24 okt 06, 23:37:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 95 96 [97] 98 99 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2487861 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #1440 Dátum: 10 feb 21, 14:53:07 »

Kakashi valóban nem Hokage, de ha valaki teljesen úgy gondolja, hogy az lesz, és azt is szeretné, akkor mért ne mondhatná ki a gondolatait?

Az meg, hogy Sasuke cselekedetei érthetőek, közel sem zárja ki azt, hogy nem lett elmebeteg. Nem hinném, hogy ő olyan lenne mint Orochimaru, legalábbis én nem látok semmi hasonlóságot.
"megkeseredett ember, fájdalmas gúnykacaja" Ezzel viszont egyetértek, ha megölöd a saját testvéred, és utána kiderül, hogy nem is volt hibás úgy ahogy te gondoltad, ha rá kell eszmélned, hogy maximálisan elszúrtad az egész életed, hogy innen már nincs vissza út, és hiába lehet, hogy valahol te is tudod, hogy egy barom vagy, nem tudsz mást tenni, csak folytatni a megkezdett utat, mert több út már nincs számodra, igen, akkor megkeseredik az ember. És ezzel együtt egy elmebeteg lesz, ami Sasuke-n látszik is. Már nincs értékrend, már nem számít senki, már csak én vagyok, és az én bosszúm.

És ez egy remekül eltalált dolog, nem hittem volna, hogy Kishi képes lesz ennyire ellenpárt csinálni Sasuke-ból Naruto mellé. Amikor Naruto meggyőzte, aztán elengedte Nagato-t egy erős túlzást éreztem, hogy kicsit erőltetve van a törődés, a megértés és a másokat magam elé helyezem dolog Naruto-ban. Viszont most már, hogy Sasuke-ban nincs semmi, ami arra utalna, hogy egyáltalán bárki is érdekli magán kívül, így már nem olyan túlzás, mondhatni beteljesült az a szál.

Nagyon remélem, hogy nem jut el Konoha-ba, de ha mégis, ott valakik nagyon kitapossák a belét. Habár a nekem tetsző fordulat az lenne, hogy nem később, nem egyszer majd, hanem most, a következő manga-ban Kakashi felaprítaná a kis Uchiha kölyköt.

"ölje meg Sakurát, Inot, Tentent ennyi a legfontosabb" Ezt mondtad már, de egyrészt unalmas, másrészt engem felhúzna ha Ino meg Tenten harcokra mennének el a drága és roppant ritka manga oldalak. Nevet

A másik tanácsosnak Byakugan meg Rinengan? Az előbbi még oké, azzal nincs gond, mert mért ne lehetne egy Hyuuga tanácsos, de a Rinengan. Én teljesen kizártnak tartom, egy hülye húzás lenne.
Naplózva

Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #1441 Dátum: 10 feb 21, 17:52:12 »

Az őrület nem egy szabályszerű, értelmezhető, kiszámítható megérthető dolog. Sasuke szépen lassan összeropant szellemileg. Ezt szépen láthattuk is az elmúlt manga oldalakon. Kisi jó csinálta.  bow  Egyre feketébb a szemének a  körvonala. Egyre elmebetegebb fejeket vág. De ha valaki mindent feláldoz céljárét, és kiderül hogy nincs értelme. (Itachi valódi énje) Akkor az előbb utóbb belerokkan ebbe. A bosszúba meg alapból is. Mert minél közelebb vagy a célodhoz, minél több emberen torlod meg a vérszomjadat, annál mélyebbre süllyedsz. A vége felé ahogy fogynak a célpontok, tünik el a saját életednek az értelme. Másokat is elkezd el okolni. Sasuke Konohában nem a gyerekeket, nem az öregaszonyokat, nem az ártatlanokat látja. Nem a régi barátokat mestereket. Hanem a gyilkosokat akik elvettek tőle mindent. De am érdekes. Konoha vezetése, Pl Danzou is csak a gyilkosokat látta az egész Uchihákban. Gyerekekel nőkkel együtt. Ahogy anno Konoha egyként ítélte halálra az Uchihákat mindenestől Sasuke most ugyan így áll Konoával szemben.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #1442 Dátum: 10 feb 21, 18:18:53 »

igen ez az Itachis dolog valóban nagyon sokkolta ,viszont emlékszem mikor először találkoztak akkor is megprűbálta leszúrni mint Narutót mint Sakurát...csak ott volt akkor Yamato és Sakura.Lehet ,hogy ez az egész már orochimarunál elkezdődött ahogy látta a vérszomjat ,aztán jött Itachi.Bár lehet ott nem ölte volna meg Narutót és Sakurát...
Amőgy kezdünk kicsit offolni ,mehetne lassan a Sasuke topicba
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #1443 Dátum: 10 feb 22, 20:12:50 »

Lehet h vmi olyan lesz h Kakashi elveri Saskét (1-2 fejezet alatt)mivel levan gyengülve, aztán jön Madara benyom 1et saskének h mérnem pihen, Kakashit +akarja ölni, de ezt pont Naruto fogja +akadályozni...  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 22, 20:14:29 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Bereja
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58


« Válasz #1444 Dátum: 10 feb 22, 20:31:19 »

