24 okt 06, 03:21:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 115 116 [117] 118 119 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2487150 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #1740 Dátum: 10 márc 18, 18:40:33 »

Végre hosszú hetek és hónapok után egy rész ,ami nekem is tetszik!Végre nem Sasuke irreális hülyeségeit kell néznem ,ahol begyűri a fél világot és továbbra is zakatol...Végre nem csak az erő a domináns Madárnál sem ,benyomott egy kis stratégiai lépést ,aminek úgy örülök.Ezek után felbukkant Orochimaru ,aki még mindig Kabuto ,de egyre inkább orochimaru:D És még egy kis viccet is csempésztek bele Naruto megmérgezésével:) Azt mondom hosszú idők óta ez a legjobb fejezet.
Viszont ,ami elgondolkodtató Madara trójai tervében az ,hogy miért?
Mert ezekszerint Samehada nem árulta le teljes mértékben ,ha hagyta hogy belébújjon a halacska.Viszont akkor miért nem kapta el ott amikor lehetősége volt rá?Ezt a kérdést már valaki más is nagyon helyesen felvetette.
Lehet ,hogy Madara megakarja öletni az új szövetség vezetőjét?vagy éppen zetsu fog kémkedni?Képességeiből ítélve megfelelő személy erre...
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1741 Dátum: 10 márc 18, 20:01:12 »

Szerintem ennél kézenfekvőbb a válasz,, gondoljatok bele, Madara most kirobbantott egy ninjaháborút és részben miatta létrejött egy eddig elképzelhetetlen szövetség, ami ő rá komoly fenyegetést jelent annak dacára is, hogy 7 bijuu már a birtokában van, amit fegyverként is használhat, de ez még önmagában nem elég a győzelemre, főleg nem egy ilyen szövetség ellen, szerintem Madara terve egyértelmű, egymásnak akarja ugrasztani az 5 ninjanemzetet és ez hogy máshogy érhetné el legkönnyebben, minthogy a szövetség vezetőjét öli meg és egyúttal akár a Hachibit is begyűjtheti, erre mondják, hogy 2 legyet egy csapással, viszont ebben az esetben Kisame bénázása a samehadaval csak színjáték volt. Nevet
Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #1742 Dátum: 10 márc 18, 20:09:29 »

De ha ez szín tiszta "bénázás" volt akkor milyen erőt képviselhet Kisame? Hmm? Biztos nagyot, mert még Tobi is megjegyezte, hogy aggódik mi van Kisame-val.
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #1743 Dátum: 10 márc 18, 20:29:01 »

Hát nyilván hatalmas erőt. Végül is ha Madara ennyire magabiztosan beküldte a Raikage és Killer Bee mellé, plusz ugye ott még az egész falu, akkor biztos nem kispályás a gyerek. Még a végén kiderül, hogy messze a legerősebb Aka tag. Na az tetszene.  Nevet
Naplózva

kvcs
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 41


« Válasz #1744 Dátum: 10 márc 18, 21:02:18 »

Nekem mar megfordult piciny fejemben,hogy Madara az esz de Kisame a fotapki-bedobo ember ;]
Mar megvolt emlitve,hogy van annyi chakraja mint egy 1,2,3,4,5,6,7,8,9 farkunak (egyikhez se volt kotve,igy tippeltem)
es ha megnezzuk,hogy akarhany farkut elengedem viragot szedni,-1 falu ha meg boltba akkor elpecsetelik egy Naruto nevu kolyokbe.

Ezek fenyeben messzemenoleg a legjobb valasztas volt Itachi melle tarsnak ^^
Bar amikor Konohaba voltak akkor Itachi megjegyezte,hogy inkabb o csinalja a melot,mert Kisame jutsui tul feltunoek ?!

bar ez csak egy elmelet reszemrol..lehet ellenervelni!
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 18, 21:03:20 írta kvcs » Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #1745 Dátum: 10 márc 18, 21:26:22 »

Csak 1 kérdésem van: hogy a manóba fért bele Kisame a bicskájába?

Kisame jóval nagyobb chakramennyiséggel rendelkezik mint egy átlag Akatsukis, de asszem Kirabi ellen csak sutyiban (ninjaként!) van esélye.

