24 okt 10, 03:16:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2490904 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Nuttika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 141



« Válasz #360 Dátum: 09 dec 14, 17:51:13 »

Na jó,de ha a fejét ülteti tele,a feje csak egy merő szem lett volna.Mondjuk így sem mondhatjuk el róla,hogy szemtelen Nyelvesít A fején lévő Sharingan miatt le volt kötve a fél feje.Ha tele lett volna vele a feje,akkor az egész fejét le kellett volna kötnie.Ez a Danzou nagyon kleptomániás...Bírnám,ha még valami más különleges képességet is lenyúlt volna.Remélem,Sasukenak alaposa fel kell hozzá kötnie azt a béna naciját.

Off:nem kell kioktatni...a másik aki ebbe a színbe belekötne,egy mod engedélyezte.
Naplózva


"You're just gonna end up in some boring office job. Is that all you want out of life?..."
“The sensation of trying to escape...but never being able to...I'm sure I felt that...that's...death”
お前の後ろにだァァアッΣ(゜Д゜)

MAL & MML
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #361 Dátum: 09 dec 14, 17:53:25 »

Kizárt, hogy csak azért gyűjtött csomó sharingant, hogy villoghasson a gyűjteményével, biztos van valami (igen nagy) haszna...különben miért venné elő egy csatára, ha csak "gyűjtemény"képp lennének meg neki a szemek...pl lehet arra kell neki, hogy egyszerre használjon Tsukuyomit, Amaterasut és Susanoot...ki tudja? Lehet, hogy valami külön ereje lesz mindnek, mint pl Kakashi mangekyoujának sem "hagyományos" képessége van. De ez persze csak akkor teljesül(het), ha azok a szemek Mangekyou Sharinganok.
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #362 Dátum: 09 dec 14, 18:05:50 »

Csak a szemekel egy gond van, sérülékenyek. szaszuke nekiindul a támadásnak, és a kétújjas módszerel elkezdi kibökni az öreg szemeit. Sztem valami technikát alkalmazott azokon a hülye szemeken, hogy ne legyenek olyan sérülékenyek.

Valakinek valami ötlete a sérülések elkerülésére?
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #363 Dátum: 09 dec 14, 19:01:01 »

- Fut mint a nyúl, ebben amúgy is tehetséges.
- Egy olyasféle aura, amit Jiraiya is használt - az detektor volt ez meg pajzs.
- Pislog a karjával.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
csipszi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8



« Válasz #364 Dátum: 09 dec 14, 19:22:10 »

Hát gondolom a karjával sokfele lát.  Az egy dolog. De szegény milyen lehet mikor mind ki van nyitva?
Tisztára mint a biztonsági kamerák megosztott képernyője.  Technikai KO Zavaró.
Komolyra fordítva: Sasuke megindul, Danzou elkapja Sasuke Chidori Nagashi, Danzou elugrik, Sasuke Katon Goukakiyonu Jutsu, na ezt elbetűztem mindegy, Danzou kitér, kis közelharc, aztán Sasuke rájön hogy ez így nem jó és elkezd gondolkodni. Danzou meg olyan genjutsut rátol hogy aktiválja az MS ét. Innen már fogalmam nincs de jó Fan- fiction volt.
Naplózva

Minden Uchihának van Sharinganja, de nem minden Sharingannak van Uchihája.
Nauzika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 120


« Válasz #365 Dátum: 09 dec 14, 19:42:34 »

szerintetek belefog avatkozni a harcba Madara? és ha igen vajon Sasuke hagyni fogja-e?
ja és lenne egy kérdésem hátha tudja valaki a Deidara-Sasuke harc hánytól-hányas részekben van? mármint a mangát kérdezem... mikor megtaláltam a honlapot akkor már bőven ment a Shippudden és még nem tudtam mindet elolvasni egy csomó lemaradásom van mert emlékszem az első amit olvastam az pont Itachi halála volt és onnantól olvasom de a ez a harc nagyon érdekelni
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 14, 20:15:26 írta Nauzika » Naplózva

