24 okt 10, 17:26:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2491265 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
hamilton
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 80


« Válasz #165 Dátum: 09 dec 04, 15:49:03 »

Sziasztok!
Nektek nem tünt fel, hogy Danzu jobb keze vékonyabb volt? Eddig bevolt kötözve és fel volt kötve a vállára, de olyan kis véknyna volt most meg olyan vastag attol a vas dologtól:/
Nevet Nem lennék szegény Naruto helyében szerencsétlen most annyi mindennel szembesűlt:( Ha nem figyel oda Sakura is meghalhat...Kiváncsi leszek a köv. fejezetre már alig várom

Lehet már megszerelte kabuto. Ha jól emlékszem kereste őt egy hardware frissítés miatt
Naplózva
Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #166 Dátum: 09 dec 04, 16:14:11 »

Ha megtalálta volna Kabotut akkor gondolom Khisi a tudtunkra adta volna azt a kis találkozót is, mint minden mást.
Naplózva
Korina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 184


« Válasz #167 Dátum: 09 dec 04, 18:42:41 »

Hát... nem igazán tudom mit mondjak erről a mangáról. Tény hogy nagyon színvonalas volt, és az eddigi legérdekesebb amit mostanában olvastam. De... én bennem egy világ fog összetörni, ha Naruto feladja a célját. Jó jó, tudom, lehet leszólni meg minden, hogy az élet kemény, és ez egy bukásra itélt álom volt már alapból. De kérem szépen ez nem a valóság, ez Naruto idealista eszméktől vezérelt világa, és maga Naruto nindoja, és az egész manga értelme semmivé lesz, ha Sasukét kivégzik.  Nem lenne ez egy helyes fordulat. Ez egy olyan történtet amibe bele lehet menekülni a való világ "kegyetlenségei" elől, legalább is számomra. Ami megmutatja, hogy ha akarja az ember, létezik még jó. Ha most már Naruto is letér erről az útról.....
Így visszaolvasva egy picit túlzásba vittemxD  De akkor is.. (:
Különös, hogy mennyire abbamaradtak a Danzou=Madara pletykák (:Ennyit erről kacsint
Naplózva

Tsunade Growing Up Wallpaper[/url]

"Don't ride faster than your guardian angel can fly!"
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #168 Dátum: 09 dec 04, 19:15:13 »

Háh. Szerintem meg Danzou akkor is Madara! Pojén Aki most felbukkant, az csak Danzou Kage Bunshinja akatsuki köpenyben. Nevet
Jó, csak hülyülök.xD

Amúgy engem valahogy nem nyűgözött le ez a fejezet. Sőt az utóbbi idők egyik legunalmasabb fejezete volt. Semmi olyan nem történt benne, amit eddig ne tudtunk/sejtettünk volna.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #169 Dátum: 09 dec 04, 20:12:04 »

áááá danzuo-nak levehető keze van, van ott még fakéz, kampókéz és még stb.
de tényleg, danzuo ezt a kezet is hullátol szedte? elég nagy mocsok, lassan lessz egy rakat kekkei genkai-os testrésze, lassan nem lehet tudni hogy danzuobol maradt e valami.  biztos gyerekkorában sok kirakót játszot a mester és benne maradt az élmény.

na most Gaara és a többiek szaszuke kinyírására készülnek? amugy legalább egy dolog jól sikerült, kakashi lessz a hokage, legalábbis remélhető.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #170 Dátum: 09 dec 04, 20:19:58 »

Nem tudom, én még mindig örülnék, ha Tsunade felkelne a kómából. :/
Bírom Kakashit, de eléggé gázos lenne, ha hetente váltanának Hokagét. Technikai KO
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #171 Dátum: 09 dec 04, 20:21:53 »

hát nincs olyan sok lehetőség. de ha gaara kage lehetett, akkor narutó miért nem?
Naplózva
Kakashi87
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 77



« Válasz #172 Dátum: 09 dec 04, 20:29:50 »

Lehetne Naruto Hokage csak az utolsó pár részig biztos nem lesz mivel erről szól a Naruto.(de add istenem hogy tévedjek Nevet).Danzou karjával kapcsolatban egy dolgot tudok hozzá tenni.: kézigépágyú no jutsu Nevet
Egy pici off.: Madarával kapcsolatba jutott valami eszembe. Madara sebezhetetlenségén gondolkodtam, csak nem tudtam melyik topicba illene.Szóval az nem lehet, hogy Madarát azért nem sebzi meg semmilyen támadás mert neki ez a susano'o ja, csak nálla ez állandósult vagy valami? Elnézést ha már valaki esetleg fejtegette.
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 04, 20:34:07 írta Kakashi87 » Naplózva

hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #173 Dátum: 09 dec 04, 20:32:11 »

hát lehetne.

