24 okt 07, 23:16:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2488781 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #1035 Dátum: 10 jan 30, 15:08:46 »

Én még nem fogadnák Karin halálára. Mondjuk ha meghal, az se lenne baj, de azért van értéke. Sasuke mindjárt neki megy konohának, kell egy chakra érzékelő, meg  1vs falu esetén, néha jó lenne valakibe beleharapni. 
Még Danzou halála se biztos, ha nem Izanagira, de genjutsura használhatta Shisui szemeit, és ha ez bejött, akkor lelécelhet, mire a többiek észbe kaptak. Ezesetben persze karint fölöslegesen döfte meg szászke xD
Naplózva







Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1036 Dátum: 10 jan 30, 15:34:42 »

Kétlem hogy sikerült neki, ez már ugyanaz a szitu, mint amikor Kakashi próbált harcolni Ita ellen, Danzou már elvesztette az 1. Hokage DNS-ét, nélküle pedig csak egy átlag shinobi, akinek van egy lopott sharinganja, ami egy sima 3 pontos szem, ami szemben áll egy vérbeli Uchiha MS-ével, ezenkívül súlyos sérülései vannak, kétlem, hogy lenne még ereje egy olyan genjutsura, ami be tudná csapni Szöszkét. Mosolyog
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1037 Dátum: 10 jan 30, 15:38:57 »

Plusz nem lenne képes egy sima jutsura sem, mivel elvesztetet az egyik kezét és nem képes kézjeleket formálni (ez amúgy kizárja az Izanagit is).
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #1038 Dátum: 10 jan 30, 15:59:15 »

Csibe san, muszáj minden topikban ellent mondani nekem xD Sensei vagyok mégis csak xD

STM sensei, már te is? Két oldalról jöttök? xD

Danzou maga mondja, h majd Shisui szemének illizuióját madarára fogja tartogatni, tehát még eltudná lőni. Azt hitte, h tulélheti azzal, h ejt egy tuszt, amivel sasuket lefegyferzi, utánna nyomat egy genjutsut madarára és elhuzza a csikot.

Csak ezt nem értem amikor madara ecseteli a lehetőségeket, és utánna mondja h már eldöntötte. Ekkor Danzou elkapta karint. Számomra az a leglogikusabb h az izanagit elvetette és bebiztositotta magát karinnal, és genjutsut fog kilőni. - Nah most gyakorlatilag kétszer irtam le ugyanazt más megfogalmazásban xD Akkor se hiszem h meghalt, még 1 lehetősége biztos van.
Naplózva







L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #1039 Dátum: 10 jan 30, 16:08:08 »

Meglehet, pont ez lesz a veszte. Sasuket sem vette túlontúl komolyan, és meglett az eredménye, hacsak ez nem épp a figyelem elterelése. Még nem tudhatjuk biztosan, hogy kié a beadott kulcs, és hogy az nem egy fake. Már előre látom, ha túléli Karin, akkor azért fognak köpködni, hogy miért tartotta életben, és jáájjj, ha kampec neki, akkor meg azért, hogy mennyire egy lelketlen khm... lett Sasuke. Egyszerűen csak shinobiként viselkedik, a régi iskola tanítása szerint. Ennyi, ezt el kell fogadni. Akár tetszik, akár nem, nem egy Naruto, aki inkább engedi, hogy eluralkodjon rajta a démon, minthogy ne mentsen meg minden életet.
Naplózva

Imagination more important than knowledge
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1040 Dátum: 10 jan 30, 16:14:05 »

Nem-nem-nem, nincs több esélye és kész.
 Az Izanagihoz kézjelek kellenek, márpedig, egy kézzel nem tudhatott kétkezes pecséteket használni.
Aztááán, a genjutsut meg nem tudhatta ellöni, mert a) a sharingan más sharingan genjutsuján is átlát, azt pedig tudjuk, hogy Sasuke erre különösen sokat gyúrt és b) Danzou kijelentette magában, hogy nem hazsnált genjutsut, mert, mint te is mondtoad, Madarára tartogatta. Halott, sajnálom Renningan-dono, de ez szinte 100%-ig biztos, úgyhogy senseiedként kötelességem ezzel kapcsolatban felnyitni a szemed.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1041 Dátum: 10 jan 30, 16:52:28 »

Meglehet, pont ez lesz a veszte. Sasuket sem vette túlontúl komolyan, és meglett az eredménye ...

Nem vette komolyan...? Szerintem egy Izanagi eléggé durva komolyan vevés. ^^
Egy ilyen harcban már nem lehet Kawarimi-, meg Hengen no jutsukkal kezdeni (a Kawarimi esetében természetesen az Akadémián oktatott E-osztályú változatra gondolok, nem az Orochimaru-félére).

Nah tessék, most megint mindenki Szöszke torkának ugrik...

Nem is ugrottunk a torkának. Csak azt elemezgettük, hogy most elborult aggyal és hidegvérrel leszúrta Karint is, vagy használata az eszét és próbálta elkerülni a halálos áldozatot.

A hsz folytatása itt már kicsit OFF lenne, így ITT találjátok meg.
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 30, 16:53:36 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #1042 Dátum: 10 jan 30, 17:07:51 »

Sensei engem akkor se győztél meg. Ha az életed a tét, akkor nem gondolkodsz máson, csak azon h megvédd azt.