Ha meg tudtad álmodni, meg is tudod tenni!
Walt Disney

Amíg nem adod fel, addig legyőzhetetlen vagy.
Andrew Matthews
szlsz
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



« Válasz #366 Dátum: 09 dec 15, 00:18:33 »

na jah most keményem megtornáztatják a kis Szöcskét ... de am nem tudom eddig mióta itachi meghalt túl nagy feladatokat kapott ... vagy csak én nem látom Sasuke igazi erejét mert okés fekete lángok, genjustu, baromi nagy sérthetetlen csontváz zombi katona ... de akkor is mire ezeket megidézi többet árt magának mint az ellenségnek ( a végén olyan szemüvegben fog járkálni mint nagyanyám )... mikor legyőzte Orochimarcsit az a totális higgadság amivel gyilkolt szeme se rebbent ... most meg ... én sztem legyengült ... több pihi kéne neki
Naplózva

http://szlsz77.mybrute.com   Harcolj, ha mersz! Nyelvesít
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #367 Dátum: 09 dec 15, 00:23:03 »

Vajon HA legyözi Danzot meg a 2 tanácsost akor keresnifog magának 1 vadonatuj boszut? Gondolkozik

Mert ugylátom a boszu a hobbya Ördögi
Naplózva
szlsz
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



« Válasz #368 Dátum: 09 dec 15, 00:28:40 »

Azután kiderül, hogy Madara csak kihasználja és rajta áll bosszút Nevet
Naplózva

http://szlsz77.mybrute.com   Harcolj, ha mersz! Nyelvesít
csipszi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8



« Válasz #369 Dátum: 09 dec 15, 15:46:50 »

Ja ez engem is érdekelne! Sasuke kicsit elkapkodja mostanában a dolgait de Danzou val kb. Taijutsuban egy szinten vannak Genjutssuban sztem Danzou a jobb De Ninjutsuban meg Sasuke
Naplózva

Minden Uchihának van Sharinganja, de nem minden Sharingannak van Uchihája.
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #370 Dátum: 09 dec 15, 16:00:02 »

Mert Danzounak van kb 10 sharinganja...? Sasuke még killer bee -t sem tudta legyőzni, pedig nem volt egyedül, akkor danzou ellen meg pláne hogy esélytelen
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #371 Dátum: 09 dec 15, 16:02:13 »

És az azt jelenti hogy danzuo megveri a kiis barátunkat?  Még az se biztos, hogy danzuo megveré a 8 farkút.
Naplózva
Riku-san
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #372 Dátum: 09 dec 15, 16:04:06 »

Hogy Zetsutól(yoropiko) idézzek.
A sharingan is egy fegyver ami olyan erős mint a használója. Akkor mi van ha Danzounak 10 van?? Saskenak elég 2 Nyelvesít
És Saske mégis csak egy Uchiha Nevet
Danzou meg hát Danzou(..............)
Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #373 Dátum: 09 dec 15, 16:47:47 »

Az igazság az hogy gőzünk sincs Danzou erelyéről. Tippelgetni lehet. Saccolni viszont nem. Így felesleges a hachibit felhozni. De az biztos hogy nem kis tűzijátékot fog okozni ez a sok sharingan.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #374 Dátum: 09 dec 15, 16:50:19 »

Sasuke két sharinganja (szemben Danzou szemeivel, amikről egyenlőre nincs okunk ilyesmit feltételezni) mangekyou sharingan, Itachi pedig megmutatta, hogy mekkora hatalma van azoknak a szemeknek.
Noha Sasuke még nem képes olyan szinten használni, mint a bátyja, de mutatott olyan technikákat, amik alapján azt feltételezehtjük, még több is van a ksi csillag szemeiben, mint amit Itachi ki tudott hozni az ő mangekyoujából.

Ráadásul Sasuke sharinganja még "sima" sharingannal is képes volt kitörni Itachi Tsukiyomijánból.. úgyhogy egy pöppet erősebb lehet egy átlagos sharingannál.. vagy húsznál..

Én azt mondom, hoyg ha csak a szemeken múlik, Danzou esélytelen.. bár igaz, gőzöm sincs, mit akar villantani ezzel a HIei-style-lal.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!