24 okt 07, 21:26:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2488713 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #1110 Dátum: 10 feb 04, 18:44:31 »

Ez a rész nagyon tetszett kár, hogy karinak így kellett meghalnia örültem volna a ha sakura végez vele.ÉN úgy érzem hogy Sasuke  a főgonosz.Tök jól nézett ki Danzou fiatal korában.Valyon amikor megtudják a többi gyökér tag, hogy a mesterük meghalt felfogna lázadni, hogy levadászák Sasuket Gondolkozik
Naplózva

kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #1111 Dátum: 10 feb 04, 18:48:40 »

LOL jót nevettem az utsó oldalon a Manga nevén. kínai raw után érdekes volt hogy a hidat eltünteti a robbanás de Danzou teste egyben maradt. Akkor most Karint testét is beszívta? hmm akkor az a felvetés is kizárt, hogy Sakuráék meggyógyítják. Heeelyes Kúl

A 3. oldalon látszik, hogy Danzou elsétált, Karin teste ott van ahol össze esett a szanaszét repedezett híd résznél az  oszlopoknál, ami az utso oldalon meg látszódik. A 2oszlop még megvan és valahol ott kell lennie Karinnak.


Ami még érdekes az Danzou vezeték neve. (Shimura azaz 志=szándék  村=város)

ui: Danzou nagyon értet a pecsétekhez tuti elgányolta a Sharingant.
ui2: Kumogakure ninják üldözték anno őket azok meg a villámföldiek.
Amíg írtam 2hsz is jött Nevet
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #1112 Dátum: 10 feb 04, 18:59:17 »

Bár mondjuk azt az 1 dolgot nem értettem ebben a részben, hogy Akamaru az angol fordításban, miért nyávog, mint a macska? Nyelvesít
Egen, ezen én is jót röhögtem, van még tanulnia ennek a fordítócsapatnak Nevet javasolt onemanga-ról leszedni a SleepyFans féle fordítást, jóval minőségibb Mosolyog
Naplózva

kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #1113 Dátum: 10 feb 04, 19:29:59 »

Madara ezek után vág mée egy lyukat a maszkjára ?  Nyelvesít


Nehogymá! Tök röhejesen nézne ki két lyukkal...  Nevet
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1114 Dátum: 10 feb 04, 19:33:39 »

DAnzou volt a gyökér a föld alatt, Sarutobi meg a levél melyet süt a nap Nevet Az a kép nagyon jó volt. Jing és jang. Tényleg ők tartották egyensúlyban Konohát.
Sarutobi hivatalosan, míg Danzou végzett Konoha ellenségeivel.
Amúgy én se értem miért nem pusztult el a teste. De a sharingant szerintem már nem lehet használni.

Először is, még ha csak Konoha ellenségeit pusztította volna el, de ő valami megalomániától vagy üldözési mániától hajtva hadat viselt jóformán az egész shinobi világ ellen és nagy jóindulattal se lehet azt mondani, hogy a cselekedetei Konoha érdekeit szolgálták, mert amit szolgáltak, az egyedül a saját önző érdeke volt, se több se kevesebb, ő egy kicsit olyan karakter egyébként, mint Pein, azzal a különbséggel, hogy őt tényleg a szín tiszta rosszindulat és hatalomvágy vezette. Mosolyog

Másodszor, szerintem a szeme még teljesen használható, kivéve ha megsérült, de én nem láttam jelét, hogy megsérült volna. Mosolyog

Egyébként ebbben a Yin és Yang-ban a Yang nagyon gyengus volt és túlságosan is engedte a Yint érvényesülni. :/

(Nah hiba javítva, így már nem OFF. Nevet)
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 04, 21:03:24 írta Csibe19 » Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1115 Dátum: 10 feb 04, 19:45:19 »

Renningan-dono,
olvass a sorok között. Én azt írtam, azért nem változott róla  a véleméynem, mert egyszerűen ellenszenves, és ehhez fűztem hozzá, megerősítésként, hogy a tettei alapján sem ítélhetnénk meg jobban.. ezzel ara utaltam, hogy az ő indítékai mellett így van.

