24 szep 25, 04:12:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 194 195 [196] 197 198 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2477263 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2925 Dátum: 10 júl 04, 16:03:37 »

Ezzel azért nem értek egyet. Ha Tobi tényleg Madara attól ő még abszolút gonosz. Nagatoban igazad van, de Tobi gyakorlatilag kihasznál és tönkretesz másokat, még ha ennek egy sérelem is volt az elindítója, attól ő még Gonosz.
Naplózva

L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #2926 Dátum: 10 júl 04, 16:07:50 »

Nincs jó vagy rossz oldal, csak ellentétes nézetű. Aztán, amikor kiderülnek a személyes motivációk, akkor csattan mindenki álla a földön. A Tobi=Madaráról már leírtam a véleményem, nem ismétlem önmagam.
Jocoo oké nincs szeme az öcsinek, de Itachinak sincs... Valaki más van ott, akitől, ha imposztor Tobi, megrettenhetett, és ez lehet akár egy megvezetett tanítvány is, akiről eddig csak hallomásból tudunk.
Naplózva

Imagination more important than knowledge
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #2927 Dátum: 10 júl 04, 16:24:34 »

Sziasztok!
Ez a reinkarációs dolog tetszik xD őrüét ötlet de igazábol ahogy (nem tudom ki ) elmagyarázta van benne logika:D
Szerintem kabuto utolsó koporsólyában valaki olyan ember lehet aki Madara korában élhetett...
Szerintem marhaság hogy Madara vagy az öccse vana koporsóban... gondoljatokmár bele ha az öccse lenne odabent mit ér vele?:s nincsenek szemei... hameg Madara lenne benne azzal is ugyan ez lenne a helyzet mert Tobi kivette volna Madara szemeit...szal detto
Talán Madara mestere lehet benne... gondoljatok bele Madara "Elmenekült" 1. hokage-val vívott csatája után
Lehet ez a "mester" kaparta össze szerencsétlent és kitudja lehet valami ősi uchiha volt az aki saját magát látta Madaraba és átadta neki tudását és igy bosszút tudhatott állni:D

elképzelhető, ugyanis biztos vagyok benne hogy valaki olyasvalaki van abban a koporsóban aki az Akatsuki oldalán áll, ugyanis tobi aztmondta hogy ezt az "új erőt" vagy csapattagokat is belekalkulálja a 4.shinobi háborúba  Figyelmeztetés
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2928 Dátum: 10 júl 04, 16:36:19 »

Szerintem túlreagáljátok ezt a Madara dolgot. Jó esély van rá, hogy Tobi nem is Madara, akkor viszont vagy olyan van benne akitől Tobi tart, vagy olyan valaki aki elég izmos és nagy katonai segítség lehetne, ha azt vesszük, hogy mennyire meglepődött tuti, hogy valaki olyan akire nem számított.

Lehet pl valamelyik hokage - 3. 4.
Vagy lehet ugye maga Madara ami azért lenne bukó mert Sasuke rájöhet, hogy kamuzott neki.
Valahol olvastam, hogy esetleg lehet a 6 út bölcse de erre kevés esélyt látok
Madara testvére szerintem biztos nem lesz az, egyszerűen nem lenne értelme, egyrészt vak, másrészt minek? Az, hogy most Kabuto feléleszti Madara öccsét, mégha Tobi Madara is esetleg akkor is az inkább jó neki mintsem kényszrítő tényező.

Lényeg ami lényeg Kabuto kb megzsarolta azzal a hullával Tobit, de, hogy ki az arra jól következtetni igazából csak akkor lehetne ha tudnánk ki Tobi mert az biztos, hogy valamilyen kapcsolatban áll vele.
Naplózva

datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #2929 Dátum: 10 júl 04, 16:41:11 »

Szerintem túlreagáljátok ezt a Madara dolgot. Jó esély van rá, hogy Tobi nem is Madara, akkor viszont vagy olyan van benne akitől Tobi tart, vagy olyan valaki aki elég izmos és nagy katonai segítség lehetne, ha azt vesszük, hogy mennyire meglepődött tuti, hogy valaki olyan akire nem számított.

