24 okt 08, 23:22:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2489939 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #765 Dátum: 10 jan 20, 15:44:28 »

Aztaa mi végjáték,bár van egy olyan érzésem hogy egyik sem hal meg. Nevet
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #766 Dátum: 10 jan 20, 15:59:56 »

Hát, szerintem vagy mindketten túlélik, vagy csak Danzou hal meg, Sasukét még biztos nem nyírja ki az Alkotó bow
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #767 Dátum: 10 jan 20, 16:16:24 »

Hát ha sasuke túléli,danzou meg nem akkor ott valmi olyasmi lesz,hogy tobi gyorsba elfuvarozza és ráharap karinra,danzou-t meg ugye nem nagyon tudja megmenteni senki szal ilyesmit tudok elképzelni.
Bár ha jobban belegondolok sakuráék elvileg arra felé tartanak,és ha megtalálják a félig halott danzout sakura biztos megmenti...

Bár igen nagyot néznék ha így lenne.
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 20, 16:17:24 írta con » Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #768 Dátum: 10 jan 20, 17:11:25 »

És az nem lehet hogy ez az egész csak egy Genjutsu? Nagyon ki lett emelve Sasuke és Danzou szeme az utsó képen. Egy ilyen sérülést Sasuke már nem gyógyít be magának. Szal vagy genjutsu, vagy segítségre lesz szüksége de gyorsan.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #769 Dátum: 10 jan 20, 17:31:26 »

Hát, a segítség szerintem megvan, mégpedig Karin személyében, ahogy a Méh elleni harcban is meggyógyította...chakrája szerintem van elég ehhez Gondolkozik
Naplózva
Nauzika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 120


« Válasz #770 Dátum: 10 jan 20, 18:22:54 »

Nem hiszem, hogy elmaradna a nagy Sasuke vs Naruto de ahoz ezt valahogy túl kellene élnie...
Lehet genjutsu de az szól ellene, hogy a harc már régóta tart, lehet, hogy ez most tényleg a vége...
Viszont akkor mit csinálnak vele? Karin meggyógyítja? Egy ilyen sérüléshez elég ő? Vagy még Madarának is van egy két trükkje... Nem tudom, de ha most Sakura megérkezne az elég érdekes szituáció lenne...
Egyébként elég valószínű, hogy Sakura rendbe tudná hozni, de nem hiszem, hogy erre sor kerül...
Megint izgulhatunk jövőhétig...De lemerem fogadni, hogy a következő rész meg már inkább a Naruto körül történő dolgokról szól majd, csak, hogy izguljunk... Nevet
Naplózva

Ha meg tudtad álmodni, meg is tudod tenni!
Walt Disney

Amíg nem adod fel, addig legyőzhetetlen vagy.
Andrew Matthews
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #771 Dátum: 10 jan 20, 18:27:38 »

Csak a varjak ne jelenjenek meg...  Felakaszt

con,
ne kiabáld el, lehet ez lesz.  Nevet De bízzunk benne, hogy nem , viszont valamiért van egy olyan érzésem, hogy ebből az egészből Sasuke rehabja lesz kihozva, és lassan az a gyanúm is felmerül, hogy akár még Madarával is megpróbálkoznak... De ne legyen igazam...
Naplózva

Imagination more important than knowledge
barkasz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195


« Válasz #772 Dátum: 10 jan 20, 18:40:55 »

Aztaa mi végjáték,bár van egy olyan érzésem hogy egyik sem hal meg. Nevet

ugyanaerre gondolok én is. Sasuke tuti nem hal meg, Danzou halála meg értelmetlen lenne, nem? Annyira rég ott van és semmi szerepet nem kapott. Az egész mangában kb. semmit nem csinált, de olyan titokzatos a karaktere, hogy a cselekmény szempontjából vmi feladatot mégis kapnia kéne. Nekem az nem elég, hogy ő az egyik értelmi szerzője az Uchiha mészárlásnak. Ez semmi. Vmi nagyobb konspirációt is kinéznék belőle és csalódnék, ha a következő részben meghalna.

