24 okt 09, 23:13:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2490758 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
szlsz
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



« Válasz #375 Dátum: 09 dec 15, 17:23:26 »

Sasuke vs Danzou ... győztes: Chuck Norris  Ördögi
najó nem ... de azért tényleg érdekes meccsnek nézünk elébe ami kb vagy 5-10 részen keresztül fog húzódni tartogatva nekünk az érdekességeket ... hát jövőre megtudjuk ki győz Nevet
Naplózva

http://szlsz77.mybrute.com   Harcolj, ha mersz! Nyelvesít
Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #376 Dátum: 09 dec 15, 17:24:22 »


Ráadásul Sasuke sharinganja még "sima" sharingannal is képes volt kitörni Itachi Tsukiyomijánból.. úgyhogy egy pöppet erősebb lehet egy átlagos sharingannál.. vagy húsznál..


HÁt kivéve ha Itachi hagyta hogy kitörjön a Tsuyokumiból, elvégre ez volt a célja.
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #377 Dátum: 09 dec 15, 17:55:31 »

Kivéve?
Talán hagyta. Nem lehetsz benne biztos, talán igen, talán nem, bár valószínűleg tényleg. Az teljesen biztos, hogy nem adott bele száz százalékot, de ez részlet kérdés, Szöcske akkor is kitört belőle sima shairngannal, és nem Itachi engedte ki, úgyhogy nincs itt semmilyen "kivéve".
Valószínűleg az Itachi féle "szeretett-öcsikét-kímélő-gyengített-Tsukiyomi" a második legdurvább genjutsu, amit eddig láttunk (hacsak a Totsuka-kardot, aminek genjutsu hatása is van nem vesszük ide) .. az első számú Itachi teljes erejű Tsukiyomija, amit mondjuk Kakashin is használt.
Úgyhogy ez is kellőképp szemlélteti a szemei erejét.
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 15, 17:56:58 írta STM » Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #378 Dátum: 09 dec 15, 18:14:57 »

Azért megnéztem volna egy olyan harcot ahol itachi nem beteg, meg nem lát halványan meg nem hagyja magát! Szerintem Sasuke VS Itachi harcnál hagyta kicsit magát plusz, még halványan is látott, meg vért köhögöt stb. és így is kimerült nagyon a sasuke! Szóval ha itachi teljes erőbe lett volna akkor nem tudom, hogy tolta volna, de biztos kemény lehet!
Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #379 Dátum: 09 dec 15, 19:04:19 »

Ha élesebben látott volna, akkor kevésbé lett volna tapasztalt az MS használatban. Mert ugye abba vakul bele az ember, ha használja. Ha nem használja nem vakul bele, de valszeg nem is kezeli túl jól.

Az hogy beteg volt még mindíg nemtudjuk mi okozta. Lehetett a Susanoo is. De ez is csak találgatás.
Az meg hogy mennyire bánt óvatosan Sasukéval az megint érdekes kérdés. nem itt kéne kifejtenem ezt, na de mind1. Itachi mindent bevetett Sasuke ellen. Amaterasu Tsukiyomi Susanoo. Bár nem hiszem hogy lehet gyengébben használni a Tsukiyomit vagy az Amaterasut. Ezek rohat erős technikák. Kétlem hogy lájtosabb formályuk is volna. Itachi valójában azzal segített Sasukénak hogy kellőképpen informálta a szemének a titkairól. Uchiha rejtekhely. Így Itachi joggal várhatta hogy Sasuke felkészül ezen technikák ellen. Így nem is fogta magát vissza és használta. Sasuke meg elvárásainak megfelelve mindből kitrét. Persze ezzel közelebb kerülve a végső célhoz.  A Susanoot tartom az egyetlen olyan dolognak amivel Itachi visszafogta magát. Nem támadott vele Sasukéra. Sasuke erre nem is volt felkészülve. Ezen a ponton látszik hogy Itachi visszafogta magát. Egyből levághata volna Sasukét is Orochimaruval együtt. A Tsukiyomi és az Amaterasut csak prezentálta Sasukénak, mire képes az MS.
Ha a Susanooval kezdi, a küzdelem kimenetele egyből eldől. Madara erre érhette. "Ha Itachi komolyan vette volna" monológját.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #380 Dátum: 09 dec 15, 19:23:14 »