madara? hát ha már semmi ne tudja megérinteni akkor tök mindegy mit csinál az ellen, semmi értelme.
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #174 Dátum: 09 dec 04, 21:01:27 »

.Danzou karjával kapcsolatban egy dolgot tudok hozzá tenni.: kézigépágyú no jutsu Nevet
Egy pici off.: Madarával kapcsolatba jutott valami eszembe. Madara sebezhetetlenségén gondolkodtam, csak nem tudtam melyik topicba illene.Szóval az nem lehet, hogy Madarát azért nem sebzi meg semmilyen támadás mert neki ez a susano'o ja, csak nálla ez állandósult vagy valami? Elnézést ha már valaki esetleg fejtegette.

őőőőő a Susanoo az valami bonyolult ninjutsu hisz van pecsételős kard meg sebezhetetlen pajzs stb... amit Tobi csinál az viszont egy téridő jutsu és Shisuinak volt valami hasonló neve mint a 4. hokagénak (Shunshin no Shisui ami durva fordításban teleportálós Shisui) szóval azt akarom kihozni, hogy lehet Danzou keze az az anno Shisuié képes sebezni Tobit vagy lehetővé teszi neki, hogy ő is sebezhetetlen legyen. És ezért nem nyírta ki anno Tobi Danzout vagy valami hasonló.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
MateusGrandus
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 57

Krump-Lee


« Válasz #175 Dátum: 09 dec 04, 21:09:46 »

Hát az nem lenne jó ha danzounak lenne bármien esélye  Ördögi

Amugy ha jól megnézitek akkor az nem is egy hatalmas nagy "gépágyú" hanem a pecsét a kezén.
Bevan kötve és valami bilincs van rajta. Mintha a kezének olyan ereje lenne amit nehéz irányítani és bármikor elszabadulhat ezért le kellett pecsételni.
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 04, 21:11:23 írta MateusGrandus » Naplózva

Áldott legyen az ATTEE



Which Final
Fantasy Character Are You?


- Azon gondolkoztam... hogy miért okádok én mindig csak lecsót. Amikor minden vagyok, csak vegetáriánus nem. Az szintén örök rejtély marad hogy a tegnapi lecsó adagot, hova terítettem.
- Geráppá. Hm!
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #176 Dátum: 09 dec 04, 21:23:43 »

igen, pecsét? de ha annyire veszélyes akkor mit rejthet? danzout ismerve tuti kekkei genkai-os testrész.

egy kóbor kérdés, ha beültetnék kimimaro csontját danzou-ba akkor képes lenne az összes csoját irányítani? vagy legalább azt az egye? Gondolkozik
Naplózva
MateusGrandus
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 57

Krump-Lee


« Válasz #177 Dátum: 09 dec 04, 21:28:11 »

igen, pecsét? de ha annyire veszélyes akkor mit rejthet? danzout ismerve tuti kekkei genkai-os testrész.

egy kóbor kérdés, ha beültetnék kimimaro csontját danzou-ba akkor képes lenne az összes csoját irányítani? vagy legalább azt az egye? Gondolkozik

Neeeem.... kimimaro csontjai kétlem. Amugysem kezdhetne vele sokat. Sztem ezt most nem lopta. ez saját cuccos lesz Nyelvesít
Naplózva

Áldott legyen az ATTEE



Which Final
Fantasy Character Are You?


- Azon gondolkoztam... hogy miért okádok én mindig csak lecsót. Amikor minden vagyok, csak vegetáriánus nem. Az szintén örök rejtély marad hogy a tegnapi lecsó adagot, hova terítettem.
- Geráppá. Hm!
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #178 Dátum: 09 dec 04, 21:35:21 »

hát lehet hogy saját, de az a kár, hogy pain viszaemlékezésén kívül nincs semmilyen visszaemlékezés danzoura, de még ot se ábrázolják teljesen. de már akkor is szép kis kötés volt a szemén.
Naplózva
HarrierAndreas
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #179 Dátum: 09 dec 04, 21:48:02 »

Danzou keze biztos hogy nem Kimimaró-é és nem is saját a kage találkozón a Byakuganos faszi meg mondja hogy a jobb keze és a jobb szeme Uchiha Shisui-tól van.
Naplózva

Olyan vagy mint a lépcsőház! - sötét és korlátozott
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!