24 szep 23, 16:21:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 160 161 [162] 163 164 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2475311 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2415 Dátum: 10 jún 02, 20:27:21 »

nemis azt mondtam hogy több esélye lenne,csak azt hogy akár erre is gondolhattak.pls nem kiforgatni a szavaimat Mosolyog
thx
Naplózva

Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #2416 Dátum: 10 jún 02, 20:34:49 »



Van egy olyan érzésem, hogy az a jutsu amit Naruto tökéletesíteni akar, és az, amiről még anno Jiraiya beszélt a tekercs békának, ugyanaz.


Emlékeztess. Nekem ugyrémlik a 'tekercs béka' csak a chakráját tárolta amit aztán ő fel akart használni, és mondta neki menjen Narutoba. De nem emlékszem, hogy lett volna szó akármien technikáról.

Egyébként meg ha belegondolunk Narutonak nem sikerült még a rasengant tükéletesíteni (befejezni) mert a FRS-t nem lehet használni, szóval nem túl tökéletes technika
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #2417 Dátum: 10 jún 02, 20:53:26 »

Pont eléggé tökéletes ha senjuts-t alkalmaz.
Amúgy meg már lehet hogy más is felvetette de ha Naru használja a senin chakrát és kever még hozzá 1 kis rókát is akkor elvileg még erősebb és gyorsabb lesz nem? Mert mikor anno használta látványosan nőtt mindig az ereje és a sebessége is bár itt már csak az lenne a vicces ha a benne lévő kyuubi gyűjtené a természeti energiákat így sosem fogyna ki a remete powa Nevet Bár fogalmam sincs hogy ez megvalósítható-e vagy sem.
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 02, 20:54:12 írta petromanjanos » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #2418 Dátum: 10 jún 02, 20:56:41 »

Még ha így is van, akkor is kéne pár ütős jutsu meg valami mód arra amivel kivédi Szöcske meg Madara szemtechnikáit. Hiába gyors meg erős, ha elég csak ránézni és ő máris lángol az amaterasutol.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2419 Dátum: 10 jún 02, 20:57:48 »

vagy követi Kakashi példáját az Itachis harc után smirksweat
Naplózva

-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #2420 Dátum: 10 jún 02, 22:12:28 »

 amiről beszélnek az 'AZ' a jutsu sztem egy vmi űbertáp technika lehet amihez egy sima ninja chakrakészlete nem elég, sőt még egy sennin chakrája sem csakis a kyuubié...
off: am meg amint itt olvasgattam a természeti energia cuccosokat, eszembejutott a DB ahol ugyanez volt csak ott univerzális erőnek (asszem) nevezték >.<# smirksweat
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #2421 Dátum: 10 jún 02, 22:15:53 »

Túl sok már a sasuke, mikor már ezer éve nem olvastam róla még 1 betűt se! Még ha azt kezditek el beszélni ki volt naruto annyának az annyának a férjének a lányának és annak a férjének a közös gyerekük, már az se nagyon érdekel, de ne arról beszéljetek akiről most azt se tudod hogy él vagy hal :S...
Hogy pontosabb legyek idézem Kumorit:

Idézet
Azért ennyire ne térjünk el a tárgytól, ami a mostani néhány manga fejezet.
Engem az most nagyon izgat például hogy ott van méh hátán a samehadába rejtett kisame, de most nem értem a terv lényegét... vmiféle kapcsolatba van az elméje madarával és az információkat amiket lát a samehadából elküldi neki és majd úgy csapnak le?!?! Meg már az is nagyon érdekel Kabutó mit tervezz a holtakkal, meg a titokzatos hullájával és a legfontosabb ami idáig nagyon szemet szúrt... Madara azt mondta hogy a 7 bijuu ereje a kezében van és háborút hírdet.. HOPP
Na ezt hogy is tervezi?.. Háborút indít 6 vagy 5 fővel nem tudom hány 1000 shinobi ellen + 5 kage ellen meg a szamurájok is csatlakoznak Nevet, ott van még két kedvenc jinchunk is bee-sama meg naruto-chan Nyelvesít... meg kitudja lehet hogy konan is melléjük áll, de ez csak az én véleményem. Mint már mondtam madaranak van 5-6 embere köztük 7 különböző hatalmas mennyiségű chakra szörny. Most azt mondjátok már el nekem hogy akarja ő a 7 bijuut irányítani?
Megidézi a csatamezőre azt a rusnya szobrot és ilyen kamehame szerű lövedékek ütnek ki a szájából, vagy vmi isteni mangekyou erővel kihívja őket a szoborból és mint a wow-ban a petek úgy engedelmeskednek neki Nevet.. ezt nem értem! Ezen csámcsogjunk már el egy kicsikét Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 02, 22:22:26 írta Morause » Naplózva
Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #2422 Dátum: 10 jún 02, 22:23:48 »