Csibe, te meg eltévedtél egy kicsit. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 04, 19:47:26 írta STM » Naplózva
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #1116 Dátum: 10 feb 04, 20:06:59 »

SleepyFans féle fordítást, jóval minőségibb Mosolyog

A SleepyFans csapatát azért ne nagyon magasztaljuk, igazán megtanulhatnának már angolul.

más:

Danzou teste nem felrobbant, hanem magába pecsételt mindent egy bizonyos sugarú körzetben, ezért maradt meg a teste.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #1117 Dátum: 10 feb 04, 22:05:00 »

Hát az új csapathoz képest szerintem mesterfokuk van angolból Nyelvesít Mert ez meglehetősen katasztrofális volt...
amúgy úgy látszik tévedtem, és Sasuke-san mégis megölte Karint, mégis... valahogy nagyobb drámát vártam
Naplózva

marton_opa
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #1118 Dátum: 10 feb 04, 23:58:01 »

áááááá, nembírom
mi van Tsunadeval, Narutoval, a 8farkúval Raikageval a mesterrel és Kisame leeső fejével, stb..... nagyon összekoncentrálódott a történet egy téma köré.

A rész kicsit átlagosra sikerült szerintem, nem kellett volna az a 3 oldal nyűglődés Sakurával, de a visszaemlékezés feldobta az egészet.
Szerintem ennyi nyűglődés után Kishi a Sakurás vonalból valami nagyon jót fog kihozni. Nem legyőzni akarja, meg nem megölni, emlékezzünk arra, hogy ezeket Sai meg Kakashi mondta Narutonak. Biztos lesz valami értelmes dolog. Átad neki valamit, üzenet, vagy valamit amit az Itachis harc után gyüjtött be, vagy nemtom. Hjade nem tudja hogy Itachi 'jófiú'. Szomorú
Csak nem lesz valami nyáladzós egyveleg, világmegváltás pofonokkal. Legalábbis nem Sakura részéről...
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1119 Dátum: 10 feb 05, 00:24:13 »

Nem biztos, hogy Karin halott. Az, hogy összeesett, jelentheti azt is, hogy csak súlyosan megsérült. Lehet, hogy a következő fejezetben felál, mert a képessége addigra telesen meggyógyította, és körül néz, hogy mi történt a hiddal, aztán megkérdezi Sasukét, hogy hogy is gondotla ezt. Pirul
Naplózva
Kukac
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 115

Zsonglőr


« Válasz #1120 Dátum: 10 feb 05, 00:27:35 »

Szerintem Sasuke egyszerűen csak lelép onnan, és Karint ott hagyja. Majd jön Sakura és meggyógyítja. Tuti ezért rakta be Kishi azt a 3 oldalt Sakurával:)
Naplózva
NyMRooD
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 52



« Válasz #1121 Dátum: 10 feb 05, 00:47:37 »

Csak azt felejtitek el, hogy karin közvetlen danzuo mellet volt így belet szippantva.
Naplózva
Daichi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 20



« Válasz #1122 Dátum: 10 feb 05, 01:10:21 »

Danzou onnan eltántorgott jóval arrébb. Ahogy én kivettem az a rész, ahol Karin fekszik, a híd széle a fáknál.  Szóval van még esélye Nevet
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #1123 Dátum: 10 feb 05, 06:16:36 »

Ahogy én kiveszem a Mangából, a 3. oldalon látszik, hogy Karin ott fekszik a két oszlop között, a Shodai feje által kinövesztett fa mellett, Danzou pedig szépen sétálgat lejjebb, mögötte Sasuke-val. A 17. oldalon viszont már ott a igényesen kidolgozott több mint félkőr alakú hiány a hídon, a két oszlop viszont sértetlen, (már amennyire sértetlen volt eddig is) de a fának már hűlt helye, és szerintem Karin testének is, gondolom a jutsu hatósugara több mint az a kis gömb amit láthatunk a 12. oldalon, csak ott a legintenzívebb a hatás, vagy csak hülyeséget beszélek.
Naplózva

Hiei
Vendég
« Válasz #1124 Dátum: 10 feb 05, 09:08:31 »

Kicsit számomra is változott Danzo a pozitív irányba. Ha a saját önző módján is ő jót akart Konohának.
Én is úgy gondolom, hogy a justu lepecsételte a testét.
Ám 3 teóriát dolgoztam ki.
1. olvastátok lepecsételte Danzo és megmurdelt:D
2. Sasuke elrakatta Tobival...
3. Ott fekszik Sasuke halottnak hiszi jön Sakura felhealeli Karin pedig bosszútól vezérelve elárulja Sóskát:D.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!