24 okt 07, 23:12:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2488771 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #1065 Dátum: 10 jan 31, 20:25:35 »

Hát ebben a fejezetben nagyot csalódtam danzouban...

Végig ő irányítota a csatát,látszott rajta hogy tudja mit csinál ellentétben sasukével,aki végig forró fejűen viselkedett,aztán a végén dobott egy nyamvadd kis trükköt és megnyerte,érdekes.
Pláne az,hogy danzou egy shisui féle saringannal nem látta időben az utólsó chidorit,amivel sasuke szíven szúrta,mikor az előtt pár percel sprintelt el egy másik elől.

Sasukéról pedig inkább most nem nyilatkozok túl bőbeszédűen,de az biztos hogy nem az a vagány szerethető karakter,akit annó még kedvelni tudtam(bár ez már egy ideje észlelhető volt),kicsit patkány lett.
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 31, 20:34:19 írta con » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1066 Dátum: 10 jan 31, 23:01:26 »

Con:

Pár hsz-el visszább már kifejtettem, hogy a Chidori elől azért tudott kitérni Danzou, mert neki aktív volt a Sharinganja, Sasukénak meg nem (nem részletezem, lásd Kakashi Gaiden). Arról nem is beszélve, hogy a sima Chidori csak annyira "gyors", mint a használója teste és reflexei, hiszen a kezét burkolja be, együtt mozog vele. Viszont a Chidori penge amivel átszúrta Karint és Danzout egy elég izmos formai manipulációt is kapott és a sebessége nem függ a használója gyorsaságától. Úgy is mondhatnám, hogy villámgyors. Ja és ekkor már aktív volt Sasuke MS-ja. Nevet

De ha a fenti technikai halandzsát félre is tesszük, Danzounak valszeg meg sem fordulhatott a fejében, hogy Sasuke ilyesmit fog tenni és köpni-nyelni nem tudott mikor bekapta a támadást... ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #1067 Dátum: 10 feb 01, 08:55:25 »

Nekem amúgy nem esett le, hogy Sasukénak miért csak 1 MS-e volt aktív a fejezet végén.
Naplózva
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #1068 Dátum: 10 feb 01, 15:36:06 »

Amúgy az idei Kishi interjúban, volt egy olyan sor, ahol azt írta, hogy Sasuke számára nagy "vonal" lesz a Danzou elleni harca, tehát megváltozik.. ezt érthette arra, hogy még sötétebb lesz? Kishi'... mit csinálsz Sasukével? O_o
Naplózva
Nauzika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 120


« Válasz #1069 Dátum: 10 feb 01, 15:48:06 »

Igen ez jó kérdés mert, hogy hirtelen ismét jó lenne az ki van zárva...
De most már nem igazán lehet ennél "sötétebb" esetleg lehet hogy megváltozik a célja és már nem akarja egész Konohát elpusztítani... Érdekes lenne ha ellenszegülne Madarának... De akkor meg elmaradna a Naruto vs. Sasuke...
Hát majd kiderül... Először is Naruto ébredjen fel.
Naplózva

Ha meg tudtad álmodni, meg is tudod tenni!
Walt Disney

Amíg nem adod fel, addig legyőzhetetlen vagy.
Andrew Matthews
boomBUSH
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 70


« Válasz #1070 Dátum: 10 feb 01, 16:39:12 »

Igen lehetne már szó Narutóról is, szegény már 1 hónapja fekszik a hóban végén még elkapja a H1N1-et és ba*hatjuk a történetet  Nevet
Naplózva

Peace is a lie; there is only passion.
    Through passion, I gain strength.
    Through strength, I gain power.
    Through power, I gain victory.
    Through victory, my chains are broken.
    The Force shall free me.
Nauzika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 120


« Válasz #1071 Dátum: 10 feb 01, 16:42:55 »

Jöhetne a Kyuubi vs H1N1....
Naplózva

Ha meg tudtad álmodni, meg is tudod tenni!
Walt Disney

Amíg nem adod fel, addig legyőzhetetlen vagy.
Andrew Matthews
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #1072 Dátum: 10 feb 01, 17:25:39 »

Azért valószínűleg nem a hóban fekszik ez idő alatt Naruto, csak nem mutatják felváltva az eseményeket, de szerintem ha visszatérünk Naruto-ékhoz, akkor időben fedni fogja a többi eseményt. Persze lehet, hogy csak annyit fogunk látni az egészből, hogy Naruto éppen nyitja ki a szemét egy ágyban, felette Kakashi és Yamato, aztán a többit majd csak utólag tudjuk meg.
Viszont az biztos, hogy meglesz tudva minden, idővel. Csak türelmesnek kell lenni.
Naplózva

AsSasuke
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37


« Válasz #1073 Dátum: 10 feb 01, 17:42:49 »

