24 okt 05, 22:46:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 116 117 [118] 119 120 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2486722 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #1755 Dátum: 10 márc 19, 12:11:02 »

Ez a fejezet nekem nagyon tetszett, mondtam én, hogy Kisame nem halt meg, ráadásul Zetsuval ez a trükk is nagyon jól ki volt találva Nyelvesít
Arra, hogy Kabuto/Orochimaru felbukkan, lehetett számítani.
Az, ahogy Naruto eldőlt a méregtől, tetszett is, meg nem is...kicsit béna volt, de ettől eltekintek Mosolyog
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #1756 Dátum: 10 márc 19, 13:09:17 »

Hát Sakura-val kapcsolatban nem tudok mit mondani, mert minden cselekedetével egyre mélyebbre süllyed mint shinobi. Viszont Kakashi-t szerintem nem kell félteni, legalábbis én nagyon remélem, hogy azzal, hogy Kishi végül is őt tette meg Konoha és a Szövetség kapcsolatává, nagyobb hangsúlyt kap majd, és nem csak mint Konoha jelenlegi szellemi vezetője, és szószólója a Szövetségben, hanem harc terén is.
Naplózva

Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #1757 Dátum: 10 márc 19, 13:17:17 »

karinra leszek kiváncsi h mit fog konohában kezdeni
Naplózva
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #1758 Dátum: 10 márc 19, 13:33:22 »

örülök, hogy kisame sikeresen teljesítette az eddigi feladatát! és annak is hogy nekem volt igazam azzal kapcsolatban hogy nem halt meg. mert itt a fórumon már fejemet tépték az állításom miatt hogy túlélte...

azért az is fontos szerintem hogy madara sasukénak azt mondta hogy ilyen hamar szemléletet váltottál? ... sztem lessz itt még egykét jóság Mosolyog
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
Flash
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 212

Don't mess...with the Uchiha


« Válasz #1759 Dátum: 10 márc 19, 13:34:11 »

Szeretem az ilyen vegyesfelvágott részeket Nevet Nagyon tetszett.
Most tuti egy ideig Sasuke vonalnak megint vége és majd ha legközelebb látjuk már új szeme lesz. Valahogy úgy érzem ez még soká lesz, bár ne lenne így ikszdé Karin sztem teljesen átfog állni Narutoék oldalára oldalára, esetleg Sakura barátnője lesz ikszdé
Az hogy Kisame túlélte nekem nem jött be, nincs vele semmi bajom de olyan szuperül halt meg, maradhatott volna, bár ezzel felbomlott az a rend hogyha egy akatsukis leveszi a köpenyét egy csatában akkor meghal xD Amúgy nem tudom mit akar egyedül az egész Villám országa ellen. A két nigga tesa úgy bedarálja ahogy azt csak lehet
Hachibi nagyon nagy arc, még a samehada is jól áll neki. Nagyon Megszerettem a karakterét, remélem Kisame nem intézi el :S
Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #1760 Dátum: 10 márc 19, 14:13:11 »

Egyet kell érteném, Killer Bee karaktere nagyon jól el lett találva, én nagyon sajnálnám, ha megölnék. Karin-nak még lehet nagyobb szerepe a történetben, de mivel ugye az FMS felfedése biztosan csak az edzés után lesz, és most itt van az újra felvett Kisame szál is, elég sok idő lesz szerintem olyan jeleneteket is mutogatni, amik nem a főszálat követik.
Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1761 Dátum: 10 márc 19, 14:23:22 »

Madara oltása nagyon ott volt Nevet. Viszont azon jót röhögtem amit Kakashi mondott Karinnak, hogy "Konohába viszünk ne próbálkozz semmivel"  jót röhögtem rajta jelen állapotban szerintem Karin mozogni sem tud Nevet szóval viccesen hangzott. Arra nagyon kíváncsi vagyok, hogy Kabuchimarunak mik a tervei nagyon érdekel.
Naplózva
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #1762 Dátum: 10 márc 19, 14:41:37 »

Tetszett, tetszett, jó kis rész volt. Gondolkozik
Nagyon kellemetlenül érintett, amikor láttam, hogy a két testvér összezúzza Kisame-t. Aztán arra gondoltam, hogy mennyire nem lett eltalálva az egész Kisame buli. Hatalmas shinobinak mutatták be, akinek ráadásul annyi chakrája van mint egy bijuu-nak. Nem hittem el, hogy tényleg ennyi lenne.
Erre most! Bamm! Kiderül, hogy csak átverés az egész. Erről van szó!  Nevet

Train, Madara beszólása tényleg ott volt!  >.<# Kár, hogy Madara ellen senki nem rúghat most jelenleg labdába. Remélem, hogy ebben az évben tényleg nagyobb szerepet kap Kakashi. Tényleg jó lenne látni egy brutál valaki vs Kakashi fightot.

