24 szep 24, 18:08:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 185 186 [187] 188 189 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2476817 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #2790 Dátum: 10 júl 01, 12:17:00 »

Nagyon jó rész. Az utolsó oldal egyszerűen zseniális. Azért Kishi nagyon megmozgatja a szálakat! Kúl
Naplózva
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #2791 Dátum: 10 júl 01, 12:51:46 »

UWÁÁÁ, az összes fejezet közül ez volt messze a leg c u k i b b rész!! *-* nem hiába mondom én mindig anyámnak, hogy minden állat aranyos kicsinek, kígyók, krokodilok, lajhárok... még szászke is. *-* <3
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
aquahun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9

(Saját avatar) Megszállott Urahara fan. ^^


WWW
« Válasz #2792 Dátum: 10 júl 01, 13:59:38 »

Szép fejezet volt, aranyos mindenki, "nézz rám, apa lettem" - tiszta jó Nevet
Már csak azt nem értem, hogy mégis ki gondozta Narutot, amikor még kicsi volt... :/
Naplózva

A szellemi fölényt felesleges érzékeltetni, pont az az irritáló benne, hogy érződik.
zboy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #2793 Dátum: 10 júl 01, 14:57:01 »

Szép fejezet volt, aranyos mindenki, "nézz rám, apa lettem" - tiszta jó Nevet
Már csak azt nem értem, hogy mégis ki gondozta Narutot, amikor még kicsi volt... :/

Szerintem a Harmadik hokage vigyázott rá. Mivel benne van a kilenc farkú(Mármint Naruban) figyelni kellet rá és ha azt nézzük hol lett volna annál nagyobb biztonságban?

Azonfelül most tudatosult bennem igazán Naruto miféle erőt szerzett meg a 9farkútól (lásd. anime 167.rész)
Naplózva
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #2794 Dátum: 10 júl 01, 15:28:11 »

Ja az az erő tényleg kemény, főleg hogy tüzet használ Nyelvesít De ez nem ehhez a témához tartozik és amúgy is nem biztos, hogy igaz (készítői túlzás...)
A mangában viszont tényleg elég sok jó jelenet van.Én Kushinat csípem mikor mennek simán az úton és csak úgy egyből elkezd dumcsizni Mikotoval
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #2795 Dátum: 10 júl 01, 15:37:49 »

Íme az Uzamaki klán  Nevet nem így képzeltem el őket , de így is jó.
jó lenne ha egyszer kifejtenék miért féltek a pecsételési technikáik erejétől ? Atom robbanást gondolom őksem túdtak lepecsételni kis tekercskébe  Nyelvesít
Yamato mondta h Narunak chakrája milyen erős h h ellen tud állni a kyubi chakrájának, ja igen mert családi vonás  Nevet
Na így már teljesen világos Madara hogy kapott ki. Mekkorát káromkodhatott mikor lepecsételték a 9 farkút ?
Kiváncsi vagyok vajon Narutora nem volt-e hatással fizikailag a kyubi chakrája a terhesség alatt .
Szerintem tobinak volt egy konohai besúgója .

szerk : bajuszt leszámítva  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 01, 15:48:06 írta Banzai » Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #2796 Dátum: 10 júl 01, 15:44:58 »

Hát mivel eleve a kis bajusznyomokkal született, feltehetően hatott rá.

Madara tisztára Sith-nek nézett ki a hacukájában  Pojén
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2797 Dátum: 10 júl 01, 17:29:56 »

Szerintem két nagyon érdekes dolog is van ebben a részben, legalábbis ami nekem szemet szúrt

-Aze gyik, hogy a 3. apját ezekszerint Sarutobi Sasuke-nek hívták, ez volt a neve egy Nagyon híres Sengoku kora beli Ninjának aki Sanada Yukimura alatt szolgált, a leghíresebb ninják egyike, sajnos nem tudni róla, hogy valóban élő személy volt-e, de olyan sok történet szól róla, hogy azt sem lehet kizárni, hogy valós személy volt.

A másik a manga végén a kérdés:
"Kinek az arcát rejti a maszk?"
-én kajak azt hittem, hogy Tobi az, de lehet, hogy ezekszerint mégsem? Ez esetben Tobi alakját több ember is megtestesíti?
Naplózva

Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #2798 Dátum: 10 júl 01, 17:31:01 »

Ez Tobi... viszont Lehet (10% esélyt látok rá), hogy leveszi.
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2799 Dátum: 10 júl 01, 17:38:42 »

Hát a Sarutobi Sasuke neven különösebben nem akadt meg a szemem, nem egy anime-ben láttam már.

Több ember is lehetne Tobi? Hát azért azt erősen kétlem, így is van körülötte elég talány.
Viszont az, hogy leveszi, még talán el is képzelhető, mivel nem tudjuk ki Tobi, ergo nem tudjuk ki van a maszk alatt, ez egy teljesen jogos kérdés Kishi-től. És nem csak úgy lehet értelmezni, hogy ő Tobi-e vagy sem, hanem, hogy ki is az a Tobi igazából, aki a maszk alatt van.
Naplózva

Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #2800 Dátum: 10 júl 01, 17:42:52 »

Én is nagyon szeretném már látni az arcát, de nem valószínű hogy leveszi, tekintve hogy mindig amikor szóba jött, Minato és Kushina is "maszkos"-ként hivatkozott rá. Ez azt sejteti hogy ők is csak a maszkot látták. Bár, ki tudja...
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #2801 Dátum: 10 júl 01, 18:22:42 »

sztem se veszi le sőt 995ot adok rá Nevet ezt sztem a harcuk végére tervezik kishi naruto ellen, h fentartsa az érdeklődést a már megszokott fejezetenkénti újat feltudjon mutatni vagy legalábbis az érdeklődést...
Naplózva

CoLa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #2802 Dátum: 10 júl 01, 18:51:45 »

Anno a mangakával készített interviewben esett szó Naruto vérvonalképességéről, ebből azt akarom kihozni, hogy szerintetek nem lenne már itt az ideje h megtudjuk h mi az? Nevet
Naplózva

Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #2803 Dátum: 10 júl 01, 18:55:37 »

Dehogynem, valószínűleg ezek után a beszélgetős részek után kiderül, ha nem is közvetlenül utánuk de valamikor mostanában. Szerintem ez a minta a kyuubi-szelídítésnél volt a felvezetés hozzá
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #2804 Dátum: 10 júl 01, 20:34:03 »

Nem fogja levenni, mert a korábbi részekben is csak mint "a maszkos Akatsuki tag" hivatkozott rá a Blondaime.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Oldalak: 1 ... 185 186 [187] 188 189 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!