24 okt 09, 07:18:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2490230 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #660 Dátum: 10 jan 02, 20:44:14 »

A következőek szerintem Gyilkos még és Naruto elfogása lessz,bár az jó kérdés hogy miután Kisame és Sasuke után kit fog méh után küldeni Madara hisz ők már felsültek.Talán Zetsut?Vagy ő maga megy?Rajtuk kívül már nincs is Akatsukis Nyelvesít
Naplózva

Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #661 Dátum: 10 jan 02, 22:33:03 »

ja amúgy, az Akatsuki ha úgy vesszük, meg is szűnt...pedig hogy f*stak tőlük mindenhol...már csak Madara, Zetsu és Kisame(?) maradtak...vagy van más is?
Naplózva
Geroprog
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42



« Válasz #662 Dátum: 10 jan 02, 22:50:42 »

Kisame hogy a jó büdös... élne?  Gondolkozik
levágták a fejét! vagy rosszul láttam.
Halott és kész.
Naplózva

Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #663 Dátum: 10 jan 02, 23:01:28 »

Normális esetben igen, de mint leírtuk párszor, a levágott fej még ott beszélt...ez pedig nem éppen annak a jele, hogy meghalt volna.
Naplózva
Riku-san
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #664 Dátum: 10 jan 02, 23:45:06 »

ha igazak az interjk jönnek Akatsuki tagok(igaz az is volt benne hogy Kisamet jobban megismertetik a világgal, na még ezért is lehet hogy nem halt meg)

Itachi meg egyszerűen király.
De nem várok sokat. Szerintem Genjutsu. Saske szeme se állt valami jól.(bár adja ég hogy ne legyen igazam)
Naplózva
Geroprog
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42



« Válasz #665 Dátum: 10 jan 03, 00:45:13 »

Na jól van beszélt, és? Nem hinném hogy ezt túl élte volna. gondolom a villám emberei föl takarították a maradványait és ha még utána is élt volna akkor még jobban föl vágják. ...
szerintem ezt csak úgy élhetné túl, ha az a test csak vmi másolat lenne(hasonló mint a gaara bijuu kiszedésekor).
+ most hogy a kardja is otthagyta, mivel az a hachibi-hez ment ezért sokkkal gyengébb lesz. Szerintem a kard nélkül nem lenne sok esélye pl. a hachibi ellen.
vagy mit gondoltok?! smirksweat Gondolkozik
Naplózva

Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #666 Dátum: 10 jan 03, 02:32:06 »

olvass vissza, és meglátod, hogy mit gondolunk. már rég kiveséztük ezt.
Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #667 Dátum: 10 jan 03, 10:16:36 »

Ha megnézed, még sikerült egy jutsut elsütnie Kisamének, a lefejezés előtt. Szal lehet visszaköszön még.
Am jó h f*stak az akatsukitól.. azért ha egyszere megindulna az összes, nemsokat tehetnének ellenük. Köpnyi nyelni nem tudnának. Nevet
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #668 Dátum: 10 jan 03, 15:25:25 »

Ha megnézed, még sikerült egy jutsut elsütnie Kisamének, a lefejezés előtt. Szal lehet visszaköszön még.
Am jó h f*stak az akatsukitól.. azért ha egyszere megindulna az összes, nemsokat tehetnének ellenük. Köpnyi nyelni nem tudnának. Nevet
Ez is igaz, az szerintem sokkal okosabb lenne, ha együtt járnának...Narutót is hányszor támadták már meg sikertelenül...? Ha együtt egyszer rámentek volna, esélyük sem lett volna. (mármint Narutóéknak)
Meg még az, hogy Kisamén kivül, akit még nem tudunk, hogy meghalt-e vagy sem, mindet Konoha nyírta ki, kicsit kaphatna nagyobb tiszteletet is Konoha...főleg Naruto...még a jinchurikik körében talán ő volt a legnagyobb p*cs a többi falu szemében, mégis neki volt a legtöbb köze az Akatsuki kiírtásában a jinchurikik közül...
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #669 Dátum: 10 jan 03, 15:51:06 »

Geri: Kirigakure kapcsolatban állt az Aakatsukival így ők nem feszegetik ezt a részét a dolognak. A Raikage meg mivel Felhő ninja nincs az Akatsukiban, azt mondja, hogy takarítsátok a saját mocskotok. Deit mintha nem is gyűlölnék a Föld országában, Gaaráék meg Sasorit letudták. A kis nemzetek meg pasz, róluk nem tudunk semmit, hogy állnak a témához.