Szerintem Kisame az alkalmas pillanatra vár, hogy lecsaphasson. Madara bácsi meg Konoha elpusztításával tervezi kezdeni a háborút. Az meg, hogy kevesen vannak nem számít. Pein egyedül legyalulta az egész várost. Plusz Kabubto lábé bárkit feléleszt neki. És egy nagyon táp valaki felér 100 nyomi sinobival. Ahogy korábban valahol valaki mondta, egy síma shinobi kábé Iruka szintjén van ami azért nudli.
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #2423 Dátum: 10 jún 02, 22:46:57 »

"naruto annyának az annyának a férjének a lányának és annak a férjének a közös gyerekük, már az se nagyon érdekel, de ne arról beszéljetek akiről most azt se tudod hogy él vagy hal :S..."

ez naruto, vagy a (fél)testvére. engem azért érdekel, hogy él vagy hal Mosolyog

a másik meg ez:
"Azért ennyire ne térjünk el a tárgytól, ami a mostani néhány manga fejezet."

többet nem is mondanék Mosolyog
Naplózva
notreally
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #2424 Dátum: 10 jún 02, 23:30:05 »

Naruto mostmár tanulhatna jutsukat... nekem kicsit unalmas ez Kage Bunshin, Rasengan, Rasenshuriken, Sage(ez a legujabb...)-.- Ott a szél elem és nem tud szél elemű teknikákat (igen a rasenshuriken nah paff) Meg ugye már erösebb a Jounin szintnél akkor már 2 elemet is kéne neki csak szegényt olyan bénának állitják be h már szánalmas Lehánylak Valami látványos teknikákat neki! Ott a Sasuke, neki mien baba képességei vannak és nem csak 4... tűz elemböl van vagy 4 meg villámból is minimum 3 plussz a sharingan (abban is több jutsu vagy minek hivják meg forma) Most megtanulja irányítani a 9 farkút... akkor meg oan lesz mint a 8 farkú h előtudja majd hivní?! akkor meg már picit overpower lenne, mivel szöcske és társai 4en alig "bírtak el" Bee-vel és még igyis meglógott... szóval kiváncsi leszek mi lesz ebből Technikai KO Technikai KO Technikai KO
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2425 Dátum: 10 jún 03, 01:30:09 »

Ez a fejezet hatalmas volt szerintem.
A Kyuubi nem aprózza el a dolgot, egyből egy chakra ágyúval kezd, amit Bee lazán hárít, nem semmi ez a kezes trükk, remélem tud ilyet a rendes világban is, tetszik. Nevet
Aztán jöhet a senjutsu, azért azt az ultra nagy rasengan-t elég könnyedén semlegesítette Foxy-kun, mondjuk utána az FRS megfektette egy kis időre, de hát ezt nem lehet felróni neki, régen harcolt már. Nevet
Viszont még így is lazán megváltoztatja a csata állását, és csóri Naruto-t elönti az őrület, de ekkor felbukkan anyuci. Hát őt most nem tudom hova tenni, csak remélni tudom, hogy ez nem az igazi, mert az, hogy itt Naruto lelkében nekem egy egész család bele pecsételte magát, hát az túlzás lenne.
És azt hiszem Kishi se olyan, aki egy nagyobb fordulatot kétszer is eljátszik, főleg így, hogy másodjára már nagyon negatív lenne, szerintem.
Remélem inkább a róka próbálja anyu képében magához édeskedni Naruto-t, habár ennek sincs sok értelme, hiszen Naruto nem tudja, hogy néz ki Kushina, sőt, semmit se tud róla. Pont mint mi. Nevet
Naplózva

norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #2426 Dátum: 10 jún 03, 06:27:04 »