Sasuke további szemeket vásárol?  Hmm?
Szokásos. Uncsi.  Nevet

Kabuto gyerek megint színre lép? Remek. Mindig is rühelltem a karakterét, de most, hogy egy Orochimaru-val van fűszerezve, remélem kialakít majd valami érdekeset.

Jó lenne ha az Akatsuki felerősítené magát új tagokkal, vagy bejönne valami nagyobb ellenség csoport akik ellen lehet küzdeni. Mert az, hogy a mostani pár taggal rendelkező Akatsuki kifutott a divatból, teljességgel elfogadható. Sokat harcoltak. tessék pihenni.
Naplózva

kif-lee
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #1763 Dátum: 10 márc 19, 16:02:50 »

Ha Sasuke fitten és éles látássa fut össze Narutoékkal tuti folytatja a tarolás, gondolom azért is lett így lestrapálva, hogy ne bírja használni a szemeit én legalábbis ezt gondolom, ezért írtak neki jó sok harcot. Amikor lelépett bármit is mondott teljesen más volt, az jutott eszembe, hogy nem véletlenül kérdezett rá Madara, hogy miért gondolta meg magát. Talán azért kéri a szemeket, mert már olyanra készül, amit örömmel látna a testvére. Túl sok ellenség bukkan fel, ha ő még továbbra is azt az oldalt akarja támogatni akkor az már túlzás lenne. Tudom most még úgy áll a helyzet, de nem bánnám, ha ez változna.
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #1764 Dátum: 10 márc 19, 18:57:41 »


Na végre, befejezték ezt a beszélgetést...! Most arra lennék kíváncsi, hogy mi van Kibáékkal? Még mindig szundikálnak?
Fogadok, hogyha egyikük felébred, jól felpofozza Sakurát  Nyelvesít
Naplózva
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #1765 Dátum: 10 márc 19, 19:02:43 »

Inkább csak leoltja őket Naruto, hgoy ő csak egy genin, azt mégsem lehetett elaltatni... Viccet félretéve, Naruto miatt ülteti be a tesó szemeit, és azon röhögnék a legnagyobbat, ha pont ez lenne a  veszte, amire még nagyapó sem számított. És azért kerülték el most az összecsapást.
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1766 Dátum: 10 márc 19, 20:12:29 »

Lawliet Itachi egy zseni volt és bizony még a nagy sz**keverő Madarat is lekőrözte néhány lépéssel, szóval majdnem biztos, hogy ezt is előre látta, hogy Sasu előbb vagy utóbb ráfanyalodik a szemeire és lehet pont erre az esetre biztosította be Narutot. xDD
Röhögnék, ha ezzel a szembeültetéssel Szöszke csak önmagát szívatná meg, ám ez is bizonyítaná, hogy Ita még a halála után is keresztbe tud tenni Madaranak. xDD

Am jó kis fejezet volt ez, volt benne minden, nagy visszatérés, átverés, poén, minden, ami kell egy jó fejezetbe. xDD
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 19, 20:13:01 írta Csibe19 » Naplózva

kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #1767 Dátum: 10 márc 19, 20:42:35 »


Röhögnék, ha ezzel a szembeültetéssel Szöszke csak önmagát szívatná meg, ám ez is bizonyítaná, hogy Ita még a halála után is keresztbe tud tenni Madaranak. xDD


Nah, azon én is! xD   De most jutott csak az eszembe, hogyha Itachi megvakult a harc alatt, minek kell Sasukének az ő szeme?  Vak vezet világtalant, mi?  Hmm?
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #1768 Dátum: 10 márc 19, 20:56:58 »

Attól még használható a szem szerintem... Vagyis a látóidegei mentek tönkre maga a golyó még ép. xD
Naplózva


 
szlsz
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



« Válasz #1769 Dátum: 10 márc 19, 21:25:57 »

érdekes részek elé nézünk Nevet és végre nem csak 1 szálra összpontosít a manga ^^
Naplózva

http://szlsz77.mybrute.com   Harcolj, ha mersz! Nyelvesít
Oldalak: 1 ... 116 117 [118] 119 120 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!