Krieg: Hát szerintem ebben a dologban az van, hogy lebecsülték mindig Narutót, hiszen a többi hordozót könnyen elkapták. Sőt még egy Bijuut is kiütöttek Deiék. Miért pont egy 16 éves kölyök okozna gondot?
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 03, 15:53:31 írta Kazekage sama » Naplózva


 
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #670 Dátum: 10 jan 03, 17:05:14 »

Nem tőle, hanem Kyuubitól tartanak (joggal). Meg ahogy Itachi is mondta, sorban kell haladni az elfogással, különben összetörik a szobor.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #671 Dátum: 10 jan 03, 19:08:38 »

   Ez a telljes akatsuki felvonulás valóban erős lett volna,de a legtöbben nem élték volna túl.Ahogy láthattuk,elkezdték volna egymást ölni már 1-2 nap egymássalélés után is.Senki se várta volna ki a sorát.Tegyük fel,hogy tobival és mindenkivel együtt elmentek volna Gaara-ért.Itachi,tobi,zetsu alapbol le kellett volna üljön a homokfalu bejáratához.Ita túl emo,tobi túl jófiú,zetsu meg nem tud harcolni(csak kis aloevera trükkjei vannak).
   Gaara és a homok falu hadserege előjön.Hidan szépen lassan szeretné csinálni,sasori nagyon gyorsan,deidara felrobbantana mindent,pein  szépen kicselezgetné,kisame vizet küldene nekik,hidan elvenné gaara szívét és kirabolná homokfalu bankját.Most az egészet így egyszerre.1 gaara nem élné túl és akkor annyi az akatsuki tervének 2 pein kicsinálna pár embert 3 Egy ilyen után nemcsak konohába küldtek volna sms-t 4 Nem Istenhezillő dolog egy ilyen 9(+1jó)fiú egy csaj zacsipacsiparty.
  Kisaméval bármi történhetett.
  Itachi látogatása megmagyarázva
Naplózva

Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #672 Dátum: 10 jan 03, 19:18:54 »

Hát, ha már egy szervezet, gondolom csak nem olyan kis kezdők, hogy nem tudnak összedolgozni...de már kezd ez is kicsit offba átmenni, mert az Akatsukinak van külön témája...úgyhogy ha kívánunk erről további beszélgetést kezdeményezni, ott folytassuk Nevet
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #673 Dátum: 10 jan 03, 20:09:09 »

A genjutsu-elmélettel én is egyetértek. A közös ténykedést meg úgy értem, hogy kezdettől fogva...tehát nem 2-es párokban taktikáztak volna. Sasori meg Deidara lehet, hogy tudtak volna együtt dolgozni, de nem láttuk őket soha együtt harcolni...mindig külön-külön. Az igaz, hogy Deidara elkapkodta Sasori elől a Kyuubit, mert olyan hirtelen elcsalta...ettől függetlenül lehetett volna jó az összjátékuk. Hidan és Kakuzu csapatmunkája pedig szinte tökéletes. És mi most erről, nem baráti kapcsolatról beszélünk.
Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #674 Dátum: 10 jan 03, 20:32:12 »

sztem olyan hidan és kakuzu csapatja mint mayuri használja nemu t h átvághat rajta neki ugyse fáj kakuzu is csinálhat igy hidannal amellet h nemuval ellentétben hidan erős is
Naplózva
Oldalak: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!