Mellesleg így van esély egy Gai vs. Kisame 3-ra. Lehet fogadni!  Nevet Pojén
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 18, 21:27:03 írta Narutoclone » Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #1746 Dátum: 10 márc 18, 21:40:13 »

eddig a részig nevetségesnek hittem ,hogy Madara keringőre hívta a Ninja világot.Mivel a létszám fölény illetve a két bijuu többet ér ,mint az ő repertoálja. Viszont most ,hogy Zetsu azt csinálhatja amit tud,információt gyűjteni ,így fordul a kocka,mivel belülről rombolhatja le a szövetséget.Ezen felül Madárnak két előnye is van:
1:több biju van ,ami erőben nem ér többet ,viszont mennyiségben igen
2:Bizalom az Aka tagokban megbízhat és Sasuke meg a bábja és rajta tartja a szemét.
Viszont a szövetség egy bizalmatlanság ,tuti ,hogy nem fognak mindent megosztani egymással a tsuchikage nekem meg alapból sárosnak tűnik.
Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #1747 Dátum: 10 márc 18, 21:41:00 »

lehet fogadni h kisame ellen esélye sincs szerintem bár ki tudja mire képes a 8. kapu de akkor is engem ez hidegen hagy kisame képességei meg elég nagyok lehetnek lehet h az akatsuki tagok között nem is a legerőseb de top 3 mas biztos
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #1748 Dátum: 10 márc 18, 22:44:45 »

Hát igen, én is kétlem, hogy Gai-nak lenne ellene bárminemű esélye is. Minél tovább megy a történet, annál inkább úgy tűnik, hogy Kisame nem kicsit erős, már várom, hogy ezt meg is tapasztalhassuk.
Amúgy szerintem az a szövetség se olyan labilis azért. A Kazekage-ről tudjuk, hogy megbízható, Konoha embere Kakashi, ő ha lehet még sokkalta jobban. A Mizukage szerintem nem mutatott megbízhatatlanságra okot adó jelet, ahogy a Raikage se, jó lehet, hogy kettejük kapcsolata nem lesz felhőtlen, mert É megmondta, hogy nem szimpatizál a Köd faluval, ez tényleg okozhat egy kis kellemetlenséget. Viszont a Tsuchikage szerintem megbízható szövetséges lesz, azért amikor elfele menet beszélt az őreivel, akkor egész bizakodó dolgokat mondott.
Naplózva

Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #1749 Dátum: 10 márc 18, 23:07:04 »

Mert ezekszerint Samehada nem árulta le teljes mértékben ,ha hagyta hogy belébújjon a halacska.Viszont akkor miért nem kapta el ott amikor lehetősége volt rá?Ezt a kérdést már valaki más is nagyon helyesen felvetette.
Lehet ,hogy Madara megakarja öletni az új szövetség vezetőjét?vagy éppen zetsu fog kémkedni?Képességeiből ítélve megfelelő személy erre...

Azt, hogy Madara mit akar, csak találgatni tudjuk. Samehada elpártolására talán az lehet a magyarázat, hogy akkor már Fehér Zetsu volt az, aki le akarta vágni Bee lábait, Kisaménak álcázva, Kisame pedig már bent volt Samehada hasában. Érvek:
1. Máskülönben miért engedte volna Samehada bebújni Kisamét, ha előtte elárulta őt. No meg nem is nagyon lett volna rá Kisaménak erre lehetősége, mert (a Kisaménak tűnő valaki) odarúgta egy fának Samehadát.
2. A rúgás nem igazán illett a képbe. Annak idején sokan meg is jegyezték, hogy ez nem éppen Kisame stílusa, inkább egy válogatott focikapusé. Valószínűleg az lehetett a dolog hátterében, hogy Fehér Zetsu éppen akkor ugrott be Kisame helyére, aki akkor már ott csücsült a kardhal hasában, Samehada pedig inkább választotta a Hachibi chakráját, mint a Kisaménak álcázott Fehér Zetsut. Zetsu pedig elég bugris egy alaknak néz ki. Valószínűleg begőzölt ezen, és jól belerúgott egyet.
3. Fekete Zetsu mondta is a Fehér felének a mangában, hogy ahhoz gyenge vagy, hogy ezt a küldetést te kapd, de azt jól csináltad, hogy a víz alatt cserélni tudtál Kisamével.
Vagyis akkor kellett történnie a dolognak, és így talán az árulás sem Kisame ellenében történt, hanem Fehér Zetsuvel szemben. Ez persze nem jelenti, hogy végül Samehada nem Bee-t választja majd, ha kenyértörésre kerül a sor. (Most még ugye Kisame és Bee chakráját is élvezheti.)
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 18, 23:07:48 írta Tomimaru-sama » Naplózva

Tomi is a good boy.
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1750 Dátum: 10 márc 18, 23:35:02 »

Kisame úgy fér el a kardban, hogy mióta benne van, az nem változott vissza, hanem egy hatalmas izé alakjában van.

