24 máj 01, 21:03:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Melyik Animének sikerült legjobban a magyar szinkronja?
Bleach
Naruto
Kiddy Grade
Full Metal Panic/Fumoffu?
Yu Yu Hakhuso
Tokyo Mew Mew
Inuyasha
Honey and Clover
Full Metal Alchemist + movie
Death Note
Blood +
Salior Moon
Dragon Ball
Kaleido Star
Digimon /minden sorozat/
Blue Gender + movie
Yu-gi-oh + GX
Trigun
Slayers /minden sorozat/
F-zero
Shaman king
Cowboy bepop
DICE
Ghost in The Shell /sorozatok +filmek/
Soul Eater
Detective Conan
Dinosaur King
Nodame Cantabile
NANA
Chrno Crusade
Ghibli-filmek /összes film/
Egy régebbi anime
Kommentelni fogom
Torkos Borz, a kis szuperhős anime
Deltora Quest
Vasember
Vampire Knight

Oldalak: [1] 2 3 ... 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Melyik Animének sikerült legjobban a magyar szinkronja?  (Megtekintve 30077 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Dátum: 09 okt 25, 18:16:22 »

RÉgóta létezik szavazás arról, hogy melyik animének szúrták el a legjobban a magyar szinkronját, gondoltam, ne legyünk iylen pesszimisták, itt egy szavazás arról is, melyik sikerült a legjobban.

Három választási lehetőség van.


A listát nagyjából a másik szavazásból emeltem át (http://forum.naruto-kun.hu/index.php?topic=1691.0), itt ott belenyúltam, de dobj egy hsz-t, ha szerinted valamit változtatni kellene rajta.



Úgy rémlett van már iylen szavazás, de megpróbáltam megkeresni, és nem találtam semmit, remélem, nem csak én voltam figyelmetlen.
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 25, 18:28:36 írta STM » Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #1 Dátum: 09 okt 25, 18:39:24 »

Szerintem a Dragon ballnak. Annak ellenére is, hogy van néhány név amit átírtak.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #2 Dátum: 09 okt 25, 21:17:53 »

Szerintem nem rossz a Bleach szikron (én azzal kezdtem el nézni és 52 részt azzal is néztem, s ezért  avéleményért nem megfojtani Pojén ) a másik amit én szintén magyar szinkronnal láttam végig aza  FMA és nekem az is tetszett  Nevet
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3 Dátum: 09 okt 25, 22:12:14 »

Ful metal Panic... És miért? Megmondom őszintén magyar szinkronnal láttam először, és meglepődtem hogy mennyire passzolnak a szinkronhangok a karakterekhez! Mindenki nek megtallták a személyiségéhez hű hangot... Hitelesebbnek tűnnek a karakterek...
A TSR-t japán szinkronnal láttam, és meglepett hogy Sagarának a tökéletes magyar szinkronnal ellentétben kisfiúsabb, vérnyákolóbb hangot adtak.. (Bocs nem tudom másként kifejezni hirtelen)
Ha csak a japán hangot halljuk, nem tudjuk elképzelni a harcmezőn szenvedések között felnőtt gyereket... Gondolkozik

Egyenlőre én sem találtam ilyen szavazást, de ismerős a téma.. Vagy van hasonló téma más címmel valahol, vagy volt, csak a legutóbbi takarításkor törölve lett... Gondolkozik
Naplózva
Stein-hakase
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164

Hakase


« Válasz #4 Dátum: 09 okt 25, 22:14:17 »

Szerintem a 3 legjobban sikerült magyar szinkront a Trigun, Shaman king, Honey and Clover kapta. Persze ezeken kívül is sok jó van még, csak próbáltam olyat mondani, ahol szinte mindenki hangja tetszett.
Naplózva
Brock Lee
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 125


« Válasz #5 Dátum: 09 okt 26, 20:12:10 »

Szerintem a Dragon Ball, Death Note és Cowboy Bebop. És hogy miért? Mert ebből a három animéből láttam a legtöbb részt magyarul Nevet
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #6 Dátum: 09 okt 27, 18:14:56 »

Ful metal Panic... És miért? Megmondom őszintén magyar szinkronnal láttam először, és meglepődtem hogy mennyire passzolnak a szinkronhangok a karakterekhez! Mindenki nek megtallták a személyiségéhez hű hangot... Hitelesebbnek tűnnek a karakterek...
A TSR-t japán szinkronnal láttam, és meglepett hogy Sagarának a tökéletes magyar szinkronnal ellentétben kisfiúsabb, vérnyákolóbb hangot adtak.. (Bocs nem tudom másként kifejezni hirtelen)
Ha csak a japán hangot halljuk, nem tudjuk elképzelni a harcmezőn szenvedések között felnőtt gyereket... Gondolkozik

