24 okt 08, 03:49:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2489000 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #1005 Dátum: 10 jan 29, 16:24:23 »

Egy elborult ötlet:

Sasukénak nyitva a bal szeme. Átszúrta Katint és így Danzout is. A lánynak vér csordul ki az ajkán... Aztán hirtelen annyit látunk, hogy Karin eltűnik és sértetlenül megjelenik pár méterrel odébb. ^^
Kapizsgáljátok már? Lehet, hogy Sasuke éppen most áldozta be a fél szemét*, hogy egy Izanagi segítségével megmentse Karint. Nem ismeri az Izanagot? Nem tudhatjuk. Az Izanagi használója csak saját magára alkalmazhatja a jutsut? Ez sem tudhatjuk, plusz Danzou nem Uchiha és csak sima Sharingannal használta, míg Uchiha Sasuke Mangekyou Sharingannal. Nem mentené meg Karint? Ebben nem lennék annyira biztos. Nem áldozná fel a fél szemét? Még megvannak Itachi szemei. És lehet pont ezért is volt elégedett Tobi a fejezet végén, mert végül is ő javasolta, hogy "vegye alkalmazásba" a bátyja szemeit. ^^

(* Danzou alapján, az Izanagi alkalmazásához elég egy fél Sharingan is.)

Erről az jutott eszembe, hogy Madara azt mondta az Izanagiról (1-2 mangarésszel korábban), hogy a végső genjutsu, amit a használó csak magán tud bevetni...vagy rosszul emlékszem? Gondolkozik
De ha igazam is van, akkor is elképzelhető, hogy csak magának mutatja azt, hogy Karin meghalt, vagy hasonló, de ez elég bonyolult lenne... Gondolkozik
Itt az a kép, ahol Madara ezt mondja:
http://kepkezelo.com/images/3axan831jwlvs7rxf3sa.jpg
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 29, 16:30:36 írta Krieg » Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #1006 Dátum: 10 jan 29, 16:28:25 »

Tényleg átdöfte Karint, de kétlem hogy meghalna, és Izanagit nem tud használni, mert nem tudja hogy kell. És ha tudná se áldozná be Karinért.
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1007 Dátum: 10 jan 29, 16:31:18 »

Na igen, valami olyasmit mond, hogy a saját valóságát tudja megváltoztatni, de képzeld el magad egy ilyen helyzetben, az, hogy a te valóságod, egy nagyon tág fogalom, mert minden a te valóságod, amire hatással tudsz lenni magad körül vagy, ami rád hatással van, na már most ha ilyen alapon nézzük akkor is helytálló Chakra elmélete, hiszen a saját támadását is befolyásolhatta az izanagival, már ha tényleg használta.  kacsint

SSS csak szólok Sasu mesterien gyorsan tanul és mindenkinél gyorsabban olvassa a pecséteket, szóval bőven volt ideje elsajátítani az izanagit, legalábbis elméletben. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 29, 16:37:02 írta Csibe19 » Naplózva

L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #1008 Dátum: 10 jan 29, 16:32:51 »

De szép is lenne...  Nevet
Szerintem Danzou csak haza akart érni, és nem gondolta, hogy a "szupercsapatán" kifoghatnak.
Naplózva

Imagination more important than knowledge
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #1009 Dátum: 10 jan 29, 16:36:46 »

Nem számít milyen az a Sharingan, ha Izanagit használ, lecsukódik, ennek ez az ára.
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #1010 Dátum: 10 jan 29, 16:37:51 »

Na igen, valami olyasmit mond, hogy a saját valóságát tudja megváltoztatni, de képzeld el magad egy ilyen helyzetben, az, hogy a te valóságod, egy nagyon tág fogalom, mert minden a te valóságod, amire hatással tudsz lenni magad körül vagy, ami rád hatással van, na már most ha ilyen alapon nézzük akkor is helytálló Chakra elmélete, hiszen a saját támadását is befolyásolhatta az izanagival, már ha tényleg használta.  kacsint
Ez is lehet Nevet
De én nem hiszem, hogy Sasuke Izanagit tudna használni...de ha mégis, akkor nekem már végképp elegem lesz Sasukéból... Nevet
Na, de majd jövő héten kiderül, mi lesz ebből Mosolyog
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1011 Dátum: 10 jan 29, 16:43:44 »

Hát igen, én se tartanám ezt Sasutól logikus lépésnek, de Karin mégiscsak egy komoly ütőkártya a kezében és nem mellékes az sem, hogy ha ő nincs, akkor már rég a kukacok eszegetnék valahol, szóval mégha önző érdekeket is tart szem elől Karin még akkor is értékes a számára.  Gondolkozik
Naplózva

SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #1012 Dátum: 10 jan 29, 16:46:14 »

Nem emlékszem hogy Danzou használt volna bármilyen pecsétet Izanagihoz.
Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #1013 Dátum: 10 jan 29, 16:46:26 »