Én még mindig azt mondom, hogy Kisame nem annyira nagy szám. Az lehet, hogy szándékosan cseréltek a vízben, de azontúl, hogy vannak még hasonló jutsui nem sokat várok tőle. Akatsukishoz képest abszolút nem olyan kiemelkedő dolog, amit eddig teljesített, még akkor sem, ha feltesszük, hogy valamivel keményebben is tudná csinálni.
Nem akarok itt ki nyerne? topicot csinálni, úgyhogy nem is mondok neveket de tudnék mondani vagy négy olyan valamikori akatsukist aki lenyomta volna Beet még azelőtt, hogy komolyabban akciózni kezdett volna. Oké, hogy Kisame nem ezt a megbízást kapta, de nem tűnt úgy, mintha képes lenne rá.
 Amikor Itachi szándékosan lazult Asumáéknál, vagy amikor Bee megjátszotta az a trükköt, ott azért lehetett gyanakodni, hogy valami nem klappol.
Nem mondom, az erősebbek közt van, egyértelműen, de azt ne jelentsük már ki, hogy biztos ő a legerősebb akatsukis.
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #1751 Dátum: 10 márc 19, 07:23:39 »

Most akkor ez h van? Kisame a vizben belemászott a kardjába és zetsu ment levágatni magát?  Hmm? Akkor most a Samehada kismeval a belsejében adott chakrát Kira Beenek? Hmm?

Sasuke meg beülteti ita szemeit. Hmmm akkor xarik bele, h olyat lát a testvér, amit nem akar. Szó szó érdekes. Sakura meg megint egy fölösleges láncszem, kár h még megvan.

Kabuto hol van?
Naplózva







Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #1752 Dátum: 10 márc 19, 08:46:36 »

Bizony Rennin, nagy színészek ezek a cápák.
Hát a szembeültetést biztosra lehetett tudni, most őszintén, egyáltalán mire volt jó, ez a hülye elhatározás? Sasuke cselekedeteit nem akarja látni a döglött testvére? Ez igazán szép dolog, micsoda elvek, kár, hogy egy olyan ember mondta, akinek nincsenek is elvei. Pusztán csak azért kellett ez az egész, hogy előbb az új MS képességeit, majd a még újabb FMS képességeit is mutogathassa.
Kabuto hol van? Hát szerintem ezzel kapcsolatban mindenki pont annyit tud, mint te.
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1753 Dátum: 10 márc 19, 08:58:40 »

Kis Aizenes mementó: Ahogy terveztem! ikszdé Sasuke be akarja ültetni magának Itachi szemeit ezzel még nagybb és még pusztítóbb erőket birtokol majd teljesen jogosulatlanul... "Orokanaru oto oto yo"... Erre a Kisame-s akcióra kíváncsi leszek... Sokan gondolták, hogy Kisame nem halt meg... Bár ezt egyik haverom elég gyenge okra alapozta, de igaza lett ikszdé Legalább a soft yaoi-nak vége lett és lassan-lassan, nagyon lassan eljutunk oda, hogy Sasuke meghal... Sakura ismét hozta a formáját... Nem hiszem el, hogy Tsunade egy ilyen nyápic és semmirekellő csajt nevelt Sakurából, pedig voltak edzéseik... Legalábbis elvileg ikszdé Madara oltása nagyon tetszett ikszdé "Kakashi tudhatnád, hogy ezek a fajta technikák nem hatnak rám" ikszdé Itachi jelenléte benne volt ebben az oltásban ikszdé Vagy csak a legnagyobb Uchihák tudnak így oltani, de akkor is jó volt ikszdé Sasuke oltáspróbái után igazán felüdítő volt ikszdé
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #1754 Dátum: 10 márc 19, 10:04:50 »

Én nem kedvelem Sakura-t, sőt néha még idegesít is de azt belátom, hogy kell ő ide.Végig kell vinni ezt a Sannin 3-as Team 7 párhuzam dolgot.Most még nyavíkol össze-vissza de ezek után megerősödik lelkileg és még tényleg lehet belőle valaki.Én Kakashi-ért aggódom picit.Annyira kezd jelentéktelennek tűnni, hogy már rossz nézni.Tudom, hogy erős harcos, meg minden de jóval lejjebb van a reputációja mint az elején. Szomorú Most kéne valami nagy harc valaki ellen, hogy kicsit "megerősítse" a karakterét Kishi.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 115 116 [117] 118 119 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!