24 szep 24, 14:20:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 182 183 [184] 185 186 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2476642 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #2745 Dátum: 10 jún 26, 22:24:14 »

Helyesbítenék ezen több mint 4 szóban is akárXD
Változó, attól függ, hogy mikor jön ki az angol. gyakran van hogy csütörtökön jön ki.
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
kasztor
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 326


« Válasz #2746 Dátum: 10 jún 28, 22:18:37 »

Az utóbbi időben kicsit lemaradtam, úgyhogy mostanra hoztam be a manga lemaradásomat. Elég érdekes részek voltak. Narutó találkozott már az egész rokonságával hiperűberizomállat lett, mestere a remete cuccnak, űberkirály jutsujai vannak (pl. profin használja a rasengan minden változatát minden formában), de belegondolva Narutóval nem történt semmi. Már úgy értem, hogy bár ő lett a falu hőse, kicsinálta Peint, legyűrt mindenkit a rókát is belevéve, de még mindig csak genin.
Ha ezt most a képébe ordítanák az lenne a poén. Nevet Kicsit bepöccenne. Nevet
Naplózva
seeway
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58


« Válasz #2747 Dátum: 10 jún 28, 22:32:20 »

Hát igen letehetné már azt a vizsgát ha Hokáge akar lenni Nevet
Naplózva

...
...
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2748 Dátum: 10 jún 28, 22:34:25 »

Ha az erőt nézzük Naruto Simán Hokage szinten van. Bakker ennyire még nem vártam a mangát mint most.Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #2749 Dátum: 10 jún 28, 22:50:26 »

letehetné, de nem tudná mivel most amig ez nem rendeződik egyetlen falu sem rendez chunin vizsgát...
Naplózva

Nuttika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 141



« Válasz #2750 Dátum: 10 jún 28, 22:55:13 »

Eléggé mókás lenne,ha geninből választanák Hokagévé  >.<# Gyorsan venné a ranglétrát,az tuti Nevet Kakashi is megjegyezte,hogy nagyon erős Naruto.
Nekem mondjuk tetszett,hogy beszélt az anyjával,meg megtudtuk,hogyan jöttek össze Naruto szülei Nevet Milyen érdekes,hogy mindkét szülője Hokage akart lenni...így már érthető,hogy Naruto csak örökölte ezt  Pojén
Vajon Kishi-sensei is készül valamivel a félezredik részhez? Mosolyog
Naplózva


"You're just gonna end up in some boring office job. Is that all you want out of life?..."
“The sensation of trying to escape...but never being able to...I'm sure I felt that...that's...death”
お前の後ろにだァァアッΣ(゜Д゜)

MAL & MML
Kubo za Warudo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 9


« Válasz #2751 Dátum: 10 jún 29, 09:40:38 »

Szerintem az, hogy Naruto "csak" genin, egyáltalán nem jelent semmit. Az ő esetében már teljesen értelmetlen lenne egy átlagos chuunin vizsga - hacsak, teszem azt, olyasmi a vizsgafeladatot kapna, hogy számoljon le Madarával, vagy a nindzsa világ össze S szintű bűnözőjével -, mert játszi könnyedséggel venné annak minden akadályát.
Egyáltalán nem lepne meg, ha - majd, idővel - geninből egyből hokagévé választanák, végül is, az már vitathatatlan tény, hogy ő a legerősebb egész Konohagakurében. Lehet, hogy ehhez hasonló rangugrásra még nem volt példa, de mint főszereplőnek és mint kiválasztottnak kijárna neki egy ilyen.  Nevet
De az én személyes kedvencem az lenne, ha kapna valami hozzá illő, egyedi rangot, mint Jiraiyáék.  kacsint
Naplózva

Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #2752 Dátum: 10 jún 29, 17:20:59 »

Csatlakozom az előttem szólóhoz, hogy milyen rangú az jelen esetben elveszti értelmét, mert mint tudjuk, Naruto már rég nem  genin szinten van.

Az hogy NArutonak rinnengnaja legyen, nem hiszem, hogy Khisi ezt meg lépné az már túl abszúrd lenne, de még az is előfordulhat, hogy mint Rikodu esetleges leszármazottja talán, és akkor képessége lévén feltudja venni mind azok szem képességeket amivel annó a Rikodu rendelkezett de ez valószínűtlen.
Naplózva
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #2753 Dátum: 10 jún 29, 19:17:38 »

Csatlakozom az előttem szólóhoz, hogy milyen rangú az jelen esetben elveszti értelmét, mert mint tudjuk, Naruto már rég nem  genin szinten van.

Az hogy NArutonak rinnengnaja legyen, nem hiszem, hogy Khisi ezt meg lépné az már túl abszúrd lenne, de még az is előfordulhat, hogy mint Rikodu esetleges leszármazottja talán, és akkor képessége lévén feltudja venni mind azok szem képességeket amivel annó a Rikodu rendelkezett de ez valószínűtlen.