Lehet pl valamelyik hokage - 3. 4.
Vagy lehet ugye maga Madara ami azért lenne bukó mert Sasuke rájöhet, hogy kamuzott neki.
Valahol olvastam, hogy esetleg lehet a 6 út bölcse de erre kevés esélyt látok
Madara testvére szerintem biztos nem lesz az, egyszerűen nem lenne értelme, egyrészt vak, másrészt minek? Az, hogy most Kabuto feléleszti Madara öccsét, mégha Tobi Madara is esetleg akkor is az inkább jó neki mintsem kényszrítő tényező.

Lényeg ami lényeg Kabuto kb megzsarolta azzal a hullával Tobit, de, hogy ki az arra jól következtetni igazából csak akkor lehetne ha tudnánk ki Tobi mert az biztos, hogy valamilyen kapcsolatban áll vele.

hát de itachi-t is feltámasztotta illetve otvolt neki a koporsóba és neki is a szeme már sasukéban van szal ez nembizti hogy jó indok az öcse féle verzióra.
nameg ha aztvesszük, akkor ott volt nagato hullája is, namost azt mint tudjuk konan elvitte magával... lehetne konan abba a koporsóban ?  Ördögi vagy ez már fully extreme...


ja és amúgy bocsi nem okoskodni akarok!  bow
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #2930 Dátum: 10 júl 04, 17:24:37 »

Néhányszor már ki volt tárgyalva hogy az edo tensei-t nem érdekli hol van a feltámasztandó test részei...
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
david-naruto
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 94



« Válasz #2931 Dátum: 10 júl 04, 17:44:38 »

edo tensei a lelküket ülteti bele valakibe !vagyis mindegy hogy mivan a testével ! Pl mikor a 3.adik elzárta az első és a második hokagét akor két idegen volt ott !
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2932 Dátum: 10 júl 04, 18:37:12 »

Szerintetek a Kyubbi alapvetően gonosz?  Gondolkozik  

Elöször az első Hokage beletúszkolta egy nő testébe és fegyverként használta fel.
Később megint belezárták 1 ember testébe.
Kiszabadul és ismét fegyverként és a káosz eszközeként használják fel, ezúttal Madara.
Majd irányitás alatt megtámadja a falut holott lehet esze ágában sem volt.
Végül megint emberi testbe zárják, és még az összes erejét is elszívják :S

Ezekután szegény róka nemcsoda hogy gyülöli a világot.

Ezzel arra probálok célozni hogy szeretnék látni egy olyan fejezetet ahol végre valaki megérti a róka érzéseit és nemcsak mint egy fegyver vagy a pusztitás eszközeként tekintenek rá. Remélem Naruto fogja ezt megtenni.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 04, 18:38:34 írta Lew » Naplózva


Jiraiya mester
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #2933 Dátum: 10 júl 04, 18:52:25 »

most egyenlöre az edo-tensei-el semelyik hokaget nem lehet megindézni csak a 4.et.a többit sarutobi magával együtt lepecsételte.anno a 3. hokage meggátolta orochimarut h a 3. koporsót megidézze,szal az még idézhető.
Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #2934 Dátum: 10 júl 04, 18:54:22 »

Szerintem Naru leűl beszélni a Rókával ha már végzett anyúcival, legalábbis én azt tenném a helyében , de Kishit ismerve ez később lesz.

Mekkora volt már ez a uchiha klán h 2 ember le tudta őket mészárolni , de elméletileg elegen lettek volna egész konoha elfoglalásához ? Jó óké Itachi meg tobi más osztály, de uchiháknak lett volna elég erejük az összes anbu, gyökér  meg a maradék ellen ?? ez az uchiha puccs nagyon sántít , kell még info. Itachi miért nem csak konspirátorokat iktatta ki ? falú mészárlás etikusabb volt ?

Szeintetek Kushinának van fogalma h Naruto mit szenvedett gyerekkorában ? nekem nem úgy tűnt.
Nem világos akkor most Narutoban lévő chakra emberek mit látnak a valóságból. pl yondi tudta h meghalt Jiraya , de nem tudta mennyit szenvedett naruto ? Kushina meg tudta h Naru beszélt Yondival .. most akkor hogy van ?  Gondolkozik
Naplózva
kinoboto
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 24


s osztályú bűnöző


« Válasz #2935 Dátum: 10 júl 04, 19:03:09 »

Itacsi azt a parancsot kapta a h intézze el az összes ucsihát mert féltek a falu vezetői hogy fellázadnak...
Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #2936 Dátum: 10 júl 04, 19:09:22 »

Uchihák jól megvoltak Konohával. Biztos volt valami lázadói hangulat a rendszer ellen, de nem hiszem h több volt mint a többi klánban. Inkább csak önérzet. Ez inkább jellemző az Uchihákra, mint a hatalomvágy. Aztán jött ez az eset, hogy a Kyuubi Konohára támadt. Bár ha Kushina szűlt az is benne volt a pakliban hogy szülés közben el szabadúl a róka. Szal igazából nem értem teljesen a szitut de..