Az izanagi használatához nem kellenek kézjelek,  csak a pecsét feloldására használt. Lazán használhatja. De most komolyan sensei, ne hozz már rám szégyent, ha madara azt mondja, h használhat, miután látja h elszállt a keze, akkor higyjük el neki h használhat Nevet
Naplózva







Lorn
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #1043 Dátum: 10 jan 30, 17:18:30 »

Csakhogy kicsit üssem Danzou túlélésének vasát... Amikor Kakashi harcolt Hidannal meg Kakuzuval, emlékeim szerint az egyik közös támadásukat a sharingannak köszönhetően élte túl (átlátott a csapdán). Namármost ezt alapul véve akár Danzou is lecsekkolhatta Shisui szemével Sasuke támadását, és esetleg alkalmazhatta a Madarának szánt genjutsut. Ingatag lábakon álló elmélet ez igaz, de annyira nehéz elengedni Danzout  smirksweat
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1044 Dátum: 10 jan 30, 17:26:42 »

Csak teszteltelek, hogy jól figyelsz-e, tudom, hogy mondta... Hümm-hümm
Az az igazság, hogy visszanéztem, és tényleg mondta, viszont Danzou igenis használt eddig hozzá pecséteket, a legelső alkalomtól kezdve, és azért használta korábban az első fa jutsuját is egy ízben, mert nem marad ideje a megfelelő kézjelekre.
Abban igazad van, hoyg Madara csak jobban tudja, de ez nekem akkor is furcsa.. talán amiatt van, hogy ez egy valódi aktiválható és inaktiválható sharingan, a szemgödörben, szemben a karján lévőkkel, amik valószínűleg nem is láttak (szerintem legalábbis semmi sem utalt erre).
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #1045 Dátum: 10 jan 30, 17:27:59 »

Az izanagi használatához nem kellenek kézjelek,  csak a pecsét feloldására használt.


őőőő én úgy vettem észre, hogy kell kézpecsét az izanagihoz mégpedig nyúl,vadkan,juh. Először 476/5 oldalon csinálja utána pedig 478/13 a fával való eltérítés után és a kettő közt van egy kai.

ui: STM megelőztél Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 30, 17:28:34 írta kakesz » Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #1046 Dátum: 10 jan 30, 17:40:06 »

Csak teszteltelek, hogy jól figyelsz-e, tudom, hogy mondta... Hümm-hümm

Jól van sensei, én is ezt mondanám xD

Igazatok van, tényleg használ kézpecsétet, de én még azt se tartom kizártnak h az első dns ét használta, na mind1. Én abból indultam ki, amit madara mondott. Illetve abból h vagy 4 szemet elhasznált söcsi susanoo sorozata következtében, nem hiszem h akkor használt kézjeleket, bár elég homályos.

Viszont ezt én se értem, h lehet neki aktiválható sharinganja. Shisui szem egy használat után deaktiválódna? De lehet h ez a lényeg...
Naplózva







Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #1047 Dátum: 10 jan 30, 18:57:36 »

Szerintem ezzel vége Danzounak. Shisui szemének ereje, meg titokban marad még egy ideig. Amíg Madara nem használja. Nevet

480/12
Madara gondolja: danzou már eldöntötte mire fogja használni, az utsó sharingant. Ugyan ezen a képen rögtön alatta, már mi is megtudhatjuk, hisz danzou el mondja nekünk hogy döntött. Madara ellen fogja, genjutsura használni. Mert úgy gondolta, hogy Sasuke már nem képes használni a szemeit. Genjutsu szeme csukva volt. Ezen nincs mit agyalni. Semmilyen Izanagi nincsen. Genjutsu lehet. De a sharingan nem területi genjutsu. Persze Shisui szeménél ezt nem lehet tudni. De az tény, hogy Karin felett is volt gondolat buborék. Magyarán létrehozni egy genjutsut, ami karint, egy MS használó Sasukét, és a "leghatalmasabb Uchihát" is cspdába ejt, elég hihetetlen.
Szerintem, Danzounak vége nincs tovább! Elfogyott a szerencséje, és a sharinganjai.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #1048 Dátum: 10 jan 30, 19:17:29 »

Viszont az a szem a gondolatokat is lazán befolyásolja, szal attól még simán túlélheti.
Ráadásul, mivel az Izanagi az összes sérülést egy álommá teszi vagy mi, az is lehet, hogy megint lesz neki bal(?) keze, és elhúzza a csíkot.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #1049 Dátum: 10 jan 30, 19:26:11 »

Nem tudom miből szűrted le hogy az izanagi gyógyító hatású. Nevet Az csak a használat alatt szerzet sebeket teszi semmisé. Ugye Danzou karján lévő seb amit Susanoo okozott se tűnt el. Abból idézte azt a szép lényt. Izanagi 60 sec Danzounál. ami ez alatt történik vele azt semisé tudja tenni. De amit ezen kívül szerzett, az maradandó.

Pl: Madara is beszerezhetett annó így elég maradandó sérülést. és csak a halált kerülte el az Izanagival. De ez már csak az én fikcióm.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Oldalak: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!