24 szep 20, 15:45:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 37
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Rikudou-sennin (a hat út bölcse) és az ő 6 útja  (Megtekintve 161032 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Uchiha_Obito
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 65



« Válasz #390 Dátum: 12 márc 09, 22:48:35 »

Azt értem, hogy a rinnegan csak 1 a hat útból. Mosolyog

Én azt mondtam, hogy a Senju és az Uchiha dns újra egyesítve a 6 út ereje.. erre célzott az Origami lány ikszdé
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #391 Dátum: 12 márc 09, 22:58:15 »

De nem az. Csak kettő a hatból.
Naplózva
Psanyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 169



« Válasz #392 Dátum: 12 márc 10, 13:45:58 »

Már nem azért, de nem biztos hogy a hat út 6 dolgot jelöl, lehet csak egy jelképes dolog, vagy 1 dologból alakulhat ki 6 dolog.
Naplózva


Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok!
Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok!
Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok!
Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, azt hagyjátok.
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #393 Dátum: 12 márc 10, 14:27:31 »

Ja, csak ha így van, akkor a noob Tobi nem tudja, mit beszél és már rég az övé rikodou ereje, csak túl noob, hogy felfogja, és hazsnálja.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #394 Dátum: 12 márc 10, 20:54:28 »

A hat út erejével ugye az Izanagira célzott. Viszont ne feledjük, hogy Danzou is, Tobi is és Rikodou is Izanagit használ(t), de egész más szinten. Minél több út van meg egy emberben, annál jobban tudja használni az Izanagit. Ha eléri Rikodou szintjét, akkor tulajdonképpen képes teremteni.

Eddig 3 útról tudunk biztosan:
- Uchiha vér,
- Senju vér,
- Rin'negan
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Putir
Vendég
« Válasz #395 Dátum: 12 márc 10, 20:55:58 »

Uchiha vér alatt a sharinganra gondolsz nem?
Mert nem hiszem hogy elég a sima Uchiha dns.
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #396 Dátum: 12 márc 10, 21:08:04 »

Sokan gondolják, írják az utak közé a Sharingant és rosszul teszik. Chakra okkal írta azt, hogy Uchiha vér (DNS). Azért fontos ez mert ha a Sharingan út lenne, akkor nem ismernénk csak 2 utat, hiszen a Rinnegan a Sharinganból lesz, azaz lényegében ugyanaz a kettő.

Példának ott van Madara. A Kagék elleni harcban nincs Sharinganja, mert Rinnegant használ.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #397 Dátum: 12 márc 10, 21:08:52 »

Konkretizálhatjuk is, ha gondolod. Akkor így néz ki:
- Sharingan,
- Senju Hashirama DNS-e,
- Rin'negan.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #398 Dátum: 12 márc 10, 22:23:53 »

Én azt sem tartom lehetetlennek, hogy Ridoku egyszerre is tudta használni a Sharingan-t és a Rin'negan-t is.
Ha már úgyis ő volt a legjobb akkor miért ne? És ez esetben meg pont úgy nézne ki mint ahogy a Yuubi szemében láttuk.
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #399 Dátum: 12 márc 10, 22:27:46 »

Madara is egyszerre hazsnálja, különben nem lenen susanoo meg rinnegan együtt.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #400 Dátum: 12 márc 10, 22:29:56 »

Honnan veszed hogy a rinnegan nem képess a susanora?
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #401 Dátum: 12 márc 10, 22:35:25 »

Oké, ez jogos. De valahogy én kétlem, hogy képes lenne rá. Biztosra nem mondhatom.
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #402 Dátum: 12 márc 10, 22:43:33 »

Madara már jó ideje Rinnegannal és Susannoval harcol, azaz képes rá, de szerintem ez abból is adódik, hogy ugye az MS is tudta amit a 3 pontos Sharingan, az FMS is amit az MS, emiatt elég valószínű, hogy a Rinnegan is tudja azt amit az FMS. Ezért is gondolom azt, hogy a Sharingan nem út.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 10, 22:44:09 írta CsukiIce » Naplózva

drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #403 Dátum: 12 márc 10, 22:50:28 »

Madara is 1szerre használja, hiszen rinnegan a szeme de folyton susanooba van...

A sharingan szerintem nem út, és hashirama dns-e sem, hanem inkább a senju vér, hiszen kiváncsi lennék, h rikudounak aki a 6 út bölcse volt, hogy lehetett volna meg hashirama dns-e. A lényeg nem a sharingan meg a fa elem, meg hashirama, hanem az, h rikudouban megvolt a senju és az uchiha vér is, csak mivel ez kettévált a két fiára, és belőlük senju és uchiha család lett, külön útként kell kezelni, és megszerezni.

Az uchiha  és a senju vérben xtem a lényeg a yin és a yang. http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/510/13
Legalább is xtem ez tűnik a leg logikusabbnak, a 6 utat illetően, bijuu irányítás fa elem, lehet h a senju dns- ezek miatt kell nem a yin és a yang, de ha a dolgokban logikát, vagy rendszert keressünk, akk nem csak minden féle vagány erőt összedobunk, hanem mondjuk ha megvan mind a 6 akk érünk is el vele vmit, mondjuk tökéletes izanagi, teremtés, vagy vmi hasonló.
Lehetséges, h rikudou és képes volt a fa elemre, vagy valami hasonlóra, és valaki olyan senju dns-ére van szükség aki ugyancsak képes rá, de semmi kép se hashirama a lényeg. Mivel sok senjut nem ismerünk, nem következik h csak hashirama a megfelelő, mert ugye ha megnézzük a  fák terremtése is csak teremtés, de tsunadénak is van olyan technikája, h: yin  pecsét feloldás, ninja művészet teremtő újjászületés. Persze ő csak a saját sejtjeit teremti, de akkor is, a senju dns itt mutatkozik meg.
A hat út szerintem a tökéletes izanagi, ehez szükséges a sharingan is nyilván, így biztos h rikudounak is volt, hiszen az izanagi is a sharingan doujutsuja. Más kérdés, h talán nála ez úgy volt, h már a rinneganjában alapból tudta a sharingan technikáit is, de lehet h nála is ez egy külön szintlépés volt, de nem tom.
Így a sharingan talán út, de akkor inkább már ez a rinnegan, mivel ha a rinnegan nem tudna semmit xDD, ak nem is lenne út.


.
Uchiha vér alatt a sharinganra gondolsz nem?
Mert nem hiszem hogy elég a sima Uchiha dns.

Az h vkinek megvan az uchiha dns már magában hordozza a lehetőséget a sharingan felébresztésére,  viszont tök8, mert nem hiszem h attól h beültetnéd magadnak szöcske dns-ét már mangekyoud lenne... Ha valaki nem uchihának születik annak már elég nehéz normális sharingant csinálni, 1 mód amit orochimaru ismert csak nem jött neki össze. Szóval xtem az uchiha dns beültetéséről kár is beszélni, aki meg akarja szerezni mind a 6 utat, az szülessen uchihának:) Bár talán ha kakashi is kapna 1 uchiha madara fejet a melkasára mint madara hashiramát, akk lehet h úgy jó lenne de mind1 Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 10, 23:16:32 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #404 Dátum: 12 márc 10, 23:03:34 »

LOL Észre sem vettem, hogy Madara Rin'negan használata közben Susano-val rohangál.ikszdé

Na jó ennyit rólam.  smirksweat Mind 1 attól még nem tartom lehetetlennek, hogy úgy nézzen ki mint a Yuubi szeme. Max lehet, hogy nagyon spéci technikának kell lennie, hogy úgy kelljen használnia őket.
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 37
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!