24 okt 07, 21:21:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2488696 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #1080 Dátum: 10 feb 01, 23:14:19 »

Itt a harapásnyomokról volt szó, abból meg annyi van Karin testén, mint állat.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #1081 Dátum: 10 feb 01, 23:34:14 »

Most komolyan magamat idézzem? "A fognyomok valószínűleg maga Orochimaru harapásai"
Hát mi minősül harapásnyomnak, ha nem a fognyom? Előbb el kéne olvasni amit a másik ír, és csak aztán beszólni.
Naplózva

Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #1082 Dátum: 10 feb 02, 00:05:05 »

már bocs, de ez a "valószínűleg maga orochimaru harapásai" nem áll túl erős lábakon (--> nem kell tényként kezelni).
Naplózva
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #1083 Dátum: 10 feb 02, 00:50:33 »

Bárki v bármi csinálta, rendesen szét van varrva a bige. ikszdé Egyébként nekem már az is felmerült, hogy lehetséges, hogy az öreg a karját áldozta be, vagy egy sokkal durvább, de azt nem hinném, habár...
Naplózva

Imagination more important than knowledge
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #1084 Dátum: 10 feb 02, 09:33:51 »

Karin "harapásnyomai" engem valamilyen átokpecsétes jelekre emlékeztettet de valószínűbb, hogy Oro gyógyítóerő kísérlete.

Lawliet Ryuuzaki ez a "de azt nem hinném, habár..." szöveg érdekel, kérlek fejtsd ki. Nevet
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #1085 Dátum: 10 feb 02, 15:41:11 »

Amúgy hh nincs spoiler? :S Őm Karin testén az a sok harapásnyom ^^" Az nem csak akkor jött elő, amikor mondta Sasukének, hogy harapjon belé? Nem hinném hogy Oro annyiszor szétharapdálta O_o
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1086 Dátum: 10 feb 02, 16:26:03 »

Nem csak ő.. sőt, az ilyen egyszerűen a szövetregenerációt gyorsító képesség hatása rajta nem lenne valami feltűnő. Inkább az emberei, a kísérleti alanyai és Sasuke azon a bizonyos Sui' által felemlegetett alkalmon. Nevet
De nem csak akkor jött elő, csak akkor húzta fel a ruhaujját.
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 02, 16:26:53 írta STM » Naplózva
boomBUSH
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 70


« Válasz #1087 Dátum: 10 feb 02, 17:02:51 »

aztaaa Nevet Ha 481ről szóló Spoiler igaz akkor nagyon érdekes kis rész fog következni.. Nevet
éés igen 482: Another Talk with the 4th!
Naplózva

Peace is a lie; there is only passion.
    Through passion, I gain strength.
    Through strength, I gain power.
    Through power, I gain victory.
    Through victory, my chains are broken.
    The Force shall free me.
barkasz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195


« Válasz #1088 Dátum: 10 feb 04, 09:05:03 »

Sakura mégis mit gondol...Nem azért nem tudná Sasukét beütni, mert Tobi is ott van, hanem azért mert sehol nincs Sasukéhez képest. Ennyire ostoba nem lehet, hogy tudja, hogy legyőzte Orochimarut és Itachit és mégis egyedül akarja megölni. A Kage csúcsos kalandjáról nem tudnak, ha Sai nem mesélt nekik, de ennyi már akkor is elég kellene, hogy legyen. Kétlem, hogy az a csapat együttes erővel le tudná győzni, de Sakura egyedül...mégis mit gondol? De utálom Sakurát ikszdé

Egyébként tetszett Danzou halála, tetszett, hogy bevállalta azt, amihez sok évvel ezelőtt gyáva volt és megpróbálta az élete árán megölni az ellenséget. (jó a visszaemlékezésben arról van szó, hogy el kellett volna terelje az ellent, de ez majdnem ugyanaz, mert az is életveszélyes lett volna. másrészt itt valószínűleg már a biztos halál várta. nekem mindennek ellenére tetszett Mosolyog) Szimpatikus, hogy Danzou, aki mindvégig egy ellenséges karakter benyomását keltette, most egyfajta konohai mártírként halt meg
Naplózva

kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #1089 Dátum: 10 feb 04, 10:17:01 »


Barkasz elég érdekesen fogalmazta meg a két témát (Sakura és Danzou) Nekem is elegem van már Sakurából. Ennyire önfejű nem lehet!  Jobb lett volna, ha Kibáék nem segítenének neki a keresésben...  >.<#
Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #1090 Dátum: 10 feb 04, 10:51:23 »

Pacsi Kishimotonak. Visszaemlékezés részt nagyon eltalálta.
Kik üldözhették őket ha megtudták ölni a 2. hokagét ?
Sakura meg menjen csak oda sasukehez , emo úgy is nyársalós kedvében van. 
Ahhoz képest mekkora agy volt régen.
Sasuke átment terminátorba .
Madara ezek után vág mée egy lyukat a maszkjára ?  Nyelvesít
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #1091 Dátum: 10 feb 04, 11:13:59 »

Danzou személye még szerethetőbb lett számomra, szép volt ez a kis visszaemlékezése, nem gondoltam volna, hogy ennyire jóban voltak Hiruzen-vel, hiszen tényleg egymás ellentétei...voltak.
Ez az önmegsemmisítő jutsu nagy húzás, még ha Madara ellen sansza se volt. Viszont azt nem tudom, hogy az utolsó Sharingan-ja is megsemmisült-e, de nagyon remélem, mert ha nem, akkor tényleg csak látványosságnak volt jó.
Sakura magánakciója ismét egy ordas nagy baromság. Még a kis csipet-csapatnak se lenne semmi esélye, nemhogy egyedül. Én megértem, hogy nem akarja bajba sodorni őket, de ez egy teljesen értelmetlen lépés, nem kell itt a mártírt játszani, hogy ő majd egyedül megy, és hősi halált hal.
Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #1092 Dátum: 10 feb 04, 11:42:38 »

Kaihaku R. Kumori - megelőztél Mosolyog Danzou az én szememben is sokat nőtt. Tök szimpi karakter lett xD Mondjuk érdekes ez az egész szitu, h egy ellenszeves karaktert is mennyire meglehet... nem is tom kedvelni, h ha megértjük Nevet

Eddig se volt nálam utálat tárgya, szöcsi ellen meg pláne bejött xD Mondjuk most valahogy ez a sasuke féle tekintet és mosoly olyannyira megragadott, h már lassan sasuke fan leszek xD Karinon kivül, meg Sakurán kivül nincs is irritóla karakter már Nevet Mellesleg sakura annyira szánalmas... érettség vagy értelem nincs benne... Az egy dolog, ha valaki tudja a tananyagot, de ha agyilag nincs otthon senki, és csak megy a megsebbzett kis szive után... hát no comment.
Naplózva







Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #1093 Dátum: 10 feb 04, 12:34:27 »

Azt hiszem mindenki, aki eddig utálta, megkövetheti Danzout, így hogy végre értjük, hogy mit miért tett. Jó ez a visszaemlékezős rész is. Ismét megértünk valamit a múltból.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1094 Dátum: 10 feb 04, 12:51:32 »

Én továbbra is utálom Danzout, egyszerűen mert ellenszenves. De egyébként is, ha a tettei miatt ítéljük el, akor meg az új információk sem változtatnak (szerintem) olyan sok mindenen...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!