Konohában hitték hogy valaki irányította, és nem magától szabadúlt el. És az Uchihiákat vádolták. E miatt gettósitották.
A történelemsorán mindig lázadás és forradalom volt ott ahol egy népcsoportot, megkülönböztettek, sanyargattak. Ez nem új hogy az Uchihák így reagáltak Konoha lépésére. Nemvoltak Uchihák között gonosz rossz emberek. Annyiról van szó, hogy Danzou útjában álltak. És Danzouról tudjuk hogy mindenkit eltesz a lábalól. Uchihák, Uchiha civilek.. de még a konohai lakosságot is (Pein harcnál) csak hogy hatalmora jusson. Azon se csodálkoznék ha a harmadik hokagét és a két tanácsnokot ő manipulálta volna Shisui szemével. Sőtt.. elég sanszos. Az Uchihák ártatlanok voltak. Hisz nem ők irányítotték a Kyuubit.Puccsra készültek, mert elnyomás alatt éltek. Ez ilyen egyszerű. Itachi nem azért választotta konohát mert az Uchihák gonoszak, Konoha meg jó lett volna. Hanem azért mert szerinte ez volt a kisebb veszteség.
Valamint, ezzel elfékezi Madarát. madara bosszút akart. Oda adta neki az Uchihákat. Ha Konohát adja akkor Uchihák is velepusztúlnak. Itachi csak időt akart Madara megfékezésére. Madara beszél is az egyességükről.
Tobi am is úgy mondta: Uchihák rájöttek hogy mit csinál velük a falu.. és puccsot szerveztek. Nem azt mondja hogy hatalom éhségből, hanem ok okozat. Nem tudom honnan veszi a nép hogy "gonosz Uchihák" hataloméhség maitt akartak puccsot tervezni. Nem tudom ez hol hangzott el de valaki dobhatna egy manga oldalszámot. Mosolyog
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
david-naruto
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 94



« Válasz #2937 Dátum: 10 júl 04, 19:21:46 »

Hát szeritnem Kushina nem tudta hogy menyit szenvedet mert őt nem azért közösíteték  ki  mert hogy bene volt a roka mert arol nem tudtak ! Meg azért énis sajnálom a Rókát hiszen nem sokat volt szabadon most meg elveszítete a chakráját ! Én is beszélnék vele egy kicsit Naruto helyében !

Naplózva
procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #2938 Dátum: 10 júl 04, 19:48:56 »

Most ha belegondolunk Danzou sem volt annyira rossz, mikor meghalt akkor azért megtudtuk hogy ő azt gondolta hogy ezzel jót tesz a falunak és ő a cél szentesíti az eszközt híve volt. Csak abban tévedett hogy Konohának ő kell.

OFF: belegondolva ugye korábban valaki írta a hszemre hogy madara gonosz mert manipulál stb. De belegondolva kire lehet azt mondani hogy gonosz? Szerintem ilyen ember csak nagyon nagyon kevés létezik mert gonosz az aki tudja hogy amit tesz az gonoszság és nincs haszna csak azért teszi hogy másnak rossz legyen és hogy neki jó. De Madara azért azt is megemlítette a kage találkozón hogy a hold manipulálással ő is egyfajta békét akar elhozni (persze ha igaz amit ott mondott) szóval ilyen szempontból nem neveznék senkit gonosznak.
Naplózva
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #2939 Dátum: 10 júl 04, 20:27:03 »

"elképzelhető, ugyanis biztos vagyok benne hogy valaki olyasvalaki van abban a koporsóban aki az Akatsuki oldalán áll, ugyanis tobi aztmondta hogy ezt az "új erőt" vagy csapattagokat is belekalkulálja a 4.shinobi háborúba  Figyelmeztetés"


ő kabutora meg a megidézettekre gondolt nem arra aki  a koporsoban van és nem láttuk hanem a többiekre
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
Oldalak: 1 ... 194 195 [196] 197 198 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!