24 okt 09, 05:28:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2490186 alkalommal)
0 Felhasználó és 36 vendég van a témában
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #645 Dátum: 09 dec 31, 23:23:45 »

Én úgy tom, amúgy se jönne...amúgy arra ne várj, hogy ha van is, akkor ma fel lesz töltve, valószínüleg az összes NKWT-tag csontrészegen bulizik valahol Nevet
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #646 Dátum: 10 jan 01, 01:52:49 »

Chakra, bocsásd meg az offot, de épp védem az NKWT-et ikszdé (máá a hsz írással is)
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #647 Dátum: 10 jan 01, 02:21:16 »

valószínüleg az összes NKWT-tag csontrészegen bulizik valahol Nevet

Hahaha xD Nevet elképzelem Chakrát (föleg ha tudnám hogy néz ki xD), ahogy kockul a piával a 47.utca 25-sarkán xD, vagy a társasággal, no ne legyen OFF.


Nem tom , én ugy tudom jön a manga, ha rajtam mulna fönn lenne  :DNaruto mániás vagyok csak nem lá"cc"ik.

Amugy ez a rész brutális jó volt, ennél csak az volt jobb mikor Kakashi fölébredt, viszont a rajzolás is fejlödik mindig,

Jah, szerintem a Sharingánok a karján tényleg azt mutatják hogy hányszor bir még "ujra éledni", és aztán még várjunk a "fö" sharingánra a bal szemébe, szerintem az durva lesz, főleg az,még, ha Sakura, és Kakashi is beugrik oda,
szerintetek, ki oldalán lenne Sasuke, ha teszem föl, Kakashiék rögtön Danzou ellen fordulnának? Sasuke hagyná?

Érdekes, még sok minden kisülhet, már most belebonyolódtam, föleg ez a Itachi, lehet ,hogy , lehet hogy hülyeség: na lehet hogy Itachi ugy halt meg hogy nem teljesen, vagyis, ugy hogy ha Sasuke pl: nem a bosszuálást válassza, hanem fölhagy ezzel, akkor véglegesen meghal, és ha nem , akkor  valahogy, valami folytán ujra éled  Sasukéböl, bár elég hülyeség most igy ,,, tán lehet csak olyan Yondi félés, mint ami Naruto-ba zajlott le, csak ez kint zajlik.


(hosszu, remélem marad)

Naplózva

Geroprog
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42



« Válasz #648 Dátum: 10 jan 01, 09:36:05 »

Én azt olvastam hogy január 13. jöhet ki legközelebb a manga!
Naplózva

Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #649 Dátum: 10 jan 01, 11:13:55 »

Na és ezt hol olvastad..?
Naplózva
Geroprog
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42



« Válasz #650 Dátum: 10 jan 01, 11:25:51 »

Mangahelpers!
jövő héten biztos nem lesz manga! mert vmi double issue van!
Naplózva

Nuttika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 141



« Válasz #651 Dátum: 10 jan 02, 03:01:21 »

Gyáááh nem rég jöttem vissza Budapestre,azt olvastam a mangát és....monitor fejelés.Most Itachi még is él?Vagy mi a szösz??Akarom a következő részt...
Mellesleg Szöszke gyógyszere vészesen gurul,ez a Danzou meg még is mi a fene?Kaméleon?Mióta ilyen szuper papi?
Mellesleg:

Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!  Mosolyog
Naplózva


"You're just gonna end up in some boring office job. Is that all you want out of life?..."
“The sensation of trying to escape...but never being able to...I'm sure I felt that...that's...death”
お前の後ろにだァァアッΣ(゜Д゜)

MAL & MML
Zols
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #652 Dátum: 10 jan 02, 04:37:35 »

Engem az bosszant, hogy Kisame tök jó karakter volt és ilyen sajnálatos halála volt. Szal ki se derült róla semmi, leütötték a fejét azt szevasz. Ennek a rohadt Killer Bee-nek nagy fantábora lehet, ha mindig megúszik mindent.

Itachi meg remélem csak genjutsu, mert már így is néha úgy érzem a sorozat önmaga paródiájává vált.
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #653 Dátum: 10 jan 02, 06:01:57 »

Ezt meg is tudod indokolni valahogy, vagy csak azért van így, mert Kishi' (talán) megölte a kedvenckéd? Ördögi
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #654 Dátum: 10 jan 02, 10:06:39 »

Kisamében ennyire biztosak vagytok? Én még nem írnám le.Talán volt annyi sütnivalója, hogy nem áll ki 2 s osztályü tag ellen.

Itachi meg tuti hogy nem éledt fel, ha csak nincs olyan képesége mint Danzuo-nak.
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #655 Dátum: 10 jan 02, 11:33:35 »

Kisame egyáltalán nem biztos, hogy meghalt...szerintem. Mint láttátok, a levágott feje még beszélt, ami nem a halál jele Nevet
Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #656 Dátum: 10 jan 02, 13:18:36 »

Hollók = genjutsu. Most hogy Sasuke avagy Itachi maradvány az öcskösből passz. De az biztos h genjutsu. Nem is mutatták Madara arcát, h Itachi megjelent. Mert genjutsu. Persze lehet kövi rész azzal kezdődik h Madara is meglepődik Itachi jelenlétén. De kétlem. Ezt a Genjutsut msot csak Sasuke és Danzou látja. A beszélgetést is (ha lesz) valszeg 4 szem közt, (nah jó Nyelvesít Danzou miatt 2 és féltucat szem közt) fogják lebonyolítani.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Pocok90
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #657 Dátum: 10 jan 02, 18:10:19 »

bocsi tudom biztos leirta már valaki vagy nem nem tom kicsit kivagyok már de az a lényeg h a héten lesz manga?:S
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #658 Dátum: 10 jan 02, 18:15:50 »

Hát, mint látod, nem lett az oldalra feltéve, meg spoiler sincs, tehát valószínűleg nincs manga.
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 02, 18:16:40 írta Krieg » Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #659 Dátum: 10 jan 02, 20:23:37 »

Én úgy tudom sem most, sem a jövő héten nem lesz manga. Kishinek legalább van ideje dolgozni a történeten.

Ha vége a jelenlegi eseményeknek, mi következhet? Jelenlegi események alatt a Sasuke vs. Sharingarm Danzou harcot, Sakura öngyilkos ötletét, Kakashit, meg Naruto drámázását értem.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Oldalak: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!