Egyenlőre én sem találtam ilyen szavazást, de ismerős a téma.. Vagy van hasonló téma más címmel valahol, vagy volt, csak a legutóbbi takarításkor törölve lett... Gondolkozik

Ennyi evvel maximálisan egyet kell értenem. Nem lett törölve te a melyik a legrosszabb anime szinkron topoicra gondolsz azt hiszem:D.
Viszont minden animnek jó szinkroja lett amit A+-RTL club csinált lásd yuyu hakusho Cowboy Kiddy graid... stb.
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #7 Dátum: 09 okt 28, 13:01:14 »

RÉgóta létezik szavazás arról, hogy melyik animének szúrták el a legjobban a magyar szinkronját, gondoltam, ne legyünk iylen pesszimisták, itt egy szavazás arról is, melyik sikerült a legjobban.

Tetszik ez a hozzáállás.  Mosolyog
Én kevés animét láttam magyar szinkronnal, de azok közül egyértelműen az Inuyasha viszi a pálmát nálam. Nagyon eltalálták minden szereplőnek a hangját. Pl. Kagome magyar hangja nekem sokkal jobban tetszik, mint az eredeti és jobban is illik hozzá szerintem.  Mosolyog
Nehezen szoktam meg a többi japán hangot is a magyar után.  Nevet
Naplózva


Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #8 Dátum: 09 okt 28, 13:07:18 »

FMP, DB, Honey & Clover
Mondhatnám még a Kiddy Gradet is, de csak 3 opció volt Nevet
Naplózva

amina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 181


/Anti NaruSaku fangirl/


« Válasz #9 Dátum: 09 okt 28, 18:46:40 »

A Soul Eater egész jó lett  Mosolyog Még aminek a szinkronja tetszik az a Nana és Death Note ott főleg Misa lett nagyon eltalálva  Nevet
Naplózva

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #10 Dátum: 09 nov 15, 12:45:28 »

Az én vote-mat viseli a Bleach,Yu Yu Hakusho, és az FMA...Szerintem mindegyik jó lett Nevet Sajnos az Inuyashát már nem tudtam bejelölni >.<#
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #11 Dátum: 09 nov 15, 20:06:01 »

1.) Shaman King

Véleményem szerint ennek az animének a legjobb a magyar szinkronja. Igaz, a hangok közül nem sok hasonlít az eredetihez, de mindegyik megadja a kellő fílinget. Egyik karakterről sem alakul ki negatív vagy más kép ha a magyart nézi az ember.

2.) Soul Eater

Ezzel még elégedett vagyok, noha némelyeknek más szinkronhangot képzeltem el, bebizonyosodott hogy jobban állnak a kariknak azok a hangok akiket én elképzeltem.

3.) Bleach

A fordításbéli hiányosságokat és Szalay Csongort leszámítva ez a szinkron is egész jól sikerült.  Mosolyog

Továbbá elégedett vagyok még az InuYasha szinkronjával is.

Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Yumi-neechan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 97



« Válasz #12 Dátum: 09 dec 03, 22:20:26 »

Azokat miket még a régi A+ csinálta az még jó volt.
Naplózva

Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #13 Dátum: 09 dec 06, 22:17:58 »

Ezzel teljes mértékben egyetértek. Vesszen az animax xD (csak nehogy meglincseljenek érte a fórumba beépült animaxos ügynökök/fanok Oo)

Ezért szavaztam az Inuyashára, a Shaman Kingre, és a Slayersre; ez utóbbi a kedvencem, szerintem hihetetlenül jól eltalálták a hangokat, a fordítás is jó lett, taps érte Nevet
Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #14 Dátum: 09 dec 07, 00:04:33 »

Lehet azért, mert ezeken nőttem fel, de:

Dragon Ball
a régi szinkront értem itt, ami az rtl klubbon ment, szerintem tökéletes szinkron volt, és jóóval jobban kedveltem Goku hangját, mint a japán eredetijét, itt nem vinnyogott ^^

Yu-gi-oh!
A GX-et már nem néztem, de ugyanez elmondható, amikor még ment, akkor néztem folyamatosan, és tartom, hogy nagyon eltalált szinkron volt

((amúgy kíváncsiságból, mi lett a rangokkal? Tag, tag, tag ^^;; ))
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 07, 00:07:24 írta MoonTiger » Naplózva

Oldalak: [1] 2 3 ... 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!