Na ja de szerintem nem akarja lepecsételni a cicust , csupán megnyugtatja Narutot és így a dühét is jobban irányythatja ami +pont a harcban amelyben nem kedvező tényező a  düh.Tehát szerintem ha kishi beveti a muttert azzal nem okoz akkora nagy kárt , és szerintem csak húzni akarja egy kicsit , hogy az 500. része nagyon ütős lenne , sőt talán abban fejezi be és lenyomja a kyubit
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Morause
Vendég
« Válasz #2427 Dátum: 10 jún 03, 06:35:40 »

Ez debasz egy rész volt Nevet.... jó idáig csak egy manga fejezetben volt benne kushina az is csak 1 oldalig vagy 2 aszhem.. biztos emlékeztek mikor jiraiya haldoklott és lejátszódott benne az a rész mikor megtudta hogy minato fia az ő könyvéből kapja a nevét Nevet, áhh de most meg kushina így itt áll mint minato annó, felfoghatatlan. De tudjátok mi a legelszomorítóbb Szomorú.. kishi etett minket mint egy 1 éves kölköt, nagy elkezdi vagányan ahogy kumori mondta chakra bombával, aztán meg meg kéz meg minden játszik sennin mód stb. mikor megláttam a rasenshurikent hogy megvakarja a kyuubi hasát kezdtem reménykedni hogy van isten, és már naruto vagány 'kyuubisuperman'-é változik.. erre meg naruto összeomlik idegrendszerileg és kész a KÁO!

Várom a magyart hogy többet értsek meg Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 03, 06:38:58 írta Morause » Naplózva
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #2428 Dátum: 10 jún 03, 08:18:31 »

Bennem két kérdés vetett fel az anyja megjelenése.
ad 1: Akkor tudjuk mi lett a sorsa, és meghalt, ezáltal került oda, mint egy utlosó emlékfoszlány. Csak a körítést nem tudjuk hozzá...
ad 2: Ezzel már Kumori beelőzött  Nevet , de akkor marad nyitott a kérdés, hogy mi történt az anyjával, hogy honnan tudja a rókuci, hogy is nézett ki, és miért csak most kezdte ezzel manipulálni, miért nem a múltkori nagy szabaduló kísérleténél.
Végsősoron össze fog itt állni a kis család, csak legyünk türelemmel...  Nevet Ezek után már igazán csak arra lennék kíváncsi mit fog tudni kezdeni ezzel az egésszel Naruto, mert jelenleg erősen a végső összeroppanás szélén van. Lehet ez a szándéka a szmörének, és akkor a sötét oldallal karöltve győzedelmeskedik. Ó, hogy lenne egy EMS-em, hogy átlátnám...  Nevet
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Amidamaru86
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 31



« Válasz #2429 Dátum: 10 jún 03, 08:32:32 »

Kushina megjelenése szükséges volt,Narutoban ismét kétségek merültek fel a mások iránti kapcsolatával,előtörtek a régi gyerekkori sérelmei,így az összhang önmagában megbomlott,most Róka koma előnyben van,de h megjelent az édesanyja ezzel azt fogják elérni h Naruto rájön még ha nem is élnek már a szülei ennek ellenére fontos számukra,megvan köztük a kötelék,mellette állnak.
Az h ilyen nehéz helyzetben jelenik meg az anyja,vagy h Minato is a 8. faroknál tört elő azt jelenti h ez a kapocs törhetetlen,a legnagyobb bajban is van kire számítania,még ha a túlvilágról is.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 160 161 [162] 163 164 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!