24 szep 25, 00:16:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 193 194 [195] 196 197 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2477093 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2910 Dátum: 10 júl 04, 14:15:36 »

Szerintem meg Naruto nem Sasuke...Ha ki is akarja nyírni Tobit,nem hiszem hogy csak a bosszú miatt tenné.
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #2911 Dátum: 10 júl 04, 14:20:17 »

Ez attól függ, hogy tényleg Tobi volt-e... A maszk mintázata más szóval nem venném biztosra... Persze nagy a valószínüsége... Az, hogy a Naruto melyik korban játszódik... Valószínüleg napjainkban. Mivel van tévéjük, internetük, LAPTOPJUK stb... ikszdé
Naplózva
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #2912 Dátum: 10 júl 04, 14:20:54 »

valóban naruto nem sasuke sőt ellenkezője, de ha madarát is okolná nem biztos h megtudná találni főleg h a maszkos lehet csak egy szélhálmos.
nagy lenne naruto elkapja a maszkost épp veszi le róla és mondja madara most megbosszulom a szüleimet és akkor az apja arca lenne a maszk alatt   >.<#
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 04, 14:21:30 írta Genesis_16 » Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #2913 Dátum: 10 júl 04, 14:34:54 »

Tobi egy szélhámos, és az utolsó szarkofág amit Kabuto megidézett, abban volt Madara.

szerintem nem.
én szerintem az öccse lehetett abban a koporsóban, amikor beszélget tobi sasukéval itachi harc után ott van egy visszamlékezés az öccséről ahogy a koporsóban fekszik, én erre alapozom a gondolatomat, hogy az öcsi támad fel majd, és igy madara lelke is megnyugodna hogy nem ellopta az öcskös szemét.
Azért gondolom hogy nem madara teste volt abban a koporsóban mert amikor visszamelékezik az első hokage harcára akkor azt mondta hogy azt mondták hogy a végzet völgyében haltam meg , és megjelik egy kép ahogy a hasán átszurt madara feltápászkodik... szerintem.
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #2914 Dátum: 10 júl 04, 14:40:03 »

Nekem meg most tűnt fel valami különös.
Szóval, a kyubi ezek szerint Naruto születése napján szabadult el, és mint láttuk, akkoriban Sasuke még kicsi volt.

De mikor az Uchiha klánt lemészárolták, akkor már Sasuke iskolába járt. Namost eddig úgy volt, hogy Danzou úgy gondolta, hogy az Uchihák uszították a kyubit Konohára, de akkor miért csak ilyen későn mészároltatta le őket?

Vagy Danzounak eddig tartott összerakosgatni a dolgokat? Hümm-hümm
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #2915 Dátum: 10 júl 04, 14:42:14 »

szerintem ez egy időben elhúzodó dolog volt, úgy emlékszem azt mondja tobi hogy a "természeti katasztrófa" a kyubi elszabadulása után gondolták danzou ék hogy az uchihák lehettek ezért félreköltöztették a falu szélére és folyamatosan kihagyták mindenből és csak utána gondolom megszervezték hogy hogy vessenek véget a saringan klánjának...
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2916 Dátum: 10 júl 04, 14:42:58 »

Hát ha igaz amit Tobi mondott akkor a mészárlás azért volt, mert puccsot akartak végrehajtani, a Kyuubi támadásáért meg Gettósították őket
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #2917 Dátum: 10 júl 04, 14:58:25 »

Az ok nem volt meg addig a pillanatig. Mivel nem volt bizonyítható, hogy egy Uchiha a felelős a Kyuubi akkori támadásáért, így nem is vonhatták őket nyilvánosan felelősségre. Viszont miután megtudták, hogy Az Uchihák puccsot terveztek, így az ok megvolt, hogy lemészároltassák őket. De még így is az Uchiha klán áldozatként van feltüntetve a mészárlás után, szóval még ez sem elég, hogy bemocskolják őket, de a veszélyhelyzet miatt muszály volt. Talán attól is féltek, hogy a puccs során megszerzik a Kyuubit és ha valakinek esetleg titokban megvan az örök MS, akkor Konohának annyi.
Naplózva
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #2918 Dátum: 10 júl 04, 15:09:57 »

akkor most felteszek egy elvi kérdést!