Plusz az ő jelenléte egy jó csavart adott a konohai eseményeknek is, hiszen egy "sötét alak" lett a hokage, akit nem igazán kedvel senki, és ő sem igazán kedvel senkit, a falut mint olyat leszámítva.
Naplózva

PiFi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 78



« Válasz #773 Dátum: 10 jan 20, 19:31:42 »

Sordack egyett értek megint filler.

ON

Szerintem is genjutsu lesz ez a végén ez a szemek közelről mutatása ezt engedi sejtetni, de szerintem itt még nincs vége a harcnak, addig amíg Danzou nem használta a bal szemét meg ezt az Izanagi - t (vagy már használta csak nem vettem észre  Nyelvesít ), és ha a harcnak vége is lesz szerintem egyik fél se patkol el Sasket ki mentik Danzout meg esélyes hogy megtalálják Sakuráék mint ahogy Con is írta előbiekben.
Naplózva

\"A jó döntések tapasztalatból jönnek, az pedig rossz döntésekből."\
barkasz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195


« Válasz #774 Dátum: 10 jan 20, 20:06:02 »

Sordack egyett értek megint filler.

ON

Szerintem is genjutsu lesz ez a végén ez a szemek közelről mutatása ezt engedi sejtetni, de szerintem itt még nincs vége a harcnak, addig amíg Danzou nem használta a bal szemét meg ezt az Izanagi - t (vagy már használta csak nem vettem észre  Nyelvesít ), és ha a harcnak vége is lesz szerintem egyik fél se patkol el Sasket ki mentik Danzout meg esélyes hogy megtalálják Sakuráék mint ahogy Con is írta előbiekben.

Jóhogy használta már, szerinted hogy van még életben? Nevet
Naplózva

kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #775 Dátum: 10 jan 20, 20:07:59 »

Lényegtelen, hogy genjutsu e vagy ledöfték egymást, ha Danzou jutsuja mükszik akkor megússza. Viszont ha nem mükszik és nem genjutsu akkor mindketten sérülnek.

Az "elefántnak" macska lábai vannak Nevet
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
PiFi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 78



« Válasz #776 Dátum: 10 jan 20, 20:21:34 »

barkasz akkarom mondani a jobbszemét  Pojén
Igen érdekes ez az idézet állat ha jól láttom csakra szívó képesége van az óriás tűzgolyó jutsut mégse tudja elszívni.
Naplózva

\"A jó döntések tapasztalatból jönnek, az pedig rossz döntésekből."\
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #777 Dátum: 10 jan 20, 20:29:15 »

Lényegtelen, hogy genjutsu e vagy ledöfték egymást, ha Danzou jutsuja mükszik akkor megússza. Viszont ha nem mükszik és nem genjutsu akkor mindketten sérülnek.

Az "elefántnak" macska lábai vannak Nevet

Hát, igen... tigris-elefánt hibridlény. A feje valahogy olyan... szerintem tök béna. főleg, hogy benyelte Sóska Susanoo-támadását Nevet Nevet Nevet Nevet
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #778 Dátum: 10 jan 20, 20:30:27 »

Szerintem meg szélelemü képessége van, és ott el akarta fújni Sóskát, aki kimerült a nagy ellenállásban, és ezért tünt el a Susanoo, de majd meglátjuk. Én inkább ezt vettem ki.
Amúgy, valahonnan ismerős nekem eza  dög, az ormánnyal, a karmaival, meg a disznó agyaraival.. kíváncsi vagyok, honann dereng...
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 20, 20:31:41 írta STM » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #779 Dátum: 10 jan 20, 20:47:27 »

Nem t'om miért azonosítja be mindenki elefántnak Danzou újdonsült kiskedvencét (amúgy hogy divatba jött a vállból kiinduló idézés..xD), szerintem hangyász akar lenni. Főleg a mancsaiból ítélve.
Amúgy szerintem nem fújni próbált az állatka, hanem szívni. A Katon jutsut is hamar letüdőzte a kis mohó.

Jah, és az ut'só kép WÁH rohadt Yo!xD
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Oldalak: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!