kalkulált hogy pain nem hal meg...

Danzou-nak onan feltételezem hogy kell a kjuby, mikor sasuke vs danzou-nál volt erröl szó asszem madara vetette fel. Vissza olvashatsz a mangában alá van támaszt va.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 04, 21:24:46 írta Adam32 » Naplózva
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #2950 Dátum: 10 júl 04, 21:21:04 »

pain nagy erő és ha korábban megölte volna akkor az aka nagyon legyengül
meg elsőnek végezzék el a piszkos munkát szerezzék be a bijuukat
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 04, 21:21:47 írta Genesis_16 » Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #2951 Dátum: 10 júl 04, 21:31:00 »

Hát a másik hogy 100% feltámasztja abban van igazság mert mikor oro csinálta nagyon jó álapotban volt a 2 kage de a mangában kabuto csinálmányai nem látszotak anyira jó álapotban számomra de vetek rá  egy ujabb pilantást!

Nos azt álítja kabuto felül multa lehet menyiségre vonatkozik... De az a biztos hogy végig kel nézni hogy minden test aki halot egyben maradt az talán vég kép eldönti de nincs kedvem hozzá anyira nem  érdekel.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 04, 21:39:24 írta Adam32 » Naplózva
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #2952 Dátum: 10 júl 04, 21:49:55 »

A békéhez lenne 1-2 gondolatom: első sorban a maga végét tudjuk: soha nem látott, tapasztalt béke. Ezt egy jóslat határozta meg, amelyet a nagy varangy jövendölt. Másodsorban ha ti tényleg Tobit gondoljátok a fő gonosznak akkor ismét a békéhez vezet az út, mert Naruto békéje és az illúzió nem élhet meg egymás mellett és szerintem Tobi akkor el fog tűnni és ezzel a gonosz is megszűnik létezni, vagyis a gonosz a főnévi jelentésében, mert itt-ott néhány gonoszság csak elő fog fordulni ha tetszik ha nem.
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #2953 Dátum: 10 júl 04, 22:17:18 »

A béke furcsa mert 2 esélyesnek gondolom madara békét csinál , vagy az ezután történtek után az emberek meg fogadják hogy többé nem harcolnak egymás ellen ( de ez nem élet szerű ) itt van az én kitalált befejezésemben a gond...
Vagy Kisimoto-nak van egy másik húzása Gondolkozik
Ez má filozófikus nagyon mint ahogy elötem szolok ki tárgyalták.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 04, 22:19:48 írta Adam32 » Naplózva
levipapa
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #2954 Dátum: 10 júl 04, 23:05:51 »

Nem ide kötődik deh ~ ugye hogy léttezik a fuumetsu mangekyou sharingan?
az mikor madara az öccse mangekyoujat "összeolvasztotta" a sajátjával...
meg tudjátok mondani az kb mikor van mikor sasukenek élőben mutatja meg hogy szedte ki az öccse szemét? előre kössz  bow
Naplózva
Oldalak: 1 ... 195 196 [197] 198 199 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!