Szerintem valami kis rövid harcot láthatunk majd. Szoros harc lesz,mert Kakashi,ha használja az MS-t nagyon megviseli,viszont Sasuke Szemei túl vannak terhelve. Valaki biztos véget vet a harcnak. Szerintem Naruto ér majd oda. Akk Sasuke meglátja,hogy mit tud aztán meg betoppan Madara és elmondja még egyszer,hogy Ita szemei el vannak rakva,amit Sasuke most már meg is fontol.  Nevet  Naruto meg már rájöhetne,hogy menthetetlen a "barátja" és elkezd edzeni végre Nevet
Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #1445 Dátum: 10 feb 22, 20:43:16 »

Szerintem viszont pont Naruto lesz az, aki kap majd a fejére, nem mintha akarnám, de szerintem nem minden ok nélkül fog elmenni edzeni.
És én még mindig inkább ennek örülnék jobban, minthogy Kakashi-n mutassanak valami olyan végzetes támadást, ami miatt Naruto új dolgokat akar tanulni.
Naplózva

Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #1446 Dátum: 10 feb 22, 21:27:47 »

Véleményem szerint Naruto nem azzal fogja "megmenteni" Sasukét, hogy megöli. Akkor mi értelme lenne a csináljunk világbékét alias Naruto mangának? Azt hiszem véráldozat nélkül akar békét teremteni Naruto. Mindenki faw Kakashiját sem hinném, hogy feláldozza Kishi...  Szerintem a következő fejezet vége az lesz, hogy betoppan Naruto Nevet Vagy a következő következőjének  >.<#
Naplózva
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #1447 Dátum: 10 feb 22, 23:02:21 »

Asszem, ha már vkit beáldoz a kompániából Kshi, hogy ledöbbenjen Naruto, akkor az nem Kakashi, hanem Sakura lesz, de lehetne róla nyitni egy szavazást...  Nevet
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #1448 Dátum: 10 feb 23, 11:25:31 »

Igen, abban egyetértek, hogy szerintem sem halhat meg most Sakura, mert mégiscsak főszereplő, és még hátra van a hősnő jelenete. Viszont az is igaz, hogy ha Kishi valaki halálával akarná ösztönözni Naruto-t, akkor az Sakura lenne.
Szavazás meg felesleges, mert remélem hamarabb kiderül, mintsem, hogy sokan tudnának szavazni.
Naplózva

dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #1449 Dátum: 10 feb 24, 17:33:11 »

nemsokféle reményem van hogy miklesznek a mangában azt rem hogy a főszereplők közül(konohai 12sztem) senki nemhal meg bárki más a földalá mehet csak naruto hinata meg a többiek nem dx a manga befelyezése rem nem sasuke halálával lesz me akko kitérnék a hitemböl
az lenne jó ha naruhina sasusaku párossal érne véget a manga de ezek tul szép álmok
elég ha a legjobbak életben maradnak egyelőrxd
am szerintem meg hinata halálával ösztönözné narutot mert hinata egy harcközbne mondott el minednt narutonak és naruto amiko aszitte meghalt 6 farkuba alakult volna még anno orocsi ellen csak 4frakuba
(persze rem nemhal meg)
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 24, 19:34:45 írta dosreis » Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #1450 Dátum: 10 feb 25, 02:15:38 »

Hmm, ez egy jó rész volt.Úgy néz ki, hogy Sasuke Susanoo-ja is olyan lesz majd mint Itachi-é.Nagyon várom a következő részt, szerintem Naruto már megbékélt azzal, hogy Sasuke olyan amilyen.Lesz egy kis duma és aztán egy rövid fight, majd Sasuke dobbantani fog.
Naplózva
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #1451 Dátum: 10 feb 25, 04:14:05 »

Az emo herceg, ahogyan arra sokan számítottak, megszerezte a kitüntető vakegér címet is magának. Érezni lehetett a nagy találkozást is, meg azt is, hogy Sakura továbbra sem elég kemény csaj. Na mindegy ez egy olyan kerüljön minden a helyére fejezet volt, de tetszett.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #1452 Dátum: 10 feb 25, 07:54:57 »

Ez azért szép volt. Sasuke akkor fogy ki az MS szuflából amikor Naruto a godmodból. Ugylátszik Kisi még nem erőlteti hogy Naru Sasu lássák egymás full erejét. De meg is értem. Még nincs itt az ideje. Viszont ez a teljes susanoo kemény. Nevet A fogai kicsit élesebbek mint Itachié. Meg az a fekete gömb a kezében. Az a nyíl lenne? lehet az is erősödött egy cseppet. Nevet

Jah.. am jót nevettem Sasuke ismételt beállásán a Susanooban. 9 kép. Kicsit csillagharcos a stílus.
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 25, 07:57:27 írta Bububo » Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Mokka
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16



« Válasz #1453 Dátum: 10 feb 25, 09:40:58 »

ÁÁÁ nagyon király rész Mosolyog Narutonak nagyon faxa volt a belépője pont ilyenben reménykedtem über cool volt Nevet Nevet Nah inen jönnek még majd az érdekes részek alig birok várni Nevet
Naplózva

Marky18
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18



« Válasz #1454 Dátum: 10 feb 25, 09:55:56 »

A flashbackből ítélve Naruto most már nem fog nyavalyogni, hogy Sasuke jöjjön vissza. Remélem most durr elkeni a száját és muszáj lesz a két bukott Uchihanak visszavonulót fújni.
Egyébként Karin biztos most segíteni fog a konohai különítménynek, látva, hogy az imádott Sasukeja mekkora őrült lett.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 95 96 [97] 98 99 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!