Nem úgyvolt,hogy az Uchihák kapták az istenek szemét,a senjuk meg a testét.És akkor ez tükröződik a két fiúban:Sasuke=Sharingan Naruto=Adomisz test ;D

Amúgy ha itt a háború,akkor sietniük kell,szerezni pár jounint,akik tudnak vezetni egy-egy csapatot a kisebb feladatokhoz.Így talán előrehozott előléptetéseket is csinálhatnak(mint pl anno Kakashi-é is).Bár nem biztos,hogy ebben benne lesz Naruto is,mivel őt meg védeni kell.
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 29, 19:24:47 írta trees » Naplózva

kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #2754 Dátum: 10 jún 29, 20:03:41 »

De de úgy volt. A Senjuk a csakrát örökölték a Sennintől (de mivel egy az ős semmi nem zárja ki, hogy ne legyen valaki aki pont olyan képességekkel bír mint anno a hat út bölcse, bármelyik ágon előfordulhat ilyen.) és pont a 499es részben van egy olyan kép ami Narutora pakolja szimbolikusan is ezt a Sennin csakrája dolgot.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #2755 Dátum: 10 jún 29, 23:27:19 »

Én el tudnék képzelni egy múltbéli történetet vagy egy beszélgetést a kyuubival, Az emlékezés Kushina részéről simán jöhetne, mert elég sok titok van mint pl. , hogy hogyan szedték ki belőle a cicust a halált elkerülve.A beszélgetést meg azért támogatom, mert az a beszólás amit a kyuubi tett a pecsételéskor eléggé böki az orromat: "Ez rikkudo senninnek a...".Itt valami nagy dolog lehet és nem hinném, hogy ezt Naruto csak úgy abbahagyná, mert engem eléggé kíváncsivá tett és gondolom őt is meggondolkodtatta ez
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #2756 Dátum: 10 jún 30, 00:27:22 »

De de úgy volt. A Senjuk a csakrát örökölték a Sennintől (de mivel egy az ős semmi nem zárja ki, hogy ne legyen valaki aki pont olyan képességekkel bír mint anno a hat út bölcse, bármelyik ágon előfordulhat ilyen.) és pont a 499es részben van egy olyan kép ami Narutora pakolja szimbolikusan is ezt a Sennin csakrája dolgot.

 Összeáll lassan a kép.Végülis a fiúk most érték el az ajándékuk limitjét:
Sasuke - FMS - azaz a sharingan elérhető legmagasabb fokozata
Naruto - Kyuubi elszívott chakrája - azaz az elérhető legmagasabb chakramennyiség
Minden egy résszel a félezredik manga előtt.Azthiszem nemhiába kellett két hetet várni a mangára :L
 
Naplózva

Razengan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


« Válasz #2757 Dátum: 10 jún 30, 09:42:57 »

Én el tudnék képzelni egy múltbéli történetet vagy egy beszélgetést a kyuubival, Az emlékezés Kushina részéről simán jöhetne, mert elég sok titok van mint pl. , hogy hogyan szedték ki belőle a cicust a halált elkerülve.A beszélgetést meg azért támogatom, mert az a beszólás amit a kyuubi tett a pecsételéskor eléggé böki az orromat: "Ez rikkudo senninnek a...".Itt valami nagy dolog lehet és nem hinném, hogy ezt Naruto csak úgy abbahagyná, mert engem eléggé kíváncsivá tett és gondolom őt is meggondolkodtatta ez

Szerintem az a Kyuubi a jutsura mondta hogy Rikodou sennin-é, valószínűleg a pecsét, amit Minato, és Kushina csinált az Rikodou sennin egyik jutsuja.. Mondjuk Rikodou elvileg képes volt minden jutsura úgyhogy mindegyik jutsu az ővé. smirksweat
Naplózva

Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #2758 Dátum: 10 jún 30, 10:08:06 »

Nagyon remélem, hogy azért még nem vagyunk annyira a végénél.
Mivel kezdetét vette a negyedik nagy ninja háború, olyan szívesen látnék egy pár háborús fejezetet. Mondjuk, hogy Sakura, Shikamaru, Neji harcol a frontvonalon. Shikamaru taktikázik, Sakura izomból gyógyít, Neji pedig harcol mint állat.

Sőőt. Kabuchimaru által feltámasztott "bábokra" is kíváncsi vagyok. Szóval még ne nagyon kezdjük rebesgetni a végső harcokat. Még mindent látnia akarok. Olyan 1000 fejezet körül befejezheti KIshi, ha nagyon akarja.  Nevet

És remélem ma már kijön valami. Manga vagy anime.  Nevet
Naplózva

manorott
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #2759 Dátum: 10 jún 30, 11:26:47 »

Nagyon remélem, hogy azért még nem vagyunk annyira a végénél.
Mivel kezdetét vette a negyedik nagy ninja háború, olyan szívesen látnék egy pár háborús fejezetet. Mondjuk, hogy Sakura, Shikamaru, Neji harcol a frontvonalon. Shikamaru taktikázik, Sakura izomból gyógyít, Neji pedig harcol mint állat.

Sőőt. Kabuchimaru által feltámasztott "bábokra" is kíváncsi vagyok. Szóval még ne nagyon kezdjük rebesgetni a végső harcokat. Még mindent látnia akarok. Olyan 1000 fejezet körül befejezheti KIshi, ha nagyon akarja.  Nevet

És remélem ma már kijön valami. Manga vagy anime.  Nevet

Én is nagyon remélem h nem fogják elhamarkodni a végső harcokat.Nevet

Ui.:Képzeld el h kb nálunk mikor fog megjelenni za 1000-ik rész:D
Naplózva
Oldalak: 1 ... 182 183 [184] 185 186 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!