Szerintem most kivételesen, annyi lesz hogy Danzou télleg meghal. Semmi genjutsu semmi izanagi semmi extra. xD Itt vége a harcnak, ennyivel. Ami Karint illeti nekem teljesen mind1, hogy él vagy hal. Bár kivi lennék hogy tálalná a többieknek.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
boomBUSH
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 70


« Válasz #1014 Dátum: 10 jan 29, 17:10:26 »

16-17 es képen Szaskának elég elmebeteg szemei vannak, nem hiszem hogy azon jár az esze hogyan mentse meg karint  kacsint
Naplózva

Peace is a lie; there is only passion.
    Through passion, I gain strength.
    Through strength, I gain power.
    Through power, I gain victory.
    Through victory, my chains are broken.
    The Force shall free me.
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #1015 Dátum: 10 jan 29, 17:49:53 »

Remek fejezet volt .Én is azt tartom valószinűnek ,hogy Karin nem fog meghalni(vagy csak szeretném ,hogy ne ez történjen.) Számomra Sasuke romlotságát az is jól bebizonyitja ,hogy képes megsebezni a csapattársát (mert jó hogy most ahoz ,hogy ledöfje Danzou szivét nem kellett  Karint is halálosan megsebeznije(feltevéseink szerint) de lehet ,hogy legközelebb majd  kel,   Gondolkozik  de remélem akkor nem tenné meg .  Mosolyog  és más megoldást választana)Szerintem felesleges megölni Karint maga az ,hogy Sasuke igy oldotta meg a helzyetet elégé bebizonyitja azt ,hogy megváltozott ,mert Naruto ilyet nem tenne. Viszont ha életben marad Karin akkor tulajdonképpen megmentette az életét  egy durva dologal amit viszont  Naruto akkor se tett volna meg ha tudja támadása nem fogja megölni társát. Inkább magát áldozná fel a saját életét kockáztatná. (Na ezt jól kiveséztem) És Madara jófiúzásval is  azt akarja mondani ,hogy ha kel Sasuke bármire képes és pont ezt akara Madara .Engem úgy zavar az a dolog ,hogy Madara kihasználja Sasukét ,mert szerintem nélküle nem tudott volna végezni Danzouval(már ha szándékában ált de az ,hogy kellenek neki Shisui szemei erre enged következtetni) hisz csak árnyéka régi önmagának De az is lehet ,hogy csak kihasználja a helyzetet "kár ilyen jó szemeket veszni hagyni elven. " De akkor is kihasználja sasukét  a csaták során megerősiti aztán meg ki tudja mi vele a terve.Csak ez a kihasználom az Akatsukit duma  legyen már igaz ,mert eddig úgy tűnik, hogy pont forditva van .
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #1016 Dátum: 10 jan 29, 18:03:32 »

Hát igen, én se tartanám ezt Sasutól logikus lépésnek, de Karin mégiscsak egy komoly ütőkártya a kezében és nem mellékes az sem, hogy ha ő nincs, akkor már rég a kukacok eszegetnék valahol, szóval mégha önző érdekeket is tart szem elől Karin még akkor is értékes a számára.  Gondolkozik
Ez igaz, de én ennek ellenére úgy vélem, hogy Karin most meg fog halni, ezzel Sasuke gyűlölete még magasabb fokra lépése bizonyosodik be. De ez csak az én elméletem...
Naplózva
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #1017 Dátum: 10 jan 29, 18:52:21 »

Amikor mellé szegődött, tudta mire vállalkozik, és nem szívjóságból tette. Tisztában volt vele, hogy Orochimaru nem egy Narutot melenget a keblén. Sry, de ez van. Naruto az utóbbi időben túl sokat érzelgősködik, és elhomályosítja az agyát a Sasuke iránt érzett szeretete, és a csapda, amibe a saját fogadalma által került. Kb, mint a Supernaturalban, mikor Dean nem képes megtenni, amire az apja kérte, és ezzel... De nem spoilerezek...  Mosolyog
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #1018 Dátum: 10 jan 29, 19:48:59 »

Hááát mit mondjak,szerintem ez eléggé szánalmas vége volt ennek a harcnak...Danzou szinte még alig szerepelt,nem lett megmagyarázva semmi,még a Shisui sharingan se lett bevetve...Ennél azért többre számítottam...Az egy dolog hogy Danzou-sama negatív szereplője a mangának de azért ilyen szánalmas véget neki hogy 1 16 éves hülyegyerek aki még a saját erejével sincs tisztában kinyírja...Na de legalább remélem annyi örömöm lesz hogy Karin végre tényleg megpusztult Nevet Nevet .Akkor Sasuke 1 csöppet jobb arc lenne a szememben Nevet
Naplózva

MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #1019 Dátum: 10 jan 29, 19:58:10 »

Jjah... a 16 éves hülyegyerek, aki Orochimarut, Itachit, és Deidarát hagyta maga mögött, nem beszélve arról, hogy a kagék ellen is egész jól megállta a helyét. Ne beszélj már butaságokat Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 29, 19:59:07 írta MoonTiger » Naplózva

Oldalak: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!