szerintetek az uchiha klán negatív/gonosz csapat?
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #2919 Dátum: 10 júl 04, 15:26:39 »

hát mindenhol vannak rossz almák.
sok tényezőnek kellett szerepet játszani h már a puccs tervénél voltak.
pl:-kiközösités
-megfigyeltetés(ami mégszörnyűbb h saját klánjukból volt a kém itachi)
szóval nem mondom h gonoszak de nem is ártatlanok
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #2920 Dátum: 10 júl 04, 15:26:57 »

Nézd... Ha megszervezik a puccsot és véghezviszik, akkor sok ártatlan ember halt volna meg és ki tudja, mi lenne Konohával... A hataloméhség nem erény. Persze az sem igazságos, amit Danzouék tettek. De ez a hatalmi harc már rég óta megy. Amiben az Uchihák vesztettek, a Senjuk nyertek. Persze az, hogy a végén nem csak a résztvevők, de a gyereket is belehaltak értelmetlen és enyhén szólva is rossz dolog volt. Nem tudjuk a részleteket, de a parancs úgy szólt, hogy mindenkit kinyírjon Itachi. Nem tartanám lehetetlennek, hogy Itachi mégsem végzett Sasukén kívül mindenkivel... De míg erre nincs bizonyíték, addig hagyjuk is ezt. Az is lehet, hogy Itachi csak azért hagyta Sasukét életben amellett, hogy szerette, mert a többi kis árvát nem tudta volna megvédeni... De ki tudja. Összességében ha úgy nézem az Uchihák két részre oszthatók: akik semmiről nem tudtak és a negatív/gonosz hataloméhes csapatra.
Naplózva
jocoo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117



« Válasz #2921 Dátum: 10 júl 04, 15:44:20 »

Sziasztok!
Ez a reinkarációs dolog tetszik xD őrüét ötlet de igazábol ahogy (nem tudom ki ) elmagyarázta van benne logika:D
Szerintem kabuto utolsó koporsólyában valaki olyan ember lehet aki Madara korában élhetett...
Szerintem marhaság hogy Madara vagy az öccse vana koporsóban... gondoljatokmár bele ha az öccse lenne odabent mit ér vele?:s nincsenek szemei... hameg Madara lenne benne azzal is ugyan ez lenne a helyzet mert Tobi kivette volna Madara szemeit...szal detto
Talán Madara mestere lehet benne... gondoljatok bele Madara "Elmenekült" 1. hokage-val vívott csatája után
Lehet ez a "mester" kaparta össze szerencsétlent és kitudja lehet valami ősi uchiha volt az aki saját magát látta Madaraba és átadta neki tudását és igy bosszút tudhatott állni:D
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 04, 15:45:20 írta jocoo » Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #2922 Dátum: 10 júl 04, 15:49:59 »

Micsoda levezetés, hogy ilyen miért nem jutott az eszünkbe...

Én úgy kérdezném, Konoha "negatív/gonosz csapat?"
Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #2923 Dátum: 10 júl 04, 15:53:23 »

nekem meg a leggnagyob vágyam h nem érdekel mien módon de lássak  egy női sharingan használót sztem jó lenne látni egyet am meg az uchihák esetében sztem a senjuk követtek el egy kis hibát erre az uchihák azt sztem tulreagálták azt meg a senjuk és odavissza ment pl: Senjuk:nem vehetnek rész konoha életében Uchihák: k*csögök leszünk lázadozunk Senjuk: Getósitás Uchihák: puccs Senjuk kiirtás
tudom h nem a senjuk irtoták ki csak igy keztem igy akartam befejezni a senjuk helyét átvette konoha idővel
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 04, 15:58:24 írta Gery0704 » Naplózva
procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #2924 Dátum: 10 júl 04, 15:57:11 »

Nekem pont az tetszik a Narutoban hogy nem lehet ennyire azt mondani hogy ő jó ő meg gonosz. Ők egyszerűen emberek, ahogy anno Pein sem volt se jó se rossz hanem a háború terméke ugyanúgy ha Tobi igazat mondott és ő Madara akkor őt sem lehet egyöntetűen gonosznak mondani hisz ami a testvérével történt és az utánna lévő meghunyászkodás után érthető hogy fellázadt szóval nem lehet így rábélyegezni valakire hogy jó vagy rossz. Még az általam mélyen utált Sasuke is a hatalom és a cselszövések miatt került a rossz útra nem így született.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 193 194 [195] 196 197 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!