De ha élesebben látott volna itachi, és ugyan olyan tapasztalt lett volna ms-be. (Én így értettem) Plusz ha nem lett volna beteg akkor szerintem sok mindent láthatunk volna itachitól és sasuke meg már nem bírt volna szerintem vele! Mert így is végénél olyan szoros volt, hogy ő is össze eset a fáradságtól. Remélem még itachi vissza tér a halálból (Amit kétlek, pedig jó lenne) és valaki ellen megmutatná milyen egészségesen:D Az a baj, hogy itachiról nem láttunk valami sok harcot, csak itt a sasuke vs itachi volt az a nagy harc, de egészségesen még én nem láttam harcolni. Max akkor lehetett egészséges amikor sima narutoba kakashi-t le verte mint vak a poharat.
Ja most látom, hogy manga fórumba vagyok, de úgye jó helyre írtam a gondolataimat? Amúgy csak nekem tűnt fel, hogy írtó gyorsan halad most a manga? Remélem nem a befejezésre készülnek:S Még megnéznék vagy ezer mangát vagy többet:D
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 15, 19:25:12 írta Mach5 » Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #381 Dátum: 09 dec 15, 19:37:07 »

Egy gond lenne, Madara kivette Ita szemei, és akkor Ita hogy küzdene?
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #382 Dátum: 09 dec 15, 20:21:01 »

Egy gond lenne, Madara kivette Ita szemei, és akkor Ita hogy küzdene?
Nem teljesen értem, amit mondasz, mikor vette ki a szemét? Miután meghalt, vagy nem értem Hmm?
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #383 Dátum: 09 dec 15, 20:24:00 »

Le maradtam valamiről? Én nem láttam sehol, hogy ki kapta itachi szemeit a madara, max. annyit látam, hogy elvitte, de, hogy ki kapta a szemeit az nekem még új!
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #384 Dátum: 09 dec 15, 20:38:40 »

Én úgy értelmeztem, hogy Madara elvitte Itachit, és a szemeit megtartotta szöcsinek, hogy megkaphassa az örök MS. 
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #385 Dátum: 09 dec 15, 20:47:01 »

Ja, az lehet, nem tudom...de valószínű, hogy Madara "jótékonykodott" Itachi szemével magának vagy Sasukénak
Naplózva
Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #386 Dátum: 09 dec 15, 21:14:13 »

Madara megkérdezi Sasuke-tól, hogy be akarja-e ültetni Itachi szemeit. Szóval igen, nála vannak a szemei.
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #387 Dátum: 09 dec 15, 21:17:16 »

Mikor kérdezi ezt meg? Csak mert át kéne frissítenem a manga-memóriámat...valahogy ez kiesett smirksweat
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #388 Dátum: 09 dec 15, 22:07:53 »

na, meg is nézem én azt most azonnal...
szerk.: 22:15: megnéztem, igazad van, tényleg megkérdezi, hogy mit csinál Itachi szemeivel, tehát valóban nála van hmm...még akár az is csinálhat valamit a Danzou vs Sasuke harccal, bár kétlem, nem hiszem, hogy csata közben ültetné be magának...annál az biztos hosszabb folyamat...szerintem majd később lesz szerepe
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 15, 22:15:17 írta Krieg » Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #389 Dátum: 09 dec 15, 22:24:08 »

Szegény itachit még hallottnak se hagyják:@ Még ilyenkor is lopkodják szegény szemét, pedig nem érdemli meg :@:@
Naplózva
Oldalak: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!