Szerintem, vagyis inkább remélem hogy Karin nem hal meg mert ha ő tud gyógyítani a testével akkor csak nem olyan nyamvadt hogy magát valahogy ne tudja megmenteni, ez olyan mintha a hamburgeres vega lenne
Naplózva

Free userbars" border="0

Join Naruto-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Naruto Game !
Nauzika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 120


« Válasz #1074 Dátum: 10 feb 01, 17:46:27 »

Egyébként ha Karinnak nem lesz semmi baja mit fog mondani? Oh Sasuke-kun köszönöm hogy nem egy létfontosságú szervemen át ölted meg Danzout?
Naplózva

Ha meg tudtad álmodni, meg is tudod tenni!
Walt Disney

Amíg nem adod fel, addig legyőzhetetlen vagy.
Andrew Matthews
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #1075 Dátum: 10 feb 01, 18:13:25 »

Egyébként ha Karinnak nem lesz semmi baja mit fog mondani? Oh Sasuke-kun köszönöm hogy nem egy létfontosságú szervemen át ölted meg Danzout?
Ez úgy odacsapott Nevet
De szerintem ha túléli,egy ideig morcizna utána megint kezdődne a szexuális "Sasuke-kun" hangkiadás.Végülis Karin még a "megöljük Ita-Itát" tervbevételekor tudta,hogy ez egy veszélyes dolog lesz és nemkevés áldozattal fog járni.+Ő csak annyit tud,hogy a tanácsosokat és Danzout akarja Sasuke megölni így talán megérti az eset prioritását.
 Meg most komolyan,el tudnátok képzelni Karint-t,hogy bocs Sasuke,nagyon megbántottál és most szakítok veled...hátatfordít és elmegy?Nein,Karin ha él akkor marad Sasuke hűséges szolgája és chakraeledele.
Naplózva

L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #1076 Dátum: 10 feb 01, 18:28:45 »

Inkább csak arról kezd el filózni, hogy akkor most bennem járt???  Ördögi
Viszont, inkább nézem ezt több ch-n át, minthogy azt kelljen olvasnom, hogy Naruto depizik, és csóválja a fejét.
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Nauzika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 120


« Válasz #1077 Dátum: 10 feb 01, 19:26:00 »

Inkább csak arról kezd el filózni, hogy akkor most bennem járt???  Ördögi

ikszdé Hát igen körülbelül...
De már ez a sok harapdálás is gyanús ikszdé Lehet, hogy Sasukének nem is lenne rá szüksége egyszerűen Karin élvezi Nevet NA jó most már nem bántom szerencsétlent....
Naplózva

Ha meg tudtad álmodni, meg is tudod tenni!
Walt Disney

Amíg nem adod fel, addig legyőzhetetlen vagy.
Andrew Matthews
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #1078 Dátum: 10 feb 01, 22:40:39 »

Inkább csak arról kezd el filózni, hogy akkor most bennem járt???  Ördögi

ikszdé Hát igen körülbelül...
De már ez a sok harapdálás is gyanús ikszdé Lehet, hogy Sasukének nem is lenne rá szüksége egyszerűen Karin élvezi Nevet NA jó most már nem bántom szerencsétlent....

De ha egyszer ez az igazság.Nem egy percet töltött el a perverz Orochimaruval is,és ugye a kígyók is meg szokták marni az emberkéket.Szinte biztos,hogy élvezni elnézve a fogsornyomarzenál összegyűjtését ami a karján van...Lehet,hogy a híres emberektöl nem auógrammot kér,hanem ő ad egy chakrapackot...
Akkor még ide írom az offot:Chakra az ava-d rawr  Álarcos
Ahogy visszaolvasgattam,nem igazán láttam,hogy valaki megemlítette-e,de miután Sasuke átszúrta Danzou szívét,Danzou még levezetett egy igen tekintélyes gondolatsort.Szerintem itt nincs még vége az öregnek,bár a karja nélkül márcsak gennydzsucuban bízhat...
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 01, 22:41:27 írta trees » Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #1079 Dátum: 10 feb 01, 23:11:05 »

Igen, éveket töltött el Orochimaru mellett, mint egy kísérleti patkány, nem tudom abba mi perverz van szerintetek, de ez mindenkinek a maga dolga. A fognyomok valószínűleg maga Orochimaru harapásai, hiszen szinte sose volt jóbőrben, így mindig el kellett neki a gyógyítás. Ha valaki úgy gondolja, hogy élvezetes, keressen valami olyan szomszédot, ahol termetes házőrző van, és haraptassa meg magát vele. Kíváncsi vagyok hányan fognak beindulni tőle.
Az meg, hogy gyanús a sok harapdálás...hány is volt eddig? Kettő?
Naplózva

Oldalak: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!